Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Screaming Frog SEO Spider: Usuń martwe linki na stronie internetowej

  Moritz Pastow

  Utrzymywanie wewnętrznego połączenia strony internetowej jest często czasochłonne i denerwujące. Ale kto ma na swojej stronie dość Link-Saustall, może poczuć to szczególnie w rankingu Google. W międzyczasie wypróbowałem kilka narzędzi do obsługi moich wewnętrznych linków, ale byłem naprawdę przekonany Krzycząca żaba SEO Spider , Już darmowa wersja spełnia wszystkie ważne wymagania.

  W międzyczasie wypróbowałem kilka narzędzi do obsługi moich wewnętrznych linków, ale byłem naprawdę przekonany  Krzycząca żaba SEO Spider  , Już darmowa wersja spełnia wszystkie ważne wymagania

  Krzycząca żaba SEO Spider

  Wśród denerwujących, ale koniecznych działań SEO jest utrzymanie wewnętrznych linków. Pranie mózgu to nie tylko struktura linków, ustawienie słów kluczowych i starych tagów, ale także regularny przegląd linków. Google wykorzystuje jakość wewnętrznych linków jako czynnik oceny w rankingu organicznym. Oczywiście martwe linki nie robią dobrego wrażenia. Oprócz tego, że doświadczenie użytkownika z martwymi linkami jest niezwykle skromne.

  Jeśli pracujesz z Content Management System, możesz użyć stosunkowo dobrych wtyczek do kontroli, ale szczególnie w środowisku WordPress mam doświadczenie, że często nie wszystko jest odkryte. Każdy, kto często rumbautuje na swojej stronie internetowej, zauważy, że WordPress lubi sam zastępować martwe linki - niestety zazwyczaj z przekierowaniem na stałe 301 . Działa to w zasadzie, ale linki tracą swój „sok linkowy”, co oznacza promienną moc strony łączącej na stronie docelowej.

  Liczne narzędzia do kontroli łącza, głównie od dużych dostawców SEO, są zazwyczaj płatne, wersje próbne są ograniczone w czasie. Dlatego w dobie usług w chmurze i narzędzi internetowych zdecydowałem się na gruby program klienta : Screaming Frog SEO Spider . Narzędzie udostępnia darmową wersję, wszystko czego potrzebuję do wewnętrznej kontroli łącza.

  Po tym, jak żaba zaindeksowała wybraną przeze mnie stronę, pokazuję adresy posortowane według kodu statusu i widzę, czy gdzieś muszą zostać usunięte martwe linki lub niepotrzebne przekierowania.

  Po tym, jak żaba zaindeksowała wybraną przeze mnie stronę, pokazuję adresy posortowane według kodu statusu i widzę, czy gdzieś muszą zostać usunięte martwe linki lub niepotrzebne przekierowania

  Crazy Frog SEO Spider: Stale design, ale bardzo dobre cechy

  Jeszcze lepiej: w przeglądzie mogę wydrukować wszystkie elementy istotne dla SEO, takie jak opisy meta, znaczniki H1, obrazy i tytuły, aby znaleźć błędy lub duplikaty.

  Wniosek: Screaming Frog SEO Spider jest małym, ale świetnym - a przede wszystkim darmowym - narzędziem do szybkiego znajdowania błędów w wewnętrznych linkach i optymalizacji SEO OnPage. Brakuje w nim takich funkcji, jak sprawdzanie linków zwrotnych i analiza słów kluczowych, które oferują prawie wszystkie duże, płatne narzędzia. Mimo to nie znalazłem narzędzia do pracy.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»