Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Przyszłość SEO nigdy nie była wyraźniejsza (ani bardziej ignorowana)

  Nie pamiętam czasu z ostatnich piętnastu lat, kiedy następne pięć lat w świecie wyszukiwarek i SEO wydawało się tak jasne i oczywiste, jak dzisiaj. Nie mogę też przypomnieć sobie czasu, kiedy tak wielu doświadczonych profesjonalistów i inteligentnych firm zakopało głowy w piasku o tym… (być może w bardzo wczesnych czasach, kiedy zbyt wiele organizacji ignorowało moc SEO z powodu reputacji czarnego kapelusza? Ale nawet to jest dyskusyjne) .

  Tutaj, w skrócie, wszyscy możemy zobaczyć:

  1. Wzrost liczby wyszukiwań (zdecydowanie prawda w większości krajów rozwiniętych i prawdopodobnie duży powód Google'a) chętnie pójdą na kompromis w sprawie swoich historycznych etycznych pozycji, aby włamać się do Chin )
  2. Zmniejszanie współczynników klikalności wyników organicznych, zwłaszcza w telefonach komórkowych (jak Dane kliknięć Jumpshot udowodnił)
  3. Kanibalizacja wielu popularnych zapytań, np. Pogody, wyników sportowych, ruchu, definicji i innych prostych wyszukiwań według odpowiedzi głosowe (trudno wiedzieć dokładnie ile)
  4. Więcej wyników odpowiedziało całkowicie w SERPach Google (setki przykładów, ale Oto kolejny od dzisiaj)
  5. Większa konkurencja rywalizująca o mniejsze możliwości ruchu (ponieważ SEO w końcu uzyskuje inwestycję gwarantowaną przez główne marki i firmy)
  6. Mniej możliwości dla małych witryn i firm wschodzących, jako niewielu dominują wielcy gracze coraz większy udział w najlepszych wynikach Google

  To prowadzi do prostego wniosku - SEO w przyszłości będzie trudniej inwestować, trudniej wygrać, ze zmniejszeniem ROI.

  Nie oznacza to, że inwestycja w SEO wkrótce zniknie. W rzeczywistości może być tak, że SEO jako zawód i przemysł mają 10-20 lat intensywnego wzrostu. Przecież w sieci nie ma nikogo, kto wysyłałby przyzwoitą ilość ruchu - to Google lub nic . A większość kanałów marketingowych w przeszłości zarabiała dramatycznie więcej inwestycji, ponieważ dojrzewają i osiągają plateau. Złoty wiek ROI w reklamie marki mógł mieć miejsce w latach 60-tych i 80-tych, ale inwestycje w te kanały osiągnęły szczyt kilku dekad później (zarówno jako całość, jak i jako procent wydatków ekonomicznych).

  Niestety, widzę bardzo niewielu ludzi, którzy mają to równanie starannie wypieczone w swojej strategii marketingowej. Realistycznie rzecz biorąc, powinniśmy zobaczyć dolary i wysiłki marketingowe, które już się zmieniają generowanie popytu oraz taktyki SEO, przynajmniej częściowo przenoszące się na SEO-SERP, zwiększanie liczby zapytań o markę, przekształcanie większej liczby użytkowników w subskrybentów e-maili, PR i inne formy wpływu na odbiorców cyfrowych.

  Prawdopodobnie można powiedzieć, że wzrost marketingu influencerów jest reakcją na to, ale nie sądzę, że to jest rzeczywistość. Zamiast tego uważam, że wzrost pola wpływów to odkrycie tego, co kilka lat temu nazwano „marketingiem mediów społecznościowych” (i to dziwne overindexing na półnagich Instagrammers ).

  Plusem: jeśli możesz przekonać swój zespół do długofalowego myślenia i zainwestować w strategie łagodzenia, będziesz miał dużą przewagę nad konkurencją. Podobnie jak dzisiaj wezmę 10 subskrybentów e-maili do mojego biuletynu ponad 1000 Facebook „lubi”, myślę, że w przyszłości wszyscy wolelibyśmy mieć 10 wyszukiwań Google dla naszej marki niż 1000 Wyszukiwania Google dla wyrażeń, na których próbujesz zarówno rankingować, jak i rywalizować o kliknięcie przeciwko Google.

  ps Uważam, że jest to dobra wiadomość dla firm narzędziowych, takich jak Moz (i jej konkurenci - Ahrefs, SEMRush, itp.), ponieważ monitorowanie SERP i wykres linków będą zyskiwać na znaczeniu tylko wtedy, gdy Google usunie zarobione na nich strony ruchu.

  Być może w bardzo wczesnych czasach, kiedy zbyt wiele organizacji ignorowało moc SEO z powodu reputacji czarnego kapelusza?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»