Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Samochody - nowe rozwiązanie do organizacji sprzedaży online części zamiennych

  Prawdopodobnie nie dziś firma, której szef nie myślał o sprzedaży do Internetu

  Prawdopodobnie nie dziś firma, której szef nie myślał o sprzedaży do Internetu. Każdy, kto profesjonalnie sprzedaje produkty motoryzacyjne, wie, że dziś jest to konieczne dla pomyślnego rozwoju biznesu. Rynek sprzedaży online rośnie w tempie co najmniej 35-40% rocznie w ciągu ostatnich 5 lat.

  Ten trend jest tak oczywisty, że prawie każdy, kto sprzedaje lub bada możliwość uruchomienia swojego sklepu internetowego, lub już stworzył własny sklep internetowy.

  Ale ci, którzy poważnie kalkulują projekt lub już go uruchomili, rozumieją: to nie tylko inwestycja w rozwój lub wynajem strony, koszty hostingu, reklamy i promocji w wyszukiwarkach, ale także płatność za pracę wykwalifikowanych specjalistów, którzy muszą zapewnić codzienną pracę sklepu.

  To nie tylko wsparcie i rozwój zasobów internetowych, ale także poszukiwanie nowych dostawców i regularna praca z nimi, aktualizacja i przetwarzanie cenników, łączenie katalogów online, synchronizacja z cenami dostawców, organizowanie logistyki i wiele więcej ... Ta część pracy to najtrudniejsze i czasochłonne, a większości kosztów po prostu nie stać.

  Rozumiejąc potrzebę sprzedaży online dla małych firm i istniejących ograniczeń, stworzyliśmy samochody. Jest to narzędzie, które pomoże każdemu przedsiębiorstwu rozpocząć własną działalność w Internecie bez dodatkowych inwestycji i kosztów.

  Obecnie rynek oferuje wiele rozwiązań opartych na różnych CMS o różnych poziomach „zanurzenia” w branży motoryzacyjnej, ale wszystkie te rozwiązania mają wspólną cechę: klientowi oferuje się tylko oprogramowanie, na podstawie którego musi samodzielnie organizować pracę i promocję sklepu. I to jest lwia część kosztów, zarówno tymczasowych, jak i finansowych.

  Oferujemy zupełnie inny model, który jest najbardziej odpowiedni dla małych firm. Oferujemy każdy sklep lub centrum usług, aby stać się naszym biurem sprzedaży, innymi słowy, naszym oddziałem, pozostając jednocześnie niezależną firmą. Jest to zasadniczo franczyza. Strona główna wygląda jak znajomy sklep internetowy.

  Aby wdrożyć ten pomysł, wykonaliśmy następujące czynności:

  • stworzyliśmy zasób i rozpoczęliśmy aktywną promocję w Internecie;

  • nawiązaliśmy kontakty i otrzymaliśmy najlepsze ceny od dostawców z całego świata i stale poszerzamy geografię dostaw;

  • ustawiamy regularne aktualizacje produktu;

  • zorganizowaliśmy logistykę zarówno od dostawców, jak i klientów;

  • połączyliśmy oryginalne katalogi online i usługi płatnicze z systemem.

  Jednocześnie nie zapomnieli o prawnej stronie biznesu: wszystkie relacje i przepływ dokumentów z klientem zgodnie z obowiązującymi przepisami.

  Rola biura sprzedaży Samochody w tym projekcie są znaną pracą z klientem: wybór części zamiennych, doradztwo, organizacja sprzedaży i dostawa towarów „przy drzwiach”. Zaletą naszego rozwiązania jest to, że łączy się z siecią i możesz rozpocząć pracę w ciągu kilku godzin.

  Sieć biur sprzedaży samochodów na Ukrainie w styczniu 2016 r. Wyglądała następująco:

  Jednym z pierwszych był oddział Auto w Zaporożu.

  Jak to działa?

  Firma akceptuje warunki pracy biura sprzedaży samochodów. Są dość proste, ale obowiązkowe do wykonania: praca z klientami online, aktywna sprzedaż, praca z reklamacjami, dostawa na adres klienta. Następnie rejestrujemy w systemie sklep samochodowy lub stację obsługi samochodów, jak biuro sprzedaży samochodów.

  Dla klientów, którzy kupują online, samochody wyglądają jak zwykły sklep internetowy z dużym wyborem ofert, ale natychmiast widzi, że w jego wiosce jest oddział i aby złożyć zamówienie musi wybrać to biuro sprzedaży, w którym otrzyma towar i zapłaci za niego . Dzięki temu nasze biuro sprzedaży zyskuje nowego klienta i dodatkowe zyski!

  Opracowaliśmy i stale ulepszamy funkcjonalność zasobu do zarządzania biurem (zamówienia klientów, zarządzanie rabatami i marżami, sprawdzanie klientów i dostawców, statystyki zamówień itp.). Nasz partner otrzymuje w pełni rozwinięty internetowy system zarządzania biznesem. Menu biura sprzedaży to kompletna internetowa konsola do zarządzania biznesem.

  Jeśli wszystko jest jasne dla klientów B2B, jakie korzyści daje system Car dla klienta końcowego?

  Najważniejszą zaletą jest to, że w przeciwieństwie do wirtualnego sklepu internetowego, pracujemy w sieci biur sprzedaży zlokalizowanych w miejscowości klienta. I to nie jest zwykły problem, ale przede wszystkim działające i odnoszące sukcesy przedsiębiorstwo zajmujące się sprzedażą produktów samochodowych i konserwacją samochodów.

  Menedżerowie w biurach sprzedaży samochodów są prawdziwymi profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem, którzy pomagają entuzjastom samochodów dokonać właściwego wyboru i są zainteresowani budowaniem długoterminowych relacji z kupującym. Wszystkie kontakty są spersonalizowane - kupujący zwraca się do swojego menedżera.

  Oczywiście każdy kupujący może użyć Auto, aby samodzielnie znaleźć i wybrać część zamienną. W tym celu korzystamy z oryginalnych katalogów z wyszukiwaniem VIN - numer samochodu, który gwarantuje dokładny wybór części zamiennych.

  Wynik wyszukiwania to zestaw dostępnych opcji dotyczących ceny, czasu dostawy i niezawodności dostawcy.

  Jeśli kupujący nie ma czasu na niezależne wyszukiwanie, osobisty menedżer złoży zamówienie dla niego, wystarczy zarejestrować się w samochodzie, zadzwonić do biura sprzedaży i zostawić wniosek. Menedżer odbierze towar w biurze Kupującego i wyśle ​​koszyk na adres e-mail, po czym klient podejmie decyzję o zakupie. Jest BARDZO wygodny i poważnie oszczędza czas!

  Dostarczyliśmy nasz zasób z doskonałym systemem komunikacji z osobistym menedżerem. Dialog można prowadzić poprzez wewnętrzny czat z dowolnym pracownikiem firmy. Kupujący może być pewien, że każde żądanie zostanie przetworzone tak szybko, jak to możliwe, czy to połączenie, „prośba o VIN”, „Opinia” lub „Poczta wewnętrzna”.

  Wprowadziliśmy możliwość kupującego, aby omówić każdą linię zamówienia oddzielnie. Na przykład, aby upewnić się, że wybór jest poprawny lub wyjaśnić informacje o czasie dostawy.

  Bardzo ważna opcja dla naszych klientów: wiele naszych biur to nie tylko sklepy, ale także centra opieki samochodowej w jednej osobie. Kierowca może więc nie tylko kupić część zamienną, ale także zapewnić samochód z gwarancją.

  Pracujemy nad rozwojem projektu. Automobi.ua W tym kierunku i wkrótce zaoferujemy kierowcom nowe możliwości zamawiania usług w zakresie naprawy, konserwacji i zakupu części zamiennych w jednym miejscu.

  Jeśli znajdziesz błąd, wybierz fragment tekstu i naciśnij Ctrl + Enter .

  Jak to działa?
  Jeśli wszystko jest jasne dla klientów B2B, jakie korzyści daje system Car dla klienta końcowego?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»