Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Reklama kontekstowa

  1. Rodzaje reklamy kontekstowej w RuNet
  2. Korzyści z reklamy kontekstowej
  3. Tworzenie i prowadzenie kampanii reklamowej
  4. Aktualności
  5. Artykuły i sprawy
  6. Promocje

  Agencja internetowa „Web Harmony” świadczy usługi prowadzenia kampanii reklamowych w systemach Yandex.Direct, Google.Adwords i Begun.

  • Minimalny budżet reklamowy dla 1 systemu: 15 000 rubli.
  • Koszt przeprowadzenia kampanii reklamowej w 1 systemie: 10% budżetu Republiki Kazachstanu.
  • Data rozpoczęcia: w dniu otrzymania środków na konto.

  Reklama kontekstowa to rodzaj płatnej reklamy tekstowej, która jest wyświetlana użytkownikom w zależności od wprowadzonych słów kluczowych. Oznacza to, że wiadomość reklamowa będzie wyświetlana na stronie wyszukiwania tylko wtedy, gdy potencjalny klient wprowadzi wyszukiwane hasło zawierające wybrane słowa kluczowe. Dlatego główną zaletą tego typu reklam jest przyciągnięcie wąsko ukierunkowanego ruchu wyszukiwania.

  Dlatego główną zaletą tego typu reklam jest przyciągnięcie wąsko ukierunkowanego ruchu wyszukiwania

  Inną niezaprzeczalną zaletą reklamy kontekstowej jest to, że reklamodawca płaci tylko za prawdziwych użytkowników, którzy klikają link reklamowy, a nie za liczbę wyświetleń jego reklamy na stronie. Ponadto potencjalny klient może odnieść wrażenie, że znalazł własną witrynę.

  Rodzaje reklamy kontekstowej w RuNet

  • Yandex.Direct - jedna z najpopularniejszych usług reklamy kontekstowej w Runecie. Według wyników ostatnich lat liczba użytkowników Yandex.Direct przekroczyła 200 tys. Różnica między usługami polega na stworzeniu systemu o wystarczająco wysokich wymaganiach dla witryn partnerskich. Istnieje również próg minimalnej dziennej obecności zasobu.
  • Google.Adwords - usługa należąca do najpopularniejszej wyszukiwarki na świecie. Główną różnicą w Adwords jest zapewnienie użytkownikowi rozbudowanych opcji dostosowywania, takich jak: kierowanie na region i język, ograniczenia budżetowe i wiele innych. Usługa jest również oferowana z dobrym wsparciem technicznym.
  • Biegacz - Ta usługa współpracuje z wyszukiwarką Rambler. Jego główną cechą są niskie wymagania dotyczące witryn pod względem jakości i poziomu frekwencji. Pozwoliło to usłudze Runner na zebranie jednej z najpotężniejszych baz witryn w RuNet. Wszystkie reklamy w wyszukiwarce są umieszczane wyłącznie w systemie aukcyjnym.

  Korzyści z reklamy kontekstowej

  • Wydajność. Żadna inna reklama w Internecie nie może przynieść pożądanych rezultatów tak szybko. Warto również zauważyć, że klient może dokonywać zmian w swoim zamówieniu bezpośrednio podczas kampanii, a jednocześnie natychmiast uzyskać pożądany efekt.
  • Dostępność Reklama kontekstowa nie nakłada na klienta surowych wymagań finansowych. Nawet z budżetem 10 USD możesz już rozpocząć małą kampanię reklamową.
  • Zainteresowanie publiczności. Klienci, którzy przenieśli się do Twojej witryny, byli już zaangażowani w wyszukiwanie jakichkolwiek towarów lub usług. Co więcej, mają wrażenie, że niezależnie znaleźli Twoją witrynę. W tym aspekcie reklama kontekstowa ma niezaprzeczalną przewagę nad banerem.
  • Gwarantowane wyniki. Skuteczność reklamy kontekstowej leży w jej wynikach, ponadto budżet kampanii reklamowej można obliczyć z wyprzedzeniem. Tylko ten rodzaj reklamy w Internecie pozwala dokładnie obliczyć średni koszt kliknięcia.
  • Trafność. Reklama kontekstowa jest pokazywana potencjalnemu klientowi tylko w momencie, gdy wprowadza odpowiednie zapytanie do wyszukiwarki, a zatem jest zainteresowana Twoimi produktami lub usługami. Z tego powodu reklama nie powoduje irytacji i jest odpowiednio postrzegana przez potencjalnego klienta.
  • Zaufanie klienta. W przeciwieństwie do irytujących banerów reklamowych, reklama kontekstowa jest postrzegana raczej jako źródło dodatkowych informacji, co powoduje większe zaufanie do potencjalnego klienta.
  • Możliwość samoregulacji dziennego budżetu. Żadna inna reklama w Internecie nie zapewni takiej możliwości swoim klientom.
  • Elastyczność Reklamodawca może samodzielnie zmienić tekst reklam. Dzięki temu klienci mogą eksperymentować i osiągać najskuteczniejsze sposoby prezentacji swoich produktów i usług.
  • Płatność tylko za przejście do witryny reklamodawcy. W ten sposób osiąga się maksymalną skuteczność kampanii reklamowej, co pozwala na znaczne oszczędności.

  Wiele osób błędnie bierze reklamę kontekstową za alternatywę dla optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. W rzeczywistości te dwa narzędzia kampanii reklamowych nie są zamienne. Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek koncentruje się na perspektywie długoterminowej, a skuteczność reklamy kontekstowej przejawi się natychmiast.

  Tworzenie i prowadzenie kampanii reklamowej

  Aby uruchomić reklamę kontekstową, wykonaj następujące czynności:

  • Planowanie. Tak jak w przypadku każdej innej reklamy w Internecie, reklama kontekstowa wymaga planowania. Na tym etapie specjaliści z naszej agencji wybierają najodpowiedniejsze żądania docelowe, oceniają poziom konkurencji dla tych wniosków, obliczają przybliżony koszt każdego kliknięcia i sporządzają wstępną prognozę ich liczby.
  • Przygotowanie Na tym etapie proces tworzenia reklam tekstowych przez profesjonalnych copywriterów.
  • Umieszczenie reklamy. Twoje reklamy są umieszczane w największych wyszukiwarkach.
  • Zarządzanie kampaniami reklamowymi. Na tym etapie nasi specjaliści monitorują skuteczność kampanii iw razie potrzeby wprowadzają do niej odpowiednie zmiany.
  • Raportowanie Klient otrzymuje raporty, w których może śledzić postęp kampanii reklamowej i oceniać jej wyniki.

  Aby obliczyć koszt uruchomienia kontekstowej kampanii reklamowej przez naszych specjalistów, możesz wypełnij formularz zamówienia usługi lub skontaktuj się z naszą agencją online w inny dogodny dla Ciebie sposób.

  Aktualności

  Nowy Rok jest tuż za rogiem, a zespół naszej agencji internetowej przygotował dla Państwa ciekawą propozycję produkcji i personalizacji pamiątek firmowych.

  Wszystkie wiadomości Wszystkie wiadomości

  Artykuły i sprawy

  Wypełniając kwestionariusz do projektowania stron internetowych, możliwość wyboru rodzaju układu czasami mylą klientów Web Studio. W tym artykule postaramy się wyjaśnić różnicę między stałym, gumowym i adaptacyjnym układem witryny, opowiemy o zaletach i wadach każdego z nich i przedstawimy nasze zalecenia dotyczące wyboru.

  Wszystkie artykuły Wszystkie artykuły

  Promocje

  Twórcy 1C-Bitrix dołożyli wszelkich starań w tym roku i dodali wiele nowych narzędzi mających na celu zwiększenie zysków swoich klientów. Pośpiesz się, aby skorzystać z wyjątkowej oferty produktów „1C-Bitrix: Site Management”!

  Wszystkie promocje


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»