Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Przegląd kursów online Yoast Basic SEO

  1. Koszt
  2. Materiał
  3. Końcowe przemyślenia

  Dzisiaj ukończyłem  Yoast Basic SEO  kurs z Yoast Academy
  Dzisiaj ukończyłem Yoast Basic SEO kurs z Yoast Academy. Yoast jest synonimem SEO WordPress . W rzeczywistości opracowali WordPress SEO wtyczka używana na każdej rozwijanej przeze mnie stronie (i dowolnej witrynie WordPress, w której autor dba o SEO).

  Będąc fanem darmowych i premium wtyczek WordPress, byłem ciekaw, kiedy zaczęli oferować szkolenia i zapisali się niemal natychmiast.

  Koszt

  SEO Yoast Basic kosztuje 200 USD. Od czasu zakupu kupili kilka specjalnych produktów, więc zapisz się na ich listę mailingową i uważaj na zniżki. Biorąc pod uwagę ilość treści, które dostajesz w tym kursie, uważam, że 200 $ to uczciwa cena do zadawania. Nie zawiera żadnych informacji, których nie można znaleźć w innym miejscu, ale zespół Yoast wykonał świetną robotę, obejmując wszystkie podstawy optymalizacji wyszukiwarek w jednym prostym, łatwym do śledzenia pakiecie.

  Materiał

  Kurs Yoast Basic SEO obejmuje podstawy optymalizacji pod kątem wyszukiwarek.

  Kurs rozpoczyna się od podkładu do badań słów kluczowych . W końcu: jak możesz zoptymalizować swoją witrynę, dopóki nie wiesz, do jakich słów kluczowych i fraz kluczowych chcesz optymalizować?

  Następnie zespół Yoast przedstawia techniczne SEO . Kurs omawia podstawy upewnienia się, że Twoja witryna jest indeksowana, dostępna i dostępna dla wyszukiwarek oraz, co ważniejsze, dla ludzi, którzy ich używają.

  Następnie kurs obejmuje copywriting SEO (popularnie nazywany SEO Content ). W tej sekcji omówiono, jak pisać dla sieci w sposób interesujący wizualnie i intelektualnie podczas karmienia wyszukiwarek, co jest im potrzebne do zrozumienia i uszeregowania treści. Część SEO dotycząca treści szkolenia opiera się w dużej mierze na fakcie, że celem Google jest zapewnienie najlepszego rankingu treści najlepiej odpowiadających zapytaniu użytkownika.

  Wreszcie Yoast Basic SEO obejmuje UX i Optymalizację konwersji . Ta sekcja pomaga zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy wchodzą w interakcję z internetem oraz w jaki sposób można wykorzystać wspólne wzorce projektowe, aby przyciągnąć użytkowników do działań, które mają nadzieję podjąć. Optymalizacja konwersji obejmuje formułowanie hipotez dotyczących sposobu, w jaki użytkownicy będą reagować na zmiany treści, a następnie testowanie tych pomysłów w celu maksymalizacji współczynników konwersji.

  Końcowe przemyślenia

  Naprawdę podobało mi się Yoast Podstawowy kurs SEO . Polecam go ludziom, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o SEO i skutecznym radzeniu sobie z potrzebami SEO własnych blogów i stron internetowych.

  Osobom, które mają już silne podstawy SEO , brakuje , a może nawet trochę płytkie . W końcu: zalecenia SEO Yoasta często opierają się na tym, co Google mówi nam o tym, co robią , a niekoniecznie na tym, co może uzyskać witryna z określonym słowem kluczowym. Kursy Yoast opierają się na idei, że Google nagradza treść, która odpowiada na zapytanie użytkownika najbardziej efektywnie i dokładnie. Ale wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że profesjonalni SEO wciąż skutecznie grają w ten system.

  Yoast Basic SEO zapewnia dokładnie to, co reklamuje: podstawową wiedzę SEO . Yoast Basic SEO to początek podróży, a nie cel podróży. Jeśli chcesz szybko przejść od nowicjusza SEO do praktycznej znajomości terminów i pomysłów związanych z optymalizacją wyszukiwarek, ten kurs będzie ci dobrze służył.

  W końcu: jak możesz zoptymalizować swoją witrynę, dopóki nie wiesz, do jakich słów kluczowych i fraz kluczowych chcesz optymalizować?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»