Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Rozwój kariery w firmie, w której pracujesz

  1. Opinie

  W dzisiejszej niespokojnej gospodarce ważniejsze niż kiedykolwiek jest zrozumienie podstawowych zasad rozwoju kariery. W kontekście przyspieszenia postępu naukowego i technologicznego oraz skutków globalizacji zawody mogą się całkowicie zmienić lub całkowicie zniknąć. Stosując sprawdzone zasady, będziesz w bardziej swobodnej pozycji i pomożesz osiągnąć sukces zarówno w sobie, jak iw swojej firmie:

  Opracuj pięcioletni plan

  Napisz, gdzie chciałbyś być za pięć lat. Plan ten może zawierać nazwy interesujących Cię stanowisk, miejsca, w których chciałbyś mieszkać, firmy, w których chciałbyś pracować i tak dalej. Plany rozwoju kariery dają Ci możliwość określenia kroków niezbędnych do osiągnięcia celów i znalezienia osób, które pomogą Ci w tym. Twój plan może również zawierać wyrażenie, które będzie wyrażać to, co ludzie pomyślą o tobie, gdy usłyszą twoje imię. Spójrz na to jak na swoją własną „markę”, coś, co mówi ci, jakiego rodzaju osobą chcesz się stać - swoim profesjonalnym wizerunkiem. Rozwijaj się plan kariery Zasady przedstawione w centrum zatrudnienia pomogą. Stwórz plan i obserwuj postęp, jaki możesz, zalogować się na www.ldsjobs.org.

  Określ, kto może być twoim konsultantem i mentorem.

  Ludzie nie mogą osiągnąć wszystkich swoich celów bez pomocy innych. W trakcie studiowania planu zastanów się, kto może Ci doradzić i kto może pomóc Ci znaleźć drogę w firmie i poza nią. Myśląc o tym, kto może być twój konsultant poszukaj tych, którzy już osiągnęli sukces i którym ufasz. Ci ludzie powiedzą ci o pułapkach i przedstawią ci, którzy mogą ci pomóc. Oprócz tego znajdź osobę zajmującą wyższą pozycję niż twoja, obserwuj, co robi i poproś go o radę. Większość ludzi jest gotowa pomóc. Wystarczy zapytać ich o to i powiedzieć, jak mogą to zrobić.

  Rozwijaj umiejętności

  Biorąc pod uwagę fakt, że współczesny świat szybko się zmienia, musisz śledzić, w jaki sposób zmienia się Twój zawód i czy są w nim jakieś nowe trendy. Te zmiany pomogą ci zrozumieć, jakie nowe umiejętności musisz rozwinąć. Wiele dużych firm, a nawet niektóre mniejsze, zdają sobie sprawę, że muszą pomagać swoim pracownikom w rozwijaniu nowych umiejętności, aby mogli pozostać konkurencyjni. Podejmij inicjatywę i zapytaj swojego przełożonego lub przełożonego, jakie zmiany nadchodzą, co możesz zrobić, aby się do nich przygotować i jakie są możliwości zaawansowanego szkolenia. Jest to również dobry moment, aby zapytać konsultantów i mentorów, czy mają jakieś zalecenia.

  Bądź doskonałym pracownikiem

  Możesz mówić o strategiach rozwoju przez cały dzień, ale jeśli nie jesteś w stanie osiągnąć dobrych wyników na obecnym stanowisku, nie będziesz rekomendowany do promocji. Pracodawcy chcą, aby ich pracownicy byli szybcy, zwracali uwagę na członków swojego zespołu, byli produktywni i pomysłowi. Czy znasz cele firmy, w której pracujesz? Czy wiesz, dlaczego twój szef jest ceniony? Poświęć trochę czasu, aby dowiedzieć się, jak możesz przyczynić się do osiągnięcia tych celów.

  Zaoferuj swoją kandydaturę na specjalne projekty.

  Jeśli masz możliwość zaoferowania swojej kandydatury na realizację specjalnych projektów, zrób to. W ten sposób będziesz mógł zademonstrować swoją inicjatywę, zdobyć nowe umiejętności i pracować z tymi, z którymi nigdy byś się nie spotkał.

  Naucz się komunikować

  Skuteczna komunikacja to jedna z najważniejszych umiejętności w biznesie. Większość ludzi myśli, że potrafią się doskonale komunikować, ale w rzeczywistości wielu z nas nie jest tak dobrych, jak moglibyśmy być. Na przykład, spędzasz czas przygotowując się do spotkań lub improwizujesz? Komunikacja to znacznie więcej niż tylko dzielenie się opinią lub przygotowywanie prezentacji. Jest to umiejętność krótkiego mówienia o idei i osiągnięcia określonego celu. Najlepsi liderzy są w stanie wyraźnie wyrazić swoje myśli. Poświęć trochę czasu, aby dowiedzieć się, czym jest skuteczna komunikacja.

  Skorzystaj z konstruktywnej informacji zwrotnej

  Otrzymane informacje zwrotne, nawet jeśli nie mają one charakteru konstruktywnego, są darem. Wszyscy mamy słabości i musimy docenić to, co inni mówią o nas. Kiedy dzielisz się ze sobą recenzją, zapisz ją i nie uwzględniaj reakcji obronnej. Najważniejszą umiejętnością, której powinieneś użyć w takich przypadkach, jest słuchanie. Wyraź swoją wdzięczność za przegląd i przeanalizuj go. Po zastanowieniu się, jeśli masz pytania, udaj się do tej osoby i bądź gotów ich zapytać i uzyskać odpowiedzi. Użyj tej recenzji, aby się rozwijać.

  Skutecznie zarządzaj swoim czasem

  Umiejętność zarządzania czasem pomoże Ci awansować po szczeblach kariery w każdej organizacji. Musisz być zdyscyplinowany i wiedzieć, kiedy uprzejmie odpowiedzieć: „Przepraszam, nie mogę teraz”. Istnieje wiele książek i zaleceń na ten temat, które pomogą Ci nauczyć się tej umiejętności, jeśli przeznaczysz na to czas.

  Rejestruj swoje osiągnięcia.

  Utwórz dokument, w którym będziesz mógł przechowywać wszystkie swoje osiągnięcia (zarówno w pracy, jak i poza nią). Informacje te powinny następnie zostać poddane przeglądowi podczas corocznego przeglądu i włączone do podsumowanie . Aby dowiedzieć się, jak nadal możesz korzystać z tych informacji, przeczytaj o siła odbijająca puste miejsca . Jeśli masz listę imponujących elementów, które odzwierciedlają Twoje mocne strony, możesz podzielić się z innymi tym, jak możesz z nich korzystać.

  Pomóż ludziom w ich karierze i podziel się swoimi doświadczeniami. Pomóż im połączyć się, zainspiruj ich i pochwal ich za ich wkład.

  Pamiętaj, że nikt nie zaplanuje ci kariery. Interesującą rzeczą jest to, że kiedy próbujesz wzrastać i rozwijać się, możesz wyznaczyć kurs i posuwać się naprzód, wiedząc, że zrobiłeś wszystko, co w twojej mocy i, jeśli w ogóle, zawsze będziesz pomagać.

  Opinie

  Czy to było pomocne?

  Czy znasz cele firmy, w której pracujesz?
  Czy wiesz, dlaczego twój szef jest ceniony?
  Na przykład, spędzasz czas przygotowując się do spotkań lub improwizujesz?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»