Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Promocja witryny społecznościowej

  1. Po co angażować się w witryny promocji społecznej?
  2. Jak zaangażować się w społeczną promocję witryn?
  3. W jakich sieciach promocja społeczna jest skuteczniejsza?

  Promocja witryny społecznościowej to obiecujący obszar promocji online. Ten artykuł będzie przydatny przede wszystkim dla właścicieli witryn, blogerów lub osób zajmujących się promocją produktów cyfrowych w Internecie.

  Po co angażować się w witryny promocji społecznej?

  Większość ludzi, myśląc o promocji witryny, najpierw należy pamiętać o SEO. Tak, SEO jest potężnym narzędziem do promocji online, ale nie zapomnij o społecznej promocji witryn.

  • Dlaczego - pytasz.

  Ale ponieważ:

  1. Obecnie w Rosji 48% ludności kraju regularnie korzysta z sieci społecznościowych, co stanowi 68,5 mln użytkowników.
  2. Średnio 2 godziny dziennie ludzie spędzają czas w sieciach społecznościowych.
  3. Liczba użytkowników sieci społecznościowych z urządzeń mobilnych rośnie o 11% rocznie.

  www
  www.wearesocial.com

  Dane badawcze mówią, że sieci społecznościowe mają przyszłość: nasze społeczeństwo szybko zmierza w kierunku szerszej obecności w sieciach społecznościowych. Wnioski na rzecz społecznej promocji witryn są oczywiste:

  • Publiczność sieci społecznościowych jest duża i stale rośnie.
  • Dotarcie do odbiorców mediów społecznościowych zapewnia dystrybucję treści wirusowych dzięki efektowi szeptanego.
  • Ułatwia komunikację z użytkownikami sieci społecznościowych i potencjalnymi klientami.
  • Wygoda i wiele narzędzi do integracji i społecznej promocji witryn.

  Sprzedawcy internetowi i specjaliści SEO, zaangażowani w społeczną promocję witryn, tworzenie publicznych lub grup w sieciach społecznościowych, ponieważ nawet niewielka obecność w sieciach społecznościowych wpływa na:

  • Przyspieszenie indeksacji witryn w wyszukiwarkach
  • Poprawa czynników behawioralnych podczas przeglądania witryny
  • Przyciągnięcie grupy docelowej do witryny
  • Zwiększenie świadomości marki firmy / strony internetowej
  • Mogą również pośrednio wpływać na wzrost pozycji w organicznych wyszukiwaniach w Yandex, Google.

  Mam nadzieję, że wątpliwości dotyczące korzyści z witryn promocji społecznej zostaną rozwiane i możemy iść do

  Jak zaangażować się w społeczną promocję witryn?

  Większość z was prawdopodobnie wie, czym jest SEO (Search Engine Optimization) - optymalizacja witryny pod kątem słów kluczowych, dla zapytań ludzi, tak aby wyglądała jak najwyżej w wynikach wyszukiwania Yandex lub Google. Jest to praca mająca na celu przyciągnięcie ruchu z wyszukiwarek. Dzięki społecznej promocji witryn będziemy pracować nad przyciąganiem ruchu z sieci społecznościowych.

  Prace nad społeczną promocją witryn i przyciąganiem ruchu z sieci społecznościowych można podzielić na wewnętrzne - na promowanej stronie internetowej i zewnętrznej - na portalach społecznościowych.

  Stamtąd pojawiło się jeszcze kilka terminów:

  SMO (Social Media Optimization) to głównie wewnętrzne prace optymalizacyjne mające na celu przyciągnięcie ruchu wysokiej jakości z sieci społecznościowych, tj. ulepszenia projektu, dodawanie widżetów, przycisków, formularzy do komentowania itp.

  SMM (Social Media Marketing) to zestaw środków do społecznej promocji witryn w sieciach społecznościowych. Ma on na celu przyciągnięcie grupy docelowej i ruchu wysokiej jakości do witryny z sieci społecznościowych.

  Zajmując się społeczną promocją witryn, należy również zrozumieć, jakie są sygnały społeczne.

  Sygnały społeczne to reakcja w sieciach społecznościowych od użytkowników do treści - tj. Są to „polubienia”, „reposty”, komentarze itp.
  Okazuje się, że strategia społecznej promocji witryn powinna mieć na celu przyciągnięcie i zaangażowanie odbiorców docelowych. Wskazówki społeczne pomogą określić skuteczność twojej taktyki.

  • Ok, załatwione.

  W jakich sieciach promocja społeczna jest skuteczniejsza?

  Jeśli budżet i inne zasoby na to pozwalają, społeczna promocja witryny może być praktykowana we wszystkich sieciach społecznościowych jednocześnie. Jeśli nie, możesz skupić się na tym, w którym żyje więcej Azji Środkowej. W dalszej części możesz utworzyć stronę biznesową, zamieścić linki do artykułów na blogu, wiadomości itp. Pamiętaj, że treść musi być unikalna i dostosowana do sieci społecznościowej, w której zamierzasz promować swoją stronę.

  Przeanalizujmy główne cechy i zalety każdej sieci społecznościowej, która pomaga w społecznej promocji witryn.

  Promocja witryny społecznościowej na Twitterze
  Pod numerem 1 na naszej liście sieci społecznościowych do promocji witryny społecznościowej znajduje się Twitter. Tak, to jest Twitter. Jeśli pomyślałeś: „No dalej ?! Twitter nie jest zbyt popularny w Rosji. ”Jednak Twitter odgrywa główną rolę w społecznej promocji stron internetowych. Historia Korzystanie z sieci społecznościowych do promowania witryn rozpoczęło się od Twittera.

  Google miał kiedyś problemy z wyświetlaniem odpowiednich stron na Twitterze. W czasie ogromnej informacji prasowej Google po prostu nie radził sobie z przepływem informacji. W czasie ataku terrorystycznego z 11 września wyszukiwanie „bliźniaczych wież” w wyszukiwaniu po prostu nie ujawniło istotnych informacji o ataku terrorystycznym, chociaż co minutę publikowano miliony tweetów. Następnie giganci internetowi zgodzili się, że Twitter zapewni Google dostęp do wszystkich tweetów w czasie rzeczywistym.

  Podobna współpraca to było iz Yandex, który opublikował oddzielne wyszukiwanie na tweetach.

  Wszystkie te wydarzenia doprowadziły do ​​priorytetowej indeksacji nowych stron internetowych w wyszukiwarkach, do których istnieją linki i skierowania z Twittera. Indeksowanie jest potrzebne, aby nowa witryna mogła w zasadzie zostać znaleziona za pomocą wyszukiwarki. Zazwyczaj proces ten może potrwać nawet kilka tygodni. Jeśli po opublikowaniu nowej strony, natychmiast opublikuj link do niej na Twitterze - indeksowanie może nastąpić w ciągu kilku minut.

  Twitter jest również świetnym narzędziem do zapewnienia Twojej witrynie dodatkowego ruchu. Aby to zrobić, musisz rozwinąć profil swojej marki na Twitterze i stale go aktywować.

  Jak przyciągnąć ruch do witryny z Twittera?
  Zadbaj o wiarygodność profilu marki na Twitterze w części „Odbiorcy”.

  Wskazówki społeczne, które wpływają na to:

  • Czytelnicy (subskrybenci)

  To ważne, ponieważ ich ilość i jakość! Oznacza to, że jeśli kupisz kilka tysięcy fałszywych subskrybentów lub botów, które będą spamować - nie przyniesie to niczego dobrego Twojej marce! W żadnym wypadku nie wolno angażować się w czarne metody promocji! Sieć ma wystarczającą ilość przyzwoitych narzędzi witryn promocji społecznej, które pomogą Ci łatwo zwiększyć liczbę subskrybentów i składać się z grupy docelowej. Pod uwagę brana jest także wiarygodność i aktywność abonentów.

  • Stosunek czytelników / czytelników do liczby tweetów

  Dopóki jesteś nowym użytkownikiem Twittera, liczba Twoich subskrypcji może znacznie przekroczyć liczbę subskrybentów. Ale kiedy rachunek trafi do tysięcy, konieczne będzie zapewnienie odpowiedniego stosunku. Idealnie, liczba twoich czytelników powinna być więcej niż czytelna, ale nie 20 000 razy, chyba że ty
  Dopóki jesteś nowym użytkownikiem Twittera, liczba Twoich subskrypcji może znacznie przekroczyć liczbę subskrybentów Renata Litvinova.

  W przeciwnym razie, jeśli liczba twoich subskrypcji jest znacznie wyższa niż obserwujących na Twitterze, ludzie mogą podejrzewać, że jesteś spamerem lub promotorem. Powinieneś regularnie monitorować subskrybentów, rezygnując z subskrypcji nieaktywnych botów i spamerów, poprawiając tym samym jakość swoich odbiorców.

  • Listy, na których jesteś wymieniony i wspominasz

  Funkcje te mogą również służyć jako wskaźniki wpływu, zainteresowania i zasięgu odbiorców. Te wskazówki społeczne mogą pokazać, jak ważny jest Twój profil dla odbiorców.

  Publikuj
  Pamiętaj, że ilość, jakość, regularność i czas publikacji ma również ogromne znaczenie dla społecznej promocji witryn. W zależności od specyfiki Twojej działalności dane te mogą się różnić.

  • Publikuj linki do swoich nowych stron.
  • Zawsze dołączaj zdjęcia do ważnych postów z linkami do Twojego zasobu, aby zmaksymalizować zaangażowanie odbiorców.
  • Użyj hashtagów i słów kluczowych

  Analizuj
  Zmierz siłę angażowania odbiorców przez liczbę wyświetleń, ulubionych, retweetów, kliknięć linków i odtwarzania wideo.

  • Twórz tylko wysokiej jakości treści do społecznej promocji witryn. Ludzie będą chcieli udostępnić je linkami do Twojej witryny. Zwiększy to zasięg Twoich odbiorców i zwiększy ruch.

  • Wiele z tych sygnałów może być prawdopodobnie wykorzystywanych przez Google podczas rankingu stron internetowych.

  Twitter stanie się potężnym narzędziem do społecznej promocji witryn w rękach kogoś, kto weźmie pod uwagę wszystkie czynniki opisane powyżej.

  Społeczna promocja witryn na Facebooku
  Publiczność na Facebooku jest nieco starsza, wiele stolic zajmuje stanowiska kierownicze i jest bardziej rozpuszczalna. Około 70% użytkowników ma wykształcenie wyższe, a nawet kilku, około 60-70% odbiorców zna angielski, często korzysta z systemów płatności Visa, MasterCard, płacąc w Internecie.

  W przypadku promocji społecznej witryny, w większości przypadków odpowiednie jest utworzenie i utrzymanie strony publicznej lub biznesowej strony.

  Po uzyskaniu wystarczającej liczby subskrybentów możesz wybrać krótką nazwę strony biznesowej. Bardzo ważne jest, aby wybrać pamiętną nazwę, której możesz użyć także w innych sieciach społecznościowych.

  Facebook jest również dobry, ponieważ ma możliwość hostowania „kart” - mini-stron, gier flash i innych produktów oprogramowania. Poniżej znajduje się przykład PepsicoRUS

  Będąc zaangażowanym w społeczną promocję witryn na Facebooku, oprócz stron biznesowych, w niektórych sytuacjach możesz również użyć swojej strony osobistej jako dodatkowego narzędzia do społecznej promocji witryn. Strony osobiste w rankingu postów na Facebooku mają przewagę nad stronami biznesowymi. Ale skorzystanie z tej metody jest możliwe tylko w przypadkach, gdy naprawdę jesteś ekspertem w wybranej dziedzinie.

  Promocja na Instagramie
  Instagram należy do Facebooka. Najszybciej rozwijająca się sieć społecznościowa. W drugiej połowie 2016 r. Publiczność Instagram wzrosła o 100 milionów użytkowników.

  Szczególnie dobrze, że ten serwis społecznościowy nadaje się do społecznej promocji małych stron firm offline: internetowych sklepów odzieżowych, sektora spożywczego, firm budowlanych, klubów fitness, salonów kosmetycznych i wszystkich, którzy mają coś do pokazania!

  Ponad 70% odbiorców należy do płci pięknej.

  Niedawno Instagram wprowadził konta biznesowe. Możesz przełączyć zwykłe konto na firmę, pod warunkiem, że masz stronę biznesową na Facebooku.

  Główne żetony

  • Przycisk „Kontakt” pozwala dzwonić, pisać lub znajdować Cię na mapie
  • Statystyki składu publiczności, publikacje w prime-time
  • Przycisk promocji post
  • Ponadto powinieneś być w stanie dodać przycisk „wezwanie do działania” do postu - z linkiem do Twojej strony!

  Przycisk „Kontakt” pozwala dzwonić, pisać lub znajdować Cię na mapie  Statystyki składu publiczności, publikacje w prime-time  Przycisk promocji post  Ponadto powinieneś być w stanie dodać przycisk „wezwanie do działania” do postu - z linkiem do Twojej strony

  Opublikuj link do swojej witryny w profilu i upewnij się, że używasz hashtagów, aby przyciągnąć dodatkowy ruch do witryny.

  Promocja LinkedIN
  Profesjonalna sieć społecznościowa. Obecnie zablokowany w Rosji. Jeśli spojrzymy na rynki zagraniczne, możemy powiedzieć, że witryny, które będą omawiane w tej profesjonalnej sieci społecznościowej, będą miały większą pewność odbiorców.

  Promocja Google+
  Nie tak obiecująca sieć dla witryn promocji społecznej. Google daje jednak pewną przewagę w wydawaniu tych witryn, których strony znajdują się w Google+. Strona w Google Plus, musisz także wypełnić treść, opublikować linki, promować, dodawać znajomych. Ponadto +1 od renomowanych użytkowników pozytywnie wpłynie na SEO.

  Promocja VKontakte
  Najpopularniejsza sieć społecznościowa w Rosji, z której korzysta około 90 milionów osób. Bardzo popularny komunikator, audio i wideo. Obecność zróżnicowanej publiczności o dużym zasięgu.

  Vkontakte jest bardzo podobny do Facebooka, ale nadal istnieje wiele korzystnych różnic, które należy wziąć pod uwagę. Jedną z nich jest możliwość zabezpieczenia postu powitalnego na stronie Wiki. To jest język znaczników Vkontakte do układu strony.

  Możliwości

  • Zaznacz tekst pogrubiony, kursywą, wstaw obrazy, nagrania wideo i audio
  • Przypisz post do konta osobistego
  • Możesz pobrać potencjalnych klientów, aplikacje z tego wpisu
  • Jeśli klikniesz przycisk „Wyświetl”, wszystkie usługi zostaną rozwinięte, podobnie jak w przypadku usługi Lądowanie, w rzeczywistości funkcja witryny znajduje się w poście

  Jeśli blogujesz, możesz użyć formatu streszczenia lub klipów. Umieść wszystkie artykuły, dzieląc je według tematów dla wygody użytkowników.

  Ponadto grupy i publiczne VKontakte mają możliwość korzystania z aplikacji, które łączą specjalne przyciski z postami. Będzie to wygodne dla właścicieli małych firm. Klienci mogą korzystać z przycisków, aby umówić się na spotkanie online, na przykład ze stylistą w salonie piękności. Właściciele małych firm będą również zainteresowani aplikacją, która dodaje funkcjonalność do sklepu internetowego dla VKontakte.

  Właściciele małych firm będą również zainteresowani aplikacją, która dodaje funkcjonalność do sklepu internetowego dla VKontakte

  Programiści: https://vk.com/hs

  Inną opcją użycia, która może być przydatna dla właścicieli witryn i blogów, jest aplikacja, która pozwoli czytelnikom subskrybować twoje posty na interesujące ich tematy. W ten sposób możesz tworzyć ukierunkowane biuletyny z linkami do nowych stron, publikacji itp.

  Profile użytkowników VK, a także statusy i notatki można znaleźć w wyszukiwaniu Yandex. Okazuje się, że poprzez społeczną promocję strony na Vkontakte i umieszczenie tam linków, przyciągasz dodatkowy ruch na stronę.

  Promocja w Odnoklassniki
  Koledzy z publiczności mają około 45 milionów ludzi. Bardzo często możliwości tej sieci społecznej są niedoceniane. Niemniej jednak wyróżniającą się zaletą społecznej promocji witryn w tej sieci społecznościowej będzie możliwość publicznego zaprogramowania bota czatu, który automatycznie komunikuje się z subskrybentami, oferując te lub inne usługi i strony witryny.

  Wnioski
  Za sieciami społecznościowymi przyszłość! Nowoczesne wyszukiwarki stale ulepszają swoje algorytmy wyszukiwania, dostosowując je w taki sposób, aby jak najdokładniej iw pełni zaspokoić potrzeby użytkowników.

  Społeczna promocja witryny w pierwszej kolejności będzie najskuteczniejsza nie kosztem komponentów technicznych, ale kosztem atrakcyjności i wygody dla użytkowników. Wyszukiwarki również dążą do tego, stale ulepszając swoje algorytmy rankingowe. Wydaje się, że społeczna promocja stron naciskała na klasyczne SEO.

  Skuteczność witryn promocji społecznej jest znacznie wyższa. Na przykład efekt „szeptania” w Internecie można osiągnąć tylko za pomocą sieci społecznościowych.

  Zapomnij o szarych metodach promocji w serwisach społecznościowych.

  Pamiętaj, że celem społecznej promocji witryn powinno być - promowanie marki i przyciąganie ruchu wysokiej jakości.

  Zastanawiając się nad wyborem sieci społecznościowej do promocji witryny społecznościowej, wybierz tę, którą bardziej Ci się podobają odbiorcy docelowi + Twitter.

  W sieci znajduje się wiele aplikacji do automatycznego publikowania lub publikowania w sieciach społecznościowych. Ponadto w Statusbrew są narzędzia do pracy z widownią Twittera i analizy na Twitterze i Instagramie. Omówimy te narzędzia w następujących artykułach, ale na razie wypróbuj niektóre z bezpłatnych funkcji Statusbrew, aby zwiększyć liczbę obserwujących na Twitterze.

  Po co angażować się w witryny promocji społecznej?
  Jak zaangażować się w społeczną promocję witryn?
  W jakich sieciach promocja społeczna jest skuteczniejsza?
  Po co angażować się w witryny promocji społecznej?
  W jakich sieciach promocja społeczna jest skuteczniejsza?
  Jeśli pomyślałeś: „No dalej ?
  Jak przyciągnąć ruch do witryny z Twittera?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»