Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Reklama na YouTube

  1. Skuteczność reklamy YouTube
  2. Szczegółowe statystyki
  3. Dodatkowy efekt reklamowy
  4. Cele reklamy wideo
  5. Jak i gdzie wyświetlać reklamy w filmach?
  6. Zalecenia dotyczące prowadzenia kampanii reklamowej
  7. Kierowanie na Youtube i Retargetowanie

  Popularny zasób wideo YouTube zapewnia dużą publiczność wideo i szerokie możliwości promowania reklam. Kierowanie z Google AdWords pozwala przyciągnąć nowych klientów, niezależnie od tego, gdzie mieszkają. Twoja reklama będzie widoczna dla sąsiadów, wszystkich mieszkańców kraju i użytkowników na całym świecie. Funkcja AdWords umożliwia dzielenie klientów według wieku, zainteresowania lub lokalizacji. Jednocześnie reklama w You Tube umożliwia dostęp do najwęższego kręgu użytkowników. Mogą to być smakosze mieszkający w pobliżu twojej kawiarni lub miłośnicy sztuki z Petersburga.  YouTube oferuje różnorodne formaty reklam wideo YouTube oferuje różnorodne formaty reklam wideo. Każdy ma swoje zalety i zalety w celu przyciągnięcia nowych klientów. AdWords dla wideo to wszechstronne narzędzie do tworzenia skutecznych kampanii wideo. Z jego pomocą tworzona jest reklama TrueView (CPV).

  Zaletą TrueView jest wideo w trybie pay per view: użytkownik odtwarza wideo całkowicie lub nie zatrzymuje go po autostarcie. Ten format jest bardziej racjonalny niż płatność za kliknięcie lub tysiąc wyświetleń, w związku z czym nie trzeba płacić za każde odtwarzanie wideo. Reklamy TrueView powinny być publikowane na YouTube. Ale dotrą do szerszej publiczności:

  kontekstowa sieć multimedialna witryn partnerskich. Filmy TrueView są dostępne do oglądania na komputerach i urządzeniach mobilnych.

  Skuteczność reklamy YouTube

  - Płatność tylko za rzeczywiste widoki

  - Racjonalne wykorzystanie budżetu reklamowego. Płatne są tylko rzeczywiste widoki. Nie wydajesz pieniędzy na reklamę, jeśli użytkownicy nie są zainteresowani ofertą.

  - Przyciąganie idealnych klientów zainteresowanych Twoimi usługami

  - Pokrycie klientów według geografii i zainteresowań. Przykład: mężczyźni w wieku 18-34 lat z Moskwy lub kobiety zainteresowane podróżą

  - Demonstracja na urządzeniach wszystkich typów.

  Klienci mogą wyświetlać Twoje reklamy w podróży. Oglądanie wideo jest możliwe na komputerach, tabletach lub telefonach. Według statystyk YouTube widoki z urządzeń mobilnych stanowią 25% wszystkich trafień.

  Szczegółowe statystyki

  Darmowe narzędzie analityczne YouTube pozwala analizować odbiorców kanału i zrozumieć, jak współdziała on z użytkownikami.  Dodatkowy efekt reklamowy

  Użytkownicy udostępniają opublikowane filmy, subskrybują kanał. W rezultacie proporcjonalnie wzrasta interakcja z klientami i efekt reklamy.

  Cele reklamy wideo

  1. Reklama wideo w Internecie zwiększa świadomość marki. Popularny zasób YouTube do tego jest najlepszy. Możesz użyć gotowych filmów z poprzednich kampanii innych niż AdWords. Aby skutecznie promować markę w Internecie, możesz tworzyć specjalne filmy.
  2. Przyciągnij dodatkowy ruch do witryny. W przypadku firm z niewielkimi budżetami reklamowymi reklamy tekstowe i graficzne można dostosować, aby wąsko kierować reklamy na określone lokalizacje wideo lub całe witryny z treściami wideo.

  Jak i gdzie wyświetlać reklamy w filmach?

  Główną zaletą korzystania z wideo w Internecie są szerokie możliwości promocji Główną zaletą korzystania z wideo w Internecie są szerokie możliwości promocji. Filmy można umieszczać na blogach, na stronach publikacji internetowych, na stronach z filmami. Oglądanie klipów jest możliwe na dowolnym urządzeniu: telefonach, tabletach lub komputerze. Użytkownicy reklam AdWords nie potrzebują specjalnych treści wideo, aby dotrzeć do odbiorców.

  Możesz skonfigurować kierowanie kampanii na całą Sieć reklamową bez ograniczeń. W takim przypadku wszystkie dostępne reklamy mogą być wyświetlane na różne sposoby w witrynach z treściami wideo lub w witrynach poświęconych w całości filmom, takim jak YouTube. Krótko mówiąc, gdzie jest miejsce wokół odtwarzacza wideo.

  Reklamy tekstowe. Można je odbić na dole odtwarzacza podczas odtwarzania wideo lub w oknie odtwarzacza po zakończeniu oglądania. Reklama może być wyświetlana w dowolnej witrynie Sieci reklamowej, chyba że wydawca zabroni jej reklamowania.

  Reklamy graficzne. Podczas oglądania są one odbijane na dole odtwarzacza, na wierzchu fabuły. Reklamy graficzne mogą być wyświetlane w miejscach specjalnie przeznaczonych do reklam graficznych lub na dowolnych stronach Sieci reklamowej Google, jeśli właściciel witryny zezwoli na to.

  Reklamy wideo Reklamy wideo. Klipy są odzwierciedlane w odtwarzaczu przed wyświetleniem głównego wideo lub w trakcie. W niektórych przypadkach użytkownik musi wyrazić zgodę na obejrzenie filmu. Reklamy wideo mogą znajdować się w specjalnie wyznaczonych obszarach witryny lub stronach zawierających treści wideo. Reklamy wideo będą wyświetlane na każdej stronie Sieci reklamowej Google, jeśli ich właściciele zezwalają na takie reklamy.

  Zalecenia dotyczące prowadzenia kampanii reklamowej

  1. Umieść tylko wysokiej jakości i interesujące treści wideo. Treść reklam wideo powinna być zabawna. Użytkownicy wybierają własne sceny do wyświetlenia. Ważne jest, aby zwracać uwagę na całą fabułę.

  2. Filmy muszą być krótkie i wyraziste. Wszystkie ważne wiadomości są lepiej umieszczone na początku, ponieważ nie wszyscy użytkownicy zobaczą fabułę do końca. Wskaźniki oglądania wideo spadają stopniowo po 45 sekundach.

  3. Wyraź wyraźnie swoje zdanie. Musimy działać tak, jakby ten film wideo był jedynym sposobem nawiązania kontaktu z przyszłym klientem.

  4. Opisz działania, których oczekujesz po obejrzeniu filmu

  Skuteczna reklama powinna być informacyjna, rozrywkowa i co najważniejsze - zachęcająca do działania. Jeśli film nie ma na celu promowania marki, powiedz klientowi, jakich działań oczekujesz. Optymalnie twórz filmy przez 30 sekund i najważniejsze informacje do przesłania w ciągu pierwszych 10 sekund. Pozwoli to każdemu zobaczyć Twoją wiadomość, nawet jeśli użytkownik nie zobaczy filmu do końca.

  YouTube to idealna platforma do reklam wideo. Ale przede wszystkim - jest to sieć wideo o niestandardowej treści. Tutaj szczególnie cenione są ciekawe lub przydatne filmy, historie życia.

  Skuteczne reklamy YouTube powinny być ekscytujące i nietypowe. Ma niewiele wspólnego ze zwykłymi działkami reklamowymi. Wyświetlenie filmu wideo docelowej grupie odbiorców przy minimalnym koszcie wymaga właściwego wyboru odpowiednich słów kluczowych i tekstu reklamowego.  Niejasne sformułowanie jest niedozwolone. Język musi być przejrzysty i dostępny. Sama oferta jest prosta i zrozumiała. Na przykład: porównaj reklamę telewizyjną i zwykłą przyczepę. Te ostatnie używają chwytliwych słów i ekscytujących opisów. Przyczepa jest przeznaczona do zainteresowania. Podobnie musisz zrobić podczas tworzenia reklam wideo w YouTube. Powinien zachęcać i nie denerwować. Film powinien zachęcać do oglądania wideo i zakupu, a nie narzucania produktu lub usługi. W końcu powinieneś zaproponować subskrypcję kanału, obejrzeć inny film, opublikować komentarz lub napisać odpowiedź wideo.

  Kierowanie na Youtube i Retargetowanie

  1. Dane demograficzne grupy docelowej: wiek i płeć.

  2. Tematy. Kierowanie na kategorie lub podkategorie filmów i treści YouTube w Sieci reklamowej.

  3. Zainteresowania. Wybierz kategorie, które interesują użytkowników. Widzowie zobaczą reklamy na stronach z innymi tematami.

  4. Miejsca docelowe. Wybierz interesujące witryny. Na przykład: kieruj reklamy na popularny blog lub stronę główną witryny z wiadomościami o dużym natężeniu ruchu. Optymalne miejsca docelowe:

  - Kanały partnerskie YouTube

  - Wideo z YouTube

  - Witryny (sieć reklamowa Google, w tym YouTube).

  5. Listy remarketingowe. Dotrzyj do użytkowników w zależności od ich interakcji z kanałem lub wideo. Po połączeniu kanału YouTube z AdWords listy remarketingowe będą generowane automatycznie.

  6. Słowa kluczowe. Używaj ich analogicznie do reklam graficznych, ale w tym przypadku będą one dotyczyć wyłącznie filmów, w tym filmów na YouTube.

  7. Wyszukaj słowa kluczowe w YouTube. Używaj również jako słów kluczowych podczas tworzenia kampanii bez reklam wideo, ale ich działanie jest ograniczone do YouTube.

  Remarketing wideo - Potężne narzędzie marketingu internetowego. Dzięki niemu łatwo jest analizować działania użytkowników na kanale YouTube. Na podstawie tych danych tworzone są aukcje ponownego kierowania.

  W aktywnych kampaniach reklamowych listy remarketingowe są stosowane do reklam displayowych, a filmy są kierowane do użytkowników witryny. Możesz tworzyć i dynamicznie kierować listy za pomocą kombinacji kilku kryteriów. Na przykład: wybierz użytkowników, którzy obejrzeli film, ale nie ukończyli konwersji w witrynie lub nie wybrali użytkowników, którzy byli na stronie, ale jeszcze nie widzieli filmu i nie odwiedzili kanału YouTube.  Jak i gdzie wyświetlać reklamy w filmach?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»