Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Sekrety SEO Video i wskazówki: 5 kroków, aby poprawić rankingi wyszukiwania

  1. Wideo SEO i zaawansowane metadane
  2. Jak to się ma do SEO Video?
  3. 5-stopniowy przewodnik po formatowaniu wideo SEO
  4. Krok 1: Nazwa wideo i słowa kluczowe
  5. Krok 2: Zapis
  6. Krok 3: Formatuj zapis
  7. Krok 4: Landing Page
  8. Krok 5: Osadź wideo
  9. Bonus: powtarzanie filmów
  10. Gdzie mogę uzyskać zaawansowane metadane, aby poprawić SEO Video?
  11. streszczenie

  Z marketingiem wideo rozwijającym się każdego dnia, marketerzy muszą być na bieżąco z najlepszymi taktykami związanymi z SEO wideo. Produkcja wysokiej jakości filmów jest niezbędna, ale uzyskanie tych filmów jest celem końcowym - i właśnie tam pojawiają się zaawansowane metadane.

  Te ukryte dane w treści wideo mogą komunikować się z wyszukiwarkami, co skutkuje wyższymi rankingami wyszukiwania i większym ruchem. Przyjrzyjmy się, jak to dokładnie działa.

  Wideo SEO i zaawansowane metadane

  Aby wyjaśnić pojęcie zaawansowanych metadanych w odniesieniu do SEO wideo, musimy najpierw spojrzeć na jego poprzednika - metadane.

  Metadane to informacje o danych; jest to bezpośrednia linia komunikacji między Twoją witryną a wyszukiwarkami. Zawiera dane wpisane przez człowieka, takie jak tag title, tag description i tag alt. Bez metadanych wyszukiwarki nie mogą indeksować informacji o filmach, stronach internetowych, blogach ani niczego innego w sieci. Metadane są niezbędne i pozostają kluczowym aspektem SEO, ale przyszłość SEO i wideo SEO leży w tym, co nazywamy zaawansowanym metadata.nico

  Zaawansowane metadane to cała inteligencja danych z Twojego filmu w formie tekstowej, w tym transkrypcje, tematy, słowa kluczowe, tematy i AdWords Zaawansowane metadane to cała inteligencja danych z Twojego filmu w formie tekstowej, w tym transkrypcje, tematy, słowa kluczowe, tematy i AdWords.

  Zaawansowane metadane umożliwiają wyszukiwarkom i widzom dostęp do całej bazy danych wideo w dowolny sposób. Lepsza komunikacja z wyszukiwarkami oznacza wyższą pozycję w rankingu i więcej odwiedzających przeglądających Twoje treści. Pomyśl o tym w ten sposób:

  • Metadane to sekcja „Informacje” na Twojej stronie na Facebooku.
  • Zaawansowane metadane to cały shebang - Twój profil, posty, zdjęcia i lista polubień i innych informacji.

  Bez zaawansowanych metadanych wyszukiwarki mają tylko bardzo mały obraz tego, o czym jest wideo. Tak zaawansowane metadane brzmią bardzo ważne - ale jak to przekłada się na poprawę wydajności wideo? Rażącą zaletą zaawansowanych metadanych jest rola w SEO.

  Jak to się ma do SEO Video?

  Wideo SEO jest wiodącym elementem każdej kampanii marketingowej online. Google przetwarza obecnie ponad 40 000 zapytań średnio co sekundę (wizualizuj je tutaj), co przekłada się na ponad 3,5 miliarda wyszukiwań dziennie i 1,2 biliona wyszukiwań rocznie na całym świecie.

  Aby skutecznie zoptymalizować pozycjonowanie stron internetowych, najpierw należy zaindeksować strony internetowe, a następnie wprowadzić je do indeksu wyszukiwarki. Dopiero po zaindeksowaniu strony można ją znaleźć w wyszukiwarce Google. W przypadku filmów online wyszukiwarki nie mogą indeksować rzeczywistych treści wideo, ponieważ tylko tekst i nie wypowiedziane słowo są dla nich widoczne. Oznacza to, że wyszukiwarki, takie jak YouTube, indeksują tylko filmy oparte na tagach alt i opisach - aka metadanych.

  Firmy mogą przezwyciężyć tę przeszkodę indeksowania i umożliwić udane SEO wideo, wykorzystując zaawansowane techniki metadanych. Ta taktyka tworzy tekstową reprezentację treści mówionej w filmach, umożliwiając wyszukiwarkom indeksowanie wszystkich treści i treści wideo oraz dokładne indeksowanie wideo.

  Bez inteligencji medialnej, SEO wideo może polegać tylko na wprowadzonych znacznikach ludzkich, ale dzięki zaawansowanym metadanym i transkrypcjom wyszukiwarki mogą czytać szerszy zakres terminów i tematów. Badania wykazały, że jest to udany plan działania SEO wideo ze stronami wideo znaczące korzyści po dodaniu transkryptów.

  Chodzi o to, że metadane o lepszej jakości, które można uszeregować w różnych branżach Google, takie jak wyszukiwanie obrazów, wyszukiwanie organiczne i wyszukiwanie wideo, im większy ruch można kierować do witryny Chodzi o to, że metadane o lepszej jakości, które można uszeregować w różnych branżach Google, takie jak wyszukiwanie obrazów, wyszukiwanie organiczne i wyszukiwanie wideo, im większy ruch można kierować do witryny.

  5-stopniowy przewodnik po formatowaniu wideo SEO

  Transkrypcje wideo mają kluczowe znaczenie dla udanego SEO wideo. W tym roku 74% całego ruchu wyszukiwania będzie dotyczyć wideo i ten odsetek wzrośnie dopiero w przyszłym roku.

  Chociaż możesz myśleć, że jesteś gotowy do pracy po otrzymaniu dokładna transkrypcja wideo , istnieje kilka technik i strategii SEO, które musisz wdrożyć.

  Podzieliliśmy je na pięć prostych kroków, dzięki czemu możesz zacząć wyrzucać wideo SEO z parku.

  Krok 1: Nazwa wideo i słowa kluczowe

  Domyślnie wiele programów wideo eksportuje Twoje filmy o nazwach takich jak „sekwencja 1” lub inne ogólne tytuły, które nie mają wartości SEO. Aby zoptymalizować tytuł wideo, użyj słów kluczowych wybranych dla filmu.

  Krok 2: Zapis

  Po dokładnym transkrypcie wideo wklej go w sekcji opisu Youtube oraz w treści strony docelowej filmu. To jest coś, co Google i YouTube będą indeksować i wykorzystywać do tworzenia rankingu SEO.

  Krok 3: Formatuj zapis

  Krok 3: Formatuj zapis

  Będziesz chciał stworzyć tytuły, nagłówki i podtytuły w transkrypcie, aby uzyskać optymalny sukces SEO. Powinieneś dołączyć słowa kluczowe do:

  • Tytuły stron
  • Znaczniki H1 i H2
  • Meta opis
  • Alt tekst
  • Zawartość strony
  • URL

  Wraz z tym będziesz chciał zapewnić, że:

  • Mapa witryny wideo pasuje do elementów SEO na stronie
  • Nie dołączaj tagów <no script>, ponieważ może to spowolnić czas ładowania strony
  • Użyj linków w skrypcie, odpowiednich linków do innych stron w witrynie i linków zewnętrznych

  Krok 4: Landing Page

  Każdy film powinien mieć własną stronę docelową. Ta strona pomoże widzom przejść bezpośrednio do treści i filmów, które chcą oglądać, i pozwala wyszukiwarkom takim jak Google wiedzieć, gdzie właściwie skategoryzować stronę w celu uzyskania lepszych rankingów.

  Dzięki zoptymalizowanemu zapisowi na stronie Google zobaczy zawartość filmu i strony oraz zaindeksuje go w wynikach wyszukiwania. Ten 1-2 cios poprawi Twój całkowity ranking SEO.

  Krok 5: Osadź wideo

  Umieść swój film wideo na odpowiedniej stronie docelowej lub w blogu. Pozwoli to Google zobaczyć, że istnieje powiązanie między Twoim filmem, Twoją witryną i kanałem YouTube.

  Bonus: powtarzanie filmów

  Transkrypcje wideo oferują doskonałe możliwości zmiany wideo na inne rodzaje treści. Za pomocą transkryptu możesz łatwo tworzyć posty na blogach, infografiki, opisy produktów, e-booki i inne.

  Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak korzystać z transkrypcji wideo, sprawdź nasz post: 4 sprytne sposoby korzystania z transkrypcji wideo w biznesie i edukacji .

  Gdzie mogę uzyskać zaawansowane metadane, aby poprawić SEO Video?

  Uzupełnienie i zaawansowane metadane o wysokiej jakości nie są łatwe, ale cielo24 może dostarczyć Ci zaawansowanych metadanych zgodnie z Twoimi potrzebami. W niektórych przypadkach klienci mogą potrzebować tylko podstawowych metadanych, ale w większości przypadków będą potrzebować znacznie więcej, w tym podpisów i transkryptów. Aby być w pełni przygotowanym na przyszłość SEO, firmy powinny zacząć rozważać korzystanie z pełnego repertuaru wywiadu medialnego, poza napisami i transkryptami.

  Jako dostawca mediów wywiadowczych cielo24 specjalizuje się w tworzeniu niestandardowych rozwiązań w zależności od potrzeb naszych klientów. Możemy doradzić i opracować plan, który najlepiej spełni cele Twojej firmy, niezależnie od tego, czy są to wysokiej jakości podpisy i transkrypcje, czy też wszystkie zaawansowane metadane, które można uzyskać z Twoich filmów.

  streszczenie

  Podpisy i transkrypcje stają się coraz bardziej popularne, ponieważ ludzie stają się bardziej świadomi federalnych wymogów dostępności i dodatkowych korzyści, które zapewniają podpisy i transkrypcje. Ale to nie jedyne dane, które można pobrać z Twoich filmów. Całość zaawansowanych metadanych jest bardzo skuteczna w SEO wideo i nie jest jeszcze wykorzystywana przez marketingowców. Dążenie do SEO Video stawia cię ponad konkurencję dzisiaj i przygotowuje Cię jutro.

  Tak zaawansowane metadane brzmią bardzo ważne - ale jak to przekłada się na poprawę wydajności wideo?
  Jak to się ma do SEO Video?
  Gdzie mogę uzyskać zaawansowane metadane, aby poprawić SEO Video?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»