Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Przydatne programy dla Windows 7

  1. Tweak-7
  2. Menedżer Windows 7
  3. Pobierz Master
  4. STDU Viewer
  5. 7-zip
  6. Windows 7 Codec Pack
  7. Motywy dla Windows 7

  Każdy system operacyjny ma swoje zalety i wady, ważąc je, musisz dokonać wyboru na korzyść konkretnego systemu. Dla każdego systemu operacyjnego istnieje wiele programów i opracowuje się wiele innych programów. Chociaż Windows 7, można powiedzieć, jest moralnie przestarzały, ponieważ po jego wydaniu zdążył już pojawić się na rynku Windows 8 i przygotowuje się do wcześniejszego wyjścia Windows 10 .

  Wraz z wydaniem nowych wersji systemów operacyjnych pojawiają się ulepszone wersje starych przydatnych programów lub całkowicie nowe oprogramowanie - stało się to od czasu pojawienia się systemu Windows 7. Aby pracować w systemie operacyjnym było wygodnie, potrzebujemy różnych aplikacji i programów, tak zwanego oprogramowania dla Windows 7 Na przykład przydatne będą programy do pobierania plików z Internetu, do czyszczenia systemów, programów antywirusowych, przeglądarek, odtwarzaczy multimedialnych i innych przydatnych programów.

  Więc przyjrzymy się najbardziej użytecznym programom dla Windows 7.

  Tweak-7

  Tweak-7 to program do czyszczenia systemu. Narzędzie działa z różnymi ustawieniami systemu, rejestrem i listą startową. Za pomocą tego programu możesz także skonfigurować połączenia internetowe, przeglądarkę i pocztę.

  Bez ręcznego strojenia systemu możesz zaufać programowi i wykonać automatyczną funkcję dostrajania systemu Windows 7. Tweak-7 jako całość optymalizuje wydajność i przyspiesza działanie systemu. Dodatkowo w tweaker jest zintegrowanych kilka przydatnych narzędzi, na przykład defragmentator i narzędzie do czyszczenia dysku twardego.

  Menu Start X był wcześniej znany jako Start Menu 7, ale wraz z wydaniem Windows 8 nazwa się zmieniła. Program ma na celu optymalizację systemów Windows, w szczególności Windows 7. Narzędzie to zostało opracowane jako wygodny zamiennik standardowego menu Start w systemie Windows.

  Narzędzie to zostało opracowane jako wygodny zamiennik standardowego menu Start w systemie Windows

  Program Start Menu X pozwala tworzyć, zmieniać i przenosić elementy menu, co otwiera wiele możliwości, na przykład tworzenie listy często używanych folderów, aby szybko je otworzyć. Narzędzie różni się od tych o wyjątkowej elastyczności w dostosowywaniu, co pozwala na stworzenie menu według własnych upodobań.

  Menedżer Windows 7


  Menedżer Windows 7 Jest to kolejny program do optymalizacji systemu Windows 7. Funkcjonalność programu obejmuje możliwość konfigurowania połączeń internetowych, przeprowadzania czyszczenia dysku twardego i pracy z rejestrem, a także dużą liczbę funkcji, narzędzi i ustawień dla różnych parametrów systemu.

  Korzystając z Windows 7 Manager, możesz zwiększyć prędkość pobierania lub wyłączyć komputer i zwiększyć szybkość komputera jako całości. Narzędzie zapewnia również szczegółowe informacje o systemie i sprzęcie komputerowym.

  Pobierz Master

  Pobierz Master - bardzo wygodne i piękne menedżer pobierania . Program skutecznie rozwiązuje postawione na nim zadania - prędkość pobierania, kontynuację przerwanych pobrań i zarządzanie pobranymi plikami.

  Download Master jest ściśle zintegrowany z przeglądarkami, co pozwala na zastąpienie standardowych narzędzi pobierania. Program ma funkcję pobierania zaplanowanego, może pobierać pliki z serwerów ftp i obsługuje instalację wtyczek w celu rozszerzenia jego funkcjonalności.

  STDU Viewer

  Bezpłatny program STDU Viewer jest prostym i wygodnym narzędziem dla przeglądać dokumenty elektroniczne pliki tekstowe i obrazy. Program może pracować jednocześnie z wieloma dokumentami, które otwierają się na osobnych kartach.

  W funkcjonalności STDU Viewer dodano możliwość dostosowania jasności i kontrastu dokumentu, wyszukiwania dokumentów, konwersji dokumentów elektronicznych na formaty graficzne i wielu innych.

  7-zip

  7-zip - darmowy archiwizator, który różni się od innych wysokim stopniem kompresji. Program posiada szeroki zakres funkcji, szybką archiwizację plików, możliwość tworzenia samorozpakowujących się archiwów oraz możliwość ochrony archiwów hasłem i szyfrowaniem.

  Archiwizator integruje się z Eksploratorem Windows, co zwiększa wygodę programu. 7-Zip obsługuje popularne formaty archiwów i jednocześnie działa we własnym formacie.

  Windows 7 Codec Pack

  Windows 7 Codec Pack to zestaw wymaganych kodeki do poprawnego odtwarzania plików multimedialnych. Zestaw składa się z najpopularniejszych kodeków, narzędzi, filtrów, wtyczek i innych narzędzi.

  Co niezwykłe, po zainstalowaniu tego zestawu kodeki Powiązania plików nie zostaną zmienione. Obecność zainstalowanego pakietu Windows 7 Codec Pack gwarantuje odtwarzanie prawie wszystkich istniejących formatów plików multimedialnych.

  Motywy dla Windows 7

  Oczywiście nie możesz obejść się bez dekoracji i różnych motywów dla Windows 7.

  Zalecamy zainstalowanie jednego lub więcej motywów ze zwierzętami: koty , małe ptaki i konie . Te urocze motywy z kolorowymi zdjęciami przedstawicieli świata zwierząt spodobają się wszystkim miłośnikom zwierząt.

  Przedstawiliśmy krótką listę najbardziej potrzebnych i przydatnych programów dla systemu Windows 7, która ułatwi pracę na komputerze.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»