Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Promocja witryny wirusowej

  1. Używamy marketingu wirusowego
  2. Narzędzia promocji wirusów
  3. Dodatkowa motywacja
  4. Wnioski dotyczące promocji witryny wirusowej

  W odróżnieniu od klasycznej promocji wirusowej witryny internetowej można uzyskać niemal błyskawiczne rezultaty i szybko przyciągnąć duży ruch na stronę.

  Wystarczy tylko raz poprawnie uruchomić mechanizm promocji wirusów i nie będziesz już marnować siły i czasu na utrzymanie tego mechanizmu!

  Używamy marketingu wirusowego

  Jaka jest istota idei marketingu wirusowego Jaka jest istota idei marketingu wirusowego. Na samym początku istniał pomysł stworzenia takich treści, które byłyby lubiane przez dużą liczbę użytkowników i które każdy dobrowolnie dzieliłby się z innymi, ale jednocześnie, aby ta treść pośrednio lub nie reklamowała produktu lub usługi. Taki produkt jest dość trudny do stworzenia, ponieważ trudno przewidzieć, co każdy może naprawdę polubić, jeśli nie dotyczy rozrywki.

  Idea promocji wirusowej strony internetowej na dowolny temat była kontynuowana w następującym kierunku. Znacznie łatwiej jest stworzyć niezbędną i interesującą treść dla węższego kręgu użytkowników i zaoferować ją użytkownikom tego konkretnego kręgu za darmo lub z dobrą zniżką. Produkt, który stworzyłeś, będzie miał postać tzw. „Marchewki”. Aby piernik sprawił, że użytkownik zostawi Ci pocztę, na którą wysłał specjalny link. Pod tym linkiem powinien zaprosić cię do wielu osób, które również są zainteresowane Twoją marchewką.

  Oznacza to, że jeśli piernik jest naprawdę smaczny , nowi użytkownicy będą przychodzić na Twoją stronę zgodnie z naturalnymi zaleceniami bez dodatkowych kosztów fizycznych i finansowych!

  Zainteresowany użytkownik może umieścić swój indywidualny link w dowolnym miejscu - w profilach lub na ścianach swoich sieci społecznościowych, w komentarzach blogów, na forach lub w dowolnym innym miejscu. Może po prostu wyślij wiadomość do znajomych, którzy są zainteresowani tematem Twojego produktu. Z kolei nowi zaproszeni na polecenie tych, którzy chcą, również zostawią swoje adresy e-mail, aby otrzymać kopię marchewki. Po wpisaniu wymaganej liczby zaproszonych osób w regułach każdy użytkownik spełniający warunki automatycznie otrzyma swoją marchewkę.

  Narzędzia promocji wirusów

  Oczywiście opisany proces ręcznego wykonywania jest nierealny! Dlatego specjalnie stworzone skrypty i usługi przychodzą nam z pomocą, które omówię w artykule poświęconym narzędzia promocji wirusów (kliknij link, aby je przeczytać).

  Dodatkowa motywacja

  Dość często „pierniki” są rozprowadzane w zamian za regularną subskrypcję , która moim zdaniem nie jest całkowicie poprawna. Użytkownik w zasadzie nie wkładał żadnego wysiłku, nie wydawał pieniędzy, aby go zdobyć. Odtąd większość będzie miała do niego podobny stosunek. Przypuśćmy, że pobierasz użyteczne wideo edukacyjne, ale nawet go nie oglądaj. Gdy użytkownik stara się coś zdobyć, na pewno zje pierniki!

  Dodatkowa motywacja do działania. Jeśli nowo przybyły użytkownik nie zacznie natychmiast podejmować kroków w celu uzyskania piernika, później nie będzie ich na pewno zabierać. Dlatego natychmiast ogranicz użytkowników ! Ponadto możesz umieścić na stronie minutnik i zgłosić, że, na przykład, za jeden dzień ten produkt zostanie opłacony i będziesz mieć takie uprzywilejowane warunki tylko w ciągu dnia! Obecność takich timerów średnio zwiększa skuteczność stron 3 razy!

  Wnioski dotyczące promocji witryny wirusowej

  Aby uzyskać dobry wynik z promocji witryny, gotuj pyszne pierniki. To nie na darmo, wielu producentów, programistów itp. Bezpłatne produkty są czasem nie gorsze niż te płatne. Jest to narzędzie do budowania zaufania i reputacji. Dlatego traktuj jego produkcję z całą powagą.

  Pierwszy naleśnik jest nierówny. Nie myśl, że od pierwszego razu będziesz w stanie uruchomić super udaną firmę wirusową. Jak w każdym innym biznesie, musisz zdobyć doświadczenie i wypełnić stożki. Mogę śmiało powiedzieć, że tylko nieustannie przygotowując „pierniki”, staniesz się doskonałym cukiernikiem! ;)


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»