Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Przegląd oprogramowania SEO: SISTRIX

  1. Czy jest godny zaufania?
  2. Podstawowa metryka - wskaźnik widoczności
  3. Ekran przeglądu
  4. Słowa kluczowe i zmiany w rankingu
  5. Nasze myśli

  Umieszczony jako główne narzędzie wykorzystywane przez specjalistów SEO, SISTRIX Toolbox skutecznie uchwycił naszą uwagę, więc zdecydowaliśmy się zarejestrować. Zbadaliśmy jego funkcje, rozciągnęliśmy jego możliwości i - co najważniejsze - przetestowaliśmy go na rzeczywistych projektach. Oprócz tego skorzystaliśmy z wewnętrznego spojrzenia, gdy dołączyliśmy do zespołu SISTRIX w dniu szkolenia agencji w Londynie. Biorąc wszystko pod uwagę, zapoznaliśmy się z niektórymi najważniejszymi informacjami, o których naszym zdaniem powinieneś wiedzieć.

  Czy jest godny zaufania?

  O ile go przetestowaliśmy, mamy solidne wyniki. Osobiście kusiło mnie porównanie wyników oferowanych przez SISTRIX z wynikami generowanymi przez SearchMetrics. Zachęcająco, znalazł ten sam wzór widoczności - nawet jeśli SearchMetrics używa większej próbki słów kluczowych. Plus podobne wyniki znaleziono w strukturze ruchu organicznego Google Analytics.

  Podstawowa metryka - wskaźnik widoczności

  SISTRIX głównie mierzy widoczność domen w Google. Robi to, analizując zestaw miliona słów kluczowych dwa razy w tygodniu na rynek, biorąc pod uwagę rankingi (100 najlepszych), liczbę wyszukiwań i szacowany CTR dla danej pozycji rankingowej. Oprócz domeny jako całości, system pozwala analizować konkretne adresy URL lub poddomeny, co jest bardzo pomocne. Narzędzie koncentruje się na wiodącej wyszukiwarce, ale - jak nam powiedziano - kolejne wyszukiwarki będą się pojawiać. Na razie jednak ten zestaw narzędzi dotyczy Google.
  Po dodaniu domeny otrzymasz wyniki z danymi historycznymi z 2011 r. I później. Otrzymujesz przydatne funkcje, takie jak porównanie (według konkurenta lub urządzenia) i adnotacje, takie jak znane aktualizacje algorytmu Google lub ręcznie wprowadzone.

  Ekran przeglądu

  Główny pulpit, nazywany „Przeglądem”, można dostosować do własnych potrzeb i zapewnia szybki dostęp do kluczowych danych i wskazówek wizualnych. Na tej samej stronie znajduje się także indeks widoczności wraz z rankingami słów kluczowych. Daje to naprawdę miły szybki podgląd sprawdzania kondycji SEO.

  Słowa kluczowe i zmiany w rankingu

  Drugim najważniejszym narzędziem jest słowo kluczowe, dostarczające dane do rankingu dystrybucji, pomysłów, konkurencji, ruchu i słów kluczowych z więcej niż jednym rankingowym adresem URL (kanibalizacja). W tym przypadku zwycięskim elementem jest funkcjonalność i opcje filtrowania tabeli, które umożliwiają użytkownikowi szybką identyfikację kluczowych zmian ważnych słów kluczowych.

  Konkurencyjne narzędzie raportujące łączy dane słów kluczowych z danymi indeksu widoczności. Klikając w rankingi, użytkownik może łatwo zidentyfikować wspólne warunki między główną domeną a jej konkurentami.

  Nasze myśli

  SISTRIX Toolbox zapewnia przyjazne dla użytkownika środowisko z intuicyjną konstrukcją. Najważniejsze jest jednak to, że daje solidne dane, dzięki którym możesz poinformować swoją strategię optymalizacji wyszukiwania. Niektóre elementy można ulepszyć, na przykład ilość słów kluczowych użytych w próbce (która działa dobrze w przypadku dużych ulotek, ale nie w przypadku małych witryn), ale ogólnie jesteśmy bardziej niż szczęśliwi mogąc go polecić.

  Czy jest godny zaufania?
  Czy jest godny zaufania?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»