Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Pytanie: Dlaczego linki są ważne dla SEO?

  1. Szybka odpowiedź: Linki (zarówno z innych stron internetowych, jak i z linków w Twojej witrynie)...
  2. Dlaczego więc nie skończyć i utworzyć tysiące linków?
  3. OK, rozumiem, wygrywają popularne strony internetowe, przegrywają niepopularne strony internetowe. Jak więc dowiedzieć się, które linki są dla mnie cenne?
  4. Powiedzmy, że mogę z czasem uzyskać kilka linków wysokiej jakości. Co wtedy? Czy zrobiłem?

  Szybka odpowiedź:

  Linki (zarówno z innych stron internetowych, jak i z linków w Twojej witrynie) są ważne dla SEO, ponieważ istnieje bezpośrednia korelacja między jakością / ilością linków do Twojej witryny a tym, ile ruchu w witrynie uzyskasz.

  W przypadku małych firm więcej linków = większy ruch w wyszukiwarce = więcej klientów. Potrzebujesz więcej informacji?

  W nieruchomościach chodzi o lokalizację, lokalizację, lokalizację. W marketingu w wyszukiwarkach chodzi o linki, linki, linki.

  Dlaczego linki są ważne dla SEO: dłuższa odpowiedź

  Po uruchomieniu Google ich metoda rankingu witryn w wyszukiwaniu opierała się przede wszystkim na liczbie linków, które miała strona. Podstawowym założeniem było to, że im więcej linków miała strona internetowa, tym bardziej prawdopodobne, że strona miała dobrą treść.

  Zasadniczo linki do Twoich stron internetowych to głosy popularności, a im więcej głosów otrzymasz, tym bardziej jesteś popularny w Google.

  Dlaczego więc nie skończyć i utworzyć tysiące linków?

  Proste: nie wszystkie linki są takie same.

  Które z poniższych dwóch linków są według ciebie bardziej wartościowe?

  1. Link z artykułu na NewYorkTimes.com do Twojej witryny po przeprowadzeniu z Tobą wywiadu.
  2. Link z suzeyqsblog.blogspot.com, który ma 4 wpisy na blogu sprzed roku.

  Powinno być całkiem oczywiste, że link New York Times jest bardziej wartościowy. Podobnie jak zaprzyjaźnienie się z jednym z fajnych dzieciaków w szkole średniej, głos z popularnego dzieciaka (lub strony internetowej) jest o wiele bardziej cenny dla ogólnej popularności niż głosowanie z klasy.

  OK, rozumiem, wygrywają popularne strony internetowe, przegrywają niepopularne strony internetowe. Jak więc dowiedzieć się, które linki są dla mnie cenne?

  Istnieje wiele czynników, które wpływają na wartość linku, ale oto kilka aspektów, które sprawiają, że link ze strony internetowej wartościowej dla Ciebie, właściciela małej firmy:

  1. Trafność: Jeśli jesteś elektrykiem, uzyskanie linku ze strony internetowej poświęconej elektrykom jest cenniejsze niż strona poświęcona połowom ryb. Linki z odpowiednich stron internetowych pomagają wyszukiwarkom dowiedzieć się, o co chodzi w Twojej witrynie, co pomaga w rankingu w tym temacie. Jeśli więc szukasz wysokiej pozycji, gdy ludzie szukają „Seattle Ice Cream”, to linki z witryn o Seattle lub o lodach są świetne dla Twojej witryny. Wyszukiwarki są jednak inteligentne. Jeśli otrzymasz link z lokalnego bloga z siedzibą w Seattle lub z witryny poświęconej deserom, mogą dowiedzieć się, że desery są związane z lodami, a blog z Seattle pisze o firmie z Seattle. .
  2. Uprawnienia i zaufanie: Podobnie jak w powyższym przykładzie NewYorkTimes.com, linki z zaufanych i autoryzowanych stron internetowych są ważniejsze niż strony mniej zaufane. Dobrym przykładem zaufanych witryn są lokalne i regionalne organizacje informacyjne. Często budowniczowie linków rozmawiają o linkach z domen .EDU i .GOV. Powodem, dla którego są one tak cenne, jest to, że zazwyczaj pochodzą z bardzo zaufanych stron internetowych, takich jak uniwersytet lub agencja rządowa - obie mają tendencję do wielu „głosów popularności” - czy widzisz wzór, który się kształtuje? Tak więc, zgodnie z ogólną zasadą, powinieneś poszukać linków z ważniejszych stron internetowych.
   Uwaga: dlatego właśnie usługi budowania linków, które twierdzą, że budują „1000 linków tygodniowo” lub „natychmiastowo przesyłają swoją stronę do 2000 katalogów”, wszystko za niską niską cenę 99 USD to strata czasu - te linki nigdy nie są cenne Co gorsza, mogą pochodzić ze spamowych stron, które mogą być uważane za znak na twojej stronie!
  3. Różnorodność: Wyszukiwarki lubią widzieć szeroką gamę linków. Jest to wskaźnik zaufania, a strony internetowe, które nie mają naturalnego „profilu łącza”, mogą być oznaczone przez wyszukiwarki na czerwono. Jakie typy linków należy kierować, aby upewnić się, że profil linku jest zróżnicowany? Rozważ następujące typy linków:
   • Blogerzy mówią o Twojej firmie
   • Katalogi stron internetowych
   • Osoby udostępniające twoją stronę na swojej stronie na Facebooku
   • Recenzje na stronach takich jak Yelp, InsiderPages, Google Places itp.
   • Komentarze pozostawione na blogach i serwisach informacyjnych
   • Linki od lokalnych organizacji, takich jak Twoja Izba Handlowa

  Wszystkie te linki i wiele innych pomoże Ci stworzyć naturalny profil łącza, co oznacza lepszą wydajność w rankingach wyszukiwarek.

  Powiedzmy, że mogę z czasem uzyskać kilka linków wysokiej jakości. Co wtedy? Czy zrobiłem?

  Nie! Na lepsze lub gorsze zadanie budowania linków jest ciągle realizowane. Po pierwsze, twoi konkurenci będą stawać się bardziej doświadczeni w wyszukiwaniu w miarę upływu czasu i łatwo będzie im zobaczyć, jakie linki już masz, jeśli wiedzą, jak (lub czy zatrudniają kogoś, kto to robi).

  Wyszukiwarki mogą stwierdzić, kiedy przestajesz otrzymywać linki do Twojej witryny, a strona internetowa, która nie uzyskała żadnych linków, zaczyna wyglądać nieaktualnie. W listopadzie 2011 r. Google ogłosiło, że dokonało aktualizacji 35% wyników wyszukiwania koncentruje się na „świeżości” i zaktualizowanej treści ! Oznacza to, że nie możesz sobie pozwolić na obronę, Twoja firma musi być aktywna, jeśli chodzi o budowanie linków.

  Czy to oznacza, że ​​musisz zatrudnić firmę zajmującą się marketingiem w wyszukiwarkach, taką jak my, aby pomóc Ci budować linki na zawsze? Niekoniecznie, ale jeśli nie masz kogoś, kto ma obowiązek zadbania o to, aby Twoja witryna działała dobrze w wyszukiwaniu i budowaniu linków, lepiej zrób coś, aby wiadomości w swojej społeczności utrzymywały nadchodzące linki!

  Dlaczego więc nie skończyć i utworzyć tysiące linków?
  Jak więc dowiedzieć się, które linki są dla mnie cenne?
  Co wtedy?
  Czy zrobiłem?
  Potrzebujesz więcej informacji?
  Dlaczego więc nie skończyć i utworzyć tysiące linków?
  Które z poniższych dwóch linków są według ciebie bardziej wartościowe?
  Jak więc dowiedzieć się, które linki są dla mnie cenne?
  Jakie typy linków należy kierować, aby upewnić się, że profil linku jest zróżnicowany?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»