Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO copywriting dla ludzi | Copywriting School Blog

  Kariera copywriter zazwyczaj zaczyna się od tworzenia artykułów na darmowy temat, które są sprzedawane w katalogach giełdowych

  Kariera copywriter zazwyczaj zaczyna się od tworzenia artykułów na darmowy temat, które są sprzedawane w katalogach giełdowych. Ale prędzej czy później przybysz zaczyna uważnie przyglądać się rozkazom, a potem całkowicie zastanawia się nad swobodnym unoszeniem się, uzyskując niezależność od wymiany. Nadszedł czas, aby zdecydować, w jakim kierunku oceni on Internet. Wybór „copywritingu w czystej postaci”, czyli tworzenie tekstów sprzedaży, jest interesującym, dochodowym zajęciem, ale wymaga nie tylko talentów literackich, ale także umiejętności sprzedawców, wiedzy marketingowej. I SEO-copywriting - tworzenie tekstów zoptymalizowanych pod kątem SEO dla promocji stron internetowych. Tutaj ceny są niższe, ale więcej pracy. Ale ci autorzy, którzy potrafią pisać sprzedaż, a jednocześnie teksty zoptymalizowane pod kątem SEO, naprawdę odnoszą sukces. Oto ostatnie dzisiaj i zostaną omówione. Co to za zwierzę, SEO copywriting?

  SEO

  Po pierwsze, przypominamy, że SEO (optymalizacja wyszukiwarek) to zestaw działań dla witryny, aby uzyskać wysokie miejsce w wydawaniu wyszukiwarki dla niektórych żądań. Czasami webmasterzy, sami właściciele witryn promują je w wyszukiwarkach, czasami zatrudniają specjalistów SEO-optymalizatorów. A ci i inni najczęściej działają jako nasi klienci, którzy wymagają „tekstów z kluczami”, to znaczy częstych wzmianek o niektórych frazach, zapytaniach wyszukiwania.

  Istnieje wiele algorytmów promocji wyszukiwania, chipów, tajemnic i praw. Każdy optymalizator otwiera własne „zasady SEO”, więc wymagania dotyczące tekstów i naszej pracy często się różnią. Ktoś domaga się, aby kluczowa fraza została znaleziona 5 razy na 1000 znaków, a ktoś potrzebuje tylko jednego użycia, ktoś chce, aby wyszukiwane hasło pozostało w tekście bez zmian, nawet jeśli jest to abrakadabra, np. „Tanio kupuj plastikowe okna w Moskwie” . I ktoś zgadza się na przetwarzanie literackie. I tak dalej do nieskończoności. Jak copywriter nie może się w tym wszystkim mylić?

  Rodzaje SEO-copywritingu

  Przede wszystkim zdecydujmy - klient ma zawsze rację. Nie, oczywiście nie zawsze. Ale w obszarze zasad optymalizacji SEO nie będziemy się z nim kłócić. W końcu promuje swoje strony internetowe na własne ryzyko i ryzyko. Potrzebujemy tylko tekstu. Pożądane jest umiejętność czytania i pisania. Idealnie jest również korzystne nie tylko dla webmastera, ale także dla odwiedzających witrynę.

  Wszystkie teksty zoptymalizowane pod kątem SEO można podzielić na trzy grupy.

  1. Teksty wyłącznie dla wyszukiwarek (tzw. „Nagi SEO”), gdy nikt nie dba o czytelność tekstu. Gdyby był tylko unikalny zestaw liter i wszystkie słowa kluczowe, najlepiej więcej. Takie teksty są albo generowane przez specjalne programy, albo zlecane początkującym za zwykłe grosze. Dla osoby umiejącej pisać, napisanie takiego tekstu jest prawdziwą kpiną z samego siebie. Nie polecam przyjmowania zleceń, w których musisz napisać 25 niestrawnych słów kluczowych w jednym tekście po 2000 znaków. Zamówienia te nie przyniosą żadnych pieniędzy, przyjemności, wiarygodności ani nawet doświadczenia. Kto potrzebuje tego doświadczenia?

  2. Informacyjne teksty SEO. Ten kierunek SEO copywritingu jest znacznie bardziej interesujący. Zadaniem copywriter jest napisanie artykułu informacyjnego dla witryny, przydatnego dla ludzi, ale jednocześnie zawierającego kluczowe zapytania. Na przykład na stronie internetowej prywatnego wizażysty wymagane jest napisanie artykułu z kluczowymi prośbami „makijaż ślubny” i „wizażystka na ślub”. Kiedy otrzymasz 2-3 kluczowe prośby, nie jest trudno organicznie je wplecić w artykuł. W tym przypadku artykuł może dotyczyć opcji makijażu ślubnego.

  3. Sprzedaż tekstów SEO. Tekst marketingowy na stronie może być jednocześnie optymalizowany SEO. Na przykład w przypadku tej samej witryny prywatnego wizażysty można utworzyć artykuł na stronie głównej, który będzie sprzedawał usługi tego konkretnego mistrza, przekonał odwiedzającego, odniósł się do niego. I jednocześnie promować stronę na życzenie „wizażystka na wesele w Moskwie”.

  Seo-copywriting z ludzką twarzą

  A co zrobić, jeśli klient żąda użycia w artykule celowo niepiśmiennej frazy? Na przykład otrzymujesz klucz „nauka gry na gitarze w Soczi”.

  Po pierwsze, konieczne jest sprawdzenie, czy konieczne jest wykonanie tak zwanego „bezpośredniego wprowadzania klucza”. Jeśli zadaniem jest użycie klucza w niezmienionej formie, nie możemy ani pochylić frazy, ani wstawić do niej dodatkowych słów. Ale czasami klienci nie upierają się, że klucz zostanie spełniony w artykule tylko w czystej formie, i całkiem możliwe jest napisanie „nauki gry na gitarze w Soczi” (lub „nauki gry na gitarze w Rostowie” zamiast „nauki gitary Rostów”).

  Po drugie, jeśli nadal musimy dokładnie używać frazy kluczowej, możemy uczynić ją bardziej literacką za pomocą znaków interpunkcyjnych. Na przykład: „Uczymy się grać na gitarze (Soczi, Plastunskaya Street, 5) w każdy wtorek i czwartek o 18.00.”

  To prawda, że ​​może istnieć trzecia sytuacja, w której nawet znaki interpunkcyjne wewnątrz frazy kluczowej są niedopuszczalne. W tym przypadku nic nie pozostaje, tylko „zapomnieć” o niektórych zasadach języka rosyjskiego. W końcu odniesiemy sukces: „Jeśli jesteś zainteresowany nauką gry na gitarze, Sochi jest gotowe zaoferować Ci wiele opcji”. Jasne jest, że przed „Soczi” powinien znajdować się przecinek. Ale pomijamy to.

  Pisanie artykułów zoptymalizowanych pod kątem seo jest właściwie fascynujące, każdy tekst jest rodzajem puzzli, wyzwaniem dla wyobraźni i kreatywności. Ponadto wiedza w dziedzinie SEO będzie przydatna w przyszłości do pracy z witrynami i blogami, czego nie można zrobić bez właściwej optymalizacji. To prawda, nie powinniśmy zapominać, że zasady gry w SEO ciągle się zmieniają. Wyszukiwarki poprawiają swoje algorytmy, co przyniosło wczoraj sukces, dziś może doprowadzić do niepowodzenia.

  Szkolenie SEO

  W lutym nasza Szkoła Copywriting otwiera nowy kurs - „Dogłębne SEO dla copywriter” W lutym nasza Szkoła Copywriting otwiera nowy kurs - „Dogłębne SEO dla copywriter”. Jeśli pamiętasz, mieliśmy kurs DVD o tej samej nazwie, który można było kupić. Teraz całkowicie zaktualizowaliśmy program, tworząc praktyczny kurs, który jest obecnie odpowiedni zwłaszcza dla copywriterów. Ponadto teraz „Dogłębne pozycjonowanie” to dodatkowy poziom naszej szkoły, szkolenie można przeprowadzić online w grupie z nauczycielem. Pierwszy zestaw 20 osób. Szkolenie odbędzie się od 18 lutego do 10 marca i będzie się składać z trzech bloków. Pierwszy blok (pierwszy tydzień) to teoria optymalizacji SEO. Drugi blok (drugi tydzień) to praktyka tworzenia tekstów SEO różnych typów i poziomów złożoności. Trzeci blok (trzeci tydzień) - zaawansowane technologie optymalizacji SEO dla copywriter i nie tylko.

  Szczegółowy program kursu można obejrzeć na stronie internetowej naszej szkoły . Zestaw będzie trwał do 17 lutego (lub zakończy się wcześniej, jeśli grupa zostanie wpisana natychmiast). Przyjdź, aby dowiedzieć się SEO copywriting.

  Drodzy czytelnicy bloga!Jeśli podoba Ci się artykuł, kliknij dowolny z poniższych przycisków, aby udostępnić go w sieciach społecznościowych.To będzie twoje najlepsze „dziękuję” za materiał.Podoba Ci się ten artykuł?Podziel się z innymi!

  Co to za zwierzę, SEO copywriting?
  Jak copywriter nie może się w tym wszystkim mylić?
  Kto potrzebuje tego doświadczenia?
  Podoba Ci się ten artykuł?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»