Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Promujemy produkty i usługi w sieci Moy Mir mail.ru

  My World Mail

  My World Mail.ru to trzecia polaryzacyjna sieć społecznościowa w Rosji. Obecnie ponad 50 milionów rosyjskojęzycznych użytkowników jest zarejestrowanych w sieci, a dzienna frekwencja wynosi około 18 milionów. Publiczność tej sieci społecznościowej ma więcej lat niż VKontakte i jest dość aktywna. Social Network My World mail.ru może również być i powinien być skutecznie wykorzystywany do promowania Twoich zasobów lub usług w sieci.
  Główną metodą promocji w tej sieci społecznościowej jest tworzenie i promocja społeczności.

  Aby stworzyć swoją społeczność w My World, musisz mieć tutaj konto. Na swoim koncie w menu po lewej stronie wybierz element „Społeczność”, a następnie kliknij „Utwórz swoją społeczność”. Zostanie otwarta strona z polami, które należy wypełnić, aby utworzyć społeczność. Po pierwsze, konto zostanie zaoferowane do powiązania z numerem telefonu komórkowego, jeśli konto nie jest przypisane do rzeczywistej liczby, niemożliwe jest utworzenie społeczności. Podaj swój numer telefonu, a następnie wprowadź wiadomość z kodem. Teraz możesz zacząć tworzyć społeczność. Najpierw wpisujemy nazwę naszej społeczności - lepiej pisać zwięźle i wyraźnie, a następnie wpisujemy po łacinie nazwę, którą użytkownicy zobaczą na pasku adresu przeglądarki. Na przykład moifutbolki lub mirfutbolok. Następnie należy wypełnić pole opisu - do 1000 znaków, zasady - wskazujemy własne zasady komunikacji i tworzenia rekordów. Następnie wybierz motyw z listy rozwijanej - możesz wybrać „styl, modę, gwiazdki” lub dowolny inny odpowiedni temat. Ostatnią dziedziną są zainteresowania, tutaj należy określić, oddzielone przecinkami, zainteresowania bliskie potencjalnym członkom tworzonej społeczności. Najlepiej używać krótkich definicji w jednym lub dwóch słowach. Naciskamy save, a społeczność jest tworzona.

  Naciskamy save, a społeczność jest tworzona

  Następnym krokiem jest utworzenie społeczności. Przesyłamy zdjęcie lub awatar społeczności (obsługiwany jest animowany plik GIF), określ liczbę wpisów na stronie i zaznacz, czy włączyć księgę gości do społeczności. I znowu naciskamy save. Przed nami otworzymy informacje o społeczności, w której możesz zobaczyć statystyki społeczności: gości, widoki, komentarze na dziś, wczoraj, tydzień i łączną kwotę za cały czas. Również w górnym menu społeczności znajduje się kilka zakładek do zarządzania społecznością. To jest lista uczestników z linkami do ich profilu. Poziom dostępu - istnieje wiele ustawień zapewniających dostęp: kto może wprowadzić, gdy pojawiają się rekordy, kto czyta, kto pisze, kto komentuje, kto głosuje, kto widzi wyniki, kto pisze do księgi gości, kto może dodawać muzykę, kto może dodać zdjęcie, kto może głosować na zdjęcie, kto może zaprosić do dyskusji. Następnie znajduje się karta czarnej listy - tutaj podajemy adres profilu lub adres e-mail skrzynki pocztowej użytkownika, który musi zostać umieszczony na czarnej liście. A ostatnie konkursy kart - tutaj możesz tworzyć konkursy dla członków społeczności, ale liczba osób w społeczności nie powinna być mniejsza niż 50.
  Nawet na stronie społeczności możesz wysłać zaproszenie do społeczności, utworzyć ankietę, utworzyć wpis na blogu, dodać muzykę i zdjęcia.
  Następnym krokiem jest utworzenie społeczności
  Ostatnio wszystkie sieci społecznościowe zaczęły aktywnie zwalczać spam. Dlatego teraz można wysyłać zaproszenia, aby dołączyć do społeczności tylko swoim znajomym. W związku z tym dla dużej grupy odbiorców musimy najpierw zdobyć dużą liczbę przyjaciół. W tym celu dodajemy do naszego profilu edukację szkołę, szkołę techniczną lub instytut, w którym studiuje i studiuje wiele osób. Następnie dodajemy do znajomych z rzędu, którzy studiowali w tej szkole. Z reguły użytkownicy chętnie się odwzajemniają, ponieważ wierzą, że naprawdę studiowaliście razem, a oni was po prostu nie pamiętają. Tutaj możesz użyć kilku małych sztuczek. Po pierwsze, po dodaniu jako przyjaciela wszystkich osób, które studiowały w wybranej instytucji edukacyjnej, możesz edytować swój profil, określając inną instytucję i dodawać wszystkich jako znajomych. Po drugie, możesz utworzyć wiele profili w ramach jednej społeczności.

  Równolegle z wysyłaniem zaproszeń, musisz dodać ciekawe informacje do swojej społeczności. Publikuj zdjęcia koszulek, publikuj interesujące i informacyjne informacje, organizuj różne ankiety i konkursy, aby stymulować aktywność użytkowników. Ale musisz być bardzo ostrożny, administracja sieci społecznościowej może usunąć społeczność bez żadnych ostrzeżeń, jeśli zasady zostaną naruszone. Dlatego należy dokładnie przestudiować te zasady i nie naruszać ich. Nie powinieneś zamieszczać linków i banerów w bloku społeczności, przesyłać do swojego głównego awatara z linkiem do twojego zasobu. Linki można dodawać do swojego bloga i księgi gości.

  Ponadto, aby promować swoje zasoby w „Moim świecie”, możesz tworzyć tematy i pisać w innych społecznościach, które mają podobne znaczenie i dyskretnie reklamują swoje zasoby, zostawiając link do swojego zasobu. Możesz również wstawić aktywny link do swojego zasobu w polu „Powiedz znajomym, co robisz teraz?”. Link będzie widoczny nie tylko dla Twoich znajomych, ale dla wszystkich odwiedzających Twoją stronę. Aby zwiększyć liczbę tych gości, możesz masowo umieścić oceny na innych uczestnikach, a oni na pewno przyjdą na twoją stronę - w końcu wszyscy zastanawiają się, kto umieścił znak na zdjęciu. Link można także umieścić w swojej księdze gości lub blogu, harmonijnie zapisując go w tekście.

  My World Mail.ru ma jeszcze jeden duży plus - to integracja sieci z innymi usługami: odpowiedzi, poczta, zdjęcia, randki. Wszystkie te platformy mogą być również zaangażowane w promocję swojego zasobu. Na przykład dobry efekt i napływ odwiedzających daje możliwość umieszczenia linków w usłudze Answers. Może być z jednego konta jak napisać udaną książkę utwórz pytanie, a od innego napisz odpowiedź z aktywnym linkiem. Bardzo często to pytania w tej usłudze „wychodzą” na szczyt wyszukiwarek. Na przykład zadaj pytanie: „Gdzie kupić fajną koszulkę?”

  Należy pamiętać, że na głównej stronie ich profilu uczestnicy widzą całą taśmę aktywności przyjaciół. Umożliwia to szybkie rozprzestrzenianie się z efektem wirusowym.

  Inną opcją promocji jest promocja za pomocą aplikacji
  Inną opcją promocji jest promocja za pomocą aplikacji. Ta metoda jest bardziej czasochłonna i finansowa. Możesz zrobić na przykład aplikację, w której użytkownik ma możliwość przymierzenia sobie (swojej fotografii) dowolnej koszulki lub innej odzieży ze sklepu. Aplikacja może szczegółowo zapoznać użytkowników z produktami. Musi być zamówiony od specjalistów i można to zrobić w formie gry, ankiety lub specjalnego programu. Ogromną zaletą korzystania z aplikacji jest to, że administracja My World Mail.Ru umożliwia twórcom aplikacji używanie ich jako generatora ruchu dla swoich witryn.

  I oczywiście Mail.Ru ma również możliwość tworzenia płatnych reklam w My World. Nawiasem mówiąc, jest to ta sama usługa, w której możesz reklamować się w sieci społecznościowej Odnoklassniki. Reklamy są konfigurowane według kryteriów: płeć, wiek, kraj, miasto, zainteresowania. Aby utworzyć kampanię reklamową w grupie, musisz skorzystać z linku Reklama który znajduje się w prawym dolnym rogu strony. Następnie kliknij link Umieść własną reklamę za pośrednictwem [email protected] i przystąp do tworzenia firmy reklamowej.

  Wypełniamy wszystkie opcje treści reklamy: tytuł, opis, link i obraz. W prawym rogu możesz od razu zobaczyć, jak będzie wyglądać reklama. Następnie wybierz opcje firmy reklamowej: płeć, wiek, regiony użytkowników. Wybieramy koszt wyświetlenia lub kliknięcia, tryb wyświetlania reklam - 24 godziny na dobę lub godziny i dni. I wskazujemy cenę - im wyższa cena, tym szerszy zasięg i mniejsza konkurencja. Jeśli utworzysz reklamę na kliknięciach - jeśli średni CTR w kampanii jest mniejszy niż próg krytyczny - kampania pay-per-click zostanie zawieszona i aby ją kontynuować, musisz ją przekonwertować na schemat płatności dla wyświetleń. Krytyczny próg CTR jest określany automatycznie na podstawie bieżącej sytuacji konkurencyjnej.

  I ostatni punkt wskazujący, że budżet wynosi co najmniej 500 rubli dziennie i rozkład trafień. Następnie kliknij Zapisz, a firma reklamowa oczekuje na moderację. Po przejściu moderacji uzupełniamy konto i uruchamiamy wyświetlanie reklam. W biurze możesz zobaczyć szczegółowe statystyki swojej kampanii reklamowej. Wszystko jest dokładnie takie samo jak w Odnoklassniki, tylko podczas tworzenia reklamy musisz wybrać typ - Projekty Mail.Ru lub Odnoklassniki. Możesz także wyświetlać reklamy w aplikacjach, profilach i innych projektach Mail.Ru.
  Również w Mail.Ru możesz zamówić banery reklamowe. Rozmiar banera dla My World powinien wynosić tylko 300x300. Możesz wybrać platformę do umieszczenia: samochody, gry, randki, zdrowie, wiadomości, pogoda, odpowiedzi - w niemal każdej sekcji. Dozwolone są tu już dwie opcje banerów o wymiarach 240x400. Prawdą jest, że cena będzie wszędzie inna - od setek rubli do kilkudziesięciu tysięcy.
  I ostatni punkt wskazujący, że budżet wynosi co najmniej 500 rubli dziennie i rozkład trafień
  Niezależna promocja projektu w sieci społecznościowej My World wiąże się ze znacznymi kosztami, więc możesz zamówić tę pracę ekspertom z giełd zewnętrznych Veblanser . Możesz znaleźć niedrogiego i kompetentnego wykonawcę i powierzyć mu całą pracę.

  Ponadto za pomocą kilku usług możesz zautomatyzować pracę nad promocją swojego zasobu. O wymianie treści Advego i obsługa WMZona Pisałem już w poprzednich postach Tutaj na przykład . Ale są jeszcze dwie usługi, które zasługują na naszą uwagę, które mogą być również wykorzystane do promocji w innych sieciach społecznościowych.
  Ponadto za pomocą kilku usług możesz zautomatyzować pracę nad promocją swojego zasobu
  Pierwsza usługa Forumok - całkiem ciekawy projekt z wieloma użytecznymi funkcjami dla reklamodawcy. Musisz się zarejestrować, przejść do biura reklamodawcy i utworzyć zadanie. W tej usłudze możesz reklamować swoje zasoby na następujących platformach: na różnych forach możesz przekazywać wykonawcom zadania tworzenia tematów, pisać posty z łączem do promowanego zasobu. W ustawieniach zadania można określić temat zasobu, jego TIC i PR, liczbę użytkowników, liczbę postów, czas i koszt. Takie lub podobne ustawienia są dostępne dla wszystkich zasobów. Firmy reklamowe mogą być jednocześnie prowadzone na Twitterze, Facebooku, stronach Facebooka, VKontakte, grupach VKontakte, Google Plus oraz, oczywiście, My World i społecznościach w My World.

  Dla grup dostępne są następujące opcje:
  • Dołącz do grupy - użytkownicy sieci społecznościowej My World dołączą do Twojej grupy
  • Podoba mi się - możesz podnieść ocenę postów na stronach (kupowanie polubień), komentarzy itp.
  • Pytanie-odpowiedź - utworzenie pytania lub odpowiedzi w popularnej usłudze Answers-Mail.ru. Napisz post na ścianie - publikacja wiadomości na ścianie artysty, zobacz wszystkich jego przyjaciół.
  • Subskrypcja - wykonawcy mogą subskrybować zarówno wiadomości grupy, jak i poszczególnych użytkowników.
  • Dowolny rodzaj zadania - własnymi słowami możesz opisać, co jest wymagane od wykonawcy
  Cena wszystkich tych zadań wyniesie od 0,03 USD.
  Reklama w grupach Vkontakte, Facebook, My [email protected]:
  • Wiadomość w imieniu grupy / moderatora w kanale
  • Umieszczanie linków w bloku „linki”
  • Umieszczenie aplikacji w grupie
  • Umieszczenie banera w nagłówku grupy
  • Umieszczanie tekstu w nagłówku grupy
  • Dodaj treść multimedialną (zdjęcie, wideo)
  Cena wszystkich tych zadań będzie wynosić od 0,10 USD

  Kolejna usługa o mniejszej funkcjonalności, ale także o niższych cenach  Sprint SEO  - tutaj możesz tworzyć różne zadania dla różnych witryn - musisz to określić sam
  Kolejna usługa o mniejszej funkcjonalności, ale także o niższych cenach Sprint SEO - tutaj możesz tworzyć różne zadania dla różnych witryn - musisz to określić sam. Można również wybrać wykonawców według szeregu kryteriów: kraj, wiek, płeć, zawód i stan cywilny. Minimalna cena pracy tutaj zaczyna się od zaledwie 0,24 rubli.
  Usługi te mogą znacznie przyspieszyć i obniżyć koszty promocji zasobów w sieciach społecznościowych i staną się dobrym pomocnikiem do zarabiania pieniędzy.
  Social Network My World Mail.ru może przynieść całkiem niezły napływ odwiedzających promowane zasoby. Biorąc pod uwagę korzystanie z innych usług Mail.ru, konieczne jest korzystanie z tej platformy, aby skutecznie promować swój produkt.

  Możesz również wstawić aktywny link do swojego zasobu w polu „Powiedz znajomym, co robisz teraz?
  Na przykład zadaj pytanie: „Gdzie kupić fajną koszulkę?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»