Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  SEO a SEM

  Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO) i marketing w wyszukiwarkach (SEM) mają kluczowe znaczenie dla marek, blogerów, publikacji online i firm o cyfrowej obecności Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO) i marketing w wyszukiwarkach (SEM) mają kluczowe znaczenie dla marek, blogerów, publikacji online i firm o cyfrowej obecności. Ale mogą być mylące, aby zrozumieć - zwłaszcza gdy często mówimy o nich akronimami. Co ważniejsze, czy jest jakaś różnica między nimi? Odpowiedź brzmi: tak, a my wyjaśnimy poniżej!

  Aby rozpocząć, optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO) jest znana jako proces uzyskiwania ruchu z bezpłatnych i organicznych wyników wyszukiwania w wyszukiwarkach. Aby dodać tę definicję, SEO ciągle się zmienia, ponieważ Google zawsze dostosowuje swoje algorytmy. Jedyną stałą jest to, że SEO składa się z dwóch głównych filarów: wysiłków na stronie i poza stroną.

  SEO na stronie obejmuje:

  • Zoptymalizowane metadane; tag tytułu strony, opis meta , znaczniki nagłówków i znacznik ALT obrazu, z których wszystkie zawierają słowa kluczowe skupienia
  • Dobrze napisana kopia strony, w której FLUIDLY zawiera fokusowe słowa kluczowe
  • Proste adresy URL stron
  • Udostępnianie treści społecznościowych

  SEO poza stroną obejmuje:

  • Link budynku dla jakości Linki przychodzące , znany również jako linki zwrotne
  • Zwiększony ruch na Twojej stronie z treści udostępnionych w mediach społecznościowych

  Duża część SEO tworzy cenne treści o wysokiej jakości (blogi), które docelowi odbiorcy znajdą cenne. Z biegiem czasu powoduje to wzrost organicznego ruchu na Twojej stronie i więcej konwersji ORGANICZNYCH. Wszystko, co zostało powiedziane i zrobione, jest głównym celem planu marketingu treści.

  Teraz zajmijmy się zrozumieniem marketingu w wyszukiwarkach (SEM). SEM ściśle zarabia na wyszukiwaniu za pośrednictwem płatnych reklam, takich jak Google. Tego typu reklamy są powszechnie znane jako reklamy typu pay-per-click (PPC) lub płatne reklamy wyszukiwania.

  Reklama PPC umożliwia kierowanie potencjalnej grupy demograficznej za pomocą odpowiednich reklam, słów kluczowych i lokalizacji, które pasują do wyszukiwania Google. Reklamy te pojawiają się na stronach wyników wyszukiwania (powyżej lub poniżej aukcji organicznych). Dają możliwość zwiększenia widoczności stron internetowych firmy, stron docelowych, artykułów na blogach i innych. Google AdWords to bez wątpienia najpopularniejsza platforma do uruchamiania reklam w wyszukiwarkach.

  Inne formy SEM:

  • Rozpoczęcie kampanii reklamowych ze szczegółową publicznością
  • Tworzenie grup reklam składających się z podstawowych odmian słów kluczowych
  • Pisanie odpowiedniej kopii reklamy
  • Ustawianie (i trzymanie się) budżetu reklamy
  • Metryki monitorowania; kliknięcia, wyświetlenia, kliknięcia i średnie koszty za kliknięcie

  Proces prowadzenia skutecznych kampanii płatnych reklam w wyszukiwarkach jest bardzo zaangażowany - nie tylko z punktu startu, ale także w kluczowe wskaźniki, które należy monitorować i dostosowywać co miesiąc. Wspomniane powyżej pięć czynności jest niezwykle ważne dla każdego początkującego, aby być świadomym i ostatecznie opanować.

  Wreszcie, co jest lepsze? Prosta odpowiedź jest taka, że ​​doskonale się uzupełniają. Ale jeśli zamierzasz wybrać tylko jedną, SEO jest zwycięzcą w dłuższej perspektywie. Jak mówią, treść jest królem.

  Co ważniejsze, czy jest jakaś różnica między nimi?
  Wreszcie, co jest lepsze?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»