Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Przegląd końcowy - porady i wskazówki dotyczące SEO

  1. SEO zawsze się zmienia i zawsze to samo
  2. Nadążać za czasem
  3. Nie pozwól Oversites sprowadzić swojej strony
  4. 5 niesamowitych porad i sztuczek SEO
  5. Szybkie indeksowanie stron
  6. Znajdź świetne możliwości linkowania
  7. Dołącz rok do słów kluczowych lub tytułów
  8. Wykorzystaj witryny urzędów do rankingów
  9. Użyj płatnego ruchu do optymalizacji i budowania łączy
  10. Końcowe przemyślenia
  11. Dan

  Zrobiłeś to! Ostatni rozdział w naszym kursie SEO Crash. Miejmy nadzieję, że nauczyliście się po drodze kilku rzeczy i czuliście się pewnie, kontynuując kampanie SEO. W tej ostatniej części kursu po prostu chcę dać kilka ostatecznych przemyśleń i kilka pomocnych wskazówek i sztuczek.

  SEO zawsze się zmienia i zawsze to samo

  SEO zawsze się zmienia i zawsze to samo

  W tym kursie dużo omówiliśmy. Przeszliśmy nad optymalizacją witryn, treści i budowaniem linków. Rozmawialiśmy o tym, czego potrzebują wyszukiwarki z twoich stron internetowych, a także o najlepszych sposobach prowadzenia badań nad słowami kluczowymi w celu maksymalizacji wolnego ruchu.

  Po drodze rozmawiałem również o tym, jak sprawy miały miejsce w przeszłości. Wspominając, że kiedyś możesz zrobić to lub tam, aby zwiększyć swoje rankingi, a jednocześnie powiedzieć, ile z tych rzeczy już nie działa. Dzieje się tak dlatego, że SEO ciągle się zmienia i chociaż ciągle się zmienia, w tym samouczku starałem się omówić metody, które naprawdę działają i działały przez długi czas.

  Każda zmiana algorytmu Google niesie ze sobą nieco nowe pole gry. Chciałbym jednak podkreślić, że jeśli trzymasz się podstawowych elementów SEO, właściwej optymalizacji witryny, wysokiej jakości treści i tworzenia wysokiej jakości linków, nie powinieneś się martwić o te zmiany i aktualizacje.

  Elementy te są podstawą dobrej strony internetowej i strony internetowej, która zajmuje wysokie pozycje w wyszukiwarkach już od blisko dwudziestu lat, bez oznak tego zatrzymania. To, co może wpędzić ludzi w kłopoty, to robić skróty, próbować znaleźć luki i podskakiwać na nowych „sztuczkach” SEO. Jeśli budujemy tutaj długofalowe firmy, trzymajmy się podstaw i zbierajmy nagrody za lata.

  Nadążać za czasem

  Pamiętaj o koniecznych zmianach, na przykład o mobilnej rewolucji. Nie bądź dinozaurem, który nie optymalizuje pod kątem urządzeń mobilnych. Zostaniesz w tyle. Po drodze pojawią się inne zmiany. Pamiętaj, aby często oceniać obecne środowisko. Czy Twoja strona wygląda na przestarzałą? Czy dokonałeś aktualizacji do HTTPs lub czy utknąłeś na HTTP, gdy wszyscy inni się ruszają? Bądź na bieżąco ze światem online, ponieważ będzie się poruszał.

  Nie pozwól Oversites sprowadzić swojej strony

  Nie pozwól Oversites sprowadzić swojej strony

  Nie mogę ci powiedzieć, ile razy zostałem poproszony o przejrzenie stron internetowych znajomych, które nie są dobrze klasyfikowane, aby zobaczyć, że witryna zwraca wszędzie błędy lub brakuje plików itp. Te rzeczy mogą się zdarzyć, ale być na nich.

  Bądź na bieżąco ze swoją witryną, na przykład często aktualizuj WordPressa (lub dowolny inny CMS) i po tym przejrzyj swoją witrynę, aby upewnić się, że wszystko nadal działa. Aktualizacje oznaczają zmiany, które mogą się zepsuć. Może to powodować ogromne problemy z rankingiem.

  Jeśli łączysz się z plikami na stronach zewnętrznych, upewnij się, że nie są martwe. Jest to duży problem ze starymi treściami, które nie były oglądane od lat. To zły wygląd i może zaszkodzić rankingom.

  Istnieje wiele przykładów tego typu problemów, ale można ich uniknąć głównie oglądając swoją stronę co jakiś czas i upewniając się, że wszystko wygląda i działa poprawnie.

  5 niesamowitych porad i sztuczek SEO

  Jeśli wyszukasz online porady i wskazówki dotyczące SEO, wiele z tego, co widzisz, to rzeczy, które już omówiliśmy w tym samouczku. Zasadniczo są to podstawy SEO i rzeczy do poznania, a nie rzeczywiste wskazówki i sztuczki. Chciałem dać odrobinę wisienki na torcie dla tych z was, którzy są wystarczająco odważni i cierpliwi, aby przejść przez cały kurs, oferując kilka rzeczywistych sztuczek i wskazówek SEO, których nie znajdziecie w wielu miejscach. Więc zanurkujmy.

  Szybkie indeksowanie stron

  Od czasu do czasu masz problemy z indeksowaniem. Google może spowolnić indeksowanie stron, a może po prostu nie indeksować strony. Dlaczego .. kto wie! Bardzo prostą sztuczką jest użycie własnego narzędzia Google Fetch jako narzędzia Google do indeksowania stron za pomocą kilku minut.

  Upewnij się, że jesteś zalogowany Google Search Console (dawniej Narzędzia dla webmasterów), a następnie przejdź tutaj https://www.google.com/webmasters/tools/googlebot-fetch wprowadź adres URL i prześlij. Za około 10 minut Twój adres URL powinien znajdować się w indeksie Google. Jeśli nie pojawi się w ciągu godziny, wystąpi problem. Jeśli to narzędzie nie da Ci dostępu do indeksu, prawie nic nie będzie, więc może być jakiś błąd strony lub błąd witryny powodujący problemy z indeksowaniem.

  Znajdź świetne możliwości linkowania

  Ta sztuczka wymaga dostępu do płatnego planu Keysearch, ale jest bardzo skuteczna, więc chciałem ją włączyć. Ta sztuczka polega na wykorzystaniu konkurentów do znalezienia możliwości połączenia z Twoją stroną internetową. Oto jak to zrobić. Przejdź do narzędzia sprawdzania linków Keysearch w sekcji Analiza konkurencji.

  Więc w tym przykładzie zamierzam wykorzystać biznes moich braci. Jest właścicielem firmy przeprowadzkowej na Brooklynie. Powiedzmy, że chciałem znaleźć możliwości wstecznych dla swojej strony internetowej. Przeszukałbym Google i znalazłem kilka adresów URL jego konkurentów. W tym przykładzie znalazłem jeden z nich, dumbomoving.com. Przeszukałbym adres URL w polu wyszukiwania, a następnie otwieram filtr i przełączam, aby wyświetlić tylko linki dofollow. Dlaczego dofollow? Dlaczego nie! Jeśli mam dostać kilka linków, najpierw sprawdź, czy mogę uzyskać kilka linków, które przekazują link do soku. Wiele razy nie zawracam sobie głowy filtrowaniem tylko dofollow, ale wy chcieliście sztuczki SEO? Więc dlaczego nie pójść na smak!

  Więc dlaczego nie pójść na smak

  Więc teraz, gdy załadowałem linki zwrotne mojego konkurenta i mam je, więc pokazuje tylko linki Dofollow, mogę po prostu przejrzeć i zobaczyć, jakie linki mogę uzyskać. W tym przykładzie od razu widzę 2 łącza o dobrej sile domeny (DS). Dwa wyróżnione na poniższym zdjęciu są witrynami z katalogami firmowymi, które mogę łatwo przesłać również na moją stronę i uzyskać te same linki. Więc już znalazłem 2 świetne linki, które są bardzo łatwe do zdobycia i właśnie się zaczęłam!

  Jestem pewien, że istnieje wiele innych linków, które mogę znaleźć, zarówno z katalogów, forów, na które mogę się zarejestrować, darmowych witryn do przesłania, a nawet kontaktujących się z właścicielami witryn z prośbą o dodanie mnie do artykułów lub list. To niesamowity sposób na znalezienie świetnych możliwości połączenia. Po przeszukaniu kilku konkurentów mogłem mieć dziesiątki nowych linków z doskonałymi danymi!

  Dołącz rok do słów kluczowych lub tytułów

  To jest taka prosta sztuczka i jednocześnie działa tak dobrze. Jeśli chcesz ominąć niektóre konkursy na naprawdę trudne słowa kluczowe, dodaj rok do tytułów artykułów lub tekstów kotwicowych. Na przykład, jeśli chcesz napisać artykuł o „The Best Baby Strollers”, prawdopodobnie jest dużo konkurencji. Jeśli zamiast tego napiszesz artykuł „The Best Baby Strollers for 2017”, możesz wyeliminować wielu konkurentów, ponieważ wiele z nich może nie zostać zoptymalizowanych pod kątem wyszukiwania z włączonym rokiem.

  To nie jest magiczna kula, ale może pomóc w zdobyciu długiego ruchu na ogonie, jeśli jesteś w stanie go wykorzystać. Raz zabiłem małego strona niszowa chwytając ruch wyłącznie za słowa kluczowe w mojej niszy i roku. Nie mogłem dobrze ocenić głównych słów kluczowych, ale optymalizacja niektórych moich artykułów i linków zwrotnych w celu uwzględnienia roku sprawiła ogromną różnicę.

  Wykorzystaj witryny urzędów do rankingów

  Czy zauważyłeś, ile stron Youtube, Facebook i Yelp wyświetla się w wynikach wyszukiwania? To tylko niektóre z witryn, które możesz wykorzystać do tworzenia rankingów i ruchu, zwłaszcza gdy tylko usuwasz swoją witrynę.

  Jeśli twoja strona nie ma jeszcze dużego autorytetu, będzie trudna do uszeregowania. Korzystanie z witryn, które już posiadają uprawnienia do własnych korzyści, może być bardzo korzystne i świetny sposób na rozpoczęcie ruchu. Uzyskaj konta na Youtube, Facebook, Yelp lub cokolwiek, co może działać dla Ciebie i Twojej witryny. Następnie zacznij używać tych elementów do kierowania słów kluczowych.

  Czy znalazłeś łatwe słowo kluczowe, ale Twoja witryna jest wciąż zbyt nowa, aby ją uszeregować? Zrób film z YouTube zoptymalizowany pod kątem słowa kluczowego z linkiem do Twojej strony w opisie. To samo dotyczy Facebooka. Utwórz post na Facebooku zoptymalizowany pod kątem słowa kluczowego i wykorzystaj moc tych domen, aby wykonać ranking dla Ciebie. Te domeny już posiadają uprawnienia i możesz po prostu umieścić te strony w pierwszej dziesiątce Google, nie robiąc nic innego.

  Użyj płatnego ruchu do optymalizacji i budowania łączy

  Wiem, o czym myślisz… „Gdybym chciał zapłacić za ruch, nie musiałbym robić SEO!” Zaufaj mi, że całkowicie rozumiem, ale jest metoda na to szaleństwo. Kupowanie płatnego ruchu, zwłaszcza na początku, może być bardzo tanim sposobem na zoptymalizowanie witryny pod kątem konwersji i tworzenia linków zwrotnych.

  Naturalne linki zwrotne nie pojawią się, chyba że masz ruch. Gdy zaczniesz uzyskiwać te linki, przejdziesz w górę w rankingach i ruch będzie przychodził sam. Tak więc celem tej metody jest natychmiastowe uzyskanie ruchu, zwrócenie uwagi na witrynę i skłonienie ludzi do mówienia o tym. Pozwala także zobaczyć, jak ludzie reagują na twoją stronę i może dać ci pomysły na zmiany, które mogą pomóc ci w lepszym rankingu. Możesz sprawdzić, które słowa kluczowe dobrze się konwertują i są warte kierowania.

  Płatny ruch nie musi kosztować ręki i nogi. Uwielbiam używać reklam na Facebooku i reklam Bing, aby uzyskać naprawdę tani ruch. Z Facebookiem lubię płacić za 1000 wyświetleń zamiast za kliknięcie. Dzięki temu mogę wypróbować moją reklamę i jest ona bardzo tania. Tylko upewnij się, że naprawdę zawężasz swoją publiczność.

  Bing pozwala uzyskać płatny ruch za ułamek kosztów, które zapłaciłbyś za te same kliknięcia w Google. Istnieje również znacznie mniejsza konkurencja, co oznacza, że ​​reklama może być wyświetlana bardzo często.

  Korzystając z tych źródeł ruchu, Twoim celem jest łączenie się z Tobą. Wysyłaj ruch do niektórych z najlepszych lub najbardziej udostępnianych treści. Oddaj rzeczy za darmo. Zrób wszystko, co w twojej mocy, aby zachęcić ludzi do nawiązywania kontaktów i wkrótce nie będziesz potrzebować płatnego ruchu, gdy te linki zaczną podnosić Twoje rankingi.

  Końcowe przemyślenia

  Końcowe przemyślenia

  Mam nadzieję, że spodobał Ci się kurs SEO Crash. Świetnie się bawiłem układając to razem. Jeśli dotarłeś tak daleko, myślę, że bezpiecznie jest powiedzieć , że nie jesteś już początkującym SEO. Podjąłeś kroki, aby zrozumieć SEO na poziomie, którego większość ludzi nigdy nie zrobi.

  Jedną z rzeczy, których nauczyłem się o budowaniu firm internetowych, jest fakt, że „robienie” czegoś jest warte o wiele więcej niż myślenie i nic nie robić. Musisz podjąć działania, aby dotrzeć wszędzie. Zacząłem tworzyć małe niszowe strony internetowe, nie mając pojęcia o tym, co robię, ale nauczyłem się po drodze, popełniając wiele błędów i ostatecznie zbudowałem ogromną sieć stron pasywnego dochodu, które trwały lata.

  Kiedy wydałem swój pierwszy produkt SEO, był to ogromny kawałek śmieci. Zdecydowanie nie jest gotowy na premierę, ale poprzez wypuszczenie go i zrobienie z niego ziemi prowadzi do większych i lepszych produktów oraz otworzył dla mnie zupełnie nowy świat sukcesu i możliwości.

  Dostaję teraz narzędzia, dzięki którym można budować swój biznes większy i lepszy niż kiedykolwiek wcześniej. Dla tych, którzy dopiero zaczynają, jesteś przed grą. Większość osób, które posiadają strony internetowe, nie ma pojęcia o żadnym z tych „elementów SEO”. Więc nie planuj „pewnego dnia to zrobię” Idź teraz! Zaufaj mi, będziesz szczęśliwy, że to zrobiłeś. Weź te nowe umiejętności i zacznij dominować nad konkurencją już dziś!

  Dan

  Jestem twórcą i prezesem Keysearch. Pracuję w SEO i marketingu internetowego od ponad dziesięciu lat. W tym czasie stworzyłem wiele narzędzi mających na celu pomoc ludziom i firmom w maksymalnym wykorzystaniu ich obecności w Internecie. Naszym celem w Keysearch jest stworzenie najwyższej klasy pakietu narzędzi SEO w przystępnej cenie dla wszystkich!

  Najnowsze posty Dan ( widzieć wszystko )

  Czy Twoja strona wygląda na przestarzałą?
  Czy dokonałeś aktualizacji do HTTPs lub czy utknąłeś na HTTP, gdy wszyscy inni się ruszają?
  Dlaczego dofollow?
  Wiele razy nie zawracam sobie głowy filtrowaniem tylko dofollow, ale wy chcieliście sztuczki SEO?
  Czy znalazłeś łatwe słowo kluczowe, ale Twoja witryna jest wciąż zbyt nowa, aby ją uszeregować?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»