Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Rozpoczęcie od zarysowania: studium przypadku strony niszowej Jima

  1. Oto Jim
  2. Styl życia
  3. „I'm Made It Moment”
  4. Główne obawy dotyczące marketingu afiliacyjnego i witryn niszowych

  Jest to część 1 serii, która przedstawia zupełnie nową stronę niszową stowarzyszonej z Amazon. Chcesz znaleźć swoją niszę? Uzyskaj 51 słów kluczowych na stronę Amazon! I zobacz kilka przykłady rentownych witryn tutaj (pobierz 15 000+ słów kluczowych).

  Nie będę tworzył tej strony.

  Mój przyjaciel, Jim, będzie robił wszystko, od badania słów kluczowych po wybór tematu i pisanie treści.

  To jest dla mnie naprawdę fajne, ponieważ Jim zaczyna od zera . Jest w tych samych butach, co wielu z was…

  Zawsze nienawidziłem posiadania szefa, nawet przy mojej pierwszej pracy jako pakowacza w supermarkecie, kiedy miałem 14 lat. Pamiętam, jak bardzo miałem reakcję na to, że ktoś mi powie, co robić i kiedy.

  - Jim Horner

  Przez pewien czas wiedział o witrynach niszowych, ale nigdy nie podjął żadnych działań. To wszystko zmieniło się kilka tygodni temu. Wiesz co, Jim może opowiedzieć historię lepiej niż ja…

  Jim mówi o:

  1. Jak będzie wyglądał jego styl życia, kiedy z powodzeniem zbuduje witrynę niszową. ( Jest to bardzo zbliżone do tego, do czego aspiruje większość ludzi ).
  2. Dochód netto, który sprawia, że ​​Jim krzyczy: „ Hell Yeah !! ”( To zmieniająca się kwota dla każdego, kto nie ma jeszcze dochodowej witryny niszowej ).
  3. Jego wcześniejsza wiedza na temat stron stowarzyszonych i niszowych. ( To nie było wiele… )
  4. Jego obawy związane z próbą uczynienia z affiliate marketingu pełnego etatu . ( Dokładnie tak samo jak ja, kiedy zaczynałam. )
  5. Zmieniało się rozumienie niszowych stron, gdy coraz głębiej i głębiej.

  Wkrótce ukaże się strona Five Figure Niche. Zapisz się na listę oczekujących tutaj .

  Zobacz wszystkie posty z serii - tutaj.

  Oto Jim

  Sukces mojej strony niszowej jest określony przez kilka różnych czynników, ale jest jeden wielki powód, dla którego jestem tutaj dzisiaj, szefowie.

  Przeciętna osoba z karierą zawodową będzie pracować blisko 76 000 godzin w ciągu swojego życia…

  Zawsze nienawidziłem posiadania szefa, nawet przy mojej pierwszej pracy jako pakowacza w supermarkecie, kiedy miałem 14 lat. Pamiętam, jak bardzo miałem reakcję na to, że ktoś mi powie, co robić i kiedy.

  Przeciętna osoba zorientowana na karierę będzie pracować blisko 76 000 godzin w ciągu swojego życia, robienie czegoś, czego nie lubię przez tak długi czas, pozostawiłoby mnie łuską osoby, którą jestem.

  Styl życia

  Pracuję około 10 godzin tygodniowo, mając niezależność od lokalizacji, aby robić to z dowolnego miejsca, kiedy tylko chcę ...

  Chcę, aby mój styl życia był określony przez to, co robię przez cały czas, a wcześniej była to praca, która pozostawiała mnie niespełnioną i ciągle szukała magicznej kuli, która zmieniała moją sytuację.

  Nie ma takiej kuli, dopóki nie zdecydujesz się wziąć sprawy w swoje ręce.

  Mój odnoszący sukcesy styl życia w witrynie niszowej to punkt, w którym mogę prowadzić udaną witrynę, pracując około 10 godzin tygodniowo, mając jednocześnie niezależność od lokalizacji, aby robić to z dowolnego miejsca, kiedy tylko chcę Mój odnoszący sukcesy styl życia w witrynie niszowej to punkt, w którym mogę prowadzić udaną witrynę, pracując około 10 godzin tygodniowo, mając jednocześnie niezależność od lokalizacji, aby robić to z dowolnego miejsca, kiedy tylko chcę. I to jest mój nadrzędny cel, wolność.

  „I'm Made It Moment”

  Moja finansowa chwila „Made It” polegałaby na zarobieniu około 2 tysięcy dolarów miesięcznie.

  Zrezygnowałem z pracy w grudniu (pamiętaj o szefach), zanim dowiedziałem się, co oznacza SEO i o to chodzi.

  Stanowiłoby to to, co robiłem w mojej ostatniej pracy i dawało mi wolność płacenia rachunków, odciążenia mojego partnera i robienia wszystkich innych rzeczy, które lubimy robić.

  Oczywiście zawsze byłoby wspaniale zwiększyć tę kwotę i mam nadzieję, że dostosuję tę kwotę do wyższego przedziału, gdy strona działa dobrze i do gry wkracza więcej strumieni przychodów.

  Moje doświadczenie na stronach internetowych i marketingu afiliacyjnym jest bardzo nowe.

  Zrezygnowałem z pracy w grudniu (pamiętaj o szefach), zanim dowiedziałem się, co oznacza SEO i o to chodzi. Zrezygnowałem z pracy w grudniu (pamiętaj o szefach), zanim dowiedziałem się, co oznacza SEO i o to chodzi

  Potem zacząłem rozważać alternatywne metody tworzenia finansowej przyszłości dla siebie. Nauczyłem się wszystkiego, co mogłem o witrynach niszowych, marketingu afiliacyjnym, WordPressie, projektowaniu stron, kontach hostingowych, badaniach słów kluczowych, analizach konkurencji, konkurencyjnych niszach, a nawet wciąż uczę się i zastanawiam.

  Więc użyję starego banału, jeśli potrafię to zrozumieć, każdy może.

  Główne obawy dotyczące marketingu afiliacyjnego i witryn niszowych

  Moje główne obawy są nadal takie same, jak kiedy zacząłem:

  • Czy to zadziała?
  • Czy to prawdziwa umowa?
  • Czy naprawdę mogę zarabiać pieniądze w pełnym wymiarze godzin, będąc online w niepełnym wymiarze godzin?
  • Co pomyślą moi rodzice?
  • Co pomyślą rodzice mojej dziewczyny?
  • Do diabła, co myśli moja dziewczyna?

  Nadal walczę z moim wewnętrznym sceptykiem w sprawie złych dni o to, że jest to możliwe.

  Stamtąd chcę ją powiększyć, zbudować więcej witryn, zarobić więcej pieniędzy, ale tylko wtedy, gdy będę mógł zachować swoją wolność.

  Żadna z rzeczy, które słyszałem w Internecie, nie brzmiała jak rzeczywistość i wszystko wydawało się spamem, szczerze mówiąc byłem naprawdę nieśmiały, gdy wkroczyłem w ten świat.

  Ciągle widziałem takie rzeczy jak „Jak zarobić 500 000 $ miesięcznie z FBA! ”,„ Zarób 1000 USD za godzinę podczas snu! ”,„ How I Went from Broke to 1,000,000 $ rocznie! ”

  Był tylko jeden problem, tego nie chciałem. Chcę 2 000 $ miesięcznie i wolność.

  Przez długi czas mój dobry przyjaciel i ja rozmawialiśmy o pasywnym dochodzie, strumieniu pieniędzy, który zapewniłby nam komfort, dając nam jednocześnie wolność czasu.

  Wiem, czego potrzebuję, że 2 tys. Dolarów miesięcznie to mój ulubiony punkt, mój „Hell Yeah! " za chwilę. Stamtąd chcę ją powiększyć, zbudować więcej witryn, zarobić więcej pieniędzy, ale tylko wtedy, gdy będę mógł zachować swoją wolność.

  Ostatecznie to właśnie gonię, nie pieniądze, nie luksus, nie prestiż, ale nieskrępowana wolność czasu i miejsca.

  Kiedy po raz pierwszy spojrzałem na marketing afiliacyjny, wydawało mi się to proste. Zbuduj witrynę, kieruj ruch do witryny, uzyskaj gotówkę, odejdź na emeryturę jutro. Łatwo, prawda? Nie.

  Zawiłości odkrywania dochodowych nisz, badania słów kluczowych, opracowywanie strategii słów kluczowych, architektury witryn i innych wciąż udaje mi się wyzwolić.

  Nic nie wiedziałem o algorytmach Google, rankingu stron, uprawnieniach domen, linkach do soków i innych drobnych drukach, które brzmią: „Zarób 1000 dolarów za godzinę podczas snu! ”Ludzie ci nie mówią. Ten materiał wymaga dużo pracy, choć może być załadowany z przodu.

  Jest wiele rzeczy do poznania i wdrożenia, jeśli zamierzam zbudować udaną witrynę i wszystkie te rzeczy będą ze sobą współgrać i odegrać ważną rolę.

  Jestem podekscytowany, że mam przewodnią rękę w tym wszystkim, jestem podekscytowany podjęciem kroków w kierunku moich celów, cieszę się, że nie mam szefa innego niż ja.

  Jestem po prostu podekscytowany, że jestem na własnej drodze. Jestem gotowy do wyjścia!

  Czy możesz odnieść się do Jima? Daj nam znać w komentarzach poniżej. Jeśli chcesz współpracować z Jimem, powiedz nam. Jesteś o wiele bardziej prawdopodobne, że osiągniesz swoje cele, kiedy je spiszesz.

  Chcesz znaleźć swoją niszę?
  Czy to prawdziwa umowa?
  Czy naprawdę mogę zarabiać pieniądze w pełnym wymiarze godzin, będąc online w niepełnym wymiarze godzin?
  Co pomyślą moi rodzice?
  Co pomyślą rodzice mojej dziewczyny?
  Do diabła, co myśli moja dziewczyna?
  Łatwo, prawda?
  Czy możesz odnieść się do Jima?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»