Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO Copywriting: Jak pisać treści, które oceniają

  1. Jakiej publiczności służą SEO copywriterzy?
  2. Jak Google ocenia zawartość
  3. Słowa kluczowe
  4. Liczba słów
  5. Łączenie wewnętrzne
  6. Łączenie zewnętrzne
  7. Struktura
  8. Zaręczynowy
  9. Proces: od pisania do rankingu
  10. Badania
  11. Zarys
  12. Napisz (lub wpisz)
  13. Sprawdzaj, publikuj i mierz
  14. Najważniejsze

  Treść jest królem; to nie jest tajemnicą Treść jest królem; to nie jest tajemnicą. Ale co odróżnia wspaniałe treści od dobrych treści w wyszukiwarkach, takich jak Google?

  Kluczem jest tu równowaga - równowaga językowa.

  Głos, dźwięk i wiadomości mają kluczowe znaczenie dla stworzenia atrakcyjnego punktu i pozostają podstawowymi potrzebami w przechwytywaniu i konwertowaniu grupy docelowej. Ale z 3,5 miliardem wyszukiwań każdego dnia, w dzisiejszym wieku jest jeszcze jeden składnik: język wyszukiwania.

  Studiowanie wyszukiwania osób przez język nie tylko daje Ci przewagę w Google, ale pozwala na głębsze zrozumienie użytkownika: od pierwotnego zamiaru ich wyszukiwania do pożądanego doświadczenia po trafieniu Enter .

  Jakiej publiczności służą SEO copywriterzy?

  Pierwszym krokiem w pisaniu dobrych lub świetnych treści, które będą miały rangę, jest zrozumienie, do kogo piszesz. Różni odbiorcy mają różne potrzeby; celem jest tutaj wdzięczne zaspokojenie każdego z nich jednocześnie. Podczas gdy tradycyjne copywriting może skupiać się tylko na jednej grupie odbiorców, copywriting SEO koncentruje się na co najmniej dwóch w każdej chwili.

  Użytkownicy: bez niespodzianek, naszym głównym odbiorcą jest nasz użytkownik. Konieczne jest dostarczanie użytkownikom wiedzy, jak również treści emocjonujących. Każde wyszukiwanie w Google wywołuje doświadczenie. A to doświadczenie kończy się na dwa sposoby: pamiętnie lub bezskutecznie

  Wyszukaj roboty: Tak, Google jest odbiorcą. Biorąc pod uwagę, że Google działa jako pośrednik między Twoją witryną a użytkownikami, ważne jest, aby poinformować Google dokładnie o czym jest Twoja witryna i gdzie powinieneś być w rankingu. W tym miejscu infuzja języka wyszukiwania staje się krytyczna. Chociaż Google jest uważany za jedną z dzisiejszych supermocarstw, wyszukiwarka Google nie potrafi jeszcze zrozumieć emocji (jeszcze), więc zaszczepianie języka wyszukiwania, w stosownych przypadkach, w całej witrynie przebiega wiele kilometrów.

  Witryny urzędów (premia): W większości przypadków nie jest to zazwyczaj rozważana publiczność. Ale biorąc pod uwagę wpływ domen i autorytetów stron na ranking, nie jest złym pomysłem, aby pamiętać o autorytecie stron internetowych podczas pisania treści. Nie tylko może to być zdrowy miernik określający, czy Twoja witryna zawiera cenne treści, ale może również prowadzić do nieoczekiwanych możliwości tworzenia linków.

  Jak Google ocenia zawartość

  Rozumiemy więc, że nie tylko użytkownik, do którego piszemy, ale także Google. Zrozumienie, w jaki sposób Google ocenia zawartość, jest niezbędne do pisania treści, które są dobrze oceniane. Ważną rzeczą, o której należy pamiętać, jest równowaga między Google a użytkownikiem.

  Słowa kluczowe

  Słowa kluczowe lub wyrażenia to słowa, których użytkownicy używają w swoich wyszukiwaniach, innymi słowy: język wyszukiwania. Google zwraca szczególną uwagę na wzorce wyszukiwania użytkowników. Słowa kluczowe, które są częściej wyszukiwane lub mają dużą liczbę wyszukiwań, są zazwyczaj bardziej konkurencyjnymi frazami kluczowymi.

  Włączenie odpowiednich fraz kluczowych do swojej kopii zapewnia Google odpowiedni kontekst do tego, które frazy są kierowane, umożliwiając Google odpowiednią ocenę treści z konkurentami.

  Mimo że nadużywanie fraz kluczowych lub wypychanie słów kluczowych nie pomoże Ci uzyskać wyższego rankingu, zrozumienie, że doskonała równowaga między językiem botów użytkownika / wyszukiwania przyniesie ci największą nagrodę.

  Liczba słów

  Liczba słów jest bardziej pośrednią miarą. Google nie mierzy liczby słów na stronie i określa, czy jest za dużo, czy za mało. Badania wykazały raczej treść długiego formatu zazwyczaj jest lepsza niż krótka forma ze względu na to, że temat jest omawiany bardziej szczegółowo, wykazując wyższy poziom wiedzy na ten temat.

  Spojrzenie na trzy lub pięć najlepszych stron internetowych pod kątem pożądanej frazy kluczowej i przekonanie się, jak dużo piszą konkurenci, nigdy nie boli.

  Łączenie wewnętrzne

  Wewnętrzne łączenie się z innymi stronami odgrywa dużą rolę w łączeniu kropek z Google. Pisanie o konkretnym temacie jest dobre, ale nie wystarczająco dobre. Pisanie o pokrewnych tematach i wewnętrznym łączeniu tych fragmentów treści jest tym, co doprowadzi Cię daleko w rankingach wyszukiwania.

  Na przykład pisanie wszystkiego o hot dogach jest dobre, ale nigdy nie nurkowanie w bułkach z hot dogami lub przyprawach nie wpłynie na ciebie w dłuższej perspektywie.

  Docelowe słowa kluczowe związane z tymi tematami pomocniczymi są uważane za współwystępujące frazy kluczowe. Strategiczne łączenie tych współistniejących fraz kluczowych daje Google lepsze zrozumienie tematu, który reprezentują te elementy treści, a także tworzy intuicyjną ścieżkę dla użytkowników.

  Upewnij się, że łączysz się wewnętrznie tam, gdzie ma to sens - twoi użytkownicy i Google będą ci za to faworyzować.

  Łączenie zewnętrzne

  Niestety, ani my, ani Google, nie możemy uwierzyć we wszystko, co czytamy w sieci. Sieć jest zaśmieconym miejscem o dobrych i złych treściach; więc skąd wiemy, komu możemy zaufać?

  To tutaj strategiczne zewnętrzne połączenie przychodzi, aby uratować dzień. W ramach każdego pionu biznesu istnieją pewne organy, które są zaufanymi zasobami. Na przykład WebMD i Mayo Clinic są zaufanymi zasobami zdrowia online rozpoznawanymi zarówno przez ludzi, jak i boty wyszukiwania.

  Łącząc się z niekomercyjnymi źródłami władzy właściwymi dla twoich pokazów biznesowych, nie piszesz tylko do pisania.

  Struktura

  Logiczna struktura treści jest wymagana, aby Google rozsądnie przetrawiał to, co jest publikowane. Jako ludzie rozumiemy, że duży, pogrubiony tekst często reprezentuje jakąś głowę lub pod-nagłówek. Google ocenia te cechy jako stylizację.

  Korzystanie z odpowiednich identyfikatorów nagłówków HTML (h1, h2, h3 itp.) W całej treści wypełni lukę w zrozumieniu dla odbiorców botów wyszukiwania.

  H1 zawsze będzie reprezentował główny przedmiot twojej zawartości, podczas gdy h2-h6 jest klasyfikowany jako nagłówki i podpozycje.

  Zaręczynowy

  Zaangażowanie to kolejny pośredni wskaźnik, który odpowiada rankingom Google.

  Ostatecznie głównym celem Google jest użytkownik. Im bardziej angażujesz swoją stronę internetową, tym więcej zyskasz dzięki Google.

  Zaangażowanie jest skatalogowane jako szereg działań: kliknięcie na inną stronę internetową; za pomocą narzędzi, takich jak kalkulatory lub filtry; przewijanie; komentowanie; recenzowanie; itp.

  Upewnij się, że zezwalasz użytkownikom na „granie” w witrynie.

  Proces: od pisania do rankingu

  Pisząc dla SEO, najlepiej jest postępować według pewnego rodzaju procesu. Jednak nie każdy powinien stosować tę samą metodologię. To, co działa dla jednej osoby, może, ale nie musi działać dla innej. Poniżej znajduje się prosty czteroetapowy proces zaprojektowany, aby pomóc Ci napisać przemyślaną, przyjazną dla SEO treść. A jeśli czujesz, że brakuje ci kroku, możesz zrobić to sam, modyfikując go w razie potrzeby.

  Badania

  Badania są koniecznością. Przygotowanie do zadania pisania SEO ma dwie formy: badania tematyczne i badania słów kluczowych.

  Cel badań aktualnych jest oczywisty; chcemy dobrze napisać o danym temacie. Oznacza to uzyskanie silnego zrozumienia omawianej koncepcji - twoje pisanie jest tak dobre, jak twoje obawy. Zależnie od tematu, wyszukiwanie z wiarygodnych wiarygodnych stron internetowych, np. Domen .edu, .gov i .org, na forach publicznych zazwyczaj zapewnia encyklopedyczne zrozumienie tematu.

  Po prostu uważaj, które z tych źródeł faktycznie wymieniasz jako odniesienie. Umieszczanie publicznego forum jako profesjonalnego zasobu jest zazwyczaj źle widziane.

  Badanie słów kluczowych służy odrębnemu celowi. Badanie słów kluczowych umożliwia pisarzom zrozumienie, które tematy i zapytania są najczęściej wyszukiwane, a także odkrywanie powiązanych tematów, które należy uwzględnić w poście.

  Zalecamy używanie narzędzia, takiego jak Google AdWords Keyword Planner dla tego typu badań. Dwie dodatkowe taktyki, które możesz wykorzystać, to sugerowane przez Google wyszukiwanie, które automatycznie wypełnia się podczas wpisywania w pasku wyszukiwania Google, a także odwoływania się do powiązanych wyszukiwań, które pojawiają się na dole SERPów.

  Zarys

  Opracowanie konspektu może służyć jako główne źródło pomocy w organizowaniu myśli, a także struktury treści, a także pomagać w pisaniu bardziej efektywnie.

  Pamiętaj, aby oznaczyć wszystkie nagłówki i podtytuły; zawierać krótkie punkty pomocnicze i sugerowane słowa dla każdej sekcji. Pomoże to uniknąć pisania cienkich, nieartykułowanych, daremnych treści.

  Jeśli nie masz pewności, jak ustawić poprawnie ustawioną liczbę słów, określ, ile twoi konkurenci piszą. Pisanie więcej nie zawsze jest odpowiedzią, ale przynajmniej chcesz mieć pewność, że jesteś konkurencyjny.

  Napisz (lub wpisz)

  Czas napisać.

  Teraz, gdy już przeprowadziłeś badania i ułożyłeś zarys, wszystko, co pozostało ci do zrobienia, to wypełnienie pustych pól.

  Celem nie jest napisanie tego doskonale za pierwszym razem. Celem jest napisanie solidnego pierwszego szkicu. Jeśli jest jakaś sekcja, której nie jesteś pewien, jak sobie z nią poradzić, pomiń ją i odwiedź ją później.

  Ważne jest utrzymanie tempa.

  Napisz, co możesz teraz; udoskonal resztę w późniejszym czasie.

  Sprawdzaj, publikuj i mierz

  Rzadko zdarza się pisać bezbłędny post za pierwszym razem, co wymaga poświęcenia czasu na poprawki.

  Oczywiście będziesz chciał sprawdzić pisownię, gramatykę, płynność itp., Ale będziesz również chciał przejrzeć nagłówki, podtytuły i ogólny język.

  Przeglądanie gęstości słów kluczowych i języka semantycznego treści przed publikacją może być bardzo ważne. Możesz przejrzeć swój post i poczuć, że Twój język jest zbyt zrobotyzowany i sztywny lub nie jest wystarczająco przyjazny dla użytkownika, a może zdasz sobie sprawę, że nie ma wystarczająco dużo inspirowanego języka do przeszukiwania odbiorców botów.

  Znalezienie równowagi w języku między tymi dwoma odbiorcami jest procesem uczenia się. Przetestuj kilka metod i śledź wyniki. Może się okazać, że różne woluminy wyszukiwania lub wyniki konkurencyjności dla fraz kluczowych mogą skłonić wahadło bardziej do jednej strony niż do drugiej.

  Fajną rzeczą jest to, że zawsze będziesz w stanie zmierzyć swoją skuteczność.

  Najważniejsze

  Jeśli chodzi o SEO copywriting, jest pięć głównych elementów, które zawsze będziesz chciał rozważyć.

  1. Różni odbiorcy wymagają różnych dialektów.
  2. Kluczem jest upewnienie się, że każdy z Twoich postów jest kierowany na frazę kluczową, a jednocześnie obejmuje tematy pokrewne.
  3. Oprócz języka treść wymaga również odpowiedniej struktury poprzez różne znaczniki h (h1, h2, h3 itd.). Dodatkowo, chcesz, aby Twoje treści były ze sobą strategicznie połączone poprzez naturalne wewnętrzne ścieżki łączenia.
  4. Chociaż nie jest to absolutnie konieczne, zachęcanie do śledzenia lub rozwijania procesu pisania.
  5. Pisanie postów, które mają dobrą rangę, może wymagać odrobiny krzywej uczenia się. Zmierz swoją skuteczność z każdym pisanym postem. A potem napisz więcej.

  Niewiele pisarza? Masz dość płacenia za ruch? Powiedz cześć, wypełniając poniższy formularz.

  Jakiej publiczności służą SEO copywriterzy?
  Ale co odróżnia wspaniałe treści od dobrych treści w wyszukiwarkach, takich jak Google?
  Jakiej publiczności służą SEO copywriterzy?
  Sieć jest zaśmieconym miejscem o dobrych i złych treściach; więc skąd wiemy, komu możemy zaufać?
  Niewiele pisarza?
  Masz dość płacenia za ruch?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»