Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Rankingi e-commerce w meblach

  1. Szczegółowe studium przypadku - jak to zrobiliśmy Marka była dobrze ugruntowana, gdy do nas dotarła,...
  2. Optymalizacja na miejscu
  3. Struktura strony i treść
  4. Budynek łączący
  5. Wyniki
  6. Zwrot z inwestycji
  7. Ulepszenia słów kluczowych
  8. Ulepszone śledzenie słów kluczowych

  Szczegółowe studium przypadku - jak to zrobiliśmy

  Marka była dobrze ugruntowana, gdy do nas dotarła, z dobrą reputacją offline zbudowaną na jakości mebli, które zaprojektowali i sprzedawali online.

  Mieli rozsądny, choć ograniczony profil linków, głównie z naturalnych recenzji blogerów i relacji PR.

  Ich główną przeszkodą w rozwoju były konkurencyjne wyniki SERP w odniesieniu do kluczowych słów kluczowych, ponieważ 20 najlepszych miejsc dla wszystkich oprócz najbardziej niszowych słów kluczowych z długiego ogona zdominowały międzynarodowe giganty mebli domowych, takie jak Ikea, a także wielkie marki handlu elektronicznego, takie jak Tesco , John Lewis, Argos, Debenhams i Marks and Spencer.

  W wyniku tej konkurencji marka miała bardzo słabą widoczność na pierwszych dwóch stronach Google pod względem kluczowych warunków kierowania ruchem, na które chciała kierować reklamy, i walczyła o rangę nawet w przypadku dłuższych słów kluczowych.

  Dlatego nasze główne cele kampanii to:

  • Wciśnij podstawowe słowa kluczowe do indeksu. Marka nie znalazła się w rankingu na szeroką skalę, która ma setki tysięcy połączonych wyszukiwań każdego miesiąca w Wielkiej Brytanii.
  • Oceniaj słowa kluczowe uprzednio niezarejestrowane na pierwszych 5 stronach do strony 1. Bardziej szczegółowe terminy z dziesiątkami tysięcy wyszukiwań miesięcznych były obecnie indeksowane na stronie 5 lub głębszej.
  • Zwiększ ogólną widoczność wyszukiwania dla dłuższych ogonów, słów kluczowych ukierunkowanych na konwersję. Długie terminy z tysiącami wyszukiwań miesięcznie krążyły wokół trzeciej strony. Stanowiły one dobre możliwości „szybkiego wygrania”.
  • Zapewnij prawidłową optymalizację na miejscu. Witryna miała kilka istotnych słabości na miejscu, które musiały zostać rozwiązane, jeśli marka miała rosnąć w oczekiwaniu na klienta. Główną z nich była słaba struktura adresów URL / silosowanie treści i bardzo cienka treść, która umieściła ich bezpośrednio w „terytorium Pandy”.

  Wdrożenie strategii

  Główną strategią było:

  1. Skonsultuj się z redesignem strony internetowej, przeprowadzając szeroko zakrojoną kontrolę wersji testowych nowej witryny i oferując usprawnienia możliwe do zastosowania, aby strona była jak najlepiej zoptymalizowana.
  2. Zbuduj ogólny urząd domeny, korzystając z linków z odpowiednich stron internetowych o wysokich autorytetach w niszy domowej poprawy / projektowania wnętrz.
  3. Buduj autorytet kluczowych stron wewnętrznych za pomocą ukierunkowanych linków w kampanii budowania linków.

  Optymalizacja na miejscu

  Struktura adresu URL

  Naszym priorytetem w procesie audytu było upewnienie się, że witryna będzie klasyfikowana pod względem liczby odpowiednich słów kluczowych o długim ogonie.

  Chociaż na dłuższą metę byliśmy pewni, że uszeregujemy witrynę pod względem szerokich terminów, najszybszym sposobem szybkiego zwiększenia ruchu organicznego i liczby sprzedaży za pośrednictwem produktów organicznych było uszeregowanie witryny pod kątem bardziej szczegółowych warunków.
  Ekstrapolowane w całym zakresie produktów, te długie słowa kluczowe mogą znacznie zwiększyć ruch organiczny.

  Dlatego naszym priorytetem była zmiana struktury witryny, aby te długie słowa kluczowe miały określone strony kategorii. Wcześniej strona miała bardzo prostą fizyczną strukturę silosu z jedną stroną kategorii skierowaną do wielu różnych słów kluczowych:

  example.com/dining-furniture/dining-tables

  Zamiast tego witryna ma teraz strony kategorii i produktów umieszczone w silosach z bardzo ukierunkowanymi treściami, co oznacza, że ​​każdy powiązany zestaw powiązanych produktów ma określoną stronę docelową SEO skierowaną na odpowiednie słowa kluczowe:

  example.com/dining-furniture/tables/extending-tables

  Struktura strony i treść

  Inną ważną kwestią wstrzymującą działanie witryny była jej struktura i zawartość.

  Tagi tytułów w witrynie były niezoptymalizowane, brakowało badań słów kluczowych i często były zbyt długie / powielone.

  Tagi tytułów w witrynie były niezoptymalizowane, brakowało badań słów kluczowych i często były zbyt długie / powielone

  Zmieniliśmy nie tylko tagi tytułów, ale także wykorzystaliśmy inne kluczowe elementy HTML, takie jak tagi nagłówków, aby kierować powiązane, semantycznie podobne słowa kluczowe wokół głównego słowa kluczowego, aby zbudować trafność słów kluczowych każdej strony.

  Zmieniliśmy nie tylko tagi tytułów, ale także wykorzystaliśmy inne kluczowe elementy HTML, takie jak tagi nagłówków, aby kierować powiązane, semantycznie podobne słowa kluczowe wokół głównego słowa kluczowego, aby zbudować trafność słów kluczowych każdej strony

  Treść lub jej brak stanowiły podobną przeszkodę w wyszukiwaniu, ponieważ strony kategorii zawierały bardzo mało unikalnych treści akapitowych i stron produktów zawierających prawie żadne.

  Pomagaliśmy w wypełnianiu wszystkich stron kategorii i produktów bogatymi, unikalnymi treściami dodanymi w sposób, który nie umniejszał projektu witryny ani jej możliwości konwersji.

  Budynek łączący

  Mimo że witryna i marka były dobrze ugruntowane, zanim zaczęliśmy pracować razem, ich profil linków był słabo rozwinięty.

  W wyniku tego musieliśmy być ostrożni, jeśli chodzi o łączenie prędkości dochodzącej do witryny i zakotwiczenie dystrybucji tekstu. W rezultacie rozpoczęliśmy kampanię od stworzenia bardzo konserwatywnej liczby linków z nagim adresem URL, markowym i ogólnym tekstem kotwicy.

  Mimo że linki te nie są szczególnie ukierunkowane, wynikająca z tego poprawa uprawnień do domeny spowodowała znaczny wzrost liczby słów kluczowych i ruchu.

  Ponieważ opracowano dobry fundament linków, zaczęliśmy kierować na strony z kluczowymi kategoriami, używając oszczędnie, ale efektywnie, tekstu kotwicy o dokładnym dopasowaniu, aby szybko przekazywać te strony za pośrednictwem SERP dla różnych słów kluczowych o szerokim i długim ogonie.

  Ponieważ opracowano dobry fundament linków, zaczęliśmy kierować na strony z kluczowymi kategoriami, używając oszczędnie, ale efektywnie, tekstu kotwicy o dokładnym dopasowaniu, aby szybko przekazywać te strony za pośrednictwem SERP dla różnych słów kluczowych o szerokim i długim ogonie

  Podczas gdy nasze strategie budowania linków ukierunkowane na e-commerce były znacznie lepsze, jednocześnie prowadziliśmy bardziej tradycyjną kampanię budowania linków w oparciu o zasięg, aby pomóc w zwiększeniu trafności nisz i sprawić, by profil łącza był jak najbardziej naturalny.

  Ta kampania informacyjna zapewniła nam ponad 60 linków z witryn takich jak:

  www.examiner.com (DA 91, TF 77)
  www.designshuffle.com (DA 50, TF 31)
  www.realitysandwich.com (DA 67, TF 35)

  Wyniki

  W związku z zaleceniami z audytu przeprowadzonymi na początku grudnia i wskazywaniem linków na kluczowe strony wewnętrzne, ruch stale rósł z miesiąca na miesiąc.

  W czerwcu ruch organiczny wzrósł o 122,27% w porównaniu z poprzednim grudniem, a czerwiec odnotował 42 635 odwiedzin w porównaniu z grudniowym 19 182.

  Podobnie liczba nowych użytkowników wzrosła o ponad 115%, z 22 545 nowymi wizytami w czerwcu w porównaniu do 10 469 w grudniu.

  Zwrot z inwestycji

  Dla każdego sklepu e-commerce najlepszą miarą udanego SEO jest ruch, który się konwertuje. Marka odnotowała transakcje z organicznego wzrostu o ponad 336%, z 480 transakcjami dokonanymi w czerwcu w porównaniu do 110 w grudniu.

  Nowy ruch, który dotarliśmy na stronę, był również wysoce ukierunkowany i dostosowany do marki, o czym świadczy poprawa współczynnika konwersji o 96,3%. W czerwcu 1,13% odwiedzających kupiło coś, w porównaniu do 0,57% w grudniu.

  Przychody z ruchu organicznego wzrosły o 369,43%, generując 210 408 GBP w czerwcu w porównaniu z 44 822 GBP w grudniu - wzrost o 165 586 GBP.

  Sezonowość ma wpływ na zwyczaje zakupowe w tej niszy, więc porównanie przychodów z roku na rok daje nam dokładniejszą koncepcję wzrostu.

  W czerwcu odnotowano wzrost przychodów z ruchu organicznego o 187,4%, osiągając 210 408 GBP w porównaniu z 73 212 GBP w czerwcu ubiegłego roku - wzrost o 137,196 GBP.

  Ulepszenia słów kluczowych

  Między grudniem a czerwcem następnego roku liczba słów kluczowych w rankingu Google.pl znacznie wzrosła.

  Słowa kluczowe w 3 najlepszych miejscach wzrosły z 47 do 119 - wzrost o 153%

  Słowa kluczowe w 10 najlepszych miejscach wzrosły z 247 do 413 - wzrost o 67,2%

  Słowa kluczowe w 20 najlepszych miejscach wzrosły z 710 do 1 102 - wzrost o 55,2%

  Słowa kluczowe w 20 najlepszych miejscach wzrosły z 710 do 1 102 - wzrost o 55,2%

  Ulepszone śledzenie słów kluczowych

  W przypadku 133 kluczowych słów, które śledzimy we własnym zakresie, odnotowano ogólny wzrost o 755 miejsc.

  Szereg słów kluczowych o dużej objętości weszło na pierwszą stronę, a liczba wysoce konkurencyjnych warunków weszła do indeksu i nadal szybko wznosi się do SERP:

  Jeśli chcesz zwiększyć ruch związany z wyszukiwaniem, sprzedaż e-commerce lub odzyskać karę, skontaktuj się z nami, aby uzyskać 100% bezpłatną analizę Twojej witryny .


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»