Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Rozszerzenie Yoast SEO dla TYPO3 w praktyce

  1. Główne cechy rozszerzenia Yoast SEO
  2. Wykorzystanie rozszerzenia SEO w praktyce redakcyjnej
  3. Serce Yoast SEO: podgląd fragmentu
  4. Analiza tekstu i optymalizacja SEO ze słowami kluczowymi focus
  5. Optymalizacja mediów społecznościowych dla stron TYPO3
  6. Ryzykowne funkcje dla „zaawansowanych”
  7. Wynik rozszerzenia SEO Yoast w kodzie źródłowym
  8. Wniosek: Zalecane rozszerzenie SEO dla wszystkich serwerów TYPO3 z wieloma treściami
  9. Problemy z pracą z innymi rozszerzeniami SEO
  10. Dalsze linki do rozszerzenia SEO Yoast
  11. O Karoline Steinfatt

  W świecie WordPress, Yoast SEO jest wiodącą wtyczką SEO od wielu lat. Używamy go do postrzegania wieczności dla siebie i naszych klientów. Nawet podczas pisania tego artykułu, Yoast SEO kontroluje w czasie rzeczywistym, czy mój tekst jest zoptymalizowany pod kątem pożądanych fraz wyszukiwania. Niezwykle przydatne narzędzie, bez którego nie chcesz się szybko obejść.
  Dla pracy redakcyjnej w TYPO3 nie było porównywalnego rozszerzenia o podobnych funkcjach. Ale teraz narzędzie jest wreszcie dostępne jako rozszerzenie dla TYPO3. Przyjrzeliśmy się bliżej nowemu rozszerzeniu Yoast SEO w teście polowym.

  Główne cechy rozszerzenia Yoast SEO

  Rozszerzenie oferuje redaktorom wsparcie SEO w czterech głównych obszarach.

  1. Podgląd fragmentu symuluje dla każdej strony, jak będzie wyglądał tytuł strony, pole opisu meta i kombinacje adresów stron w Google. Ta funkcja jest szczególnie przydatna, ponieważ powoduje, że często ignorowane metadane strony są widoczne dla edytora podczas jego edycji.
  2. Analiza tekstu pokazuje edytor, w jakim stopniu jego teksty są zoptymalizowane pod kątem pożądanych głównych słów wyszukiwania. Ponadto artykuł jest sprawdzany pod kątem czytelności w słowach i gramatyce.
  3. W obszarze mediów społecznościowych można wyposażyć stronę z indywidualnymi obrazami artykułów i nagłówkami do udostępniania na Facebooku i Twitterze.
  4. W sekcji Zaawansowane można dostosować URL Canonical i metatag Robots.

  Wykorzystanie rozszerzenia SEO w praktyce redakcyjnej

  Po zainstalowaniu rozszerzenia edytory w zapleczu mają dostęp do modułu Yoast na liście modułów po lewej stronie. Alternatywnie, moduł pojawia się również w module strony każdej strony w skróconym wyświetlaniu statusu, za pomocą którego można również wywoływać inne funkcje.

  Serce Yoast SEO: podgląd fragmentu

  Dzięki podglądowi fragmentów edytorzy mogą w każdej chwili zobaczyć, jak edytowana strona będzie wyglądać później na stronie wyników wyszukiwania Google. Jest to szczególnie przydatne, ponieważ dwa najważniejsze czynniki (tytuł strony i opis meta) nie są widoczne w końcowym sprawdzeniu strony w interfejsie i dlatego często są pomijane w procesie redakcyjnym w celu optymalizacji.

  Jest to szczególnie przydatne, ponieważ dwa najważniejsze czynniki (tytuł strony i opis meta) nie są widoczne w końcowym sprawdzeniu strony w interfejsie i dlatego często są pomijane w procesie redakcyjnym w celu optymalizacji

  Podgląd zarobków Google pokazuje redaktorów w czasie rzeczywistym, w jaki sposób zmiany tytułu wpływają na podgląd.

  Edytor może nadpisać aktualny tytuł strony TYPO3 za pomocą oddzielnego pola tytułu SEO w tym miejscu. W rezultacie możliwe są szczegółowe nazwy stron przyjaznych dla wyszukiwarek, ale nie przesłaniają niepotrzebnie drzewa stron TYPO3. Szczególnie wygodna jest funkcja, która wyświetla się podczas edycji tytułu strony SEO i meta opisu, czy teksty mają optymalną długość, czy nawet zbyt szczegółowe. Określone słowa kluczowe fokusu są wyróżnione pogrubieniem w meta-opisie. Wynik wyszukiwania wyglądałby później, jeśli ktoś szukał dokładnie tej frazy wyszukiwania w Google.

  Analiza tekstu i optymalizacja SEO ze słowami kluczowymi focus

  W głównym module Yoast przeprowadzana jest analiza tekstu dla dobrej czytelności online dla każdej strony. Analizowany język odpowiada językowi ustawionemu w zapleczu. Dlatego w przypadku stron wielojęzycznych język redakcyjny musi być zawsze zmieniany, aby analizować inny język.

  Edytor jest albo chwalony za swój styl, albo otrzymuje wskazówki dotyczące lepszego projektowania tekstu. Moduł budzi w ten sposób ambicję, aby nadal poprawiać czytelność, co pośrednio ma również pozytywny wpływ na szanse rankingowe witryn.
  Uwaga: Aby móc analizować teksty w języku niemieckim, backend redakcyjny musi być również dostępny w języku niemieckim.

  Tutaj definiowana jest najważniejsza wyszukiwana fraza, a tekst jest ogólnie sprawdzany pod kątem czytelności. Ale czasami Yoast zapomina, że ​​potrafi mówić po niemiecku.

  W drugiej części głównego modułu dla każdej strony w polu słowa kluczowego Focus ustawiana jest główna wyszukiwana fraza. Nawet jeśli wyłączna koncentracja na gęstości słów kluczowych w polu SEO jest obecnie przestarzała, ta funkcja może nadal być cennym informatorem dla redaktorów. Możesz od razu zobaczyć, jak często najważniejsze słowo kluczowe jest już używane i czy tytuł strony i adres URL są odpowiednio zaprojektowane. Wskazówka: W tym polu możesz ponownie przetestować tekst w edytorze końcowym w celu użycia synonimów lub słów kluczowych dowodu.
  Ponadto istnieją inne przydatne, indywidualne wskazówki SEO dla danej strony, na przykład, jeśli brakuje zewnętrznych lub wewnętrznych linków w tekście. Lub są ostrzeżenia, gdy popełniane są klasyczne błędy SEO. Na przykład, jeśli słowo kluczowe focus jest używane jako tekst linku zewnętrznego. Baza danych odniesień jest stale utrzymywana i aktualizowana. To czasami powoduje, że dane wyjściowe zmieniają się na angielski, ponieważ nie ma niemieckich tłumaczeń dla zupełnie nowych wskazówek. Większość niemieckich redaktorów będzie mogła dobrze żyć z tą małą wadą.

  Wtyczka WordPress ma niewielki minus: W WordPressie możesz szybko przewinąć do krytycznego tekstu, aby dokonać ulepszeń. Z TYPO3, niestety, musisz wrócić do trybu edycji strony z modułu Yoast SEO. Zaleca się, aby podgląd tekstu strony był otwarty w drugim oknie przeglądarki, aby szybciej znaleźć krytyczne fragmenty tekstu.

  Optymalizacja mediów społecznościowych dla stron TYPO3

  Kolejną cechą rozszerzenia Yoast SEO dla TYPO3 jest optymalizacja mediów społecznościowych. Tutaj edytor może nadpisać swoje zoptymalizowane pod kątem SEO tytuły, dodając więcej emocjonalnych nagłówków i zoptymalizowanych obrazów udostępniania dla kanałów mediów społecznościowych Facebook i Twitter. Przydatny dodatek, zwłaszcza że od niedawna tytuły na Facebooku nie mogą być zmieniane ręcznie podczas udostępniania.

  Przydatny dodatek, zwłaszcza że od niedawna tytuły na Facebooku nie mogą być zmieniane ręcznie podczas udostępniania

  W przypadku mediów społecznościowych obiektywne tytuły SEO można nadpisywać bardziej emocjonalnymi wiadomościami. Ale zachowaj ostrożność podczas zapisywania: teksty mogą zostać utracone.

  Zaleca się jednak, aby działanie tego widoku modułu było nieco hakelig, ponieważ podczas zapisywania po jednoczesnym załadowaniu Bildupload informacje tekstowe eingepflegen zostają utracone. Wskazówka: zachowaj nagłówki mediów społecznościowych w schowku lub zewnętrznie, dopóki zapisywanie nie zadziała. Irytująca jest również funkcja przesyłania obrazów w mediach społecznościowych, która całkowicie omija zwykłe zarządzanie multimediami w TYPO3. To mogłoby być lepiej rozwiązane! (Poprawione w międzyczasie, zobacz aktualizację 08.02.2018)

  Ryzykowne funkcje dla „zaawansowanych”

  W ostatniej sekcji modułu SEO redaktorzy mogą dostosować metatag robota i ręcznie przypisać własny kanoniczny adres URL strony. Opcja nie unriskante, ponieważ możliwe jest nadużycie katastrofalnych skutków. Moduł można również łatwo wyłączyć dla zwykłych edytorów.

  Wskazówka dla Menedżera rozszerzeń: Zdefiniuj od początku „pole wykluczenia” dla zaawansowanych funkcji.

  Nie do końca bezpieczne SEO dla zaawansowanych użytkowników. Tutaj edytorzy mogą dostosować tag kanoniczny.

  Wynik rozszerzenia SEO Yoast w kodzie źródłowym

  Po dokonaniu wszystkich zmian edytor może zobaczyć wynik swoich „niewidocznych” optymalizacji wyszukiwarki w kodzie źródłowym strony.
  Obrazy i teksty akcji społecznościowych są poprawnie oznaczone jako metatagi Open Graph.

  Obrazy i teksty akcji społecznościowych są poprawnie oznaczone jako metatagi Open Graph

  Wyniki w kodzie źródłowym

  Wniosek: Zalecane rozszerzenie SEO dla wszystkich serwerów TYPO3 z wieloma treściami

  Więc kto potrzebuje rozszerzenia SEO Yoast dla TYPO3? Pomimo wyżej wymienionych wad zalecamy rozszerzenie dla wszystkich operatorów stron, którzy chcą wprowadzać dłuższe teksty do zaplecza i znajdować je w wyszukiwarkach. Redaktorzy mogą szybko i intuicyjnie obsługiwać funkcje i są bardzo dobrze zmotywowani do radzenia sobie z możliwymi ulepszeniami.

  Problemy z pracą z innymi rozszerzeniami SEO

  Ponieważ rozszerzenie Yoast dla TYPO3 zostało wydane stosunkowo późno, to jedno lub drugie rozszerzenie, które obejmuje części zakresu funkcjonalnego, prawdopodobnie działa już na serwerach większości zainteresowanych stron. Może to prowadzić do konfliktów, gdy na przykład dwa rozszerzenia czują się odpowiedzialne za utworzenie znacznika kanonicznego.
  Na przykład ustawiamy własne rozszerzenia SEO dla naszych klientów mfc_htmltag (np. dla tagów open graph), mfc_seotitle (dla oddzielnie nadających się do użytku tytułów SEO) i mfc_canonical (dla znaczącego automatycznego przypisania znaczników kanonicznych).
  Na szczęście szablony rozszerzenia Yoast SEO są tak zaprojektowane, aby poszczególne elementy mogły być łatwo wykluczone z wyjścia w kodzie źródłowym. Dodatkowa instalacja Yoast SEO do innych narzędzi SEO powinna być zatem możliwa bez żadnych problemów. Jeśli masz wątpliwości, po prostu zapytaj zaufanego integratora TYPO3!

  Dalsze linki do rozszerzenia SEO Yoast

  Aktualizacja wersji 1 :
  Błąd przechowywania w mediach społecznościowych został w międzyczasie utrwalony !

  Aktualizacja 17. 01. 2018:
  W wersji 2 rozszerzenia Yoast zapowiada się, że obsługiwane standardowe rozszerzenia News i Cal . To sprawia, że ​​rozszerzenie jest jeszcze bardziej przydatne dla redaktorów.

  Aktualizacja 08.02.2018:
  W obecnej wersji beta dla Yoast SEO v2.0, którą testowaliśmy, ponownie wprowadzono kilka ulepszeń.

  • Moduł jest teraz całkowicie zintegrowany jako osobna karta we właściwościach strony.
  • Długość meta opisu została dostosowana do bieżących wartości na stronach wyników wyszukiwania Google.
  • Obrazy akcji społecznościowych są teraz traktowane jak zwykłe obrazy TYPO3 i można je wybrać z FAL.
  • Ulepszona obsługa mowy w wersjach wielojęzycznych.

  Aktualizacja 14.02.2018:
  Wersja 2.0 jest teraz oficjalnie się pojawił , Cieszymy się z podziękowań dla Simona Schmidta.

  Aktualizacja 9.3.2018:
  Tymczasem też Wersja premium Yoast SEO dostępne dla TYPO3

  Aktualizacja 16 Aktualizacja 16.7.2018:
  Bieżące statystyki dla rozszerzenia Yoast:

  źródła obrazu

  • Podgląd fragmentu w rozszerzeniu SEO Yoast: ks
  • Yoast SEO dla TYPO3: analiza tekstu ze słowem kluczowym focus: ks
  • Rozszerzenie Yoast SEO dla testowanego TYPO3: zrzut ekranu Moduł Yoast w zapleczu - (Źródło: Marketing Factory)

  O Karoline Steinfatt

  Bio miał jako trzeci Abifach. Studiował przedmioty z orchidei. A teraz robię coś z internetem, mediami społecznościowymi i wyszukiwarkami. Zarządzanie w Marketing Factory Consulting GmbH.

  Strona domowa: http://www.marketing-factory.de/


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»