Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO dla Prestashop: Niezbędny przewodnik pozycjonowania stron internetowych

  1. Czynniki SEO przed rozpoczęciem handlu elektronicznego.
  2. Hosting
  3. Domena.
  4. Keyword Research.
  5. Struktura sieci
  6. Czynniki pozycjonowania SEO na stronie dla PrestaShop.
  7. Tytuły i opisy.
  8. Tagi nagłówka. H1, H2, H3 ...
  9. Optymalizacja strony głównej lub głównej.
  10. Optymalizacja ofert produktów.
  11. Zoptymalizowane obrazy
  12. Aktualizacja treści na blogu.
  13. Struktura linków wewnętrznych.
  14. Czynniki pozycjonowania SEO poza stroną.

  SEO dla PrestaShop: niezbędny przewodnik do pozycjonowania e-commerce (I)

  5 (100%) 3 głosy

  SEO lub pozycjonowanie organiczne to jedna z najlepszych opcji generowania ruchu wysokiej jakości w sklepie internetowym, choć nie tylko. Pozycjonowanie SEM, kampanie reklamowe w sieciach społecznościowych lub działania marketingowe e-mail mogą być równie ważnymi alternatywami. Obstawianie jednego lub drugiego będzie decyzją, którą musimy podjąć, przygotowując cyfrowy plan marketingowy E-commerce.

  W każdym razie w tym artykule poznamy i wyjaśnimy, jak poprawić  Pozycjonowanie SEO  z  sklep internetowy zaprogramowany w Prestashop W każdym razie w tym artykule poznamy i wyjaśnimy, jak poprawić Pozycjonowanie SEO z sklep internetowy zaprogramowany w Prestashop . Niektóre czynniki, które zamierzamy przeanalizować, są również powtarzalne w przypadku pozycjonowania strony lub bloga w Internecie.

  Czynniki SEO przed rozpoczęciem handlu elektronicznego.

  Jeśli myślisz o utworzeniu sklepu internetowego i zatrudnieniu konsultanta SEO , zdecydowanie zaleca się dołączenie do projektu od minuty 0. Nawet przed zakontraktowaniem hostingu lub określeniem nazwy domeny. W przeciwnym razie prawdopodobne jest, że znajdziemy różne utrudnienia, które utrudniają optymalizację SEO naszego PrestaShop . Czy to w ten czy inny sposób, przed zaprogramowaniem sklepu internetowego musisz wziąć pod uwagę te czynniki.

  1. Hosting

   Hosting internetowy, na którym będziemy przechowywać informacje o naszym sklepie internetowym, jest jednym z najważniejszych punktów dla optymalnego pozycjonowania stron internetowych. Nie wszystkie oferują te same korzyści, a zatem różnice w cenach między jednym a drugim.
   Czas reakcji, stabilność, konfiguracja serwera, adres IP geolokowany w kraju naszej strony internetowej, jeśli jest dedykowany lub udostępniany lub jakie inne witryny są hostowane na serwerze w przypadku hostingu współdzielonego; to tylko niektóre z czynników, które będą miały wpływ na inne witryny. Radzę, aby wykluczyć tanie hostessy typu 1 i 1 i zaufać innym z lepszymi funkcjami, takimi jak Dinahosting lub Raiola Network ,

  2. Domena.

   Ze słowem kluczowym lub marką? Obecnie domeny ze słowami kluczowymi, takimi jak „www.fontaneriabarataenvalencia”, mają niewielką wagę w strategii SEO. Dlatego nie tracimy czasu i pieniędzy na zakup domen za pomocą słów kluczowych.
   Nazwa domeny idealnej to nazwa krótka, łatwa do zapamiętania i wymówienia, bez skryptów, a najlepiej dla sklepu internetowego .com .
   W odniesieniu do domeny, inne czynniki, takie jak staż pracy, jej historia, okres zatrudnienia lub jeśli domena whois jest wpływem publicznym.

  3. Keyword Research.

   Oprócz powyższego, przed rozpoczęciem procesu optymalizacji SEO sklepu internetowego należy przeprowadzić badanie słów kluczowych ( Badania słów kluczowych ), aby określić, jakie będą warunki, które chcemy umieścić na podstawie liczby wyszukiwań i konkurencji.
   Na początku lepiej jest pracować słowa kluczowe z długim ogonem , Oznacza to, że umieść nasz sklep internetowy dla tych słów, które mają mniejszą liczbę wyszukiwań, ale które będą bardziej szczegółowe, przyciągną ruch o wyższej jakości.

  4. Struktura sieci

   Najpopularniejszą strukturą organizacyjną sklepu internetowego jest hierarchia lub drzewo. Przed projektowaniem i programowaniem musimy narysować strukturę sieci , którą zamierzamy wdrożyć. W tym celu ustalimy, jakie będą kategorie („odzież męska”), podkategorie („spodnie męskie”) i strony naszego sklepu internetowego. Po zdefiniowaniu musimy przypisać do każdej strony lub strony docelowej (domu, kategorii, podkategorii, stron ...) główne słowo kluczowe i różne słowa kluczowe powiązane z długim ogonem, które później zoptymalizujemy pod kątem prawidłowego pozycjonowania w wyszukiwarkach.

  Czynniki pozycjonowania SEO na stronie dla PrestaShop.

  SEO na stronie to optymalizacja wewnętrznych czynników naszego sklepu internetowego, dzięki czemu Google Spider rozumie, czym jest jego treść, indeksuje go i klasyfikuje najlepiej, jak to możliwe. Ostatecznym celem będzie przyciągnięcie wysokiej jakości odwiedzających i przekształcenie ich w konwersje , Czynniki, które należy uwzględnić przy pozycjonowaniu stron internetowych, są zróżnicowane. Następnie wyjaśnię najważniejsze.

  1. Tytuły i opisy.

   Tytuł jest nazwą opisową, która pojawia się na karcie przeglądarki strony, a opis meta to opis, który dostarcza informacji o stronie wyszukiwarkom.

   Bardzo ważne jest, abyśmy zadbali o pisanie obu etykiet, ponieważ im więcej kliknięć (CTR lub Click Through Rate) w wynikach Google, tym więcej możliwości skalowania pozycji. Google Search Console udostępnia informacje CTR.

   Zoptymalizowany tytuł to taki, który wraz ze słowami kluczowymi wzbudza zainteresowanie użytkowników bez przekraczania limitu dozwolonych znaków, 74.
   Ze swej strony zoptymalizowany opis meta to taki, który wraz z długimi słowami kluczowymi rozszerza informacje o tytule i przedstawia pewną przewagę konkurencyjną, bez przekraczania dozwolonego limitu, 260 znaków.
   Aby sprawdzić, czy tytuły i opisy naszego PrestaShop są zoptymalizowane, możemy skorzystać z cyfrowego narzędzia marketingowego Krzycząca Żaba , Pamiętaj, że każda strona naszej witryny musi mieć tytuł i własny, zoptymalizowany opis meta.

   Tytuł i opis meta wraz z adresem URL to, co wyszukiwarki wyświetlają w wynikach wyszukiwania. To jest to, co znamy pod pojęciem fragmentów .

  2. Tagi nagłówka. H1, H2, H3 ...

   Nagłówki to etykiety, które pozwalają nam uszeregować zawartość strony według ważności. Mają one szczególne znaczenie w optymalizacji artykułu na blogu, ale także na stronie internetowej sklepu internetowego w PrestaShop .
   Zaleca się używanie tylko H1 dla tytułu strony, H2 dla sekcji, H3 dla podsekcji ... zawsze zawierają słowa kluczowe, zwłaszcza słowa kluczowe z długim ogonem na początku każdej etykiety, które są uporządkowane: pierwsze H1, a następnie H2 i tak dalej. Domyślnie wiele szablonów nie ma zoptymalizowanych znaczników nagłówka, więc programista powinien je zmodyfikować zgodnie z instrukcjami Konsultant SEO ,

  3. Optymalizacja strony głównej lub głównej.

   Na stronie głównej zoptymalizowane zostaną najbardziej ogólne słowa kluczowe, na przykład: Sklep obuwniczy online.
   Aby to zrobić, oprócz optymalizacji tego, co opisano w punktach 1 i 2, istotne jest włączenie do treści tego samego tekstu opisowego zoptymalizowanego pod kątem maksymalnego możliwego rozszerzenia (np. 800 słów). Jeśli nie wiesz, co napisać, dobrym pomysłem jest opisanie, co oferuje sklep internetowy, jakie są jego wartości różnicowe, jakie gwarancje oferuje, jaką firmę zarządza itp. Pamiętaj, że ta kopia zostanie przeczytana przez potencjalnych klientów. Postaraj się, aby była przydatna i wzbudzaj zainteresowanie swoimi produktami.

  4. Jak widzieliśmy w punkcie 3, jeśli chodzi o optymalizację strony głównej, musimy zoptymalizować każdą z różnych kategorii i podkategorii naszego sklepu internetowego, stosując to, co widzieliśmy w poprzednich punktach: meta tagi, etykiety nagłówków i teksty opisowe Jak widzieliśmy w punkcie 3, jeśli chodzi o optymalizację strony głównej, musimy zoptymalizować każdą z różnych kategorii i podkategorii naszego sklepu internetowego, stosując to, co widzieliśmy w poprzednich punktach: meta tagi, etykiety nagłówków i teksty opisowe . Wszystko to zoptymalizowane za pomocą słowa kluczowego i długich słów kluczowych każdej kategorii: „Obuwie damskie”, „kupuj buty damskie”, „kupuj buty damskie online” lub „kupuj tanie buty damskie”.
   Aby sprawdzić, czy każda strona docelowa lub kategoria jest poprawnie zoptymalizowana, pomóż sobie SEOquake , Wtyczka do Chrome, która kontroluje gęstość słów kluczowych, wśród innych czynników SEO.

  5. Optymalizacja ofert produktów.

   To, co widać w kategoriach, musi być również zastosowane do każdego arkusza produktu, jeśli chcemy, aby nasza witryna była pozycjonowana na jak najwięcej warunków. Pamiętaj jednak, że nie tylko musi być zoptymalizowany pod kątem SEO, ale także karta produktu musi być idealna tak, że generuje zaufanie do użytkowników.

  6. Zoptymalizowane obrazy

   W optymalizacji obrazów sklepu internetowego należy wziąć pod uwagę różne punkty. Nie przestanę ich szczegółowo opisywać. Możesz je sprawdzić Ważne aspekty przy optymalizacji obrazów ”. Pamiętaj, że sam obraz może być umieszczony w Grafice Google. Dlatego nie zaniedbuj tego punktu.

  7. Aktualizacja treści na blogu.

   Google lubi, aby strony internetowe były często aktualizowane. W sklepie internetowym nie jest to łatwe. Dlatego blog jest niezbędny do dostarczania treści do naszego sklepu internetowego .
   Aby to zrobić, zainstaluj WordPress w podfolderze, a nie subdomeny, i ustal strategię treści, która doda wartości potencjalnym klientom i pomoże zwiększyć SEO niektórych słów kluczowych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zarządzania blogiem , odwiedź sekcję „ Marketing treści

  8. Struktura linków wewnętrznych.

   Linki zewnętrzne są tak samo ważne, jak zoptymalizowana struktura łączy między różnymi kategoriami, podkategoriami i stronami sklepu internetowego. Ponadto wygodnie jest łączyć artykuły bloga ze sobą, te z kategoriami produktów lub stronami, które są najbardziej zainteresowane pozycjonowaniem i / lub domem . Dzięki temu możemy sprawić, by Google wiedziało, które strony są najważniejsze w naszym sklepie internetowym.
   Zaleca się, aby tekst zakotwiczenia łącza był słowem kluczowym, za pomocą którego chcemy umieścić stronę docelową, i musi być inny niż słowo kluczowe zoptymalizowane na stronie linku wychodzącego. Dzięki temu pomagamy Google zrozumieć, na jakich warunkach odnośna strona jest odpowiednia.

  Czynniki pozycjonowania SEO poza stroną.

  Jeśli chodzi o czynniki SEO off page , odnosimy się głównie do uzyskiwania linków z innych stron internetowych, które wskazują na nasz sklep internetowy, czyli linki wsteczne , Może myślisz, że im więcej, tym lepiej, ale tak nie jest. Prawda jest taka, że ​​im lepsza jakość, tym lepiej. Przez „jakość” rozumiemy domenę (DA).

  Możemy uzyskać linki zwrotne organicznie lub poprzez tworzenie linków Możemy uzyskać linki zwrotne organicznie lub poprzez tworzenie linków .

  • Linki organiczne to te, które są generowane naturalnie, w wyniku pracy i tworzenia dobrych treści, które w rezultacie generują inne strony, które cytujemy i łączymy. Jak możesz sobie wyobrazić, nie są łatwe do zdobycia.
  • Linki generowane przez budowanie linków to te uzyskane za pomocą jednej z technik wyjaśnionych szczegółowo w artykule „Link Building. Jak generować linki jakościowe , Zapraszam do lektury.

  Na koniec musimy szczegółowo opisać czynniki SEO na stronie technicznej . Przeanalizujemy go w następnym poście: czym są i jak je skonfigurować, aby zwiększyć liczbę wizyt organicznych w naszym PrestaShop . Odnosimy się do optymalizacji czasów ładowania (WPO), tworzenia mapy witryny, konfiguracji kanonicznego adresu URL, wśród innych czynników technicznych dla PrestaShop.

  Jeśli szukasz agencja marketingu cyfrowego skontaktuj się z nami Pomożemy Ci poprawić pozycjonowanie SEO twojego sklepu internetowego w Prestashop . A jeśli chcesz poprosić o którykolwiek z analizowanych czynników, dodać więcej lub dokonać pewnych kwalifikacji, to twoja kolej.

  Ze słowem kluczowym lub marką?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»