Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Przewodnik konfiguracji i ustawień Seo Joomla 3

  1. Przewodnik Seo Joomla 3
  2. Ustawienia SEO
  3. Włącz adres URL SEF
  4. Przepisz adres URL SEF
  5. Sufiks URL
  6. Alias ​​Unicode
  7. Dołącz nazwę witryny do tytułów stron
  8. Ustawienia metadanych
  9. roboty
  10. Meta Rights
  11. Pokaż autora metatagu
  12. Ustawienia serwera - kompresja Gzip
  13. Artykuły metadanych, elementy menu i kategorie
  14. Artykuły meta tagów
  15. Tytuł artykułu
  16. alias
  17. Artykuł Opis meta
  18. Artykuł Meta Słowo kluczowe
  19. Menu i kategorie metadanych
  20. Optymalizacja artykułu - nagłówek tagu (nagłówki)
  21. Obrazy SEO - optymalizacja
  22. Atrybut Alt (Alternate Text) w opisie obrazu
  23. Img Tag - Tytuł obrazu - podpowiedź do najechania myszką
  24. Rozmiar obrazu
  25. Mapa witryny dla wyszukiwarek
  26. Joomla Redirect Component
  27. HTACCESS Konfiguracja strony i wydajność
  28. R edirects WWW
  29. R edirects od NON-WWW do WWW
  30. Przekierowanie z www na NON-www:
  31. Szybkość witryny HTACCESS
  32. wnioski

  Przewodnik Seo Joomla 3 . Joomla to wszechstronny i wszechstronny system CMS, a jeśli dobrze skonfigurowany po stronie SEO (optymalizacja pod kątem wyszukiwarek), możesz uzyskać doskonałe wyniki, nawet bez wtyczki seo. Spójrzmy na wszystkie opcje konfiguracji SEO dostępne dla Joomla .

  Przewodnik Seo Joomla 3

  Konfiguracja globalna SEO Joomla

  Zacznijmy od globalnej konfiguracji witryny Joomla, która zawiera podstawowe ustawienia zarówno SEO, jak i serwera.

  Ścieżka: System -> Konfiguracja globalna

  Ścieżka: System -> Konfiguracja globalna

  Po wejściu do konfiguracji globalnej znajdziesz następujące elementy:

  Ustawienia witryny

  Nazwa witryny: jeśli nie wpisałeś jej podczas instalacji, musisz wstawić tę zakładkę.

  Ustawienia SEO

  Te parametry mają zasadnicze znaczenie dla optymalizacji Joomla Seo. Wpisy te należy ustawić od samego początku tworzenia witryny, ponieważ są one niezbędne do uzyskania dobrych wyników SEO w wyszukiwarkach. Po skonfigurowaniu zawsze nie zaleca się ich modyfikowania, ponieważ mogą one spowodować utratę pozycji w Serp (strona wyników wyszukiwania).

  Włącz adres URL SEF

  Ten element pozwala na uczynienie adresów URL bardziej przyjaznymi (SEF = Search Engine Friendly) i lepiej interpretowanymi przez wyszukiwarki. Jeśli pozostawimy ustawienia na NO, adres URL strony lub kategorii będzie miał adres URL podobny do tego:

  http:? option = com_content //nomesito/index.php & view = article & id = 20

  Ustawiając głos na SI, adres URL będzie znacznie bardziej przyjazny dla Google i łatwy do zinterpretowania. Aby podać przykład, jeśli pozycja menu zostanie nazwana kontaktami, otrzymamy następujący adres URL

  http://nomesito.it/index-php/contatti

  Jak widać, konieczne jest ustawienie opcji Włącz adres URL SEF na TAK

  Przepisz adres URL SEF

  Ten parametr ma na celu wyeliminowanie ciągu index.php podczas generowania adresu URL. Biorąc przykład z pierwszego, adres URL http://nomesito.it/index-php/contatti stanie się http://nomesito.it/contatti

  Łańcuch index.php dla celów Seo nie ma wartości, więc lepiej go usunąć, ustawiając parametr na TAK. Uwaga: jeśli ustawisz tę wartość na TAK, musisz zmienić nazwę pliku htaccess.txt na .htaccess (punkt htaccess) znajdujący się w katalogu głównym witryny, aby aktywować przepisywanie URL. Aby edytować plik htaccess.txt, możesz użyć klienta FTP Filezilla lub uzyskać dostęp do panelu sterowania hostingu i zmienić nazwę pliku w menedżerze plików .htaccess. Jeśli nie zmienisz nazwy pliku, otrzymasz błąd 500 z serwera.

  Jeśli nie zmienisz nazwy pliku, otrzymasz błąd 500 z serwera

  Sufiks URL

  Ten parametr dodaje rozszerzenie .html lub .php do adresu URL. Nie ma sensu dla celów SEO, dlatego zaleca się ustawienie na NIE.

  Alias ​​Unicode

  Parametr do ustawiania aliasów z kodowaniem Unicode. Przydatne tylko wtedy, gdy strona używa języka z nie łacińskimi znakami. Ustaw na NIE

  Dołącz nazwę witryny do tytułów stron

  Tutaj musimy wprowadzić. Ten parametr, jak mówi tytuł, dodaje nazwę strony do tytułów stron, które będą wyświetlane w wyszukiwarkach. Długość tytułu branego pod uwagę przez Google wynosi około 65 znaków. Tytuł wraz z opisem jest podstawowym parametrem SEO i jest tym, co odwiedzający widzi w wyszukiwarkach. Dobry tytuł (który zobaczymy później) może zmienić i przynieść wiele wizyt. Wynika z tego, że jeśli dodamy nazwę strony do tytułów, mamy mniej miejsca na zarządzanie tytułem, który może przyciągnąć uwagę potencjalnego użytkownika, biorąc pod uwagę, że z około 65 znaków, które uważa Google, część poświęcona jest nazwie witryny.

  Zalecam ustawienie tego parametru na NIE

  Ustawienia metadanych

  Opis witryny i słowa kluczowe witryny

  Metadane są podstawowymi parametrami do tworzenia Joomla Seo Friendly. Te pola służą do ustawiania opisu i słów kluczowych witryny na WSZYSTKICH stronach. Właśnie dla tego czynnika proponuję pozostawić je puste, ponieważ jeśli chcemy odpowiednio zoptymalizować SEO Joomla, będziemy musieli ustawić te parametry indywidualnie dla każdego artykułu, kategorii i menu, aby uniknąć opisu, który jest zawsze taki sam dla każdej strony.

  roboty

  Celem metatagu Robots jest przekazanie wyszukiwarkom stron, które mają być indeksowane, a następnie śledzenie lub nie uwzględnianie. Chociaż nie wszystkie pająki uwzględniają ten metatag, zawsze dobrze jest ustawić go poprawnie. Zobaczmy różne przedmioty:

  • Indeks ” - nakazuje wyszukiwarce wstawienie tej strony do bazy danych, a następnie jej indeksowanie.
  • Noindex ” - przeciwieństwo indeksu lub informuje robota wyszukiwarki, że bieżąca strona NIE powinna być indeksowana.
  • Follow ” - Tag wskazujący, aby śledzić wszystkie linki na stronie.
  • Nofollow ” - przeciwieństwo podążania, więc zaznaczasz NIE, aby podążać za żadnym linkiem na stronie.

  Domyślne ustawienie to INDEX, FOLLOW i to jest to, które polecam. Ten parametr działa na poziomie witryny, ale jeśli mamy potrzeby dla niektórych stron, możemy ustawić roboty oddzielnie dla każdego artykułu.

  Meta Rights

  Tab, aby ustawić prawa własności witryny.

  Pokaż autora metatagu

  Pozwala na wizualizację autora strony w głowie. Osobiście nigdy go nie wstawiam, a dla Seo of Joomla nie oferuje zbyt wiele użyteczności.

  Ustawienia serwera - kompresja Gzip

  Zakończone ustawieniami witryny, zawsze w konfiguracjach globalnych, ale pod wpisem do serwera idziemy, aby ustawić kompresję Gzip. Parametr ten musi być zawsze aktywowany, ponieważ kompresuje zawartość iw konsekwencji przyspiesza ładowanie Joomla.

  Artykuły metadanych, elementy menu i kategorie

  W globalnej konfiguracji witryny w obszarze Ustawienia Medatata (opis witryny i słowa kluczowe witryny) zasugerowałem pozostawienie pól pustych. Powód, dla którego znajdujemy go w parametrach, które zobaczymy poniżej. W rzeczywistości, jeśli ustawimy Metadane w konfiguracji globalnej, będziemy mieli wszystkie strony witryny z tym samym opisem. To po stronie SEO jest nie tylko błędne, ale doprowadziłoby wyszukiwarkę do nieuwzględnienia tego opisu i ekstrapolowania go zgodnie z algorytmem ze strony, ryzykując uzyskanie informacji nieprzydatnych dla SEO i dla witryny Joomla.

  Dla celów SEO istotne jest, aby każdy artykuł i strona miały dedykowany opis. Joomla ma naprawdę kompletne menu, zarządzanie kategoriami i artykułami. Dla każdego z tych elementów możliwe jest skonfigurowanie metatagów i uzyskanie doskonałej optymalizacji SEO. Joomla ma strukturę hierarchiczną zarówno w rzeczywistym zarządzaniu witryną (menu, kategorie, artykuły), jak i w metatagach. Oznacza to, że niektóre tagi Meta mają pierwszeństwo przed innymi. W tym celu przydatne jest zrozumienie nie tylko prawidłowego ustawienia metadanych, ale także sposobu ich działania w Joomla. Joomla oferuje możliwość ustawienia Meta Tags oddzielnie dla: Menu - Kategorie - Artykuły.

  Ponieważ Joomla ma system hierarchiczny, każdy element musi być powiązany z menu lub kategorią. Stąd mamy dwa możliwe rozwiązania:

  1. Jeśli element menu jest połączony z przedmiotem, znaczniki meta elementu mają pierwszeństwo przed elementem.
  2. Jeśli zamiast tego element menu jest powiązany z kategorią, metatagi muszą być ustawione w kategorii (którą polecam) lub w menu.

  Przejdźmy do optymalizacji SEO Joomla.

  Artykuły meta tagów

  Artykuły meta tagów

  Tytuł artykułu

  Tytuł w SEO jest bardzo ważny. Wybierz tytuł ostrożnie. Spróbuj nie przekraczać 55-60 znaków.

  alias

  Alias ​​to adres URL artykułu. Jeśli nie jest ustawiony, jest automatycznie pobierany z tytułu artykułu. Możemy pozostawić to puste, a następnie Joomla je utworzy, ale jeśli chcemy ulepszyć Joomla SEO, możemy dodać go ręcznie, optymalizując go do woli. Osobiście zawsze wstawiam go ręcznie, ponieważ przy niektórych tytułach trochę wolę go skracać, wstawiając tylko niezbędne słowa lub słowa kluczowe.

  Artykuł Opis meta

  Opis Meta jest bardzo ważny, ponieważ pojawia się na stronach wyszukiwarek i pomaga zarówno SEO, jak i uzyskać wyższy CTR (współczynnik klikalności). Ludzie, szukając w SERP, a także czytając tytuł artykułu, również czytają opis i decydują, czy kliknąć artykuł, czy przejść dalej. Dobry opis artykułu, przekonujące, objaśniające i ważne słowa kluczowe przyciągną uwagę odwiedzających. Maksymalna długość opisu meta powinna wynosić około 150-160 znaków

  Pamiętaj, że każdy artykuł lub strona musi mieć unikalny i dedykowany opis Meta.

  Artykuł Meta Słowo kluczowe

  Ten metatag dla celów SEO stracił na znaczeniu w ostatnich latach. Zasadniczo należy go skompilować z 2-3 najważniejszymi słowami kluczowymi (słowa kluczowe). Wiele osób teraz całkowicie pomija ten znacznik ze względu na bardzo niewielkie znaczenie, które oferuje, osobiście nie zawsze go kompiluję.

  roboty

  Jak widać powyżej, ten parametr mówi pająkom wyszukiwarek do indeksowania i śledzenia linków. Jeśli w konfiguracji globalnej Joomla ustawiłeś Roboty w Indeksie, Podążaj możesz pozostawić w pozycji Użyj globalnej. Jeśli masz kilka linków wskazujących na zewnątrz (może nie bardzo autorytatywnych), możesz ustawić Index, No Follow.

  Menu i kategorie metadanych

  Widzieliśmy powyżej, że jeśli element menu wskazuje na artykuł, metadane artykułu mają pierwszeństwo przed menu. Jeśli zamiast tego element menu wskazuje na kategorię, która wyświetla listę artykułów, musisz ustawić tytuł i opis meta również w kategorii. Jeśli nasze menu wskazuje na kategorię zawierającą listę artykułów, być może podzieloną na 2-3 kolumny, musimy zwrócić uwagę na optymalizację SEO Joomla dla tej kategorii. Oczywiście, jak widać powyżej, każdy artykuł musi mieć własną dedykowaną konfigurację SEO, ale w tym przypadku również w kategorii musimy wstawić tytuł i opis meta, dostosowany do rodzaju artykułów, które są traktowane na danej stronie.

  W ten sposób utworzymy również kategorię SEO Friendly, a wyszukiwarki wyszukują i najlepiej pozycjonują stronę główną (kategorię), która zbiera artykuły tego tematu.

  Optymalizacja artykułu - nagłówek tagu (nagłówki)

  Nagłówek lub nagłówki tagów są przydatne do porządkowania zawartości strony, dzieląc je na tytuły, napisy, sekcje i akapity itp. Są więc niezwykle ważnymi znacznikami zarówno pod względem SEO, jak i użyteczności strony. Prawidłowe użycie nagłówka tagu pozwala stworzyć artykuł Seo Friendly w stosunku do wyszukiwarek.

  Istnieje 6 typów nagłówków: zaczyna się od <h1>, najważniejszego, aż do <h6>, najmniej ważnego.

  • <H1> najważniejsze, służy do wskazania głównego tematu strony lub tytułu. Tag H1 powinien pokrywać się z tytułem artykułu (Tag Tile).
  • <H2> i <H3> są wskazane dla napisów, aby podzielić sekcje artykułu i akapity
  • <H4> i <H5> są używane do przechowywania tekstów stron;
  • <H5> i <H6> są używane do notatek, szczegółów, praw autorskich.

  W Joomla możemy ustawić różne nagłówki dla każdego artykułu w bardzo prosty sposób bezpośrednio z domyślnego edytora tekstu TinyMCE lub za pomocą darmowego zaawansowanego edytora, takiego jak JCE do pobrania z JED , Dla celów SEO zaleca się zawsze używać nagłówka H1, H2 i, jeśli to możliwe, H3. Dla artykułu o długości co najmniej 500-600 słów musi być tylko jeden nagłówek H1 i najwyżej 4-5 H2. Pamiętam, że nagłówek Tag oprócz pomocy w rankingu stron, stanowi wizualną pomoc dla użytkownika, pozwalając na bardziej płynne i jednorodne czytanie, ponieważ jest podzielony na sekcje i oferuje lepsze wrażenia użytkownika.

  Obrazy SEO - optymalizacja

  Wyszukiwarki, aby poprawnie zinterpretować obrazy, które wstawiamy w artykułach, potrzebują tekstu. Do celów SEO możemy interweniować na trzy różne sposoby.

  Nazwa pliku obrazu

  Każdy obraz musi zostać przemianowany zgodnie z artykułem, w którym zostanie wstawiony. Idealne jest użycie głównego słowa kluczowego. Absolutnie unikaj przesyłania obrazów o ogólnych nazwach, takich jak Nikon_00122.jpg!

  Atrybut Alt (Alternate Text) w opisie obrazu

  Tekst Alt jest przydatny jako tekst alternatywny, gdy obrazu nie można wyświetlić w przeglądarce z różnych powodów, takich jak użycie przeglądarki tekstowej lub przeglądarki głosowej dla niewidomych lub po prostu przeglądarka z jakiegoś powodu nie ładuje się obraz. Wyszukiwarki przykładają pewną wagę do tego atrybutu, ponieważ zwiększa to dostępność strony. Strona SEO oferuje wzmocnienie treści tekstowej, jeśli zostanie wstawione ze słowami kluczowymi lub odpowiednim opisem. Wreszcie, ALT jest używany przez Google Images do klasyfikowania obrazów. Aby wstawić znacznik ALT, kliknij obraz prawym przyciskiem myszy i wybierz polecenie Wstaw / Edytuj obraz. Polecam używanie edytora tekstu JCE (wtyczki), który jest bardziej kompletny niż TinyMCE i tego właśnie używam.

  Img Tag - Tytuł obrazu - podpowiedź do najechania myszką

  Tag Img lub Title ma na celu wyświetlenie etykiety (podpowiedzi), gdy przesuwasz obraz za pomocą myszy. Strona SEO nie przynosi wielkich korzyści, ale może wzmocnić rozpoznawanie obrazów.

  Rozmiar obrazu

  Nawet jeśli rozmiar obrazów nie jest uważany za czynnik SEO, optymalizacja obrazów w Internecie i zmniejszenie ich wagi i rozmiaru może pomóc witrynie poprawić użyteczność i szybkość ładowania strony. Google wprowadził szybkość przesyłania witryny jako czynnik SEO. Stąd łatwo zrozumieć, że obrazy muszą ładować się szybko, aby zapewnić lepsze wrażenia użytkownika, ale także poprawić ogólną wydajność witryny. Powszechnym błędem jest przesyłanie obrazów o dużych wymiarach, uważając, że jest to najlepsza pod względem jakości, ale rzeczywistość jest taka, że ​​obrazy te są zmieniane w celu dostosowania do rozmiaru strony.

  Spróbuj przesłać pliki o rozmiarze nieprzekraczającym 40-50 Kb i maksymalnej szerokości około 800 px, która jest zazwyczaj standardową szerokością strony internetowej z paskiem bocznym. Aby zoptymalizować obrazy, istnieją różne narzędzia online, ale osobiście wolę używać darmowego programu GIMP z wtyczką zoptymalizowaną pod kątem sieci, co pozwala mi mieć pełną kontrolę nad ustawieniami.

  Mapa witryny dla wyszukiwarek

  Mapa witryny to podsumowanie strony internetowej. W mniejszej części przydatne może być, aby odwiedzający posiadał hierarchiczny indeks treści, ale jest on bardzo przydatny do celów SEO w wyszukiwarkach, ponieważ oferuje pełną listę wszystkich stron witryny i ma być szybciej indeksowany. Mapa witryny może być dwojakiego rodzaju: HTML (dla odwiedzających) lub XML (dla wyszukiwarek). Po utworzeniu (będzie aktualizowany automatycznie za każdym razem, gdy dodamy nowy artykuł) będziemy musieli wysłać go do Google za pomocą bezpłatnego narzędzia Konsola wyszukiwania.

  Joomla nie ma wewnętrznego generatora map witryn i do tego musimy użyć zewnętrznych wtyczek. Najbardziej znanym z Joomla jest OSMap. Po pobraniu darmowej wtyczki OSMap przesyłamy ją do Joomla z normalną procedurą rozszerzeń. Po zainstalowaniu przechodzimy do Components → OSMap Free. Jeśli nie znajdziemy już domyślnej mapy witryny, wystarczy utworzyć nową, klikając nową i wybierając wszystkie menu Joomla

  Po utworzeniu musimy uzyskać link do wysłania do Google Search Console. Po prostu kliknij XML i skopiuj adresy URL, a następnie wstaw je do narzędzia Google. Polecam Ci oficjalny przewodnik Google:

  https://support.google.com/webmasters/answer/183668?hl=it#sitemapform

  Adres URL mapy witryny będzie tego typu: http://nomesito.com/index.php?option=com_osmap&view=xml&id=1

  Dzięki tej wtyczce Google zawsze będzie mieć zaktualizowaną mapę zawartości i nie będziesz musiał się martwić o „ostrzeżenie” Google, że dodałeś nowe artykuły lub treści.

  Joomla Redirect Component

  Przekierowanie Joomla to komponent do prawidłowego zarządzania adresami URL, które powodują błędy w wyniku zmiany aliasu (url), modyfikacji kategorii, menu lub prostych adresów URL, które nie są już używane. We wszystkich tych przypadkach serwer zwraca słynny błąd 404, źle widziany przez wyszukiwarki, ponieważ odpowiada stronie, której nie znaleziono. Możemy zarządzać przekierowaniem 301 również przez htaccess, ale Joomla oferuje ten praktyczny komponent, który ułatwia pracę. Aby pracować, musimy aktywować wtyczkę Redirect w zarządzaniu wtyczkami.

  Kiedy aktywujesz Joomla, zacznie zbierać wszystkie błędy 404 związane z witryną, w tym wszelkie zewnętrzne ataki z dziwnym adresem URL. Z tego powodu warto go aktywować i używać tylko w razie potrzeby, w przeciwnym razie baza danych znacznie wzrośnie. Operacja jest bardzo prosta: odszukaj adres URL zwracający błąd 404 Twojej witryny, kliknij go, a zobaczymy dwa elementy:

  • Soergente URL (adres URL z błędem 404)
  • Docelowy adres URL (nowy adres URL do wstawienia)

  Soergente URL (adres URL z błędem 404)  Docelowy adres URL (nowy adres URL do wstawienia)

  W tym drugim będziemy wstawiać adres URL, w którym chcemy przekierować źródłowy adres URL lub niewłaściwy. Następnie w zakładce Status wybieramy włączony i wreszcie zapisujemy. Po prawidłowym ustawieniu przekierowań, jak wspomniano, zalecam wyłączenie wtyczki, aby uniknąć przeciążenia bazy danych.

  HTACCESS Konfiguracja strony i wydajność

  Plik htaccess to plik tekstowy, który można edytować za pomocą normalnego edytora tekstu, który zawiera dyrektywy dotyczące konfigurowania serwera apache. Na każde żądanie serwer WWW sprawdza obecność htaccess i odczytuje dyrektywy interpretujące zawarte w niej instrukcje w czasie rzeczywistym.

  Aby zoptymalizować SEO Joomla, możemy dostosować ten plik. Przed każdą modyfikacją zawsze zaleca się wykonanie kopii zapasowej pliku htaccess. Widzieliśmy na początku artykułu, że po włączeniu zakładki Retype URL SEF musimy zmienić nazwę pliku htaccess.txt na .htaccess. Przy tym ustawieniu, gdy pobierzemy plik na naszym komputerze, nie zawsze będzie on widoczny. Aby go wyświetlić i zmienić, mamy dwa sposoby: albo włączyć wyświetlanie ukrytych plików z systemu Windows, albo tymczasowo zmienić jego nazwę z FTP, tak jak na początku w htaccess.txt pobierz go na komputer, edytuj plik i załaduj go ponownie w ftp, przywracając go do .htaccess (punto htaccess). Zobaczmy szczegółowo, jakie wytyczne możemy wykorzystać, aby poprawić SEO Joomla.

  R edirects WWW

  Bardzo ważnym czynnikiem w SEO jest unikanie powielania treści. Stronę można uzyskać na dwa sposoby: za pomocą i bez www na początku adresu URL. Przykład:

  • www.nomesito.it
  • nomesito.it

  Oba linki są widoczne, ale tworzą duplikat treści, ponieważ możemy dotrzeć do tej samej strony z dwoma różnymi adresami URL. Aby temu zaradzić, możemy przekierować tylko do jednej strony. Możemy użyć url z www lub bez www. Wybór jest obojętny i osobiście zawsze używam NON www

  R edirects od NON-WWW do WWW

  #Force www:
  RewriteEngine on
  RewriteCond% {HTTP_HOST} ^ example.com [NC]
  RewriteRule ^ (. *) $ Http://www.example.com/$1 [L, R = 301, NC]

  Przekierowanie z www na NON-www:

  #Force nie www:
  RewriteEngine on
  RewriteCond% {HTTP_HOST} ^ www przykład .com [NC]
  RewriteRule ^ (. *) $ Http://example.com/$1 [L, R = 301]

  Szybkość witryny HTACCESS

  Możemy również użyć pliku htaccess, aby przyspieszyć witrynę. Jak widać wcześniej, czynnikiem SEO, który pomaga poprawić pozycję witryny, w tym przypadku Joomla, jest szybkość ładowania strony. Buforowanie plików pomaga skrócić czas ładowania

  # Kompresja BEGIN DEFLATE
  <IfModule mod_deflate.c>
  # Kompresuj HTML, CSS, JavaScript, Tekst, XML i czcionki
  AddOutputFilterByType Aplikacja DEFLATE / javascript
  AddOutputFilterByType DEFLATE aplikacja / rss + xml
  AddOutputFilterByType DEFLATE aplikacja / vnd.ms-fontobject
  AddOutputFilterByType DEFLATE aplikacja / czcionka x
  AddOutputFilterByType DEFLATE aplikacja / x-font-opentype
  AddOutputFilterByType DEFLATE aplikacja / x-font-otf
  AddOutputFilterByType DEFLATE aplikacja / x-font-truetype
  AddOutputFilterByType DEFLATE aplikacja / x-font-ttf
  AddOutputFilterByType Aplikacja DEFLATE / x-javascript
  AddOutputFilterByType DEFLATE aplikacja / xhtml + xml
  AddOutputFilterByType DEFLATE aplikacja / xml
  AddOutputFilterByType DEFLATE czcionka / opentype
  AddOutputFilterByType DEFLATE czcionka / otf
  AddOutputFilterByType DEFLATE czcionka / ttf
  AddOutputFilterByType DEFLATE image / svg + xml
  AddOutputFilterByType DEFLATE image / x-icon
  AddOutputFilterByType DEFLATE tekst / css
  AddOutputFilterByType DEFLATE text / html
  AddOutputFilterByType DEFLATE tekst / javascript
  AddOutputFilterByType DEFLATE text / plain
  AddOutputFilterByType DEFLATE text / xml
  # Usuń błędy przeglądarki (potrzebne tylko w naprawdę starych przeglądarkach)
  BrowserMatch ^ Mozilla / 4 gzip-only-text / html
  BrowserMatch ^ Mozilla / 4.0 [678] no-gzip
  BrowserMatch bMSIE! No-gzip! Gzip-only-text / html
  Nagłówek dołącza Zmiennego agenta użytkownika
  </ IfModule>
  # END Kompresuj

  # BEGIN Wygasaj nagłówki
  <ifModule mod_expires.c>
  ExpiresActive On
  ExpiresDefault „access plus 5 seconds”
  ExpiresByType image / x-icon "access plus 2592000 seconds"
  ExpiresByType image / jpeg „access plus 2592000 seconds”
  ExpiresByType image / png „dostęp plus 2592000 sekund”
  ExpiresByType image / gif „access plus 2592000 sekund”
  ExpiresByType application / x-shockwave-flash "dostęp plus 2592000 sekund"
  ExpiresByType text / css „access plus 604800 seconds”
  ExpiresByType tekst / javascript „dostęp plus 216000 sekund”
  ExpiresByType application / javascript „access plus 216000 sekund”
  ExpiresByType application / x-javascript „access plus 216000 sekund”
  ExpiresByType tekst / html „dostęp plus 600 sekund”
  ExpiresByType application / xhtml + xml „access plus 600 sekund”
  </ IfModule>
  # END Wygasa nagłówki

  # BEGIN Nagłówki kontroli pamięci podręcznej
  <ifModule mod_headers.c>
  <filesMatch “(ico | jpe? g | png | gif | swf) $”>
  Header set Cache-Control „public”
  </ FilesMatch>
  <filesMatch "(css) $">
  Header set Cache-Control „public”
  </ FilesMatch>
  <filesMatch "(js) $">
  Zestaw nagłówka prywatnej pamięci podręcznej
  </ FilesMatch>
  <filesMatch "(x? html? | php) $">
  Header set Cache-Control „private, must-revalidate”
  </ FilesMatch>
  </ IfModule>
  # END Cache-Control Headers

  # BEGIN Wyłącz ETags
  FileETag Brak
  # END Wyłącz ETags
  # Włącz KeeAlive
  <ifModule mod_headers.c>
  Zestaw nagłówków Połączenie podtrzymujące
  </ IfModule>

  Ten plik został przetestowany. Jeśli napotkasz problemy, może to wynikać z niektórych ustawień hostingu lub zainstalowanych wtyczek

  Pełną listę dyrektyw apache można znaleźć pod tym linkiem:

  http://httpd.apache.org/docs/current/mod/directives.html

  wnioski

  Joomla to potężny CMS i jeśli zostanie dobrze skonfigurowany, może dać wielką satysfakcję. W dziedzinie SEO istnieje wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę, które mogą wpływać na pozycjonowanie witryny bez względu na sposób jej budowy i zastosowane środki. Joomla wykonuje swoją część, udostępniając wiele ustawień SEO, ale różnica jest zawsze wprowadzana przez osoby zarządzające witryną ...

  Com/webmasters/answer/183668?
  Php?
  Ico | jpe?
  X?
  Html?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»