Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Samodzielna optymalizacja strony internetowej

  1. Moje doświadczenia z blogowaniem
  2. Samodzielna optymalizacja strony internetowej. Czynniki wewnętrzne
  3. Promocja SEO. Czynniki zewnętrzne
  4. Jak samodzielnie wykonać promocję SEO
  5. Wniosek

  Powiem od razu, że nie jestem doświadczonym optymalizatorem, raczej amatorem, ponieważ sam wykonuję optymalizację SEO mojej strony

  Powiem od razu, że nie jestem doświadczonym optymalizatorem, raczej amatorem, ponieważ sam wykonuję optymalizację SEO mojej strony.

  Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek SEO i zarobki w Internecie, jaki jest związek między nimi?

  Tylko mój blog, myślę, że przyszłym głównym instrumentem zarobków. Powinno być więc wydajne, wydajne i dostosowane do konkretnych zadań - aby wyszukiwać ukierunkowanych użytkowników.

  Do tej pory nie korzystałem z usług ekspertów w zakresie optymalizacji SEO i promocji witryny (blog jest wciąż zbyt młody), ja też nie świadczę takich usług ... na razie. Ponieważ podczas blogowania nauczyłem się czegoś. I była przekonana, że ​​rozmowy w Internecie: „Seo umiera to tylko mit.

  Treść artykułu

  Optymalizacja wyszukiwarek to zestaw działań, których celem jest poprawa pozycji witryny w wynikach wydawania PS dla określonych zapytań.

  Lista środków podjętych w celu poprawy pozycji to:

  • praca z czynnikami zewnętrznymi (kontrola nad masą łącza strony);
  • poprawić czynniki wewnętrzne (dostosowanie treści do wymagań wyszukiwarek, ponowne łączenie, eliminowanie problemów ze stronami indeksującymi);
  • wzmocnić czynniki behawioralne (spadek współczynnika odrzuceń, zwiększenie głębokości oglądania, zwiększenie czasu odwiedzin, czyli wskaźników, które charakteryzują zachowanie czytników zasobów);
  • pracować z czynnikami komercyjnymi (zwiększyć świadomość marki, poszerzyć asortyment, utrzymać dobre ceny, ułatwić proces płatności).

  Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek Seo regularnie pracuje na rzecz promowania bloga - przynosi codziennie nowych i nowych użytkowników. Niektóre z nich nawet wracają, wpisując to samo zapytanie w polu wyszukiwania, jak wczoraj lub dzień wcześniej. Jest to widoczne w statystykach Yandex.

  Moje doświadczenia z blogowaniem

  Ale nie zawsze tak było. Zacząłem od całkowitego zera. W marcu 2012 r. Napisałem blog na temat bezpłatnego kursu School Start Up, umieściłem silnik WordPress, napisałem kilka artykułów. I zaczęła czekać na gości.

  I ich tam nie ma i musimy zrozumieć, dlaczego. Teraz jest jasne, skąd pochodzi ruch:

  W maju zdecydowałem się na niezależny i bezpłatny rejestr w katalogach (ponieważ wiele artykułów opisuje rejestrację w katalogach prawie jako główne źródło promocji witryny internetowej, optymalizację promocji stron internetowych Seo). Chcę ostrzec nowicjuszy, wręcz przeciwnie, „eksplozja referencyjna” zaszkodzi tylko młodej stronie.

  Rozpocząłem rejestrację, ale usługa 1PS.PU, analizując witrynę, napisała: „W tekście strony jest zbyt mało słów z tytułu”. Najpierw przeczytałem magiczne słowa: optymalizacja SEO, słowa kluczowe.

  Jak mało, jeśli piszę na temat podany w tytule? Okazało się, że te słowa, ale nie w odpowiedniej ilości, formie lub formie słowa, nieprawidłowo dobranej częstotliwości słów. A sam tytuł nie jest taki, jak być powinien.

  Rozumiem przez długi czas. Czego się dowiedziałem? Ostrzegam od razu, to jest poziom amatorski. Chociaż do wykonania zestawu środków na optymalizację pod kątem wyszukiwarek Seo (aby poprawić widoczność strony internetowej w wyszukiwarkach) jest dostępna dla absolutnie każdego blogera.

  Samodzielna optymalizacja strony internetowej. Czynniki wewnętrzne

  Wykonałem całą pracę wewnątrz witryny:

  1. Sprowadziła swoje publikacje w porządku (usunięte duplikaty stron, zoptymalizowane obrazy, zwiększając w ten sposób prędkość pobierania).

  2. Korzystanie z usługi zapewniło najbardziej odpowiednie strony do wybranych zapytań (około 100 procent, nieco mniej). Liczba słów kluczowych i znaków na stronie doprowadzonych do wymaganej liczby. A jeśli na początku w artykule spróbowałem zebrać do dziesięciu kluczy, teraz używam dwóch lub trzech. Pod resztą spróbuj napisać kolejny artykuł.

  Przy okazji, ta usługa będzie wskazywać żądania i strony, które są najkorzystniejsze do promowania, w których jesteś najbliżej ToP. Usługa kupi dla Ciebie tymczasowe linki, a także pieniądze, które może zrobić Blog audytu SEO .

  3. W ramach każdej rubryki wykonałem pierścień wewnętrzny relink stron, starałem się trzymać w jednym kierunku. Pierścienie zrobione małe, więc w przypadku przypadkowej utraty jednej strony z indeksu, wiele stron nie zostało uszkodzonych. Wykonanie tylko tych dwóch punktów (trafność i ponowne powiązanie) pomogło znacznie zwiększyć frekwencję, odwiedzający przeszli wyszukiwanie.

  4. Promocja SEO - używam zapytań o niskiej częstotliwości, czasem nawet za dużo. Jeden artykuł - jedno lub dwa słowa o niskiej częstotliwości, często nawet frazy. To znaczy wybieram maksimum konkretne zapytanie wyszukiwania użytkownika i odpowiedz na to pytanie.

  Spodziewaj się natychmiastowego efektu. Jutro ludzie nie przybędą na tę stronę. Optymalizacja witryny SEO jest nieco powolna. Ale działa i działa przez długi czas.

  Zasadniczo każdy używa wordstat do wyszukiwania słów kluczowych, ale to nie wystarczy. Słowo kluczowe może mieć kilka trafień, ale może być bardzo konkurencyjne. Na przykład w jednej z moich poprzednich publikacji użyłem fraz kluczowych:

  Niszczenie 7316

  Wewnętrzny relink 1060

  Wewnętrzne strony łączące 70

  Analizując w usłudze, okazało się, że najszybszy możesz przejść na żądanie „Łącze wewnętrzne”. Oznacza to, że w przypadku bardziej konkretnego żądania konkurencja „Wewnętrzne łączenie stron” jest wyższa. Możesz ocenić konkurencyjność wniosku na podstawie kwoty wymaganej do jego promowania.

  Możesz ocenić konkurencyjność wniosku na podstawie kwoty wymaganej do jego promowania

  Oczywiście pozostawiam wszystkie te prośby i staram się zapewnić im stuprocentową trafność. Będę poruszał się jednocześnie w słowach niskiej częstotliwości, średniej częstotliwości, niskiej konkurencji i wysoce konkurencyjnych.

  A także będę pracować ze słowami kluczowymi w innych publikacjach.

  Promocja SEO. Czynniki zewnętrzne

  Celem jest zwiększenie masy referencyjnej, jej autorytetu w oczach wyszukiwarek. W rezultacie promuj strony dla poszczególnych zapytań.

  1. Zarejestrowany w katalogach wyszukiwarek. Gdzieś wzięli (Rambler, Mail.ru), jeszcze inni (Yak, DMOZ). (DMOZ - nieistotne, już nie istnieje)

  2. Regularnie publikuję ogłoszenia w sieciach społecznościowych, komentuję blogi. W komentarzach umieszczam linki do moich stron, które są najbardziej odpowiednie do tematu komentowanego artykułu. Daje to pewną liczbę odwiedzających i niewielki wzrost masy referencyjnej, ale zajmuje to bardzo dużo czasu. I efekt zwiększyć frekwencję tymczasowe, podczas gdy ogłoszenia artykułów nie pozostają w archiwach.

  3. Zapłaciłem za rejestrację w katalogach w serwisie 1PS.PU (taryfa Profi, koszt to 100 rubli). Wynik nie jest spełniony. Większość katalogów nie odpowiadała tematowi bloga, miała zerowe liczby.

  Większość katalogów nie odpowiadała tematowi bloga, miała zerowe liczby

  Prawie każdy katalog, w którym przesłano informacje, wymagał wysłania wzajemnego linku. Bałam się zamienić bloga w kosz na śmieci, więc nie widziałam zbyt dużo wydajności w biegu. A może po prostu potrzebujesz więcej czasu, aby uzyskać efekt tej metody. Nie polecam używać.

  4. Linki jeszcze nie kupione. Staram się uzyskać bardziej naturalne, a nie kupować linki. Dlatego wydajność bloga TIC i PR jest nadal słaba. Chociaż promocja znacznie przyspieszy, jeśli kupisz przynajmniej kilka wiecznych lub tymczasowe linki .

  5. Artykuły promocyjne wykorzystujące słowa kluczowe. Umieszczenie w darmowych katalogach artykułów, a także w Miralinkach. Użyłem tej metody, otrzymałem kilka linków.

  Nie mam wątpliwości, jeśli profesjonaliści (bez łotrów SEO!) Zabiorą się do roboty, rezultat byłby szybszy i bardziej imponujący. Ale w warunkach stale zmieniających się algorytmów wyszukiwarek, czasem „wolniej, będziesz kontynuował”.

  Ale nawet podjęte działania przynoszą rezultaty. Tutaj, z wielu powodów, przez prawie tydzień nie promowałem mojego bloga za darmo, nie publikowałem ogłoszeń i komentarzy na temat innych zasobów. A co byś pomyślał? Seo pracował dla mnie. Z wyszukiwania tylko niewielki ruch, ale tak było! Z czasem wzrasta tylko.

  Jak samodzielnie wykonać promocję SEO

  Moim głównym osiągnięciem jest:

  • że blog nie został objęty filtrem AGS, jak to ma miejsce w przypadku wielu blogów ze względu na stosowanie szarych i czarnych technik optymalizacji dla wyszukiwarek;
  • strony są indeksowane przez Yandex i Google, pojawiają się w wynikach wyszukiwania. Niektórzy blogerzy skarżą się, że szukają jednej lub kilku stron.
  • Mam prawie wszystkie strony w wyszukiwaniu. Inną rzeczą jest to, że pozycja nie jest wysoka. Będą pracować z istniejącymi artykułami, aby poprawić pozycje.

  Optymalizacja promocji strony internetowej White Seo - głosuję na nich, głupio jest je zignorować.

  Ten artykuł został napisany w ramach konkursu.
  Szewcy Seoshniki lub twórcy sukcesu?!.

  Czas trwania konkursu to od 27 września do 20 grudnia 2012 roku.
  Całkowity fundusz nagród: około 300 tysięcy rubli w gotówce i ekwiwalencie prezentowym.

  Artykuł zajął 47 miejsce na 96. Nieźle jak na nowicjusza?

  Wniosek

  Minęły 4 miesiące, pozycje na blogach poprawiają się w wyszukiwarkach, zrzut ekranu poniżej

  TIC 10 to także doskonały wynik.

  Co jeszcze rozważają wyszukiwarki podczas oceny witryny? Nowe trendy ranking.

  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  PRZYJACIELE, DZIĘKUJEMY ZA UDOSTĘPNIENIE ARTYKUŁU:

  Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek SEO i zarobki w Internecie, jaki jest związek między nimi?
  Jak mało, jeśli piszę na temat podany w tytule?
  Czego się dowiedziałem?
  A co byś pomyślał?
  Szewcy Seoshniki lub twórcy sukcesu?
  96. Nieźle jak na nowicjusza?
  Co jeszcze rozważają wyszukiwarki podczas oceny witryny?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»