Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Searchmetrics Free SEO Suite

  Pracuję z Searchmetrics Suite od ponad roku. W Internecie dostępnych jest wiele narzędzi i usług SEO, ale Searchmetrics to jedna z niewielu rzeczy, które bardzo mi się podobały, a następnie spędziłem z nimi czas. Dla SEO pakiet jest naprawdę dobry. Chcę pokazać ci cechy, które sprawiają, że włosy na moich ramionach wznoszą się, a serce bije trochę szybciej.

  Chcę pokazać ci cechy, które sprawiają, że włosy na moich ramionach wznoszą się, a serce bije trochę szybciej

  Przejdę przez darmową wersję Searchmetrics Suite, abyś mógł zacząć używać wszystkiego od razu.

  Zaczniemy od pierwszej zakładki SEO Research i wprowadzimy domenę, którą chcemy analizować i dla której lokalizacji geograficznej. W tym przykładzie użyjemy Daniel Waisberg online-behavior.com i przeanalizuj je na rynku amerykańskim, ale będziesz miał więcej zabawy, jeśli będziesz śledzić ten post i analizować swoją domenę za pomocą Searchmetrics Suite. Korzystanie z darmowej wersji nie da Ci wszystkich dostępnych danych, ale dostaniesz mnóstwo za cenę nic. Zaczynamy od przyjrzenia się rankingom Organic , które będą oparte na słowach kluczowych z dość dużej bazy danych Searchmetrics, jeśli domena, którą analizujesz, znajduje się na jednym ze słów kluczowych lub nie.

  Jakiego rodzaju wnioski możemy wyciągnąć z tego organicznego raportu rankingowego? Proste rzeczy, szybko. Na przykład domena jest klasyfikowana na pozycji 27, na stronie 3, dla zapytania „współczynnik odrzuceń”. Zapytanie z liczbą wyszukiwań (liczba wyszukiwań miesięcznie) 5 061. Przypuszczam, że poświęcony czas i praca na stronie, która jest obecnie na pozycji 27, może spowodować wyświetlenie wyniku wyszukiwania. A z lepszą pozycją przychodzi więcej ekspozycji, co oznacza większy ruch na stronie.

  Sponsorzy:

  Uważaj na zamiary poszukiwaczy: jeśli treść dotyczy uroczych kotków, ale strona - ze słodkimi koteczkami - jest klasyfikowana w zapytaniu typu „tanie brązowe volvos”, nie chciałbyś nagle optymalizować tej konkretnej strony na tanie brązowe Volvo. To najprawdopodobniej zabije twój współczynnik odrzuceń i zacznie się bawić z danymi analityki internetowej. Czemu? Ponieważ intencją poszukiwacza było znalezienie taniego brązowego Volvo. Nie słodki kotek.

  Wyszukiwarka daje nam, w oparciu o ich bazę danych dla nas, darmowych użytkowników, informacje o naszej konkurencji na stronach wyników wyszukiwania. Raport z testu porównawczego będzie oparty na wyszukiwanych hasłach w domenie, którą analizujemy:

  Raport z testu porównawczego będzie oparty na wyszukiwanych hasłach w domenie, którą analizujemy:

  Whoa! Treści Daniela walczą z wieloma dobrymi stronami o dobrej zawartości. Przejdźmy nieco dalej do danych i kliknij Pokaż szczegóły :

  Przejdźmy nieco dalej do danych i kliknij Pokaż szczegóły :

  Szczegółowy raport konkurencji ekologicznej zawiera dane o liczbie zapytań, o które walczy Twoja analizowana domena, z każdym konkurentem. Nie gap się na ten raport i zacznij delegować, kto zacznie pracować z czym. Każde zapytanie wyszukiwania, każdy konkurent i każda strona wyników wyszukiwania pochodzi z intencji wyszukiwarki. W większości przypadków możesz i naprawdę powinieneś najpierw zidentyfikować intencję. I może nie chcesz zacząć walczyć z dużymi domenami, gdy są szybsze wygrane za rogiem, które wymagają mniej czasu. Ale nie chodźmy na to teraz.

  Karta PPC Research daje wyobrażenie o domenach kampanii Google AdWords i jej konkurentach. Nie martw się, jeśli ta część pakietu jest dość pusta, ponieważ prawdopodobnie powinnaś już zacząć tę część w programie AdWords. Ale jeśli robisz analizę domeny, która nie należy do Ciebie - spróbuj. Pamiętaj tylko, że Searchmetrics patrzy na strony wyników wyszukiwania w określonym czasie i zapisuje informacje, które widzi. Może konkurencja w tym czasie nie była reklamą? Być może różnica stref czasowych między wyszukiwaniem Searchmetrics a wyświetlanymi reklamami Google AdWords nie jest zbyt skuteczna dla Twojej analizy. Ale znowu powinieneś iść.

  Jeśli jesteś dobry w budowaniu linków i chcesz zapoznać się z profilem linku do domen, zajrzyj do zakładki Badania wsteczne . Kto łączy się z domeną, jakie są teksty kotwic i które strony w domenie mają wszystkie te soczyste linki?

  Kto łączy się z domeną, jakie są teksty kotwic i które strony w domenie mają wszystkie te soczyste linki

  Wyszukiwarka nie podaje nam wszystkich informacji, ponieważ korzystamy z darmowej wersji pakietu, ale mamy mnóstwo. Przeglądanie połączonych stron pozwala zrozumieć, z którymi stronami w domenie są powiązane: najwięcej:

  Przeglądanie połączonych stron pozwala zrozumieć, z którymi stronami w domenie są powiązane: najwięcej:

  Spójrzmy na ten raport z dwóch punktów widzenia. Po pierwsze, które strony otrzymują linki i od kogo? Widzimy, jakie treści działają najlepiej, a kto najbardziej. Po drugie, czy są jakieś adresy URL, które nie istnieją już w domenie? Jeśli istnieje adres URL, który zawiera wiele dobrych, wysokiej jakości linków, ale strona została zabita - może nadszedł czas, aby nadać jej nowe życie. Lub, jeśli treść nie jest już poprawna, przejdź do przekierowania tego adresu URL na podobną stronę w domenie. Nie chcemy stracić żadnych odwiedzających pochodzących z tych linków, wysyłając je na stronę 404 Nie znaleziono strony. Skonfigurowałeś stronę 404 Not Found, prawda?

  Social Links daje nam wyobrażenie o aktywności społecznej, która miała miejsce w domenie i wokół niej. Czy odwiedzający udostępniają strony na Facebooku, Twitterze i których stronach? Jakie treści zdobywają największe skrzydła, aby latać w mediach społecznościowych? Spójrz na ten raport i połącz kropki z analizą internetową. Daje to każdemu menedżerowi lub analitykowi mediów społecznościowych coś fajnego do zrobienia, a przede wszystkim wgląd w to, co działa, co czyta się i udostępnia.

  Sponsorzy:

  Searchmetrics SEO Suite może również nas wspierać, gdy przeprowadzamy analizę słów kluczowych. W zakładce Badania słów kluczowych możemy wprowadzić nasze pożądane słowa kluczowe i wyrażenia, na które kierujemy naszą treść. Pakiet trafi do nas z podobnymi frazami słów kluczowych - zwrotami, których ludzie używają teraz, aby znaleźć treść:

  Raport Wykrywanie słów kluczowych daje Ci pomysły na tworzenie treści i możesz je sortować według liczby wyszukiwań , jeśli od razu zamierzasz korzystać z mas. Po prostu nie twórz treści ze względu na tworzenie treści. Dodaj coś wartościowego, a przekonasz się, że po prostu zaśmiecasz sieć World Wide Web. I to nie jest miłe. Dzielimy tę przestrzeń, ty i ja

  Jeśli spojrzymy na raport w sekcji Universal Search Integration , zobaczymy cztery (4) różne ikony. Jeśli ikona jest wypełniona kolorem, oznacza to, że strona wyników wyszukiwania pokazuje coś więcej niż tylko strony z domen. Mogą to być sekcje wiadomości, obrazy, filmy i mapy. Heck, może to być znacznie więcej rodzajów funkcji, ale wiadomości, obrazy, filmy i mapy są częściami, na które możemy kierować nasze treści i optymalizować. Czy nasza firma zasługuje na umieszczenie na mapie, aby konkretne zapytanie lub nasz produkt został rozpieszczony wynikiem obrazu? Możemy znaleźć drogę do potencjalnych klientów i czytelników, nie tylko w tych dniach.

  Searchmetrics Free SEO Suite jest wypełniony bardziej szczegółowymi informacjami i funkcjami, na które naprawdę warto spojrzeć. A jeśli masz budżet na narzędzie SEO, daj mu pełny pakiet. Sam korzystałem z niego od ponad roku i odkryłem, że jest to mój „SEO geek partner w przestępczości” w pracy. Mój partner, który pracuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, więc będę miał czas, aby po pracy trafić do pubu z kolegami.

  Jakiego rodzaju wnioski możemy wyciągnąć z tego organicznego raportu rankingowego?
  Czemu?
  Może konkurencja w tym czasie nie była reklamą?
  Kto łączy się z domeną, jakie są teksty kotwic i które strony w domenie mają wszystkie te soczyste linki?
  Po pierwsze, które strony otrzymują linki i od kogo?
  Po drugie, czy są jakieś adresy URL, które nie istnieją już w domenie?
  Skonfigurowałeś stronę 404 Not Found, prawda?
  Czy odwiedzający udostępniają strony na Facebooku, Twitterze i których stronach?
  Jakie treści zdobywają największe skrzydła, aby latać w mediach społecznościowych?
  Czy nasza firma zasługuje na umieszczenie na mapie, aby konkretne zapytanie lub nasz produkt został rozpieszczony wynikiem obrazu?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»