Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Przejdź swoją grę SEO z najlepszymi wskazówkami z tegorocznej konferencji SearchLove

  1. Marcus Tober - Dlaczego treści zorientowane na użytkownika to śmierć czynników rankingowych '
  2. Dr Pete Meyers - Taktyczne badanie słów kluczowych w A RankBrain World '
  3. Bridget Randolph - Zmieniający się krajobraz wyszukiwania mobilnego '
  4. Dominic Woodman - ” Jak uzyskać wgląd w logi (i zacząć korzystać z tych wszystkich bezpłatnych danych Google) '
  5. Larry Kim - ” Dziesięć bomb prawdy CRO, które zmienią twoje podejście do optymalizacji współczynnika konwersji '
  6. Tom Anthony - SEO-Split-Testing - jak można uruchomić testy i czego się nauczyliśmy '
  7. Rob Bucci - Jak zdobyć najlepsze miejsce: jak zdobyć więcej wyróżnionych fragmentów '
  8. Stephen Pavlovich - ” Nawyki zaawansowanych optymalizatorów konwersji '
  9. Larry Kim - ” Hacking RankBrain i inne algorytmy uczenia maszynowego: 5 broni SEO, aby przetrwać dzień oceny SEO '

  SearchLove to znana na całym świecie konferencja SEO i jedna z najlepszych w Wielkiej Brytanii. Raz w roku przez dwa dni jedni z najlepszych mówców w branży marketingowej spotykają się, aby omówić, gdzie idzie SEO. To ekscytujące, inspirujące i pełne praktycznych wskazówek i porad.

  Na tegorocznym SearchLove mówcy tacy jak Rand Fishkin z Moz, Larry Kim i Will Critchlow Distilled, poruszyli różne tematy, od PPC i technicznego SEO, po marketing treści i opowiadanie historii, a nawet jak lepiej prezentować się.

  W tym artykule skupimy się na częściach SEO i PPC konferencji. Więc bez dalszych ceregieli, oto nasze najważniejsze informacje z SearchLove 2016…

  Marcus Tober - Dlaczego treści zorientowane na użytkownika to śmierć czynników rankingowych '

  Marcus Tober, założyciel i CTO SearchMetrics, skupia się na wyszukiwaniu od 2001 roku. Jego prezentacja na SearchLove 2016 koncentrowała się na ciągle zmieniającym się krajobrazie SEO.
  Chociaż prawdopodobnie wiesz, że Google korzysta z ponad 200 czynników rankingowych, czy kiedykolwiek przyjrzałeś się, jak te czynniki zmieniły się w czasie?

  Możesz wiedzieć, że w dzisiejszych czasach czynniki rankingowe dostosowują się do intencji wyszukiwania. Ale czy wiesz również, że te współczynniki rankingu różnią się w zależności od rynku i branży? To dlatego, że intencje wyszukiwania nie są takie same w każdej branży.

  Oznacza to, że przed wszystkim innym musisz dowiedzieć się więcej o zamiarach wyszukiwania użytkowników. Czego szukają dokładnie, kiedy prowadzą badania dotyczące Twojej firmy lub produktów? A czego szukają, kiedy są gotowe do zakupu?

  Tworząc strategię marki, pamiętaj, aby opierać się na intencjach użytkowników.

  Czego od tego zabrać: to, co działa dla konkretnej branży, niekoniecznie będzie działać dla innej. Tak więc, chociaż zawsze możesz zauważyć, co robią wielcy gracze, nie kopiuj strategii tylko dlatego, że pochodzi z witryny autorytetu. Istnieje prawdopodobieństwo, że intencje ich użytkowników różnią się od intencji użytkowników.

  Pisząc treść swojej witryny, dostosuj ją do intencji użytkownika. Skup się również na dostarczaniu prawdziwej wartości, a nie na wypełnianiu stron tak dużą liczbą słów, jak to możliwe. Mimo że sensowne jest, aby strona informacyjna zawierała długie strony wypełnione treścią (ponieważ dzielenie się dużą ilością informacji jest tym, w czym są dobre), nie jest tak w przypadku witryny e-commerce. To nienaturalne, że para butów ma opis 1000 słów, którego nikt nigdy nie przeczyta. Zamiast tego witryny e-commerce powinny skupiać się na dostarczaniu odpowiednich treści i ułatwiać kupującym znajdowanie potrzebnych informacji.

  Dr Pete Meyers - Taktyczne badanie słów kluczowych w A RankBrain World '

  Pete pracuje dla Moz jako specjalista ds. Marketingu, więc naturalnie oczekiwaliśmy prezentacji wypełnionej wnikliwymi danymi i informacjami. Na pewno dostarczył, a potem trochę!

  W SearchLove Pete poruszył temat badań nad słowami kluczowymi i tego, jak zmieniły się staromodne techniki od czasu rozpoczęcia gry RankBrain.

  Czy nadal umieszczasz słowa kluczowe w swoich tytułach i opisach, tak jak radzono ci przez te wszystkie lata? Wtedy będziesz zaskoczony, gdy dowiesz się, że obecnie tylko 57% zapytań jest nadal obecnych w tytule i opisie meta.

  Google coraz lepiej rozumie kontekst i związek między słowami. Oznacza to, że może wyświetlać użytkownikom wyniki zmian słów, nawet jeśli nie ma ich na tej stronie, a nawet jeśli nie jest to dokładne słowo lub fraza, której szukał użytkownik.

  Oto kilka przykładów Pete'a:

  Pete mówił także o wyszukiwaniu głosowym, które każdego roku przyciąga coraz więcej użytkowników i powoli sprawia, że ​​tradycyjne badania nad słowami kluczowymi stają się przestarzałe. Dzięki głosowi zapytania są dłuższe i bardziej złożone, co oznacza, że ​​treść musi być w stanie na nie odpowiedzieć.

  Oto prosty przykład:

  Co od tego zabrać: Musisz przestać pisać dla wyszukiwarek i oferować słowa kluczowe w dopasowaniu ścisłym w nadziei na wysokie stopnie. Zamiast tego pisz dla ludzi lub dla „mózgów”, jak mówi dr Pete, ponieważ wyszukiwarki ewoluują i zaczynają zachowywać się coraz bardziej jak użytkownicy.

  Bridget Randolph - Zmieniający się krajobraz wyszukiwania mobilnego '

  Bridget, konsultant ds. Zarządzania zespołem w Distilled, przeprowadziła nas przez historię wyszukiwania mobilnego i ewoluowała od 2000 r. Do chwili obecnej. Biorąc pod uwagę, że staje się ważnym kanałem ruchu, jest kilka rzeczy, na które należy zwrócić uwagę:

  Czego od tego zabrać: Jeśli nie masz strony przyjaznej dla urządzeń mobilnych, wkrótce pozostaniesz w tyle. Upewnij się więc, że wykonasz ruch teraz, a nie później.

  Powinieneś również postarać się poprawić szybkość działania witryny, ponieważ 40% użytkowników rezygnuje ze strony, której ładowanie trwa zbyt długo. W rzeczywistości opóźnienie o jedną sekundę może doprowadzić do 7% spadku konwersji.

  Ponadto, jeśli masz aplikację, upewnij się, że obsługuje głębokie linkowanie i korzysta z internetowych adresów URL do wyświetlania aplikacji w miarę możliwości. Jeśli nie masz aplikacji, nie buduj jej, chyba że naprawdę wierzysz, że przyniesie to korzyści Twoim użytkownikom.

  Dominic Woodman - ” Jak uzyskać wgląd w logi (i zacząć korzystać z tych wszystkich bezpłatnych danych Google) '

  Dominic pracuje w Distilled i wykonał swoją misję, aby nauczyć wszystkich uczestniczących w SearchLove własnej analizy plików dziennika.

  Pliki dziennika mogą być przerażające, biorąc pod uwagę, ile zawierają danych. Jednak ukrywają one również wiele przydatnych informacji o problemach z indeksowaniem i indeksowaniem, o tym, które strony są traktowane priorytetowo lub zaniedbywane, jaką wagę Google nadaje niektórym częściom witryny, a także o innych technicznych problemach zdrowotnych. Widzicie więc, dlaczego tak ważne jest analizowanie.

  Widzicie więc, dlaczego tak ważne jest analizowanie

  Poproś swojego programistę, aby pomógł ci uzyskać dzienniki, a następnie użyj jednego z wielu dostępnych tam narzędzi zaprojektowanych do pracy z dużymi ilościami danych. Możesz wypróbować narzędzia takie jak BigQuery lub Screaming Frog Log Analyzer. Dominic namawiał wszystkich, aby unikali używania Excela do tego typu zadań, ponieważ ilość danych może być zbyt duża, aby aplikacja mogła go obsłużyć.

  Jeśli jesteś nowy w zapytaniach dotyczących baz danych, przeczytaj kompletny przewodnik Dominica dotyczący analizy logów.

  Czego od tego zabrać: może zastanawiasz się, dlaczego nawet zawracać sobie głowę analizowaniem plików dziennika, gdy możesz uzyskać raport o błędach z konsoli wyszukiwania. Cóż, Google zezwala na wyeksportowanie tylko 1000 błędów, a pliki dziennika dają nieograniczony dostęp do wszystkich danych serwera. Możesz także znaleźć problemy i naprawić je, zanim Google je zgłosi.

  Larry Kim - ” Dziesięć bomb prawdy CRO, które zmienią twoje podejście do optymalizacji współczynnika konwersji '

  Założyciel i CTO WordStream, prezentacja Larry'ego skupiała się głównie na reklamie płatnej. Oto jego najważniejsze wskazówki z tegorocznego SearchLove:

  Użytkownicy ewoluowali, podobnie jak twoje wezwania do działania. Oczywiste CTA, takie jak „kup teraz” lub „dowiedz się więcej”, nie są już skuteczne w zachęcaniu ludzi do działania. I nie, dodanie jasnego czerwonego przycisku może nie przyciągnąć uwagi użytkowników, jak myślisz.

  I nie, dodanie jasnego czerwonego przycisku może nie przyciągnąć uwagi użytkowników, jak myślisz

  • Zapisuj swoje reklamy z punktu widzenia użytkownika i nie bój się dołączać emocji, aby zachęcić ich do zrobienia kolejnego kroku.

  Sprawdź ten przykład:

  Co od tego zabrać: Larry jest mistrzem swojego rzemiosła i zalecamy, aby śledzić go na Twitterze, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Możesz znaleźć więcej szczegółów na temat powyższych i innych interesujących Prawdy CRO w jego artykule .

  Tom Anthony - SEO-Split-Testing - jak można uruchomić testy i czego się nauczyliśmy '

  Tom jest szefem działu badań i rozwoju w Distilled. W swojej prezentacji wyjaśnił, jak wykonać testy A / B dla celów SEO.

  Jeśli chcesz przeprowadzić własne testy, ważne jest, aby zrozumieć różnicę między tradycyjnym testowaniem A / B zorientowanym na użytkownika a testowaniem SEO zorientowanym na strony.

  Istnieją trzy proste kroki do pomyślnego testu:

  Co należy z tego zrobić: Przy tak wielu różnicach w rankingu czynników w wielu branżach, testowanie SEO A / B stanie się bardzo potężnym narzędziem, więc upewnij się, że go używasz.

  Rob Bucci - Jak zdobyć najlepsze miejsce: jak zdobyć więcej wyróżnionych fragmentów '

  CEO w STAT Search Analytics, wykład Roba koncentrował się na tym, jak skorzystać z funkcji bogatych fragmentów Google i jak dostać się do pierwszego miejsca na stronie wyników.

  Ponieważ Google wyświetla codziennie coraz więcej fragmentów bogatych, coraz więcej stron, które nie zajmują pierwszej pozycji, ma teraz szansę pojawić się jako pierwszy wynik na stronie.

  Ponieważ Google wyświetla codziennie coraz więcej fragmentów bogatych, coraz więcej stron, które nie zajmują pierwszej pozycji, ma teraz szansę pojawić się jako pierwszy wynik na stronie

  Format treści określa również format typu urywka. Oznacza to, że masz możliwość kradzieży fragmentów z dala od konkurencji.

  Oto prosty przykład: spójrz na to, które polecane odpowiedzi nie są stylizowane w sposób, który byłby korzystny dla użytkownika, a następnie stwórz odpowiedź w tym korzystnym stylu. Na przykład powiedzmy, że jest akapit, który pojawia się jako natychmiastowa odpowiedź na przepis. Ten typ odpowiedzi powinien być listą, ponieważ ułatwia użytkownikom czytanie i wykonywanie kroków.

  Zwróć także uwagę na domyślne pytania i warianty słów kluczowych, ponieważ nie otrzymasz fragmentów z nich wszystkich.

  Zwróć także uwagę na domyślne pytania i warianty słów kluczowych, ponieważ nie otrzymasz fragmentów z nich wszystkich

  Co od tego zabrać: możesz zwiększyć CTR dla słów kluczowych, które nie są dobrze oceniane, jeśli możesz uzyskać fragment bogaty. Możesz również sprawdzić, które typy zapytań powodują te fragmenty na innych rynkach, a następnie spróbuj je również wprowadzić na swój rynek. Nie zapomnij sformatować swojej odpowiedzi w najlepszym, najbardziej przydatnym formacie dla każdego zapytania.

  Stephen Pavlovich - ” Nawyki zaawansowanych optymalizatorów konwersji '

  Stephen jest dyrektorem generalnym serwisu conversion.com i, jak sugeruje nazwa jego firmy, chodzi o konwersje i ich zwiększanie. W swoim przemówieniu przeprowadził nas przez proces przeprowadzania zaawansowanych testów produktu i ceny.

  Większość testów próbuje określić, dlaczego użytkownicy nie konwertują i co można zrobić, aby to naprawić. Aby jednak test zakończył się sukcesem, musi zacząć od prawidłowej hipotezy.

  Po opracowaniu prawidłowej hipotezy testowej zacznij od minimalnego sprawdzalnego testu i skaluj go w górę.

  Nie powinieneś testować wyłącznie na swojej stronie internetowej, ponieważ podróż klienta zwykle obejmuje wiele kroków, a Twoja strona internetowa jest tylko jedną z nich.

  Co z tego wziąć: Jak wielu projektantów stron internetowych lub twórców stron internetowych masz tyle różnych opinii i opinii. Testowanie to jedyny sposób na określenie, co działa najlepiej dla użytkowników.

  Larry Kim - ” Hacking RankBrain i inne algorytmy uczenia maszynowego: 5 broni SEO, aby przetrwać dzień oceny SEO '

  Larry ma tak dużą wiedzę, aby podzielić się tym, że organizatorzy Distilled postanowili pozwolić mu zrobić dwie prezentacje zamiast jednej. Drugi był bardziej skoncentrowany na SEO, prowadzący nas przez to, jak działa RankBrain i jak może działać na naszą korzyść.

  Uczenie maszynowe jest obecnie wykorzystywane prawie wszędzie, od kanału informacyjnego Facebooka po reklamy Twittera. Oczywiście Google używa go także do wielu usług, takich jak mowa, tłumaczenie i YouTube. Ale jak to wpływa na SEO?

  Tutaj wkracza RankBrain.

  Larry ma teorię, że wzrost CTR może prowadzić do wzrostu rang. A jeśli się nad tym zastanowić, ma to sens: strona, która otrzymuje więcej kliknięć, wysyła sygnał, że strona staje się coraz bardziej popularna lub przydatna, co oznacza, że ​​prawdopodobnie powinna być lepsza.

  Jeśli więc okaże się to prawdą, musisz przygotować się do RankBrain i innych algorytmów opartych na uczeniu maszynowym. Oto jak:

  • Pobierz bieżące dane zapytania z Search Console.
  • Określ, jaki będzie średni CTR dla Twojej niszy.
  • Znajdź te strony, które mają CTR poniżej średniej.
  • Przepisz tytuł i / lub opis swojej strony i spróbuj uniknąć metody wypełnionej słowem kluczowym. Zamiast tego włącz wyzwalacz emocjonalny i napisz go z perspektywy jednej z osób, na które się kierujesz.
  • Stwórz dziesięć takich nagłówków i sprawdź, które z nich działają lepiej w AdWords.
  • Wybierz zwycięzcę i użyj go jako nowego tytułu strony.

  Co od tego zabrać: Nawet jeśli nie jest to oficjalna wiadomość, wygląda na to, że CTR odgrywa główną rolę w rankingu zapytania. Zamiast próbować uzyskać lepszy CTR poprzez lepsze rangi, może być czas, aby zrobić to na odwrót, czyli zwiększyć CTR i sprawdzić, czy twoje szeregi wzrosną.

  Jak widać, tegoroczna konferencja SearchLove została wypełniona niezwykle przydatnymi rozmowami i poradami. Mamy nadzieję, że wszystkie te informacje i porady będą tak przydatne, jak my, i że dobrze je wykorzystaliście.

  Chcielibyśmy wiedzieć: z powyższego, która z nich jest Twoją ulubioną prezentacją? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

  Związane z

  Chociaż prawdopodobnie wiesz, że Google korzysta z ponad 200 czynników rankingowych, czy kiedykolwiek przyjrzałeś się, jak te czynniki zmieniły się w czasie?
  Ale czy wiesz również, że te współczynniki rankingu różnią się w zależności od rynku i branży?
  Czego szukają dokładnie, kiedy prowadzą badania dotyczące Twojej firmy lub produktów?
  A czego szukają, kiedy są gotowe do zakupu?
  Czy nadal umieszczasz słowa kluczowe w swoich tytułach i opisach, tak jak radzono ci przez te wszystkie lata?
  Ale jak to wpływa na SEO?
  Chcielibyśmy wiedzieć: z powyższego, która z nich jest Twoją ulubioną prezentacją?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»