Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Przyszłość SEO dla niezależnych agentów ubezpieczeniowych

  1. Jak działa Google?
  2. Dlaczego SEO dla agentów ubezpieczeniowych jest trudne
  3. Trudne nie znaczy jednak niemożliwe
  4. 3 stopnie wpływu
  5. Co mówisz o sobie:
  6. Co inni mówią o tobie:
  7. Co wykazujesz:
  8. Co agenci ubezpieczeniowi w 2016 r. I później powinni zrobić, aby poprawić swoje SEO
  9. Wniosek

  SEO dla agentów ubezpieczeniowych może być jedną z najbardziej kłopotliwych praktyk do zrozumienia.

  Zwróć uwagę na słowo „praktyka”. Dzieje się tak, ponieważ gra SEO jest ciągle zmieniającym się procesem, z setkami zmiennych, które są w ciągłym ruchu. Prawie jak stawki ubezpieczeniowe!

  W miarę, jak Google staje się coraz mądrzejszy i bardziej świadomy strategii i skrótów czarnych kapeluszy, SEO staje się coraz bardziej wymagające. Google chce wyrównać szanse i zarobić na ruchu - we właściwy sposób.

  Podczas gdy spam łączący i PBN (sieci prywatnych blogów) mogą pomóc ci w szybszym uszeregowaniu witryny kilka lat temu, Google uniemożliwiło skorzystanie z tej taktyki w 2016 roku i później.

  Czy słyszałeś o Google Panda i Penguin? Co powiesz na Hummingbirda? Są to wszystkie znaczące zmiany algorytmów, które zostały wyparte w ciągu ostatnich 5 lat, co sprawiło, że te strategie krótkiego cięcia stały się bezużyteczne.

  Nawet jeśli uda ci się im jakoś uciec, wyniki będą w najlepszym razie krótkotrwałe, a ryzykujesz karanie przez Google, coś, czego większość agencji nie ma wystarczająco silnej domeny, by odzyskać.

  Chcesz wiedzieć, co działa teraz w świecie SEO dla agencji ubezpieczeniowych?

  Zawartość. SEO w 2016 r. I później jest oparte na treści .

  To po prostu korzenie wszystkich sukcesów, jeśli chodzi o SEO dla agentów ubezpieczeniowych. Nie ma SEO bez treści i nie ma treści bez SEO.

  Te dwie działają ręka w rękę.

  Pewnie, SEO na stronie jest nadal ważny i możemy mówić o strategiach na stronie, dopóki nie staniemy się niebieskie, ale najpierw musimy mieć zawartość, aby ją zoptymalizować.

  Bez treści nie ma konwersji.

  Jak działa Google?

  Obraz autorstwa Alexey Boldin / Shutterstock.com

  Google zajmuje się pomaganiem ludziom w znajdowaniu najbardziej przydatnych i kompleksowych rozwiązań ich problemów lub pytań. Nie będąc w stanie tego zrobić, Google nie istniałoby. To podstawa ich całego modelu biznesowego.

  W sensie technicznym sposób, w jaki działa Google, polega na wysyłaniu botów wyszukiwarek / pająków do indeksowania stron internetowych w celu uzyskania informacji (tekstu), a następnie zapisywania tych informacji (tekstów) w indeksie (bazie danych), aby można je było później pobrać przez kogoś, kto jest szukam tego. Ta część nie jest tak skomplikowana.

  Zauważ jednak, jak powiedziałem tekst ? Google indeksuje tekst i śledzi linki.

  Bez treści tekstowych Google nie ma nic, co oceniłoby Twoją stronę internetową i dlatego nie będzie jej wystarczająco ufać, aby nadać jej priorytet w wynikach wyszukiwania. To naprawdę takie proste.

  Jeśli chcesz kierować ruch do swojej witryny organicznie (za darmo) za pomocą strategii SEO, musisz zdobyć zaufanie Google i jednym z największych sposobów, jakie możesz zrobić, jest uzyskanie linków zwrotnych z innych stron internetowych (szczególnie autorytatywnych witryn z wysoką domeną autorytet).

  Oto jednak: bez dobrej jakości nikt nie ma powodu, aby linkować do Twojej witryny - i nie będą.

  Nie wierz mi na słowo, dziesiątki autorytatywnych Eksperci SEO mówią to już od kilku lat, a Google niedawno powiedział to samo, kiedy wydali swoje ostatnie Wytyczne dotyczące oceny jakości wyszukiwania .

  Google ocenia jakość (i często długą formę ) treści - okres.

  Dlaczego SEO dla agentów ubezpieczeniowych jest trudne

  Dlaczego SEO dla agentów ubezpieczeniowych jest trudne

  Jeśli chodzi o strategie SEO dla agentów ubezpieczeniowych, coraz trudniej jest robić postępy w wynikach wyszukiwania. Czemu?

  Istnieją trzy główne powody tego:

  1.) Ubezpieczenie jest jedną z najbardziej konkurencyjnych gałęzi marketingu internetowego. Ma najwyższy koszt PPC w stosunku do innych branż. W twojej przestrzeni są tysiące konkurentów, którzy rywalizują o tego samego klienta. Nie tylko konkurujesz z innymi lokalnymi niezależnymi agencjami, ale konkurujesz z dużymi markami, które mogą po prostu wydać i zarządzać mniejszymi, mniej zaradnymi agencjami online.

  2.) Skoro o tym mowa, firmy takie jak Allstate, State Farm, Geico i Progressive mają silną pozycję na wszystkie kluczowe słowa kluczowe do ubezpieczenia w Google. Oznacza to, że jest praktycznie niemożliwe, aby mniejsza niezależna agencja mogła zakwalifikować się do czegoś tak ogólnego (i konkurencyjnego) jak „Florida Auto Insurance”.

  3.) Większość agencji ubezpieczeniowych boryka się z trudem tworzenia unikalnych treści (lub jakichkolwiek treści), które mogą być uszeregowane lub połączone w Google. Wiele agencji po prostu nie chce poświęcać czasu tworzyć wysokiej jakości treści na ich stronę internetową, a to jest główny problem jeśli spodziewasz się, że wejdziesz ze strony internetowej twojej agencji organicznie.

  Trudne nie znaczy jednak niemożliwe

  Doradca Evolved ma wiele witryn klientów którzy wkładają wysiłek i są kreatywni, kim są widząc prawdziwe wyniki w wyniku wysiłków związanych z tworzeniem treści.

  Ponieważ wiele „kluczowych” słów kluczowych jest zablokowanych, agencje ubezpieczeniowe muszą przyjąć bardziej skoncentrowane na laserze, hiperlokalne podejście ze swoją stroną internetową i tworzeniem treści, a także ukierunkować niszowe linie biznesowe, które nie są tak konkurencyjne.

  Musisz posiadać własne podwórko, zanim będziesz mógł posiadać cudzą własność . Więcej o tym za minutę.

  Mając to na uwadze, ważne jest, aby zrozumieć 3 główne stopnie wpływu oraz sposób, w jaki mogą pomóc w rankingu w Google i wygenerować rzeczywisty zwrot z inwestycji na stronie internetowej agencji.

  3 stopnie wpływu

  3 stopnie wpływu

  Omówmy, jak te 3 rzeczy mają zastosowanie do Twojej agencji ubezpieczeniowej:

  Co mówisz o sobie:

  To tutaj prawie wszyscy w agencji ubezpieczeniowej zawieszają się. Od lat branża ta jest krzykliwym meczem między bezpośrednimi pisarzami, jeńcami i niezależnymi, o tym, jak wszyscy są najlepszymi ubezpieczycielami w okolicy.

  "Jesteśmy najlepsi. Nie, jesteśmy najlepsi! Nie, jesteśmy najlepsi ”

  Niektórym agencjom łatwo jest mówić o tym, jak wielkie są, i szczerze mówiąc, nie ma nic złego w byciu dumnym z biznesu, który zbudowałeś i zaufaniu sobie. W ogóle nic.

  Problem jest jednak taki, że nie współbrzmi z nowoczesnym konsumentem. Tu nie chodzi o ciebie - chodzi o twoich klientów .

  Zamiast mówić o sobie, musisz porozmawiać o swoich klientach i tym, jak możesz pomóc w rozwiązaniu ich problemów.

  Oznacza to, że Twoja propozycja wartości i wiadomości korporacyjne nie zawsze powinny być (lub być może nigdy) „jesteśmy niezależnymi właścicielami i obsługujemy naszą społeczność od 40 lat”.

  Chodzi o to, że mówienie o sobie ma najmniejszą wiarygodność, ponieważ nie ma za tym podstaw oprócz tego, co sam powiedziałeś, i oczywiście nie będziesz malować się w negatywnym świetle.

  Co inni mówią o tobie:

  Kiedy ktoś przychodzi na twoją stronę internetową, ważne jest, aby na stronie głównej pojawił się jakiś (lub może dużo) dowód społeczny . Jest to coś, co każda strona Advisor Evolved wbudowała w każdy projekt.

  Gdy jest widoczny dowód na to, że rówieśnik ma pozytywne doświadczenia z agencją, szanse na przekształcenie gościa w potencjalnego klienta lub klienta dosłownie rosną.

  Opinie klientów na Twojej stronie i posiadanie ich w Google to dwie różne rzeczy .

  Musisz mieć opinie na swojej stronie, aby uspokoić gościa i dać pozytywne wrażenie. Potrzebujesz ich w Google, aby Google widział, że jesteś zaufaną firmą / witryną, z którą ludzie mają dobre doświadczenia.

  Jedną z najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić dla SEO swojej agencji ubezpieczeniowej, jest poproszenie klientów o pozostawienie opinii na stronie Google Business. Pomocne są również uzyskiwanie opinii na Facebooku i Yelp, ale nie ma ważniejszego miejsca na opinie klientów niż w samym Google.

  Masz zweryfikowany Google Business strona nie?

  Co wykazujesz:

  Każdy właściciel agencji ubezpieczeniowej powinien mieć jeden cel: zostać lokalnym organem ubezpieczeniowym.

  Ludzie kupują od i ufają autorytetowi. Ludzie ufają innym ludziom i markom nie dlatego, że są z konieczności lepszej jakości, ale wyłącznie dlatego, że o nich słyszeli. Czasami jest to śmieszne, ale zrozumiałe.

  Stanie się autorytetem po prostu nie jest możliwe bez budowania świadomości marki i pokazywania swojej wiedzy na temat ubezpieczenia. Oznacza to, że musisz konsekwentnie tworzyć treści na stronie internetowej agencji, która pokazuje odwiedzającym, że wiesz, o czym mówisz, jeśli chodzi o ubezpieczenie.

  W tym miejscu blogowanie i promocja treści ma kluczowe znaczenie dla witryny SEO i agencji.

  Wspomniałem wcześniej, że firmy, które prowadzą bloga, generują około 55% więcej potencjalnych klientów niż firmy, które tego nie robią. Blogowanie działa dobrze. Po prostu tak robię. Pokazuje Google i odwiedzającym, że wiesz, o czym mówisz, co buduje wiarygodność u obu stron.

  Po tym, spójrzmy na grafikę jeszcze raz:

  Po tym, spójrzmy na grafikę jeszcze raz:

  Co agenci ubezpieczeniowi w 2016 r. I później powinni zrobić, aby poprawić swoje SEO

  I później powinni zrobić, aby poprawić swoje SEO

  Jeśli dotarłeś do tego punktu i nadal jesteś nieco zagubiony, pozwól, że ułatwi ci to, co musisz zrobić, aby Twój SEO poszedł naprzód:

  1.) Treść - Konsekwentnie twórz długie formularze (strony i posty o długości około 2000–2500 słów), treści godne link do Twojej witryny, które sprawiają, że jesteś kompetentnym autorytetem (blogowanie, wideo, audio itp.). Jest to kluczowy krok w poprawie widoczności Twojej wyszukiwarki, więc poświęć czas .

  Porada Link Building Pro: nie tylko twórz tę treść dla swoich ubezpieczonych. Musisz także utworzyć go dla osób, które mają moc i możliwość linkowania do Twojej witryny. Pomyśl o tym przez chwilę.

  2.) Recenzje - Upewnij się, że stale pytasz o recenzje na stronie Google Business. Nie tylko pytaj osobę: „Czy możesz zostawić mi recenzję?”, Ponieważ mogą nie wiedzieć, jak to zrobić. Przytrzymaj rękę przez cały proces i daj im trochę instrukcji. Każdy nowy klient musi zostać przekierowany na stronę w witrynie, która pokazuje im dokładnie, jak to zrobić, lubię to .

  Bonus Cheat Sheet: Szukasz poręcznego arkusza kalkulacyjnego na jedną stronę, który pomoże Ci zostawić agencyjne recenzje online? Możesz Pobierz to tutaj .

  3.) Dowód społeczny - Upewnij się, że posiadasz dowód społeczny na swojej stronie, najlepiej na stronie głównej witryny. Jak już wcześniej wspomniałem, jest to niezwykle proste, jeśli jesteś klientem Advisor Evolved.

  4.) Hyper Local - Wcześniej powiedziałem, że musisz posiadać swoje „własne podwórko, zanim będziesz mógł mieć kogoś innego”. Chociaż możesz posiadać licencję na sprzedaż ubezpieczenia w wielu stanach, twoje szanse na przekształcenie lokalnego rezydenta w klienta w mieście, w którym znajduje się twoje biuro, są znacznie, znacznie wyższe. To czas, w którym najlepiej spędzasz czas, pieniądze i energię.

  Oznacza to, że za pomocą Twojej witryny i treści nie powinieneś próbować konkurować na wysoce konkurencyjnych słowach kluczowych „na głowę”. Zamiast starać się być wszystkim dla wszystkich, używaj średnich i „długich ogonów” słów kluczowych, które są kierowane na Twój obszar lokalny.

  To da ci większą szansę znalezienia się w wynikach wyszukiwania, niż próba konkurowania o ogólne i konkurencyjne warunki, takie jak „auto carolina north carolina”.

  Mam na myśli słowa kluczowe „głowa” i „długi ogon”:

  W terminach laika słowa kluczowe o średnim i długim ogonie są znacznie bardziej skoncentrowane i szczegółowe. Tak więc, gdy tworzysz treści na stronie swojej agencji ubezpieczeniowej, powiedzmy, że próbujesz uszeregować się pod kątem ubezpieczenia auto, nie będziesz tworzyć strony ani postu opartego na „ubezpieczeniu samochodowym”, ponieważ jest to sposób na konkurencję.

  Będziesz bardziej szczegółowy i skupisz się na swojej lokalizacji geograficznej, więc „auto ubezpieczenie wilmington delaware” byłoby przykładem słowa kluczowego o długim ogonie, podczas gdy „ubezpieczenie samochodowe” jest przykładem „głównego słowa kluczowego”

  Zobacz, jak to działa? To naprawdę nie jest skomplikowane.

  5.) Promocja - Po utworzeniu treści promocja jest kolejnym krokiem. Nie musisz pisać artykułu w blogu co tydzień. W rzeczywistości lepiej jest utworzyć jeden artykuł miesięcznie, który jest wysokiej jakości, i spędzić resztę miesiąca na promowaniu go w mediach społecznościowych, na liście e-mail i innych ośrodkach wpływów (pośrednicy, kredytodawcy itp.)

  Narzędziem, które kocham i wykorzystuję do promocji w mediach społecznościowych, jest Bufor. Jeśli jeszcze go nie używasz, zacznij używać go teraz. Ułatwia życie i jest bardzo łatwy w użyciu.

  Jeśli chodzi o tworzenie treści, pamiętaj, że Google ceni jakość ponad ilość.

  Wniosek

  SEO może być tak proste lub skomplikowane, jak na to pozwalasz, a pod koniec dnia, spośród wszystkich różnych zmiennych, które przechodzą w SEO, jesteś najważniejszy.

  Ostatecznie wszyscy gramy w grę Google, więc ważne jest, aby robić to, co teraz działa, a nie to, co działało 3 lata temu. Tak jak w życiu, jedną z gwarantowanych rzeczy jest zmiana.

  Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące SEO, możesz zostawić nam komentarz poniżej!

  PS Pobrałeś nasz Przewodnik dla początkujących do SEO SEO jeszcze?

  Jak działa Google?
  Czy słyszałeś o Google Panda i Penguin?
  Co powiesz na Hummingbirda?
  Jak działa Google?
  Czemu?
  Nie tylko pytaj osobę: „Czy możesz zostawić mi recenzję?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»