Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Promocja wydarzeń FACEBOOK

  1. To 10 prostych kroków, dzięki którym będziesz bliżej celu!
  2. 2. Drugim ważnym krokiem w uruchomieniu wydarzenia jest stworzenie listy mailingowej.
  3. 3. Od pierwszego momentu życia na Facebooku nie zostawiaj go w spokoju!
  4. 4. Nadszedł czas, aby publikować na swoich stronach osobistych.
  5. 5. Poproś o pomoc.
  6. 6. Szukaj sponsorów!
  7. 7. I szukaj sponsorów informacji!
  8. 8. Zacznij „sprzedawać” swoje następne wydarzenie na bieżącym.
  9. 9. Na samej imprezie zrób tyle zdjęć i filmów, ile możesz,
  10. 10. Nie zostawiaj wydarzenia na Facebooku, aby umrzeć po jego zakończeniu.
  Promocja wydarzeń FACEBOOK - 10 prostych kroków

  Dlaczego niektóre miejsca na imprezy odlatują w ciągu kilku godzin? Inni zawsze mają puste miejsca ... za dużo pustych miejsc?
  A teraz pokaż mi, kto nie chce pisać wyprzedane w Twoim wydarzeniu! Po prostu nie istnieje! Każdy chce organizować swoje imprezy w pełnych salach!

  W ciągu ostatniego roku byłem współorganizatorem ponad 20 wydarzeń. Nie wszystkie z nich osiągnęły stuprocentową pełnię, tak, tak, nastąpiły pewne niepowodzenia. Niemniej jednak wydaje mi się, że stworzyłem coś w rodzaju algorytmu, który pomoże każdemu z was zebrać ludzi na wasze wydarzenia.

  To 10 prostych kroków, dzięki którym będziesz bliżej celu!

  1. Otwórz wydarzenie na Facebooku.

  Z osobistych obserwacji: najlepiej jest otworzyć wydarzenie poprzez stronę biznesową. Ponieważ wydarzenie jest otwarte za pośrednictwem firmy, strona Facebook ma statystyki, okno sprzedaży biletów i jest potencjalnie dostępne dla każdego użytkownika Facebooka.

  Pamiętaj, aby ograniczyć liczbę biletów. Wybierz atrakcyjną okładkę (na marzec 2018 r. Okładka wydarzenia wynosi 1920 x 1080 pikseli lub 16: 9)

  Promocja wydarzeń FACEBOOK - 10 prostych kroków

  2. Drugim ważnym krokiem w uruchomieniu wydarzenia jest stworzenie listy mailingowej.

  W końcu masz także listę subskrypcji i zbierasz bazę subskrypcji? Jeśli nie, zacznij już teraz!

  Oto artykuł o tym, jak zbudować formularz subskrypcji w bezpłatnej platformie formularzy google i rozpocząć za jego pomocą zbieranie baz danych subskrypcji. Przeczytaj artykuł .

  W liście, który wysyłasz, powiedz nam o swoim wydarzeniu i podaj jasne instrukcje, co zrobić, aby zarejestrować się i kupić bilet. Pamiętaj, aby zostawić swoje dane kontaktowe. Często ludzie muszą dowiedzieć się pewnych szczegółów lub po prostu upewnić się, że jesteś miły w kontaktach.

  Promocja wydarzeń FACEBOOK - 10 prostych kroków

  3. Od pierwszego momentu życia na Facebooku nie zostawiaj go w spokoju!

  Stale, kilka razy dziennie, publikuj i dziel się swoim wydarzeniem w grupach tematycznych. Jak tylko przestaniesz aktywować się wewnątrz wydarzenia, facebook natychmiast obniży zasięg i przestanie wydawać Twoje zdarzenie w kanale subskrybentów. Nasze doświadczenie pokazuje, że możliwe jest „przetaktowanie” dowolnego wydarzenia, nawet najbardziej stojącego, ale po co komplikować zadanie? Po prostu zastosuj się do mojej rady, a Twoje wydarzenie zostanie ocenione lepiej.

  Promocja wydarzeń FACEBOOK - 10 prostych kroków

  4. Nadszedł czas, aby publikować na swoich stronach osobistych.

  Zrób spis wszystkich swoich zasobów i zdecyduj, gdzie, kiedy i kiedy opublikujesz. Napisz emocjonalny tekst, dodaj link do wydarzenia i powiedz, że liczba biletów jest ograniczona.

  Jeśli masz partnerów do wydarzeń, przypomnij im o znaczeniu promowania swojego wydarzenia.

  * Jeśli zrobiłeś wszystko, co opisałem, bilety powinny być już sprzedane w całości. Zazwyczaj sprzedawaliśmy na tym etapie nieco ponad połowę.

  Promocja wydarzeń FACEBOOK - 10 prostych kroków

  5. Poproś o pomoc.

  Większość z nas jest otoczona przez ludzi, którzy mówią, gdzie iść, co robić i jak spędzać czas z korzyściami. Zazwyczaj przed weekendem publikują listę interesujących wydarzeń i informują, dokąd zmierzają. Proponuję poprosić tych ludzi, aby umieścili twoje wydarzenie na listach rekomendacji. Zobaczysz, w 9 przypadkach na 10 nie odmówisz! Być może zostaniesz poproszony o coś w zamian, ale może nie, ale warto spróbować!

  Promocja wydarzeń FACEBOOK - 10 prostych kroków

  6. Szukaj sponsorów!

  A kiedy omówimy ze sponsorami wszystkie warunki, zaangażujcie ich w promocję wydarzenia. Proponuję już podczas umów wstępnych zarejestrować, ile razy iw jakich miejscach sponsor wspomni o Twoim wydarzeniu.

  ps napisałem szczegółowo o wydarzeniach i sponsoringu. Przeczytaj artykuł.

  Promocja wydarzeń FACEBOOK - 10 prostych kroków

  7. I szukaj sponsorów informacji!

  Są to ludzie, którzy mają dużą liczbę subskrybentów lub dużą liczbę platform do ich dyspozycji. Albo może to być oba.
  Pamiętaj jednak, że aby reklamować się u takich osób, warto tylko w jednym przypadku, ich czytelnicy są twoją grupą docelową.
  Być może w zamian zostaniesz poproszony o coś materialnego, a może nie. Negocjuj!

  8. Zacznij „sprzedawać” swoje następne wydarzenie na bieżącym.

  Zazwyczaj moi goście pytają, kiedy odbędzie się następne wydarzenie i jaki będzie temat. Lepiej być przygotowanym na takie pytania, a nie moo w odpowiedzi. Ludzie kochają pewność i zrozumienie, że nie jesteś produktem jednodniowym.

  Aby nie być bezpodstawnym, rozdaj zaproszenia na następne wydarzenie lub zacznij nagrywać tych, którzy chcą na liście oczekujących.
  Przy okazji, listy oczekujących - genialny wynalazek ludzkości. Działają zarówno jako kolekcjonerzy bazy klientów, jak i jako wezwanie do działania, tj. zakup biletu.

  9. Na samej imprezie zrób tyle zdjęć i filmów, ile możesz,

  Idź na antenie i publikuj publikacje z geolokalizacją i oznaczaj wydarzenie.

  W przyszłości będziesz mógł wykorzystać więcej niż jeden raz ten materiał do promowania następujących wydarzeń. Dużo łatwiej będzie ludziom wyobrazić sobie, co dzieje się na twoich wydarzeniach, jeśli pokażesz im wszystko, co dzieje się w formie zdjęć i filmów.

  Możesz publikować wszystkie swoje zdjęcia i filmy online i poprosić innych uczestników wydarzenia, aby zrobili to, umieszczając swoje hashtagi firmowe i robiąc notatki ludziom.

  10. Nie zostawiaj wydarzenia na Facebooku, aby umrzeć po jego zakończeniu.

  W dniu imprezy nadal publikuj coraz więcej w treści wydarzenia. Przeprowadzaj tam ankiety, wypełnij niektóre zdjęcia, pozwól uczestnikom reklamować się i swoje zasoby. Poproś uczestników, aby odpowiedzieli na formularz opinii. Zadzwoń do uczestników, aby zapisać się do newslettera. Skorzystaj z faktu, że wydarzenie wciąż ma przyzwoity zasięg i reklamuj swoje następne wydarzenie!

  Promocja wydarzeń FACEBOOK - 10 prostych kroków

  Podsumowanie: teraz rozumiesz, że praca nad wydarzeniami jest cykliczna i dość prosta. Najważniejsze jest, aby nie przegapić podstawowych etapów pracy, robić je ostrożnie i oczywiście wierzyć, że wydarzenie jest najlepszą rzeczą, jaka może się przydarzyć Twoim gościom!

  Za dużo pustych miejsc?
  W końcu masz także listę subskrypcji i zbierasz bazę subskrypcji?
  Nasze doświadczenie pokazuje, że możliwe jest „przetaktowanie” dowolnego wydarzenia, nawet najbardziej stojącego, ale po co komplikować zadanie?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»