Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO 101 dla szkolnictwa wyższego

  1. Złożoność optymalizacji pod kątem wyszukiwarek
  2. Najważniejsze parametry Google
  3. Rozważ swoich gości
  4. Zwróć uwagę Google
  5. Śledź swoje postępy w SEO
  6. Zacznij już dziś na jutrzejszy sukces

  Współautorka z Jennifer Croft. Jennifer jest konsultantem SEO z 30-letnim doświadczeniem marketingowym, która pracowała na ponad 500 stronach internetowych, w tym 50 witrynach szkolnictwa wyższego.

  Jeśli rozpocząłeś karierę w marketingu szkolnictwa wyższego ponad dziesięć lat temu, miałeś dość standardowy zestaw narzędzi do wykorzystania w celu dotarcia do potencjalnych studentów i osób mających wpływ na decyzje - poczta bezpośrednia, telefon, imprezy kampusowe i media drukowane / nadawcze. I choć pojawienie się stron internetowych uczelni i uniwersytetów dodało do naszego zestawu narzędzi, Google stał się najskuteczniejszą (a czasem najbardziej nieuchwytną) dźwignią, której możemy użyć do dostarczenia naszej wiadomości i zaangażowania się w nasze rynki.

  W naszym E-Oczekiwania badania, jak również badania specyficzne dla klienta, widzimy, że potencjalni studenci korzystają z Google (i innych wyszukiwarek), aby zbadać swoje możliwości zbudowania wstępnej listy szkół i nawigowania po konkretnych stronach uczelni i uniwersytetów, aby znaleźć szczegółowe informacje o programie, których potrzebują . Skuteczne strategie optymalizacji wyszukiwarek są kluczem do zapewnienia, że ​​odpowiedni wyszukiwarka internetowa dotrze do właściwej strony w witrynie.

  Złożoność optymalizacji pod kątem wyszukiwarek

  Współautorka z Jennifer Croft

  Google używa ponad 200 parametrów do rangowania stron. Jak najlepiej zoptymalizować strony w witrynie kampusu, aby podnieść rankingi wyszukiwania?

  Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek, znana również jako SEO, to sztuka i nauka pozycjonowania stron, dzięki czemu można je łatwo znaleźć, zaindeksować i podzielić na kategorie według Google i innych wyszukiwarek. Google korzysta z ponad 200 parametrów, aby zdecydować, które strony wysłać na górę, i dostosowuje swój algorytm 450-500 razy w roku. Te dwa fakty są dość przytłaczające, aby większość zespołów zajmujących się marketingiem i tworzeniem stron internetowych unikała wspólnych wysiłków SEO. Dodajmy do tego fakt, że wielu konsultantów SEO i firmy nadal stosują zwodnicze taktyki „inflacji” SEO, które mogą tymczasowo lub trwale uszkodzić stronę lub stronę internetową, i łatwo jest zrozumieć, dlaczego SEO jest wciąż popychane do tyłu. Jednak czasy ignorowania wyszukiwania i oczekiwania pozostania konkurencyjnymi już dawno minęły. Aby przewyższyć konkurencję, musisz uczynić SEO stałym priorytetem w swojej instytucji.

  Najważniejsze parametry Google

  Dobrą wiadomością jest to, że im więcej zmian SEO, tym więcej pozostaje takie samo. Podstawowe zasady, które obowiązywały od czasu, gdy wyszukiwarki weszły do ​​głównego nurtu pod koniec lat 90., pozostają dziś nienaruszone. Google stara się - zawsze - zapewnić wyszukiwaczom najlepsze wyniki swoich zapytań. Co Google uważa za dobry wynik?

  Oto niektóre z najważniejszych parametrów używanych przez Google do rangowania stron:

  • treść na stronie (im bardziej skupiony, tym lepiej)
  • wiek domeny (im starszy, tym lepiej)
  • rozmiar strony (im większy, tym lepszy)
  • linki wchodzące na stronę (z poziomu strony internetowej i innych stron internetowych)
  • zaangażowanie użytkownika (np. czas na stronie i liczba przeglądanych stron)
  • wydajność strony (np. szybkość ładowania strony i renderowanie na urządzeniach mobilnych)

  Rozważ swoich gości

  Aby odnieść sukces w SEO, będziesz musiał pomyśleć o potencjalnych odwiedzających oprócz uwzględnienia kryteriów Google. Które słowa najprawdopodobniej wpisałyby do wyszukiwarki, aby znaleźć to, czego potrzebują? Na przykład, jeśli pracujesz na stronie Bachelor of Science w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego, które z tych słów kluczowych należy uwzględnić w treści, aby przyciągnąć najwięcej kliknięć od potencjalnych studentów:

  • bezpieczeństwo cybernetyczne, bezpieczeństwo cybernetyczne, bezpieczeństwo informacji, bezpieczeństwo sieci lub bezpieczeństwo komputera?
  • licencjat, magister, licencjat, licencjat, licencjat lub BS?
  • stopień, program, zajęcia lub kursy?
  • edukacja, szkoła, college czy uniwersytet?

  Najlepiej byłoby użyć wszystkich powyższych słów kluczowych z częstymi powtórzeniami tych, które są najbardziej popularne.

  Zwróć uwagę Google

  Po wybraniu najtrafniejszych słów kluczowych nie wystarczy po prostu umieścić je w treści na stronie. Aby uzyskać najlepsze wyniki w SEO, musisz także zrozumieć, jak Google ocenia stronę. Na co Google patrzy, aby określić, o czym jest strona i jak podzielić ją na biliony stron w indeksie?

  Aby przyciągnąć uwagę Google, oto niektóre z najlepszych miejsc do wstawiania słów kluczowych i fraz na stronach uczelni i uczelni:

  • adresy URL
  • znaczniki tytułu
  • opisy metatagów
  • nagłówki (nagłówki H1, H2 i H3)
  • linki (wewnętrzne i zewnętrzne)
  • tagi alt (dla zdjęć i zdjęć)

  Noel-Levitz ma przykładową stronę uniwersytecką pokazuje, jak kampusy mogą dostosować swoje SEO , z przykładami optymalizacji przed i po.

  Śledź swoje postępy w SEO

  Wreszcie, gdy zaczynasz zwiększać optymalizację wyszukiwarek, ważne jest, aby śledzić dane przed i po optymalizacji, aby określić, czy Twoje wysiłki SEO przynoszą efekty.

  Te wskaźniki SEO mogą obejmować:

  • pozycje w rankingu wyszukiwarek dla podstawowych fraz kluczowych
  • wizyty na stronie z organicznego (nieopłaconego) ruchu wyszukiwania
  • Wyświetlenia strony
  • konwersje (np. prośba o informacje, pobieranie formularzy, rozmowy telefoniczne i aplikacje)

  Zacznij już dziś na jutrzejszy sukces

  Wyniki SEO nie pojawią się natychmiast. Zazwyczaj potrzeba 60-90 dni lub więcej, aby zobaczyć znaczący wpływ. A optymalizacja do wyszukiwania nie jest jednorazowym projektem. Zamiast tego SEO wymaga cierpliwości, wytrwałości i umiejętności dostosowania się do wciąż zmieniającego się krajobrazu organicznych poszukiwań.

  Jednak dzięki zaangażowaniu zasobów na dłuższą metę zapewnisz, że Twoja strona uczelni lub uniwersytetu ma największe szanse na dotarcie na szczyt Google i pozostanie tam!

  W nadchodzących wpisach na blogu zajmiemy się głębszym zagadnieniem SEO, obejmującym takie tematy, jak: strategia badań słów kluczowych, rozpoznanie konkurencji, wpływ architektury i integracja analityki. Tymczasem chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Właśnie Wyślij do nas e-mail z twoimi pytaniami. Lub zobacz nasze Konsultacje SEO dla szkolnictwa wyższego aby dowiedzieć się więcej o naszej ocenie SEO.

  O autorze

  O autorze

  Stephanie Geyer kieruje działaniami RNL w zakresie marketingu cyfrowego i usług kreatywnych dla szkół wyższych i uniwersytetów. Pani Geyer służyła instytucjom takim jak University of Arizona, Saint Louis University (MO) i The University of Findlay (OH). Jest liderem corocznego projektu badawczego E-Expectations firmy, badającego uczniów szkół średnich i ich rodziców.
  Przeczytaj więcej o doświadczeniu i wiedzy Stephanie »
  Dotrzyj do Stephanie pocztą elektroniczną pod adresem [email protected] .

  Jak najlepiej zoptymalizować strony w witrynie kampusu, aby podnieść rankingi wyszukiwania?
  Co Google uważa za dobry wynik?
  Które słowa najprawdopodobniej wpisałyby do wyszukiwarki, aby znaleźć to, czego potrzebują?
  Licencjat, magister, licencjat, licencjat, licencjat lub BS?
  Stopień, program, zajęcia lub kursy?
  Edukacja, szkoła, college czy uniwersytet?
  Na co Google patrzy, aby określić, o czym jest strona i jak podzielić ją na biliony stron w indeksie?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»