Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  SEO dla Bing i Yahoo w 2015 roku

  1. Opisy meta i słowa kluczowe
  2. Dokładne dopasowanie domen
  3. Zasadniczo, starsze czynniki w ogóle

  W przypadku wielu firm ich taktyka w Google będzie stosunkowo dobrze przekładać się na Yahoo i Bing. Rzadko zdarza się, aby witryna działała dobrze w Google, ale cierpi na Yahoo i Bing, ale tak się dzieje. W takich przypadkach ważne jest, aby wiedzieć, jakie są różnice w algorytmach wyszukiwarek, więc możesz skupić się na czynnikach bardziej istotnych dla Yahoo i Bing.

  Podczas gdy Yahoo i Bing nie są identyczne w swoich wynikach wyszukiwania, są bardzo podobne ze względu na to, że wyszukiwarka Yahoo jest w dużej mierze zasilana przez Bing. Oznacza to, że optymalizacja dla Bing prawdopodobnie podniesie Cię również w Yahoo. Należy pamiętać, że niektóre taktyki, które działają w Bing, mogą zaszkodzić waszym rankingom Google i rzadko są warte poświęcenia wyników Google dla Bing i Yahoo. Biorąc to pod uwagę, upewnij się, że znasz efekty tej taktyki na wyniki Google, zanim zastosujesz je w celu optymalizacji pod kątem wyszukiwarek o mniejszym udziale w rynku.

  Opisy meta i słowa kluczowe W przypadku wielu firm ich taktyka w Google będzie stosunkowo dobrze przekładać się na Yahoo i Bing

  Google ogłosił lata temu, że nie liczą już meta słów kluczowych i opisów jako czynników rankingowych, wydaje się, że Bing i Yahoo zaśpiewaj trochę innej melodii jeśli chodzi o te czynniki.

  Duane Forrester, ponownie i na nowo Bing Webmaster Outreach guy , wyszli i stworzyli meta słowa kluczowe, ale w naszych własnych testach i doświadczeniach uzyskaliśmy wsparcie dla Yahoo i Bing podczas umieszczania takich meta informacji.

  Klient przyszedł do nas z dobrymi rankingami Google, ale bardzo biedny Yahoo i Bing. To spowodowało, że głęboko przyjrzeliśmy się konkretnym technikom optymalizacji dla Bing i Yahoo. Jedną z pierwszych rzeczy, które zauważyliśmy, był brak meta słów kluczowych i opisów. Po ich wypełnieniu zauważyliśmy zauważalny wzrost w SERPach (z wyjątkiem Google).

  Na marginesie: nadal ważne jest, aby zoptymalizować opisy meta dla Google, ze względu na wpływ, jaki mogą one mieć na współczynniki klikalności.

  Dokładne dopasowanie domen

  Inną zauważalną różnicą między Bing, Yahoo i Google jest stosunek domen dokładnie dopasowanych w SERP. Google ma znacznie niższy współczynnik niż inne wyszukiwarki. Podczas zagłębiania się w domeny, które mają się dobrze i mają domeny dokładnie dopasowane, ale nie zajmują rangi w Google, logicznym wnioskiem jest to, że Yahoo i Bing używają tego jako ważniejszego współczynnika rankingu podczas porównywania wyników z Bing. Znowu długotrwałe zszywki marketing online podobnie jak domeny z dokładnym dopasowaniem nadal są czynnikiem dla Yahoo i Bing.

  Poniższy obrazek to zrzut ekranu SERP Binga dla „San Francisco Lawyers”.

  Poniższy obrazek to zrzut ekranu SERP Binga dla „San Francisco Lawyers”

  Nie jest to odkrycie niezwykle przydatne, ale dobrze jest wiedzieć, kiedy rywalizujesz na tych SERPach. Nie SEO warte swojej soli będzie zalecać przeniesienie domeny do EMD, aby uzyskać lepszą pozycję na Yahoo i Bing. To nie jest warte tego, co może się zdarzyć w witrynie w Google, po prostu zrozum tę koncepcję podczas prowadzenia konkurencyjnych badań w tych wyszukiwarkach.

  Zasadniczo, starsze czynniki w ogóle

  Jak zoptymalizowaliśmy specjalnie dla Bing i Yahoo, czułem się, jakbym optymalizował się dla Google kilka lat temu. Taktyki i zadania, które były dla mnie ważne wiele lat temu, były teraz ponownie czynnikiem, tylko w przypadku różnych wyszukiwarek. Nie wydaje mi się, żeby za daleko posunęło się stwierdzenie, że Yahoo i Bing są nadal technologicznie w tyle jeśli chodzi o algorytm Google, dlatego grają w niektórych obszarach, co oznacza, że ​​starsze taktyki mogą być bardziej skuteczne na tych mniejszych Wyszukiwarki.

  Więcej informacji na temat optymalizacji dla Bing i Yahoo zawiera aktywne forum z pewnymi informacjami: SEO Chat Bing i Yahoo SEO Forum (http://forums.seochat.com/bing-yahoo-search-optimization-61/).


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»