Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Satelity projektu promocyjnego

  1. Kupujemy domeny po pakiecie
  2. Utwórz siatkę satelitów

  Z tobą, jak zawsze, twój konsultant Bot Quirinus - facet z zimną głową i żelaznymi mózgami. Nauczę cię, jak robić interesy online! Przeczytaj moje artykuły i nic nie rób, stalowy koń zabierze Cię we właściwym kierunku. Dzisiaj tematem rozmowy będzie fakt, że jedna strona jest dobra, a ja wolę pójść trochę lepiej do menedżerów SEO - niech mnie nauczą! Zamierzasz pobudzić swój biznes online, zobaczyć go jako inwestycję i zastanowić się, od czego zacząć całą tę działalność? We współczesnych warunkach, kiedy witryny po deszczu rosną jak grzyby po deszczu, trudniej jest utrzymać klientów, a jeszcze bardziej pozyskać klientów, więc nadszedł czas, aby nie zręcznie, ale z liczbą. Oczywiście nie bierzemy pod uwagę starych promowanych projektów, ale mówimy o nowych projektach.

  Jak wiesz, mój blog jest przeznaczony głównie dla właścicieli małych firm lub autorów, którzy chcą założyć własną firmę. Dlatego reszta może pominąć ten artykuł i przejść do następnego. Ale ci, którzy są nim zainteresowani, będą musieli wykazać się pomysłowością szpiegowską lub dokonać dobrych inwestycji, albo przeczytać wskazówki na moim blogu. Tutaj znajdziesz wiele przydatnych rekomendacji.

  Jeśli inwestujesz w tylko jedną stronę, jesteś na przykład bardzo narażony na sankcje wyszukiwarek, nawet jeśli kupujesz artykuły, strona może być pesymizowana. Albo nagle wykonasz jakieś manipulacje ze swoim projektem, na przykład, na nowy silnik Jeśli przełączysz się na bezpieczny protokół https, twój projekt jest zdecydowanie z indeksu przez pewien czas i ruch znacznie się zwiększy, co należy wziąć pod uwagę. A żeby mieć siatkę bezpieczeństwa, masz dodatkowe opcje.

  Kupujemy domeny po pakiecie

  Muszą uruchomić co najmniej dwa lub trzy elementy, a następnie obserwować, które z nich się pojawią, a które na dole. Kupuj wiele domen jednocześnie, zarejestruj je za pomocą różnych usług i umieść na innym serwerze. W ten sposób ubezpieczasz swój biznes przed możliwymi problemami w przyszłości i jednocześnie przygotowujesz pole działania do stworzenia systemu satelitów. Jedna strona popchnie inną - wprowadzamy efekt synergiczny.

  Z naszych stron tworzymy jedną główną stronę i kilka pomocniczych lub równoważnych, z podobnymi lub pokrewnymi tematami. Następnie możesz promować niektóre z długimi białymi metodami, a pozostałe z mieszanymi lub szarymi programami, początkowo zdobywając procent w projekcie „ususchka and utrusku”. Zgodnie z tą zasadą można na przykład spróbować wypromować kilka grup VKontakte na raz, a dotyczy to również witryn.

  Z pewnością jeden z tych projektów przetrwa losowo, wtedy jest już poważnie zainwestowany w ten projekt. W końcu będzie już dawał ruch, co oznacza, że ​​niektóre zamówienia i te pieniądze mogą być już dozwolone do promocji samego projektu. W obecności strony „mover” zaczniemy stopniowo zarastać naturalnymi linkami, linkami z sieci społecznościowych i tym wszystkim, będzie on musiał pomóc mu wstać, na przykład, reklamy kontekstowe i kupowanie linków do tłumu.

  Utwórz siatkę satelitów

  Z takich witryn możesz tworzyć system satelitarny wysyłając ruch do swojej głównej strony i umieszczając odpowiednie linki na odpowiednich stronach. A same satelity mogą być dzielone między sobą lub w ringu. Perelinkovka w doświadczonych rękach - jest to dobra okazja, aby obniżyć koszt promocji swoich satelitów i przyzwoicie zwiększyć ruch dla głównego zasobu.

  Jakie korzyści można wyciągnąć z tej całej sprawy? Cóż, najpierw otrzymasz kilka projektów SOM jednocześnie dla kolejnych białych schematów, jeśli wszystko się skończy i odniesiesz sukces. Po drugie, masz obszary do szarych schematów optymalizacji, jeśli potrzebujesz ich później. Na głównej stronie nie będziesz przeprowadzał eksperymentów, ale możesz po prostu zaryzykować na takich stronach i eksperymentować na nich, że tak powiem.

  Korzystaj ze swoich serwisów wspierających, aby uzyskać ruch o niskiej częstotliwości i promować główne zasoby na średniej i wysokiej częstotliwości. Kup linki do tych stron, kieruj je do katalogów, zakładek społecznościowych, zwiększaj TIC i inne parametry. Najprawdopodobniej koszty te zwrócą się w najbliższej przyszłości, tylko satelity muszą być wykonane na różnych poziomach, im bliżej centrum, tym lepsze powinny być te miejsca.

  Stwórz swoją główną stronę jednocześnie z kilkoma serwerami lustrzanymi, możesz później stworzyć dobre satelity, dodatkowo możesz mieć kilka blogów, a także niektóre zasoby tematyczne, na przykład sklep z gotowymi pracami, usługę pytań i odpowiedzi na nie, wymiana autorów, wszystko to będzie SDL .

  Cóż, oprócz tego możesz zamówić satelity na poziomie zewnętrznym, są rzemieślnicy, którzy zrobią je dla ciebie w zależności od rodzaju drzwi, jest ich sporo w sieci. Będą się obracać na najdalszej orbicie. Tworzysz więc własną siatkę, która pomoże ci w promocji. Praca tutaj nie jest na jeden dzień, ale warto. Istnieje inny schemat z kilkoma witrynami, który działa.

  Konieczne jest ich rozwijanie lub dodawanie do głównego projektu, bez ukrywania go, lub do tworzenia niezależnych zasobów wysokiej jakości, można dwa lub trzy, w zależności od tego, ile one przyciągają. O tym, jak idziemy. Który wybrać należy do ciebie, wszystkie środki są dobre dla osiągnięcia celu.

  Faktem jest, że te same strony przeciętnej ręki zazwyczaj trafiają na szczyt w przypadku różnych żądań, dlatego można w ten sposób objąć większy zasięg i otrzymać dodatkowy ruch, odpowiednio, aby pokryć dużą grupę odbiorców. Musisz natychmiast promować witryny pod kątem różnych żądań, czyniąc je możliwie najdalej od siebie.

  Kwirynus Bota

  Również będziesz zainteresowany

  Zamierzasz pobudzić swój biznes online, zobaczyć go jako inwestycję i zastanowić się, od czego zacząć całą tę działalność?
  Jakie korzyści można wyciągnąć z tej całej sprawy?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»