Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Przegląd SEO PowerSuite „Babloman” $ Blog - blog webmasterów SEO lub jak zarabiać w Internecie od podstaw

  Cześć wszystkim

  Cześć wszystkim. Czy lubisz automatyzację? 🙂 Jestem bardzo. Trudno sobie wyobrazić, jak dana osoba obejdzie się bez procesora i programów, do których jesteśmy dzisiaj tak przyzwyczajeni w codziennym życiu, w pracy iw spoczynku.

  Tworzenie i analiza stron internetowych nie jest wyjątkiem. Postaraj się zrobić tysiące instrumentów w notatniku lub całkowicie przeanalizuj konkurencję rękami. Nie da się utrzymać wszystkiego w mojej głowie i robić to rękami.

  Ten artykuł jest w bloku eksperymentalnym - sposoby promowania witryny . Jeśli nie przeczytasz, poniżej linki do artykułów:

  1 Jaki rodzaj reklamy działa w trybie offline i pieprzyć nas CEO?
  2 Krok 1 - Analiza witryn konkurencji

  Jak już pisałem, aby wyprzedzić kogoś (czy to sport, gotowanie, praca) - musimy znać cechy przeciwnika. To samo w CEO.

  Na przykład zapytanie:
  - kupuj tanie czerwone płytki licówki w taniej Alei Lenina w Niżnym Nowogrodzie ;
  znacznie łatwiej będzie się zrelaksować niż:
  - kup płytkę Moskwa .

  Aby zrozumieć, w jaki sposób witryny zaufania zostały dostarczone na jedno lub inne żądanie, należy wykonać analizę: PR, TIC, liczbę linków zwrotnych, liczbę kotwic (bezankornyh) i wiele innych wskaźników. Musimy zrozumieć, co jest specjalnego w witrynie konkurenta, że ​​zajmuje takie pozycje. Właściwie to właśnie wyróżnia każdego CEO, każdy ma swoje własne narzędzia do promocji, sztuczek i innych momentów, które gwarantują sukces.

  Kiedy narodził się ten eksperyment, zacząłem szukać oprogramowania, które może zaspokoić moje potrzeby w zakresie analizy, śledzenia pozycji konkurentów oraz moich witryn i innych gadżetów.

  W rzeczywistości wykopałem wiele programów, ale nie znalazłem nic lepszego niż Power seo suite . W związku z tym chcę napisać recenzję.

  Power Seo Suite nie jest programem, jest kompleksem programów o zupełnie innych celach, co znacznie ułatwiło mi zadania, automatycznie działa i zbiera ważne dane.

  Przed rozpoczęciem opisu chcę zauważyć, że pakiet jest bardzo elastyczny (możesz doskonale dostosować wszystko dla siebie), bardzo częste aktualizacje. Naprawdę bardzo często!

  Nie dam zrzutów ekranu, to nie ma sensu. Program ma wersję próbną, pobierz dla zdrowia, wygląd, spotkanie, spróbuj. Teraz więcej o modułach (w moim priorytecie):

  Rank Tracker - sprawdź słowa kluczowe w wyszukiwarkach. Możesz wybrać wyszukiwarkę (google.com, google.by, google.com.ua itp.), Wybrać język weryfikacji itp. Weryfikacja odbywa się szybko i poprawnie. Oprogramowanie działa „delikatnie”, emuluje działania osoby. Rozpoczęty i zapomniany. Przez cały czas nie widziałem ani jednego captcha. Ocena konkurencyjności słowa kluczowego, kliknięcie na adwords, liczba odwiedzin, bardzo wyraźna grafika, a także moduł prezentuje wyszukiwanie słów kluczowych z Wordstat, Google Suggest itd.

  Nie możesz wszystkiego opisać. Moduł jest podstawowy, poprawny, z wieloma funkcjami i elastycznością ustawień. Program działa bardzo dobrze. Bardzo.

  Audytor WebSite - analizuje wszystko związane z treścią, błędy na stronach (tytuł, desc są zbyt długie lub takie same), inne błędy (404, mapa witryny itp.) Gęstość słów kluczowych, statystyki sygnałów społecznościowych, porównanie z konkurentami.

  Moduł jest niewątpliwie przydatny, nauczyłem się wielu nowych rzeczy po audycie witryny konkurentów, w szczególności na temat projektów opisanych w eksperymencie.

  SEO SpyGlass - wszystko związane z linkami zwrotnymi. Ustawienia masy, raporty też. Bloki IP, kraje, strony odsyłające do PR, liczba linków wewnętrznych do strony, linki zewnętrzne, nofollow, kotwica i tak dalej. W rzeczywistości wszystko, co musisz wiedzieć o linkach, to wszystko. Narzędzie jest także wygodne, ponieważ możesz udostępniać zasoby dla linków wstecznych dla swoich projektów. Ponadto można wyraźnie kontrolować linki wsteczne do stron i liczbę kotwic. Statystyki są bardzo jasne i szczegółowe.

  LinkAssistant to program do sprawdzania i wyszukiwania nowych linków zwrotnych. Jak mówią twórcy, ma wszystko, od określania parametrów i monitorowania już umieszczonych linków, po wyszukiwanie nowych źródeł wysokiej jakości. Jest to jedyny moduł w tej czwórce, do którego jeszcze nie dotarłem. Wkrótce dotrzesz 🙂

  Ta firma ma jeszcze jeden produkt, który jest ideologicznie podzielony na cztery główne programy. BuzzBundle - ma na celu promocję w SMM. Teraz aktywnie testuję i biorąc pod uwagę fakt, że kosztuje trochę pieniędzy, napiszę osobny artykuł o wynikach i samym oprogramowaniu.

  Właściwie bardzo podobał mi się pomysł różnych kompleksów. Na początku wydaje się dziwne i może nie do końca wygodne. Ale później zdajesz sobie sprawę z tego, jak wygodne jest to i jak bardzo to podejście odciąża samo oprogramowanie, które ma już wiele ustawień.

  Istnieją pewne wady , które zauważyłem dla siebie. Na przykład niemożność przeprowadzenia wymuszonej analizy w tle; aktualizacja przed uruchomieniem (wolałbym pobrać podczas korzystania z programu w tle, a następnie przed następnym uruchomieniem aktualizacji (jak w Firefoksie). Tak szybciej); oprogramowanie komputerowe.

  Ale plusy pokrywają wszystkie wady w całości. Tak, a może wciąż nie znalazłem wszystkich potrzebnych ustawień.

  Ponadto oprogramowanie zostało opracowane i utrzymywane przez ponad 5 lat. Jest wiele aktualizacji, tak jak pisałem, i są one częste. To jest dobre.

  Teraz o pieniądzach 🙂

  Polityka cenowa. Podobało mi się podejście deweloperów, że oferowane są zniżki dla krajów WNP . Obecnie program kosztuje 149,5 USD dla wersji Professional i 349,5 dla wersji Enterprise. Ta ostatnia różni się tylko tym, że zapewnia możliwość pracy z raportami. To więcej dla klientów. Jeśli nie masz studio promocji witryny SEO i nie musisz wysyłać raportów, wersja Professional wystarczy z głową.

  Licencja nie jest wieczna , odnowienie kosztuje:

  - 6 miesięcy 49,97 USD - 8,33 USD / miesiąc

  - 12 miesięcy 62,47 USD - 5,21 USD / miesiąc

  - 24 miesiące 99,97 USD - 4,17 USD / miesiąc

  - 36 miesięcy 149,97 USD - 4,17 USD / miesiąc

  Rozszerzenie jest dość rozsądne, 4 dolary za takie oprogramowanie CEO - bardzo. Ideologicznie jest to poprawne. Wiele dobrych programów nie jest aktualizowanych, a wsparcie weszło w mgłę z powodu braku odnowienia subskrypcji. Ponownie ceny dla nas są webmasterami CIS.

  Używając tego typu programów SEO, rozładowujemy nasze ręce i ładujemy mózg. To prawda.

  Cały świat, bóbr i powodzenia w walce z nowym algo.

  Wkrótce nowy rok, kursy rosną - poczekaj na szczyt i kup prezenty w starych cenach 🙂 Więc jest bardziej opłacalne (c) (Anthony Hopkins)

  Czy lubisz automatyzację?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»