Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO 101: Jak jeden Tweet podwoił ruch na Forum w jeden dzień

  Czy fora powinny być lepsze w serpach niż oni? Może, może nie. Jedno jest pewne (i jest absolutnie pewne dla każdego, kto jest w branży SEO), a to, że nawet jeśli nie znajdziesz tego, czego szukasz w SERPach (kiedy próbujesz coś zbadać), to zdecydowanie powinieneś zrobić kilka badań na forach.

  Teraz są tam różne fora SEO. Są takie jak forum wojowników , zły ogień , Punkt cyfrowy i tak dalej i tak dalej.

  SEO 101: Czy jeden tweet może mieć wpływ?

  Jednym z forum, o którym ostatnio rozmawiano w mieście, jest Traffic Planet. Wszystko zaczęło się od jednego tweeta Dana Thiesa - który mówił o deindeksowaniu sieci blogów, które doprowadziły do ​​ostatecznego upadku i zamknięcia firmy budującej łącza.

  Wszystko zaczęło się od jednego tweeta Dana Thiesa - który mówił o deindeksowaniu sieci blogów, które doprowadziły do ​​ostatecznego upadku i zamknięcia firmy budującej łącza

  Tweet Dana Thiesa zakończył się zaznaczeniem niektórych SEO, które następnie zdecydowały, że zrobią punkt.

  Tutaj jest niekończący się wątek (musiałem go wypisać z powodu wielu powiadomień e-mail) o negatywnym SEO. Istnieje negatywne studium przypadku SEO udokumentowane przez członka o nazwie „Jammy”, który powiedział społeczności, jak on i inni zaczęli robić negatywne SEO na stronie DanThies.

  Potem, nie za długo później, pojawił się nowy członek, który dołączył (odpowiednio) „negatywny SEO”, który ujawnił pewne ważne strategie na temat tankowania rankingu justgoodcars.com przy użyciu negatywnych rankingów SEO.

  Uwaga dodatkowa: Oczywiście nie zgadzam się z jego taktyką, to po prostu szalone, że tego rodzaju rzeczy działają i że jest na to rynek. Coś nieciekawego i myślę, że prawdziwym punktem, którego brakowało mu podczas całej rozmowy, jest to, że tylko dlatego, że coś nie jest nielegalne, nie oznacza, że ​​nie jest źle.

  Aby uzyskać wyniki, sprawdź, czy wiadomość została opublikowana. Ten wątek, a także negatywny SEO, został dobrze udokumentowany w ciągu ostatnich kilku tygodni. Oto kilka linków do artykułów, które obejmowały historię.

  Powrót do tweeta, który podwoił ruch…

  Można więc powiedzieć, że tweet Dana Thiesa był tym, co go zaczęło, ale tweet, który naprawdę podskoczył, był dziełem Rand Fishkina, właściciela i założyciela SEOmoz Można więc powiedzieć, że tweet Dana Thiesa był tym, co go zaczęło, ale tweet, który naprawdę podskoczył, był dziełem Rand Fishkina, właściciela i założyciela SEOmoz.org.

  Mówił o wątku, o którym mowa powyżej. To, co zrobił, to otwarcie jego strony na otwarty atak z negatywnym SEO. Chciał sprawdzić, czy może to rzeczywiście zadziałać, więc umieścił SEOmoz.org, jak również swój osobisty blog, w poszukiwaniu negatywnych chwytów SEO.

  To doprowadziło do tego szalonego wzrostu ruchu na forum Traffic Planet.

  To doprowadziło do tego szalonego wzrostu ruchu na forum Traffic Planet

  Forum stawało się coraz bardziej popularne każdego dnia i generowało mnóstwo naturalnych linków z powodu całej aktywności.

  Jak widać, kontrowersyjny temat + kilka tweetów przez niektórych głównych graczy w SEO spowodowało podwojenie ruchu w unikalnych odwiedzinach w ciągu jednego dnia, a następnie utrzymanie tego ruchu od tego czasu.

  SEO 101: Wniosek:

  Ruch będzie prawdopodobnie (być może) ogonem w nadchodzących dniach, ale zdecydowanie skorzystał ze społecznych mocy twittera. Cudem jednak wątek wciąż zajmuje stosunkowo słabą pozycję pod względem „Negatywnego SEO”.

  To jest artykuł dostarczony przez Andrew Gay - Dyrektor Marketingu Huntingdon Life Sciences . Tematy SEO są interesujące i zdecydowanie interesujące jest, jak media społecznościowe wpływają na SEO.

  Czy fora powinny być lepsze w serpach niż oni?
  SEO 101: Czy jeden tweet może mieć wpływ?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»