Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Reklama najmniej społeczna

  1. Gdy tradycyjne metody promocji przestaną działać, w grę wchodzi SMO!
  2. Co mogą zrobić firmy mediów społecznościowych?

  Każdy zasób internetowy ma taki wskaźnik jak aktywna publiczność - użytkownicy, którzy regularnie wracają na stronę i spędzają tam co najmniej jedną godzinę tygodniowo Każdy zasób internetowy ma taki wskaźnik jak aktywna publiczność - użytkownicy, którzy regularnie wracają na stronę i spędzają tam co najmniej jedną godzinę tygodniowo. Ci ludzie są szkieletem, dzięki któremu powstaje zarówno ruch na stronie, jak i popularność marki reprezentowanej na jej stronach. Istnieje jednak inna aktywna publiczność, zaprojektowana nie dla konkretnej witryny, ale dla całego Internetu. Analogicznie użytkownicy spędzają w Internecie co najmniej godzinę na tydzień. Jak przekonwertować aktywną publiczność internetową na aktywnych odbiorców Twojej witryny? Kilka lat temu odpowiedź na to pytanie była jednoznaczna - promocja wyszukiwarki. W trakcie wyszukiwania informacji każdy użytkownik prędzej czy później przyjdzie do Google lub Yandex i wprowadzi frazę, której potrzebuje, w polu wyszukiwania. Ale promocja wyszukiwania dotyczy tylko części odbiorców, którzy czegoś szukają. A co z innymi potencjalnymi klientami?

  Według badań z 2011 r. Co najmniej 75% użytkowników Internetu jest zarejestrowanych w sieciach społecznościowych. Tam użytkownicy są najbardziej aktywni, na przykład przeciętny użytkownik sieci VKontakte spędza na niej ponad 7:00 miesięcznie. To bardzo duża publiczność, którą trudno przyciągnąć tradycyjnymi metodami.

  Gdy tradycyjne metody promocji przestaną działać, w grę wchodzi SMO!

  Social Media Optimization to modyfikacja witryny w taki sposób, aby zmotywować użytkowników sieci społecznościowych do linkowania do witryny i cytowania jej treści. W firmie CASTCOM istnieją unikalne metody zwiększania cytowania witryny w sieciach społecznościowych i blogosferze. Pracujemy na tym rynku od samego początku i jesteśmy w stanie tworzyć SMO na najwyższym poziomie.

  Bez względu na to, ilu użytkowników odwiedza Twoją witrynę - to zaledwie ułamek procenta całkowitej liczby użytkowników sieci społecznościowych. Popularna mądrość mówi: „Jeśli góra nie idzie do Mahometa, to Mahomet idzie do góry”. Pomysł, aby przejść do Social Media, został wdrożony w koncepcji marketingu mediów społecznościowych (Social Media Marketing). Głównym zadaniem SMM jest reklamowanie firmy lub marki w środowisku społecznym. Istniejące mechanizmy nowoczesnych sieci społecznościowych pozwalają nam orientować użytkowników według cech geograficznych, społecznych, behawioralnych, a także według wieku i zainteresowań. Kombinacja tych mechanizmów pozwala znaleźć skuteczne i obrazowe rozwiązania w SMM

  Firma specjalizuje się w promocji sieci społecznościowych Facebook, VKontakte, Odnoklassniki. Pierwsze wyniki można zobaczyć za miesiąc.

  Zalety reklamy w mediach społecznościowych:

  • kierowanie do określonej grupy docelowej
  • kampania niskokosztowa;
  • tworzenie wizerunku marki;
  • zmienność i elastyczność podczas kampanii.

  Zalety promocji w firmie Strona internetowa:

  • duże doświadczenie na rynku SMO i SMM;
  • wysoko wykwalifikowani specjaliści;
  • automatyzacja rutynowych procesów;
  • krótkie terminy - od 30 dni
  • przyjemne dla ceny klienta.

  Zamów Miliony reklamują się w mediach społecznościowych!

  Sieci społecznościowe (Vkontakte, Facebook i inne) szybko stały się znaną usługą dla milionów ludzi na całym świecie. Wysoka frekwencja i aktywność użytkowników portali społecznościowych pozwalają efektywnie korzystać z tych usług w kampaniach marketingowych, otwierając niesamowite możliwości dla marek.

  Reklama firmy w sieciach społecznościowych (SMM, SMO) jest stosunkowo nowa, ale udowodniła, że ​​przyciąga potencjalnych klientów.

  Co mogą zrobić firmy mediów społecznościowych?

  • Rozpowszechniaj markę i przyciągaj nowych klientów. I z prędkością sieci społecznościowych. Oferując swoją stronę na Facebooku swoim 100 znajomym, wiesz na pewno, że ją zobaczą. A jeśli strona jest interesująca i warta uwagi, przyjaciele będą oferować tę stronę znajomym, przyjaciołom itp.
  • Kontakt z klientem i socjalizacja marki. Twoja strona mediów społecznościowych staje się miejscem dialogu z klientami, tutaj mogą zadawać pytania i wystawiać opinie. Rozwinięta strona firmy ze szczegółowymi odpowiedziami na prośby klientów generuje pozytywne emocje i tworzy bardziej lojalną postawę.
  • Dodatkowe źródło ruchu do Twojej witryny. Goście z serwisów społecznościowych - Facebook, VKontakte, Odnoklassniki, Twitter zaczynają odwiedzać Twoją witrynę.
  • Zwiększ sprzedaż. Szczegółowe informacje o firmie w mediach społecznościowych wzbudzają zaufanie i stymulują wzrost sprzedaży.

  Oferujemy:

   • Tworzenie i obsługa kont firm społecznych. Jesteśmy gotowi tworzyć grupy w popularnych sieciach społecznościowych, znajdować odbiorców docelowych, zapraszać ich do grupy i dyskretnie reklamować Twoje produkty lub usługi.
   • Reklama w sieciach społecznościowych. Umieszczanie reklamy kontekstowej w sieciach społecznościowych przyciągnie dużą liczbę docelowych użytkowników witryny. Wyraźne ukierunkowanie, niski koszt, lojalna postawa użytkowników - reklama będzie widoczna dla zainteresowanych.
   • Social Media Marketing (SMM). Korzystamy z narzędzi mediów społecznościowych, takich jak blogi, mikroblogi, czaty, fora, LiveJournal, podcasty i wiele innych, aby promować witryny firmy.

  Nie ignoruj ​​mediów społecznościowych - to potężne narzędzie do promowania Twojej firmy, które działa nie gorzej niż popularna strona internetowa. Zamów promocja w sieciach społecznościowych.

  Co mogą zrobić firmy mediów społecznościowych?
  Jak przekonwertować aktywną publiczność internetową na aktywnych odbiorców Twojej witryny?
  A co z innymi potencjalnymi klientami?
  Co mogą zrobić firmy mediów społecznościowych?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»