Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO dla początkujących: jak zoptymalizować treść pod kątem wyszukiwania

  1. Co to jest SEO?
  2. Dlaczego musisz zoptymalizować swoją witrynę pod kątem SEO
  3. Jak działają wyszukiwarki
  4. Co to jest algorytm?
  5. Jak przyciągnąć uwagę Google?
  6. Jak używać słów kluczowych do SEO
  7. Co to są tagi tytułowe?
  8. Co to jest opis meta?
  9. Jak linki pomagają w SEO?

  Jeśli dopiero zaczynasz korzystać z marketingu cyfrowego, optymalizacja wyszukiwarek (SEO) może wydawać się nieco tajemnicza

  Jeśli dopiero zaczynasz korzystać z marketingu cyfrowego, optymalizacja wyszukiwarek (SEO) może wydawać się nieco tajemnicza. Chociaż to prawda, istnieje wiele zasad, z których wiele wydaje się często zmieniać i nie są całkowicie przejrzyste, istnieją jednak pewne proste podstawy SEO, których każdy może się nauczyć i zastosować do swoich treści w celu zwiększenia ruchu z bezpłatnych wyników wyszukiwania.

  Co to jest SEO?

  Optymalizacja wyszukiwarek jest dokładnie tak, jak to brzmi: optymalizacja treści witryny pod kątem wyszukiwarek. W ten sposób Google (i inne wyszukiwarki) może łatwo indeksować treść, kategoryzować każdą ze stron na podstawie zawartych w nich informacji, a następnie udostępniać te strony osobom, które szukają tych informacji w Internecie.

  Dlaczego musisz zoptymalizować swoją witrynę pod kątem SEO

  Dokonując kilku drobnych poprawek w treści witryny, użytkownicy szukający w Internecie będą częściej ją znajdować, co oznacza większy ruch do Twojej witryny. Jeden studium przypadku autor: Backlinko wykazuje niewiarygodny wzrost o 385% ruchu organicznego wynikający z działań SEO.

  Według Dziennik wyszukiwarki 70–80% użytkowników ignoruje płatne reklamy, koncentrując się na bezpłatnych wynikach wyszukiwania. SEO to jeden z najtańszych i najłatwiejszych sposobów na zwiększenie ruchu na Twojej stronie. Szczerze mówiąc, nie optymalizując wyszukiwania, pozostawiasz gości na stole.

  Opracowanie strategii SEO pomaga najpierw zrozumieć podstawy działania wyszukiwarek.

  Jak działają wyszukiwarki

  Główny proces wyszukiwarki jest trojaki: indeksowanie, indeksowanie i zapytania. Zdefiniujmy każdy.

  • Indeksowanie: wyszukiwarka uruchamia program o nazwie „ pająk ”, Aby znaleźć treść w Internecie.
  • Indeksowanie: wyszukiwarka analizuje znalezione treści w celu ustalenia, o co chodzi, a następnie indeksuje je - lub organizuje treści - tak, aby można je było szybko odzyskać, gdy nastąpi następny krok.
  • Zapytanie: Podczas wyszukiwania online wyszukiwarka pobiera listę wyników do rozważenia. Te wyniki wyszukiwania pojawiają się na stronie SERP (strona wyników wyszukiwania). Jak to ujął Google , „… Nasze algorytmy wyszukują wyszukiwane hasła w indeksie, aby znaleźć odpowiednie strony”.

  Jak to ujął Google  , „… Nasze algorytmy wyszukują wyszukiwane hasła w indeksie, aby znaleźć odpowiednie strony”

  Co to jest algorytm?

  Algorytm Google to program, który analizuje szereg unikalnych cech każdej indeksowanej strony internetowej. Pomaga to Google wyświetlać najbardziej odpowiednie strony w odpowiedzi na zapytanie użytkownika.

  Bardzo niewiele osób zna rzeczywiste szczegóły algorytmu Google. Dzieje się tak, ponieważ Google utrzymuje swój dokładny algorytm w tajemnicy i często go aktualizuje, co utrzymuje społeczność SEO na palcach.

  To powiedziawszy, badając skuteczność treści, analitycy doszli do pewnych wniosków, w jaki sposób możesz uczynić swoją treść bardziej atrakcyjną dla algorytmu Google.

  Jak przyciągnąć uwagę Google?

  Oto sedno tego, dlaczego tu jesteśmy: aby dowiedzieć się, jak zwrócić uwagę Google na SEO, aby uzyskać wyższą pozycję i zwiększyć ruch w witrynie z wyszukiwania. Czego dokładnie szuka Google?

  Najpierw porozmawiajmy o tym, czego Google NIE szuka. W przeszłości wielu ekspertów SEO zajmowało się graniem w system, mając nadzieję na zdobycie czołowej pozycji w SERP, aby przyciągnąć użytkowników.

  Wyprodukowali ogromne ilości „cienkich” (300 słów lub mniej) stron o niskiej jakości na różne tematy. Spakowaliby te strony słowami kluczowymi, które są słowami pojawiającymi się w popularnych wyszukiwanych hasłach. Początkowo ten schemat działał, aż Google złapał i zaktualizował swój algorytm, aby udaremnić tę strategię.

  W dzisiejszych czasach najważniejsze jest, aby wiedzieć o SEO, że twoja treść musi być wysoka jakość , pouczające i satysfakcjonujące dla użytkownika. W gruncie rzeczy, jeśli twoja treść robi wrażenie na człowieku, prawdopodobnie zrobi wrażenie na Google.

  Jeśli Google ufa Twojej stronie w stopniu wystarczającym, by zapewnić Ci najwyższy wynik w zapytaniu, to lepiej, żeby strona ta dostarczyła świetna treść do widza. Jeśli wysoki odsetek użytkowników opuści stronę bez przechodzenia do innej, co spowoduje wysoki współczynnik odrzuceń , Google ukarze cię za to.

  Oto dwie kluczowe cechy treści, które według Google faworyzują.

  1. Długość : jeśli szukasz treści, która ma się pojawić na stronie z najlepszymi wynikami wyszukiwania, staraj się znaleźć około 2500 słów dla cennych treści. Dlaczego? Dobrze zbadane treści i dogłębnie poruszający temat robią wrażenie na Google.

  W badaniu 160 000 stron serpIQ ustaliło, że najlepsze wyniki SERP były zarezerwowane dla stron internetowych, które były dłuższe, przy spadku wydajności wyszukiwania, który zasadniczo korelował ze zmniejszającą się długością treści.

  W badaniu 160 000 stron serpIQ ustaliło, że najlepsze wyniki SERP były zarezerwowane dla stron internetowych, które były dłuższe, przy spadku wydajności wyszukiwania, który zasadniczo korelował ze zmniejszającą się długością treści

  2. Świeżość: aby pozostać po dobrej stronie Google, aktualizuj swoją witrynę świeża treść regularnie. Gdy pająk Google indeksuje i indeksuje twoją witrynę, dają ci ocenę świeżości, co wpływa na ich algorytm. Jeśli nie zaktualizujesz swojej witryny co najmniej raz w tygodniu, zacznie ona wydawać się nieaktualna dla Google, a zatem mniej atrakcyjna.

  Jak używać słów kluczowych do SEO

  Zobacz, jak omówiliśmy jakość i długość treści przed wyjaśnieniem, jak używać słów kluczowych? Nie dlatego, że słowa kluczowe nie są ważne, ponieważ są. Ale ze względu na wspomniane zmiany algorytmu słowa kluczowe nie mają już mocy, którą kiedyś posiadały. Jeśli nie masz świetnych treści, wszystkie słowa kluczowe na świecie nie mogą ci pomóc. (I w rzeczywistości zbyt wiele słów kluczowych lub „ upychanie słów kluczowych ”- skrzywdzi cię w postaci Kary Google .)

  To powiedziawszy, słowa kluczowe są nadal ważnym elementem, który należy uwzględnić w strategii SEO. Słowa kluczowe mogą pomóc w określeniu, o czym napiszesz, abyś miał największą szansę na przyciągnięcie ruchu. Skąd wiesz, które słowa kluczowe przyciągają użytkowników do Twojej witryny?

  To prowadzi nas do pytania: jakie jest słowo kluczowe? Wyjaśniliśmy to krótko powyżej, ale nieco głębiej słowo kluczowe to słowo lub krótka fraza, która pojawia się w popularnych wyszukiwanych hasłach. Przeprowadzając badania słów kluczowych, odkrywasz, które słowa kluczowe mogą potencjalnie zwiększyć ruch w Twojej witrynie. Używasz słów kluczowych, pisząc treści, które koncentrują się na tematach obejmujących te słowa kluczowe, i pamiętaj, aby umieścić te słowa kluczowe w swoich treściach.

  Google's Planer słów kluczowych jest najlepszym narzędziem SEO dla profesjonalistów, jeśli chodzi o umiejętność pisania treści, które są istotne i muszą uzyskać organiczny ruch związany z wyszukiwaniem. Krótko mówiąc, możesz użyć narzędzia planowania słów kluczowych, aby dowiedzieć się, które wyszukiwane hasła są popularne w Twojej niszy. Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje na temat korzystania z terminarza, sprawdź Przewodnik Backlinki .

  Co to są tagi tytułowe?

  W skrócie, tag tytułowy to tytuł strony lub artykułu. Twój tag tytułowy pojawi się na stronach SERP, u góry strony w przeglądarce i podczas udostępniania strony w mediach społecznościowych. Tag tytułowy powinien wyświetlać zwięzły i dokładny opis treści na stronie, ponieważ ma to kluczowe znaczenie zarówno dla wygody użytkownika, jak i dla SEO.

  Na serwerze SERP wygląda to jak twój tag tytułowy (wykorzystaliśmy tytuł tego artykułu „SEO dla początkujących: jak zoptymalizować treść pod kątem wyszukiwania” jako nasz przykład)

  Na serwerze SERP wygląda to jak twój tag tytułowy (wykorzystaliśmy tytuł tego artykułu „SEO dla początkujących: jak zoptymalizować treść pod kątem wyszukiwania” jako nasz przykład)

  Jeśli chodzi o optymalizację tagów tytułów w swojej witrynie, należy postępować zgodnie z najlepszymi praktykami, aby pozytywnie wpłynąć na SEO. Oto kilka zaleceń dotyczących optymalizacji tagów tytułu do wyszukiwania:

  • Zachowaj tag tytułowy zawierający od 50 do 60 znaków. (Powyższy przykład ma 58 znaków.) Zapobiega to odcięciu zbyt długiego tytułu w wynikach wyszukiwania.
  • Twój tytuł musi dokładnie opisywać zawartość strony.
  • Umieść słowa kluczowe na początku tagu tytułowego.

  Ważne jest również, aby pamiętać, aby nigdy nie używać tego samego tagu tytułowego na wielu stronach w witrynie. Duplikaty treści w Twojej witrynie zostaną ukarane przez Google. Jeśli masz dwie strony o podobnej treści, połącz je w jedną stronę lub wymyśl sposoby różnicowania i różnicowania treści, które będą zawierać tagi tytułu.

  Co to jest opis meta?

  Zanim zdefiniujemy metaopis, pomaga zdefiniować skrawek . Fragment jest opisem, który Google wyświetla na serwerze SERP pod tagiem tytułu. Fragment jest krótkim podsumowaniem strony, dzięki czemu użytkownicy mogą uzyskać podgląd zawartości strony przed kliknięciem.

  Metaopis to także krótkie streszczenie lub opis zawartości strony, ale jest tworzony przez Ciebie. Możesz zainstalować wtyczkę SEO w swoim CMS, np Yoast , co pozwala zaoferować Google treść fragmentu. Jeśli Google uzna, że ​​Twój opis jest odpowiedni dla zapytania użytkownika, Twój metaopis pojawia się w SERP jako fragment. Jeśli nie utworzysz własnego opisu meta, Google wyświetli własny fragment kodu z treści na Twojej stronie.

  Gdy użyjesz słowa kluczowego w swoim metaopisie, wyszukiwarki podświetlą go we fragmencie, jeśli użytkownik wykonał zapytanie zawierające to słowo kluczowe. Te wyróżnione słowa kluczowe mogą zwrócić uwagę użytkownika wyszukiwarki, co może skutkować wyższym współczynnikiem klikalności Twojej treści. Zwróć uwagę na słowa kluczowe „przyciski udostępniania” i „społecznościowe” wyróżnione w poniższym fragmencie:

  Możesz łatwo dodawać tagi tytułowe i opisy meta do treści za pomocą All In One SEO WordPress plugin . Teraz, gdy znasz już podstawy, mamy jeszcze jeden ostatni temat do omówienia: linki.

  Jak linki pomagają w SEO?

  Linki w Twojej witrynie mogą zapewnić dużą wartość pod względem SEO. Istnieją dwa różne typy linków, które można zawrzeć w treści WWW: linki wewnętrzne i linki zewnętrzne .

  Wewnętrzny link łączy jedną stronę Twojej witryny z drugą. Na przykład Twoja strona główna może prowadzić do strony „skontaktuj się z nami” w Twojej witrynie. W przypadku łącza wewnętrznego domena źródłowa i docelowa są takie same. Wewnętrzne linki pomagają użytkownikom (i pająkom) poruszać się po Twojej stronie łatwo i wydajnie.

  Link zewnętrzny to link w treści, który kieruje użytkownika do innej, zewnętrznej domeny. Wykonane dobrze, linki do treści zewnętrznych powinny wskazywać, że Twoje treści są dobrze zbadane z renomowanych źródeł, które Google lubi oglądać.

  Chociaż linki mogą znacznie pomóc w rankingu SEO, istnieją pewne rzeczy, które mogą go również zaszkodzić. Uważaj, aby uniknąć błędów w swoich linkach. Podczas korzystania z linków w treści należy wziąć pod uwagę kilka czynników:

  • Linki z witryn związanych z twoim produktem lub tematem są zwykle bardziej cenne niż linki do stron niepowiązanych, ponieważ powiązane witryny zapewniają większą aktualność.
  • Tekst linku - powszechnie określany jako „tekst kotwicy” - ma znaczenie, ale nie tak bardzo, jak kiedyś. Zbyt optymalizacja Twój tekst kotwicy może zostać ukarany przez Google! W przeszłości eksperci SEO uważali, że najlepiej jest umieszczać słowa kluczowe w tekście zakotwiczonym. Teraz wiemy, że najlepszą metodą jest po prostu pisanie w sposób naturalny i odpowiednie łączenie, bez próby grania w system.
  • Liczba linków zawartych na stronie ma znaczenie pod względem SEO. Chcesz opublikować wystarczającą liczbę linków, ale nie chcesz też publikować zbyt wielu linków. Gdy strona prowadzi do wielu stron internetowych, Google dzieli wartość linków przez liczbę linków na stronie. Oznacza to, że wartość jednego linku spośród wielu jest rozcieńczona w porównaniu z wartością pojedynczego linku na stronie bez wielu innych. Więc jeśli masz ważną treść, na którą chcesz zwrócić uwagę Google - czy to twój własny wewnętrzny link, czy cenny zasób zewnętrzny - uważaj, aby nie osłabić tej wartości, łącząc w sposób niedyskryminacyjny.

  Teraz, gdy dobrze rozumiesz podstawowe sposoby, w jakie SEO może dla ciebie pracować (i przeciwko tobie, jeśli jest stosowany nieprawidłowo), możesz zastosować te strategie, aby stworzyć lepszą treść. Ponadto zwiększysz ruch w witrynie z wyszukiwania. Oznacza to, że nowi użytkownicy, którzy szukają tematów, które Cię dotyczą, będą mogli lepiej Cię znaleźć wśród morza twórców treści w Internecie.

  Ostatnia modyfikacja: 6 września 2018 r

  Co to jest SEO?
  Jak przyciągnąć uwagę Google?
  Co to jest opis meta?
  Jak linki pomagają w SEO?
  Co to jest SEO?
  Co to jest algorytm?
  Jak przyciągnąć uwagę Google?
  Czego dokładnie szuka Google?
  Dlaczego?
  Skąd wiesz, które słowa kluczowe przyciągają użytkowników do Twojej witryny?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»