Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO dla startupów: przewodnik dla początkujących

  1. DIY Your SEO z tymi 5 krokami
  2. 1. Poznaj odbiorców docelowych
  3. 2. Badanie i stosowanie słów kluczowych
  4. 3. Zwiększ głośność treści
  5. 4. towarzysko!
  6. 5. Analiza i audyt - najlepsze narzędzia do ciągłego SEO
  7. DIY SEO dla startupów

  Jesteś startupem, który chce konkurować za pomocą SEO, czy to poprzez kopiowanie witryny, czy marketing treści. Rozumiesz znaczenie SEO w dotarciu do nowych klientów i ich konwersji, ale nie możesz całkowicie wyrzucić dużych pieniędzy na agencję. Co możesz zrobić zamiast tego?

  Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych (SEO) dla startupów może wydawać się zestawem umiejętności zarezerwowanym dla komputerowych majsterkowiczów i techników. Jeśli uważasz, że cyfrowe rzeczy nie są po prostu twoim mocnym akcentem, nie jesteś sam. Ale nie przejmuj się.

  Możesz dodać SEO do swojej listy DIY, łatwo. I powinieneś.

  Po pierwsze, agencje SEO i konsultanci mogą być drogie dla startupów i małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), które chcą utrzymać koszty na niskim poziomie. Strony internetowe, płatne reklamy, sklepy e-commerce i osoby, które wynajmujesz, aby je uruchomić, mogą być drogie.

  Pomimo tego, jak ważne jest dla Ciebie SEO, prawdopodobnie nie chcesz dodać nowej agencji lub konsultant do listy wydatków.

  Po drugie, właściciele małych i średnich przedsiębiorstw, przedsiębiorstwa handlu elektronicznego i marketingowcy cyfrowi i tak powinni znać strategię SEO i najlepsze praktyki. Nie tylko rozszerza twój repertuar umiejętności, ale zapewnia, że ​​możesz sprawdzić (i podwójnie sprawdzić) każdą pracę SEO, którą zlecisz w przyszłości.

  Porozmawiajmy o tym, jak możesz zrozumieć i przeanalizować te koncepcje, i dowiedzieć się, jak zoptymalizować SEO za darmo - lub za mniej niż kosztowałaby to agencja lub konsultant.

  DIY Your SEO z tymi 5 krokami

  Jeśli zabrałeś swój start tak daleko na własną rękę (lub z małym zespołem), możesz łatwo przeprowadzić własną optymalizację pod kątem wyszukiwarek. Pomyśl o tym jako o innym narzędziu w swoim stale rozwijającym się, przedsiębiorczym pasku narzędzi.

  Technicznie rzecz biorąc, poniższe kroki powinny być przestrzegane w porządku, ale nie krępuj się, w zależności od twojej poprzedniej wiedzy SEO i tego, jak odnosi się ona do twojej obecnej obecności cyfrowej.

  W porządku. Wskoczmy.

  1. Poznaj odbiorców docelowych

  Możesz myśleć: „Cóż, duh.”

  I tak, oczywiście musisz znać swój rynek docelowy i sprzedawać. To nie tylko inspiruje i dyktować swoje działania marketingowe , ale da ci to kierunek.

  Istotą SEO dla startupów jest optymalizacja obecności w wyszukiwarkach. To ważne, ponieważ więcej niż 70% konsumentów zaczyna od wyszukiwarki podczas zakupów i porównywania produktów lub usług.

  Poprawiając SEO, musisz rozważyć, kto Cię szuka. To jest miejsce, do którego trafiają twoi docelowi odbiorcy.

  Jeśli jeszcze nie masz ochoty na spotkanie z grupą docelową, zatrzymaj się tutaj i przeczytaj ten post . W tym artykule zastanawiam się, dlaczego należy zdefiniować grupę docelową i jak to zrobić. A po przeczytaniu tego możesz znać swoją grupę docelową lepiej niż najlepszy przyjaciel lub inny znaczący (po prostu nie mów im).

  Przejrzyjmy kilka podstawowych badań odbiorców docelowych.

  1. Zacznij od tego, co wiesz. Naszkicuj dane demograficzne (dane fizyczne) i psychograficzne (dane psychiczne i emocjonalne) odbiorców, z którymi jesteś zaznajomiony. Jeśli nie masz teraz klientów, zbuduj fałszywą osobowość idealnego nabywcy.
  2. Rozejrzyj się. Po wyczerpaniu wiedzy o publiczności i swoim zespole rozejrzyj się. Wstrząśnij swoją obecną bazą klientów za pomocą bezpłatna ankieta , wywiad (który mógłby służyć jako treści generowane przez użytkowników później) lub grupa fokusowa . Postępuj a analiza konkurencyjna sprawdzić odbiorców swoich konkurentów. Przeprowadź głębokie nurkowanie w swoim produkcie lub usłudze, aby dowiedzieć się, do kogo jest kierowany.
  3. Wskakuj online. Sprawdź, co inni zbadali i napisali na temat Twoich odbiorców. Użyj baz danych, takich jak Quantcast , Google Trends , i Ahrefs .

  Świetny! Więc skompilowałeś docelową grupę odbiorców. Teraz zmieńmy tę osobę, aby odkryła podstawowe słowa kluczowe. Zacznij od zadawania sobie tych pytań.

  • Jakie są punkty bólu twojej publiczności?
  • Dlaczego mieliby szukać (i miejmy nadzieję, że kupili) twój produkt lub usługę?
  • Jakie elementy Twojego produktu lub usługi zachęcają klientów do wyszukiwania?

  Na przykład jestem właścicielem firmy zajmującej się wyskakującym okienkiem z przesyłką lokalną. Nie spodziewałbym się, że konsumenci będą mnie szukać po imieniu. Zamiast tego najprawdopodobniej szukają „lokalnych przesyłek dla kobiet”, „jak sprzedawać używane ubrania” lub „kupują używane torebki z marką”.

  Użyj docelowej grupy docelowej, aby przeprowadzić burzę mózgów od 5 do 10 słów lub fraz, które potencjalny konsument może wyszukać. Staraj się gromadzić naturalne, konwersacyjne słowa kluczowe, a nie żargon specyficzny dla branży. Postaw się w butach swoich odbiorców.

  Jeśli utkniesz, w porządku. Następna sekcja pomoże Ci rozwinąć.

  Uzyskaj bezpłatny natychmiastowy dostęp do 28 sprawdzonych strategii marketingowych dla startupów tutaj!

  2. Badanie i stosowanie słów kluczowych

  Darmowe narzędzia, takie jak Narzędzie propozycji słów kluczowych Dominator , Ubersuggest , i Soolve są dobre miejsca, aby rozpocząć badanie swoich proponowanych słów kluczowych. Narzędzia te pomagają rozwinąć potencjalne frazy i pokazać, gdzie są aktywne określone wyszukiwane hasła (w Google, Amazon, YouTube itp.). Scal słowa to kolejne bezpłatne narzędzie, które pomoże Ci zebrać wszystkie możliwe kombinacje słów kluczowych.

  Źródło Źródło

  Jeśli masz środki na zainwestowanie w ten proces (co możesz zrobić, jeśli masz własne SEO… mrugnij, mrugnij), sprawdź narzędzia takie jak Wordtracker i SEMRush . Te dzieci zapewniają nie tylko badania słów kluczowych, ale także trendy wyszukiwania, wskaźniki konkurencji SEO, porównanie wyników wyszukiwania w wyszukiwarkach (SERP), audyty zwrotne i wyszukiwania wykluczających słów kluczowych.

  Wzdłuż narzędzia do badania słów kluczowych , możesz także zastosować pewne sztuczki i techniki słów kluczowych, aby pomóc Ci wyczuć, czego mogą szukać Twoi konsumenci. Uwaga: słowa kluczowe z krótkim ogonem mają zwykle długość jednego lub dwóch słów, podczas gdy słowa kluczowe z długim ogonem są dłuższe i bardziej szczegółowe. Na przykład „przedsiębiorczość” jest słowem kluczowym krótkiego ogona, a „budowanie strony internetowej dla firmy” to słowo kluczowe o długim ogonie.

  Podczas gdy krótkie słowa kluczowe są łatwiejsze do burzy mózgów, są o wiele trudniejsze do uszeregowania. Celem badań nad słowami kluczowymi jest zidentyfikowanie silnej kombinacji odpowiednich słów kluczowych o krótkim i długim ogonie, które wychwytują wszystkie możliwe zachowania konsumentów w wyszukiwarkach. Zdrowa mieszanka słów kluczowych zawierałaby kilka podstawowych słów kluczowych o krótkim ogonie, które obejmują Twoją branżę (np. Przedsiębiorczość, startupy, biznes, e-commerce itp.) I co najmniej pięć słów kluczowych „długich” „pod” każdym krótkim ogonem.

  Wróćmy do przykładu mojej lokalnej firmy, zdarzenia wyskakującego na przesyłce. Zamierzam zastosować proces analizy słów kluczowych SEO określany jako „ kwalifikacja wzorcowa poprzez łodygi i kwalifikatory . ”Oznacza to, że zaczynasz od słowa kluczowego (łodygi) i zawężasz wyszukiwane hasło, dodając kilka modyfikujących słów (kwalifikatorów). Używając słowa kluczowego „konsygnacja”, zastosuję osiem wspólnych kwalifikatorów, aby rozwinąć moje długoterminowe słowa:

  1. Przymiotnik określający cenę i jakość produktu, taki jak „ tania przesyłka”
  2. Lokalizacja, np. „Przesyłka Louisville
  3. Specyfika marki, np. „ Ivory Consignment”
  4. Specyfikacja produktu lub funkcja, taka jak „przesyłka dla kobiet
  5. Rodzaj produktu, taki jak „przesyłka jeansowa”
  6. Przeznaczenie lub zastosowanie, takie jak „przesyłka świąteczna
  7. Porównanie, takie jak „przesyłka a odsprzedaż
  8. Żądanie działania, takie jak „przesyłka sklepowa

  Umieszczenie krótkich słów kluczowych za pomocą tej techniki ekspansji może pomóc w identyfikacji słów kluczowych o długim ogonie, zapewniając więcej nieruchomości SEO. Pamiętaj, że niektóre z tych kwalifikatorów mogą ci nie pomóc.

  Na przykład kwalifikator lokalizacji jest przydatny dla mniejszych, lokalnych firm (takich jak moja!), Podczas gdy lokalizacja nie pomogłaby w międzynarodowym biznesie e-commerce. Ponadto zamiast „biznesowego podcastu” Foundr odniósłby więcej korzyści z „ podcast dla założycieli biznesu

  Ponadto zamiast „biznesowego podcastu” Foundr odniósłby więcej korzyści z „  podcast dla założycieli biznesu  ”

  Teraz, gdy masz wyczerpującą listę najczęściej wyszukiwanych i trafnych słów kluczowych, omówmy, jak wprowadzić je do swojej witryny.

  Zrozumienie wszystkich orientacji słów kluczowych pomoże Ci zorientować się, które zachowania wyszukiwania powinny być kierowane na które strony. Sprawdź tabelę, którą zamieściłem poniżej. Są to wyszukiwane hasła, które obecnie stosuję na różnych stronach mojej witryny.

  Jak widać, nazwa mojej firmy nie ma liczby wyszukiwań. Jestem stosunkowo nowy w okolicy, więc wiem, że to słowo kluczowe nie pomoże mi w rywalizacji. Nadal jednak to uwzględniam, ponieważ w końcu uwielbiam konsumentów, którzy szukają mnie po imieniu!

  Jak możesz umieścić swoje słowa kluczowe w swojej witrynie? Sprawdź adres URL każdej strony i upewnij się, że zawiera odpowiednie słowo kluczowe, jeśli nie wersję skróconą. Nie zaszkodzi także zamieścić go w tytule SEO i opisie meta, chociaż nie wpłynie to bezpośrednio na wyniki wyszukiwania. Ponadto umieść słowo kluczowe w tekście głównym, w co najmniej jednym nagłówku iw znacznikach alt dla każdego obrazu. Obrazy i tak są dobrą praktyką, ponieważ utrzymują odwiedzających dłużej i obniżają współczynnik odrzuceń witryny.

  Mówiąc o swojej stronie internetowej, zbadajmy, jak zoptymalizować SEO za pomocą bloga.

  3. Zwiększ głośność treści

  Czas na marketing Cliché of the Day ™!

  Treść jest królem. W dzisiejszych czasach posiadanie strategii marketingu treści przychodzących jest integralną częścią zdobywania trakcji online, przyciągania i konwersji potencjalnych klientów oraz kurowania lojalnej bazy klientów.

  Tworzenie wysokiej jakości treści może również pomóc w optymalizacji SEO twojego startupu. Pod względem jakości mówimy o rzeczowych, praktycznych, kuszących poradach w formie postów na blogu, e-booków, podcastów, kursów online, infografiki i innych.

  Ta treść jest ważna z kilku powodów. Po pierwsze, ustanowi autorytet w twojej niszy i przemyśle. Posty w blogach, biuletyny i przewodniki przedstawiają Twoją wiedzę na temat Twojej branży i pomogą ludziom polegać na Tobie dzięki unikalnej perspektywie i edukacji.

  Po drugie, przyciągnie jakość linków zwrotnych. Gdy ludzie dzielą się twoją treścią i odwołują się do Twojej witryny, ich linki zwrotne pomogą ustalić Twoją witrynę jako wartościową i jakościową. Ponadto budowanie treści zwiększy Twoje szanse na gości na większych, lepszych stronach internetowych - takich jak Huffington Post , Entrepreneur lub Założyciel ! Im wyższa liczba linków zwrotnych, tym wyższy SEO.

  Według Włóczęga wysokiej jakości treści to obszar, w którym użytkownicy mogą się skupić na wszystkich witrynach, aby zarabiać na Google. Świetna treść przyciągnie czytelników, przekonwertuje odwiedzających i sprawi, że Twoja strona pojawi się w wynikach wyszukiwania bardziej niż kret w Whack-a-Mole.

  Świetna treść przyciągnie czytelników, przekonwertuje odwiedzających i sprawi, że Twoja strona pojawi się w wynikach wyszukiwania bardziej niż kret w Whack-a-Mole

  Podobnie jak w przypadku stron internetowych, musisz zoptymalizować każdy post na blogu i treść Podobnie jak w przypadku stron internetowych, musisz zoptymalizować każdy post na blogu i treść. Po ustaleniu podstawowego słowa kluczowego dla każdego posta upewnij się, że jest on obecny w następujących pozycjach:

  • Adres URL posta
  • Tytuł SEO
  • Metaopis (uwaga: uwzględnienie słów kluczowych w opisie meta nie wpływa bezpośrednio na wyniki wyszukiwania, ale może zapewnić przejrzystość i zoptymalizować doświadczenie wyszukiwarki, zwiększając tym samym szanse na kliknięcie… co pomaga w SEO!)
  • Tytuł postu
  • Co najmniej jeden nagłówek
  • Wiele razy w tekście
  • Alt tekst wszystkich obrazów
  • Nazwy plików obrazów

  Te miejsca docelowe słów kluczowych pomogą zoptymalizować stronę i zwiększyć jej szanse na wykrycie w wynikach wyszukiwania. (Jeśli masz już zawartość na swojej stronie, sprawdź i zastosuj te zmiany w każdym poście).

  Nie jesteś pewien, czy możesz stworzyć wszystkie te niesamowite treści samodzielnie? Rozważać outsourcing tworzenia treści . Jest mnóstwo wykwalifikowani freelancerzy tam, którzy są głodni, aby napisać świetną treść!

  Uzyskaj bezpłatny natychmiastowy dostęp do 28 sprawdzonych strategii marketingowych dla startupów tutaj!

  4. towarzysko!

  Jeśli Twoja firma nie ma jeszcze obecności społecznej, powinieneś jak najszybciej to zrobić. Media społecznościowe zapewniają fantastyczną drogę do kontaktu z klientami w przyziemny, osobisty sposób.

  Zależy od Ciebie typ biznesowy i publiczność , powinieneś przynajmniej mieć Facebook , Świergot , i Instagram . Pinterest i Youtube są również cenne, jeśli planujesz udostępnić filmy lub treści wizualne.

  Media społecznościowe pozwalają nie tylko łączyć się z publicznością, ale dają odbiorcom różne sposoby nawiązania kontaktu z Tobą. Mogą śledzić Twoje posty, współdziałać z nimi, uczestniczyć w wyjątkowych ofertach i prezentach oraz udostępniać swoje treści swoim odbiorcom.

  W zamian zbierasz sygnały społecznościowe - polubienia, komentarze, akcje i widoki - które w rzeczywistości pomagają w ogólnym SEO. Liczba obserwujących, których masz na swojej stronie na Facebooku, liczba retweetów, które wymieniają Twoją markę, oraz liczba wyświetleń na twoich postach na Instagramie (na przykład) może prowadzić do zwiększenia świadomości marki i wzmianek, a także więcej czasu poświęconego na Twoja strona internetowa, jeśli jest połączona z kontami mediów społecznościowych.

  Media społecznościowe to także kolejna platforma, na której można dzielić się całą tą niesamowitą treścią, o której mówiliśmy powyżej. Im więcej spojrzeń na treść, tym większa szansa, że ​​zostanie udostępniona i połączona z nią, tworząc więcej linków zwrotnych, które przyczynią się do Twojego SEO.

  5. Analiza i audyt - najlepsze narzędzia do ciągłego SEO

  Ostatnią rzeczą, o której należy pamiętać podczas rozumienia SEO, jest to, że zasady zawsze się zmieniają. Jedna minuta, PageRank to wszechstronna metryka ; następny, przepływ cytatów Majestic jest królem. Google Penguin, narzędzie przeznaczone do przechwytywania linków spamowych i stron internetowych aktualizuje ich algorytm często i bez zwracania na to uwagi.

  Chodzi mi o to, że audyt i optymalizacja SEO prawdopodobnie nie będzie w przyszłości znaczyć. Nie jest to jeden uniwersalny proces, a kształcenie się na temat SEO wymaga zachowania najlepszych trendów w branży i najlepszych praktyk.

  Na szczęście istnieje wiele narzędzi, które pomogą Ci zarządzać własnym SEO. Jako przedsiębiorca i marketer cyfrowy i tak powinieneś rozumieć te narzędzia.

  Zacząć od Google Analytics . To nic nie kosztuje i dość istotne, ponieważ ponad 80% ruchu w wyszukiwarkach odbywa się w Google. Narzędzia Google Analytics są naprawdę całkiem fajne. Nie tylko umożliwiają sprawdzenie aktywności w witrynie, źródła użytkownika i czasu trwania sesji oraz odsłon strony w czasie rzeczywistym, ale także dostarczają szczegółowych informacji na temat danych demograficznych użytkownika i przepływu zachowań.

  Te informacje mogą być wykorzystane w tym, co wiesz o swoich odbiorcach oraz o tym, jak wchodzą w interakcję z Twoją witryną, tworząc w ten sposób wykształcony cykl audytu i optymalizacji SEO.

  Następnie idź do Google Webmaster . Zobaczysz te same dane, co w Analytics, ale Webmaster zapewnia również szczegółowy raport linki do Twojej witryny - bezpośredni dyktator zdrowia SEO. Webmaster zawiera również niezbędne narzędzie SEO Narzędzie Google Disavow Links . Używając Webmastera do przeglądania i sortowania linków zwrotnych witryny, może być konieczne odrzucenie kilku, które negatywnie wpływają na SEO. To miejsce, w którym to narzędzie jest przydatne.

  Następnie spójrzmy na MozBar . Jest to narzędzie typu rozszerzenie, które daje przegląd każdej odwiedzanej witryny, na przykład łączy na stronie, danych rankingowych i elementów strony. Chociaż płatne narzędzie Moz zapewnia jeszcze więcej, bezpłatna wersja jest nadal bardzo pomocna przy uruchamianiu SEO.

  Na koniec sprawdź WooRank . To bezpłatne narzędzie uszeregowuje Twoją witrynę, udostępnia informacje o możliwościach udostępniania społecznościowego, oferuje świetne porady dotyczące optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, a także umożliwia wyświetlanie witryny w telefonie komórkowym (to całkiem fajne). Mimo że dane te pokrywają się z danymi Analytics i MozBar, pomocne może być przeszukanie danych witryny przez inne narzędzie.

  Źródło

  Narzędzia wspomagające, takie jak te wymienione powyżej, mogą pomóc Ci uważnie śledzić SEO swojej witryny i wiedzieć, kiedy zmienić i zoptymalizować pewne szczegóły. Będziesz także w stanie nadążyć za stale zmieniającym się światem optymalizacji pod kątem wyszukiwarek.

  Uzyskaj bezpłatny natychmiastowy dostęp do 28 sprawdzonych strategii marketingowych dla startupów tutaj!

  DIY SEO dla startupów

  Dbanie o własne SEO nie jest takie trudne, prawda? Nawet jeśli zamierzasz zatrudnić agencję SEO lub konsultanta w przyszłości, warto zrozumieć mechanikę optymalizacji witryny, aby reagować na zachowania konsumentów w zakresie wyszukiwania.

  Ponieważ świat SEO często się zmienia, priorytetem jest pozostawanie na bieżąco z najlepszymi praktykami. Dodaj do ulubionych blogi SEO i bezpłatne kursy, które pomogą ci przetrawić nowe dane. Sprawdź treści takie jak Przewodnik startowy Google SEO i Kanał YouTube dla webmasterów Google uzupełnić to, czego się tutaj nauczyłeś.

  Zarządzałeś własnym SEO? Czego się nauczyłeś i zastosowałeś na swojej stronie w tym procesie? Wszelkie trudne pytania lub problemy, w których możemy Ci pomóc? Podziel się z nami w poniższych komentarzach!

  Co możesz zrobić zamiast tego?
  Jakie są punkty bólu twojej publiczności?
  Dlaczego mieliby szukać (i miejmy nadzieję, że kupili) twój produkt lub usługę?
  Jakie elementy Twojego produktu lub usługi zachęcają klientów do wyszukiwania?
  Jak możesz umieścić swoje słowa kluczowe w swojej witrynie?
  Nie jesteś pewien, czy możesz stworzyć wszystkie te niesamowite treści samodzielnie?
  Zarządzałeś własnym SEO?
  Czego się nauczyłeś i zastosowałeś na swojej stronie w tym procesie?
  Wszelkie trudne pytania lub problemy, w których możemy Ci pomóc?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»