Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO 101 - Przewodnik dla początkujących do porad i wskazówek SEO

  1. Pięć wskazówek i sztuczek SEO dla początkujących SEO
  2. Czy nadal masz pytanie lub dwa? Jesteśmy tutaj, aby pomóc.

  JSL Marketing & Web Design  jest w branży (lub Biz, jak lubimy to nazywać) od dłuższego czasu JSL Marketing & Web Design jest w branży (lub Biz, jak lubimy to nazywać) od dłuższego czasu. I choć nie jesteśmy wszechwiedzący, to wiemy po tylu godzinach, zajęciach, certyfikatach, tutorialach, książkach, blogach, e-mailach i, cóż, dostajesz zdjęcie.

  Ze względu na nasze badania i wiedzę opartą na doświadczeniu, chcieliśmy podzielić się najlepszymi wskazówkami i trikami dla podstaw, których potrzebuje Twój SEO z naszym przewodnikiem dla początkujących SEO 101.

  Jeśli podobało Ci się nasze Stanowisko Toolbox JSL od zeszłego tygodnia, kiedy ujawniliśmy nasze ulubione programy i narzędzia online, ale okazało się, że to trochę przesadzone, nasz poradnik dla początkujących SEO 101 będzie idealnym krokiem naprzód na twojej wędrówce na stronę główną Google.

  Przyjdź i ciesz się jazdą - Twoja podróż SEO zaczyna się tutaj!

  Pięć wskazówek i sztuczek SEO dla początkujących SEO

  1. Bądź częścią właściwej rozmowy : SEO ma wiele elementów, więc kiedy ktoś mówi o SEO, upewnij się, że masz jasność co do tego, o którym komponencie mówią lub czy mówią o całym konglomeracie.

  Czy mają na myśli obecność w mediach społecznościowych? Treść na ich stronie? Słowa kluczowe, które próbują uszeregować? Aktualizowanie informacji o firmach lub najlepszych praktyk blogowych?

  Może mówią o najnowszej aktualizacji Google i jak wpłynie to na ranking stron? Może rzeczywiście mówią o projektowaniu swojej strony internetowej, szablonie lub łatwości obsługi?

  Niezależnie od tego, o którym aspekcie SEO mówią, upewnij się, że jasno zdefiniowałeś rozmowę.

  SEO jest często używany do przechowywania szerokiego zakresu tematów lub tematów dotyczących sukcesu strony internetowej. Wszystkie tematy mogą bardzo dobrze wpłynąć na ranking wyszukiwarek, a zatem wszystkie z nich w jakiś sposób dotyczą optymalizacji wyszukiwarek lub SEO, ale jeśli nie znasz parametrów rozmowy, możesz pozostać więcej zdezorientowany niż kiedy zacząłeś.

  1. Badania, ale z przymrużeniem oka: jeśli masz pytanie dotyczące któregokolwiek z powyższych podtematów SEO, nigdy nie zaszkodzi to zbadać. Jednak badania mogą pomóc lub zranić, jeśli nie wiesz, gdzie iść.

  Internet ma całą wiedzę na świecie, jak się wydaje, ale w takim razie skąd wiesz, czemu ufać, co robić lub czyich wskazówek przestrzegać?

  Łatwy. Zapytaj w Internecie.

  Nie naprawdę. Jeśli nie wiesz, komu wierzyć w Internecie, zwłaszcza jeśli chodzi o SEO, pozwól SEO dosłownie odpowiedzieć na twoje pytanie.

  Przeszukaj swoje pytanie w Google, zobacz, co pojawia się na pierwszej stronie, a następnie otwórz je - WSZYSTKO.

  Przeczytaj je wszystkie. Rób notatki na WSZYSTKICH. Porównać. Kontrast. Powtarzać.

  Pierwsza strona Google jest pierwszą stroną bez powodu. Nie jest nieomylny, ale jest pomocny.

  Więc zadaj sobie pytanie - co pojawia się wiele razy? Jakie witryny mają uprawnienia w swojej domenie? Jakie wskazówki są poparte dowodami, badaniami i statystykami? Jakie witryny mówią dobrze o rankingu, a same dobrze oceniają?

  SEO nie jest nauką tajemniczą (w większości) i choć prawdą jest, że sztuczki SEO zawsze się zmieniają, ponieważ algorytmy i aktualizacje * wstrząsają pięścią w Google *, SEO można nauczyć się z czasem i badaniami.

  Tak jak każda inna umiejętność, SEO można nauczyć i nauczyć się, jeśli tylko dasz mu czas i wysiłek, którego wymaga.

  1. Korzystaj z wypróbowanych i prawdziwych programów : podobnie jak powyżej, jeśli dopiero zaczynasz swoją podróż SEO i potrzebujesz programów, narzędzi i przewodników, które pomogą Ci przeanalizować dane, rankingi lub gdzie są Twoje potrzeby SEO, użyj najlepsze programy rankingowe tam są.

  Chcesz przeprowadzić badania słów kluczowych? Użyj SEMrush lub Screaming Frog.

  Chcesz przeprowadzić audyt zdrowia witryny? Użyj Yoast, SEMrush lub My Web Audit.

  Chcesz wyraźnie pokazać projekty? Użyj Basecamp lub Hubstaff.

  Chcesz zobaczyć swoje analizy? Użyj Google Analytics.

  Chcesz dowiedzieć się więcej o całej operacji? Użyj Moz.

  Kilka kliknięć, może wtyczka lub dwie, i możesz mieć informacje na wyciągnięcie ręki w dowolnym obszarze.

  Najlepsza część?

  Wszystkie powyższe są przyjazne dla użytkownika i zawierają filmy, samouczki, objaśnienia i instrukcje w obfitości!

  1. Poznaj koszt SEO, różne opcje oraz korzyści i pułapki każdego z nich : Możesz pracować z firmą, freelancerem, zrób to sam lub zatrudnij pracownika zatrudnionego na pełen etat w marketingu cyfrowym i SEO, ale co jest najlepsze dla kosztów, jakości i firm?

  Zależy to całkowicie od Twojej firmy, Twoich potrzeb i budżetu.

  Jeśli wydaje się to zniechęcającą odpowiedzią, pamiętaj tylko o numerach 2 i 3 powyżej - prawie wszystko można znaleźć online!

  Jeśli jednak nie lubisz przeszukiwać odpowiedzi i umieszczać w nich godzin badań, być może SEO nie jest dla Ciebie - a może znajdziesz kogoś, kto udzieli Ci wszystkich odpowiedzi.

  Może ktoś taki jak JSL Marketing & Web Design.

  I może ta odpowiedź jest tutaj .

  Po prostu stworzyliśmy infograficzną i zabawną infografikę na ten temat. Możesz nam podziękować później.

  1. Poznaj wartość swojego czasu : Niezależnie od tego, czy czytasz ten post, ponieważ chcesz wejść w dziedzinę SEO, zrób to sam dla swojej firmy, czy po prostu masz głębokie pragnienie uczenia się, musisz potwierdzić, że szkolenie SEO i wdrożenie wymaga czasu.

  Mnóstwo czasu.

  Jeśli chcesz nurkować w polu, wiedz, że istnieje krzywa uczenia się i może rosnące bóle po drodze.

  Jeśli chcesz zrobić to sam, wiedz, że zanim zobaczysz wyniki, zaangażowanych będzie wiele godzin badań i testów. SEO nie jest nocną poprawką.

  Jeśli jednak żadne z powyższych nie ma zastosowania, lub jeśli te wskazówki brzmią bardziej jak terror niż wspaniały, to może potrzebujesz eksperta ds. SEO lub zespołu ekspertów, którzy mogą sprawić, że twój SEO będzie dla Ciebie blask.

  Czy nadal masz pytanie lub dwa? Jesteśmy tutaj, aby pomóc.

  SEO ciągle się zmienia i choć to sprawia, że ​​pole jest niezwykle interesujące, utrudnia to opanowanie - zwłaszcza jeśli chcesz być ekspertem we wszystkich podkategoriach.

  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, Zadzwoń do nas - kochamy wszystko, co SEO i chętnie pomożemy Ci dotrzeć tam, gdzie chcesz!

  Nawet jeśli absolutnie NIE chcesz dowiedzieć się więcej, zróbmy to wszystko dla ciebie.

  Tak czy inaczej, zadzwoń do nas i uzyskaj spersonalizowany audyt strony lub bezpłatną 30-minutową konsultację, aby pokazać Ci, gdzie przodujesz i gdzie możesz wykorzystać trochę pracy. Następnie możesz zdecydować, czy chcesz zająć się tym samodzielnie, czy wynająć.

  Jesteśmy tu dla ciebie - bez względu na wybór.

  Czy mają na myśli obecność w mediach społecznościowych?
  Treść na ich stronie?
  Słowa kluczowe, które próbują uszeregować?
  Aktualizowanie informacji o firmach lub najlepszych praktyk blogowych?
  Może mówią o najnowszej aktualizacji Google i jak wpłynie to na ranking stron?
  Może rzeczywiście mówią o projektowaniu swojej strony internetowej, szablonie lub łatwości obsługi?
  Internet ma całą wiedzę na świecie, jak się wydaje, ale w takim razie skąd wiesz, czemu ufać, co robić lub czyich wskazówek przestrzegać?
  Więc zadaj sobie pytanie - co pojawia się wiele razy?
  Jakie witryny mają uprawnienia w swojej domenie?
  Jakie wskazówki są poparte dowodami, badaniami i statystykami?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»