Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Search Engine Optimization (SEO) dla początkujących

  1. Popraw swoje rankingi biznesowe w zaledwie 5 krokach Trzy małe litery, które mają duży wpływ na to,...
  2. Gdzie zaczynasz od SEO?
  3. Oto krótki przewodnik, który pomoże Ci ulepszyć rankingi biznesowe w 5 krokach:
  4. 2. Skoncentruj się na optymalizacji na miejscu.
  5. 3. Wygeneruj jakość treści do optymalizacji.
  6. 4. Buduj swoje linki.
  7. 5. Zachowaj spójność katalogów online.

  Popraw swoje rankingi biznesowe w zaledwie 5 krokach

  Trzy małe litery, które mają duży wpływ na to, czy ludzie mogą Cię znaleźć w Internecie: SEO. Optymalizacja wyszukiwarek jest krytyczną taktyką potrzebną do zapewnienia, że ​​ludzie znajdą Cię w Internecie. Wyobraź sobie, że tworzysz piękną broszurę biznesową - która siedzi w szafie i nigdy nie widzi światła dziennego. Jeśli nie trafi w ręce potencjalnych klientów, nie pomoże. To samo dotyczy sytuacji, gdy Twoja strona internetowa nie może zostać znaleziona przez osoby wyszukujące online.

  Jak upewnić się, że Twoja strona została znaleziona?

  Search Engine Optimization (SEO) zapewnia, że ​​Twoja firma zostanie znaleziona i uszeregowana według wyszukiwarek takich jak Google, Yahoo i Bing. Rankingi mają znaczenie, ponieważ badania pokazują, że ludzie rzadko wychodzą poza pierwszą stronę wyników wyszukiwania (SERP). W rzeczywistości 60% kliknięć trafia do trzech najpopularniejszych witryn w SERP.

  Myślisz, że pay-to-play wynagrodzi niskie rankingi ekologiczne? Pomyśl jeszcze raz. Nie ma wątpliwości, że konkurencyjne oferty na Adwords zapewnią Ci wysoką pozycję, ale płatne wyszukiwanie stanowi tylko około 5% kliknięć.

  Nie ma wątpliwości, że konkurencyjne oferty na Adwords zapewnią Ci wysoką pozycję, ale płatne wyszukiwanie stanowi tylko około 5% kliknięć

  Gdzie zaczynasz od SEO?

  Taktyki SEO są tak liczne, jak złożone - ponieważ algorytmy wyszukiwarek pomagają w dekodowaniu. Ważne jest, aby szukać wskazówek od ekspertów, którzy naprawdę wiedzą, co robią, szczególnie na wysoce konkurencyjnych rynkach. Ale nawet firmy z niewielkim budżetem mogą zacząć samodzielnie.

  Oto krótki przewodnik, który pomoże Ci ulepszyć rankingi biznesowe w 5 krokach:

  1. Używaj słów kluczowych strategicznie.

  Twoje słowa kluczowe SEO to słowa wbudowane w Twoją witrynę, które umożliwiają Ci znalezienie Cię podczas wyszukiwania w Internecie. Słowa kluczowe mogą być pojedynczymi słowami lub wyrażeniami, które ludzie wchodzą w wyszukiwarki. Aby upewnić się, że Twoja firma jest wyszukiwana, musisz upewnić się, że w witrynie znajdują się trafne słowa kluczowe. Odbywa się to za pomocą odpowiednich słów kluczowych w strukturze witryny, menu nawigacji, adresów URL, metatagów, tytułów, opisów stron i treści na stronie, aby wymienić tylko kilka.

  Przykład: jeśli posiadasz butikowy sklep obuwniczy, na swojej stronie internetowej będziesz chciał użyć kilku oczywistych słów kluczowych związanych z butami. Wyobraź sobie, że użyłeś tylko słów kluczowych związanych z konkretnymi stylami: pompki, szpilki, trampki - zamiast również używać oczywistego słowa „but”. Możesz mieć całą stronę internetową o butach bez słowa „but”, a Google nie wiedziałoby, że Twoja witryna jest odpowiednia, gdy ludzie szukają „lokalnych sklepów obuwniczych”.

  Pro Tip: użyj bezpłatnego narzędzia do badania słów kluczowych, takiego jak Google Keyword Planner, aby wybrać odpowiednie słowa kluczowe na podstawie liczby wyszukiwań i konkurencji. Jeśli twoja strona jest zbudowana na WordPressie, zalecamy również użycie narzędzia takiego jak Yoast SEO, aby ułatwić Ci budowanie metatagów, opisów i tytułów.

  2. Skoncentruj się na optymalizacji na miejscu.

  Zmiany treści dokonane bezpośrednio na Twojej stronie, aby pomóc w rankingu wyższym w wyszukiwarkach. Optymalizacja odbywa się poprzez włączenie odpowiednich słów kluczowych i długich słów kluczowych w witrynie.

  Tagi tytułów: Każda strona internetowa wymaga tagu tytułu ze słowami kluczowymi odnoszącymi się do treści na tej stronie.
  Tagi nagłówka: Wiele poziomów znaczników nagłówków jest krytycznym elementem na wszystkich stronach. Powinny być wymienione w kolejności ważności.
  Alt Tags: Wszystkie obrazy muszą zawierać alternatywny opis obrazu przy użyciu odpowiednich tematów i słów kluczowych.
  Linki wewnętrzne: linkowanie do stron i postów na blogu na Twojej stronie pomoże budować autorytet.
  Menu Nawigacja: Użyj odpowiednich słów kluczowych w menu nawigacyjnym i upewnij się, że zbudujesz menu w kolejności ważności rozpoznawanej przez wyszukiwarki.
  Adresy URL: upewnij się, że używasz odpowiednich słów kluczowych w blogu i adresach URL stron.

  3. Wygeneruj jakość treści do optymalizacji.

  Pisanie na czas, trafne zawartość nie tylko ustanawia Cię jako lidera w swojej branży, ale także zapewnia miejsca, w których możesz użyć słów kluczowych, aby zwiększyć swoją optymalizację. Według Andrey Lipattsev , Search Quality Senior Strategist w Google, wysokiej jakości treści i linkowanie to dwa najważniejsze sygnały używane przez Google do rankingu Twojej witryny do wyszukiwania.

  Sprawa dla treści długiej formy: A Raport Backlinko ujawniło, że dłuższa treść ma wyższą rangę. Średni wynik pierwszej strony w Google zawiera 1890 słów. W minimum, chcesz celować w 500 słów. Silniejsza zawartość będzie się wahać od 800 do 1000 słów. Badanie z lipca 2015 r Moz i BuzzSumo przeanalizował akcje i linki ponad 1 miliona artykułów i stwierdził, że długa treść ponad 1000 słów konsekwentnie otrzymuje więcej akcji i linków niż krótsza treść formularza.

  Nie zapominaj, że po poprawnej optymalizacji obrazy są również treści. The Backlinko badanie wykazało również, że użycie pojedynczego obrazu w treści zwiększy rankingi wyszukiwarek.

  Pro Wskazówka: Aktualizacja i ponowne publikowanie starych wpisów na blogu z nową zawartością i obrazami może zwiększyć ruch organiczny nawet o 111%. ( Backlinko )

  4. Buduj swoje linki.

  Określając autorytet rankingu, wyszukiwarki patrzą na wiele czynników. Dwa kluczowe elementy to linki wewnętrzne i zewnętrzne.

  Wewnętrzna struktura linkowania: Wewnętrzna pozwala ludziom poruszać się po stronie, łącząc się z jednej strony w domenie na inną stronę w tej samej domenie. Oprócz pomagania użytkownikom w poruszaniu się po witrynie, wewnętrzne linki są również ważne dla ustanowienia architektury witryny i pozycjonowania władzy wokół stron internetowych. Moz szczegóły najlepszych praktyk SEO dla linków wewnętrznych, wyjaśniając strukturę strony i sposób, w jaki wewnętrzne linki „rozmawiają” z wyszukiwarkami za pośrednictwem pająków. Dla początkujących ważne jest, aby wiedzieć, w jaki sposób struktura witryny odgrywa rolę w rankingach, tak aby poprawnie uwzględniać wewnętrzne linki. Optymalna struktura strony internetowej powinna wyglądać jak piramida, gdzie duża kropka na górze to Twoja strona główna.

  Optymalna struktura strony internetowej powinna wyglądać jak piramida, gdzie duża kropka na górze to Twoja strona główna

  Linki zewnętrzne i tworzenie linków zwrotnych : odpowiednie linki do Twojej witryny z innych stron internetowych mogą pomóc w budowaniu autorytetu witryny, a co za tym idzie, poprawić rankingi w wyszukiwarkach. Nawiąż kontakt z innymi liderami branży, aby dołączyć linki zwrotne do blogów, stron internetowych lub katalogów online. Witryny, które są domenami .edu lub newsami, są szczególnie silnymi witrynami pomagającymi w budowaniu autorytetu.

  5. Zachowaj spójność katalogów online.

  Spójność ma kluczowe znaczenie w aukcjach katalogów online. Upewnij się, że Twoje imię i nazwisko, adres i numer telefonu (NAP) są takie same na wszystkich platformach, ponieważ jest to bezpośrednio związane z lokalnym algorytmem rankingu Google. Katalogi te obejmują Miejsca Google, Yelp, Bing i inne powiązane z Twoją firmą.

  Katalogi te obejmują Miejsca Google, Yelp, Bing i inne powiązane z Twoją firmą

  Gdzie zaczynasz od SEO?
  Jak upewnić się, że Twoja strona została znaleziona?
  Myślisz, że pay-to-play wynagrodzi niskie rankingi ekologiczne?
  Gdzie zaczynasz od SEO?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»