Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO a marketing mediów społecznościowych

  Jeśli chodzi o marketing cyfrowy, masz wiele opcji do wyboru w celu zwiększenia sprzedaży. W silnikach takich jak Google jest płatna reklama, płatne reklamy w serwisach społecznościowych, istnieją sposoby na zwiększenie ruchu organicznego na Twojej stronie, a także na wiele sposobów na zwiększenie zaangażowania poprzez media społecznościowe. Dzięki wszystkim opcjom trudno jest określić, które metody mogą być odpowiednie dla Twojej firmy oraz ile czasu i pieniędzy na każdą inwestycję.

  W tym wpisie na blogu skupimy się przede wszystkim na SEO (Search Engine Optimization) i SMM (Social Media Marketing), dwóch bezpłatnych sposobach zwiększania ruchu i zwiększania sprzedaży. Otrzymujemy najwięcej pytań na temat tych dwóch metod marketingu cyfrowego, prawdopodobnie dlatego, że są to najtańsze sposoby, aby spojrzeć na twoją stronę, i są to dwie najbardziej sprawdzone metody.

  Najczęściej ludzie chcą wiedzieć, która metoda jest dla nich odpowiednia: SEO lub SMM. I to ma sens. Nie chcesz tracić czasu ani pieniędzy na cyfrową metodę marketingu, która nie zapewni najlepszego zwrotu z inwestycji w Twojej firmie. Ale niestety rozwiązanie nie jest tak proste, jak wybranie jednego lub drugiego. Niezależnie od tego, co sprzedajesz, wysokiej jakości strategia marketingu cyfrowego wykorzystuje strategie SEO i SMM. Pomyśl o tym w ten sposób:

  SEO to kości twojej operacji. Przede wszystkim zależy ci na robotach, które uruchamiają algorytm Google, ponieważ bez ich pomocy Twoja witryna nigdy nie ujrzy światła dziennego.

  SMM to skóra, włosy i makijaż. To daje Twojej firmie osobowość, a to ostatecznie przyciąga rzeczywistych ludzi do Twojej witryny, gdy ufają Tobie jako autorytetowi w Twojej branży.

  Niestety, jeden nie może istnieć bez drugiego. Jeśli pomyślisz o tym, gdy zaoferujesz naprawy pokładowe i ktoś wpisze w Google „naprawę pokładu blisko mnie”, to jakość SEO sprawi, że Twoja strona pojawi się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Ale jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś o swojej firmie zajmującej się naprawami pokładowymi, marketing społecznościowy będzie tym, co zbuduje Twoje i pozwoli ludziom wiedzieć, że istniejesz na pierwszym miejscu, zanim nawet udają się do Google.

  Dlatego ważne jest, aby pamiętać, że nie chodzi o to, „które należy użyć”, ale „jak połączyć wysiłki w zakresie SEO i SMM, aby uzyskać dla mnie najlepsze wyniki?”

  I to pytanie nie jest tak łatwe do odpowiedzi.

  Jeśli dopiero zaczynasz, zawsze zalecamy skupienie się na podstawowym SEO. Sprawdź nasze Prosty blog SEO Tips aby upewnić się, że Twoja witryna jest przynajmniej widoczna dla Google, ponieważ jeśli Google nie widzi Twojej witryny, nikt nie może zobaczyć Twojej witryny. Aby uzyskać więcej informacji na temat podstaw SEO, sprawdź nasze Kompletny przewodnik po marketingu przychodzącym . Ponownie, SEO jest kością twojej operacji i musisz mieć wysokiej jakości SEO, aby mieć fundament, na którym możesz kierować swoimi znaleziskami w mediach społecznościowych. Upewnij się, że witryna jest funkcjonalna i aktualna. Powinien być responsywny i przyjazny dla użytkownika, więc osoby, które trafią na twoją stronę, nie tylko odbijają się od razu.

  Następnie skup się na tworzeniu treści, które pomogą Ci zaszeregować kilka słów kluczowych ważnych dla Twojej firmy. Ponownie musisz uszeregować ludzi, aby zobaczyć Twoją witrynę. Marketing w mediach społecznościowych to świetny sposób na podniesienie świadomości na temat Twojej firmy, ale ważne jest, aby pamiętać, że nie przyczynia się ona w żaden sposób do pozytywnych rankingów, a zazwyczaj nie przyciąga więcej uwagi do Twojej witryny. SEO zazwyczaj przyciąga mniej osób, ale jest bardziej skuteczny w konwersji klientów, którzy robią to na twoją stronę. Tak więc rozwijanie treści SEO oznacza opracowywanie treści, które rozwiązują problemy związane z bólem i kierują słowa kluczowe. Dzięki takiej bazie treści możesz zacząć uruchamiać SMM.

  Pamiętaj, że SMM nie oznacza tylko tworzenia strony na Facebooku. Facebook jest cmentarzem stron biznesowych o dobrych intencjach, na które nikt nigdy nie pisał. To, że masz stronę na Facebooku, nie oznacza, że ​​otrzymasz zwolenników. SMM oznacza tworzenie strony na Facebooku i tworzenie społeczności wokół niej. Skup się na generowaniu treści, które sprawiają, że ludzie chcą z tobą wchodzić w interakcje, zamiast kupować coś od siebie. Jeśli budujesz lub przebudowujesz domy, publikuj zdjęcia swoich projektów i zapraszaj do komentowania. Jeśli jesteś prawnikiem, rozważ umieszczenie ciekawych infografiki, które dzielą skomplikowane koncepcje prawne na łatwe do odgryzienia fragmenty informacji, i poproś ludzi, aby powiedzieli ci, czy ułatwia to zrozumienie tej koncepcji. Pamiętaj, że głównym celem SMM jest tworzenie społeczności, a nie sprzedawanie rzeczy.

  SMM jest szybki i ulotny. Ktoś widzi twój post w mediach społecznościowych na Facebooku lub Twitterze, a oni go udostępniają lub lubią. Najczęściej, SMM tak naprawdę nie wysyła wielu ludzi na twoją stronę . Funkcjonuje bardziej w celu stworzenia społeczności wokół Twojej firmy, zwiększając Twój zasięg i ostrzegając tę ​​społeczność internetową, że istniejesz. Celem SMM jest zbudowanie obecności, która może zostać później wykorzystana do sprzedaży. Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek ma znacznie bardziej transakcyjne podejście do uzyskiwania wzroku na swojej stronie. SEO koncentruje się na konwersji osób, które ostatecznie trafiają na Twoją stronę, podczas gdy SMM stara się upewnić, że ludzie znają twoją witrynę i twoją firmę, nawet jeśli nie podążają za nią.

  SMM funkcjonuje jako rodzaj długiej gry. Tworzysz społeczność wokół obecności w mediach społecznościowych swojej firmy, a kiedy ta społeczność zacznie ufać tobie jako autorytetowi w Twojej dziedzinie i komuś, z kim naprawdę cieszą się interakcją, przeniosą się na klientów, gdy w końcu będą potrzebować twoich usług.

  SEO zapewnia, że ​​gdy są osoby, które potrzebują twoich usług , Twoja witryna jest wykrywalna. Połączenie SMM i SEO zapewnia, że ​​grasz na obu polach: natychmiastowa, teraz prowadząca i długa gra: społeczność społecznościowa, która w końcu stanie się klientami na całe życie.

  Każda cyfrowa strategia marketingowa łączy zarówno optymalizację wyszukiwarek, jak i marketing w mediach społecznościowych, aby zapewnić, że zaspokajasz zarówno roboty, które kształtują platformę cyfrową, na której żyje Twoja witryna, jak i rzeczywistych ludzi, których potrzebujesz, aby kupić produkt i usługę.

  Dostajemy, że cyfrowe strategie marketingowe są skomplikowanymi, często mylącymi koncepcjami. Jeśli masz więcej pytań na temat właściwego wykorzystania możliwości SEO i SMM, nie wahaj się osiągnąć. HA Digital Marketing jest obecny w grze od lat i chętnie pomożemy Ci dowiedzieć się, jak najlepiej połączyć optymalizację wyszukiwarki z twoimi strategiami marketingowymi w mediach społecznościowych.
  Dostajemy, że cyfrowe strategie marketingowe są skomplikowanymi, często mylącymi koncepcjami


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»