Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO i SEA - wszystko, co musisz wiedzieć na temat swojej witryny, aby mieć rangę (część druga)

  1. Najlepsze praktyki, aby poprawić swój ranking dzięki SEA
  2. 2- SEA, wyszukiwarka i strony wyników wyszukiwania
  3. 3- Lepiej zrozumieć system aukcji AdWords, aby poprawić swoje kampanie
  4. SEA, prawdziwe wsparcie dla Twojej firmy on-line

  W pierwszej części tej syntezy SEO / SEA przeszliśmy przez najlepsze praktyki SEO, aby poprawić ranking witryny.

  Ale jak widzieliśmy, SEO to za mało . Aby mieć wszelkie szanse na dobrą pozycję, będziesz musiał być zawsze na bieżąco (jeśli chodzi o trendy cyfrowe i techniczne ), będziesz musiał regularnie monitorować swoją stronę, aby nie być zaskoczonym i przewidywać konieczne zmiany ale co ważniejsze, będziesz musiał zrozumieć i używać SEA (Search Engine Advertising) .

  Jak wspomniano w części pierwszej, miałem ostatnio okazję uczestniczyć w kursie na temat podstaw SEA i najlepszych praktyk prowadzonych przez pana Arnauda de Terline ( https://www.linkedin.com/in/arnaud-de-terline-55540914 ). Dzisiaj chciałbym podzielić się z Wami tą bardzo przydatną wiedzą.

  Najlepsze praktyki, aby poprawić swój ranking dzięki SEA

  1- Zasady SEA (lub szerzej SEM)

  „„ Marketing w wyszukiwarkach ”(SEM) był kiedyś używany jako termin ogólny obejmujący zarówno SEO (optymalizacja pod kątem wyszukiwarek), jak i płatne wyszukiwanie (SEA). Z czasem branża przyjęła skrót SEM, który odnosi się wyłącznie do wyszukiwania płatnego ” . http://searchengineland.com/guide/what-is-paid-search

  Dzisiaj SEA to proces zwiększania ruchu na stronie poprzez kupowanie reklam w wyszukiwarkach. SEA obejmuje wszystkie działania mające na celu zwiększenie widoczności strony internetowej . Nie jest już ściśle ograniczony do wyszukiwarek, ale jest również otwarty na sieci społecznościowe.

  2- SEA, wyszukiwarka i strony wyników wyszukiwania

  „Wyszukiwarka internetowa to system oprogramowania przeznaczony do wyszukiwania informacji w sieci WWW. Wyniki wyszukiwania są zazwyczaj prezentowane w szeregu wyników często określanych jako strony wyników wyszukiwania (SERP) ” https://en.wikipedia.org/wiki/Web_search_engine

  Z jednej strony badania w sieci są i pozostaną bardzo ważne . Głównym wyzwaniem dla wyszukiwarek jest jak najlepsza odpowiedź na wszelkie prośby użytkowników; zawsze poprawiać jakość swoich SERPów .

  Oczywiście istnieje kilka wyszukiwarek lokalnie, ale jeśli przyjrzymy się bliżej Google , zobaczymy, że dominuje na świecie .

  http://gs
  http://gs.statcounter.com/

  Z drugiej strony głównym wyzwaniem dla firm obecnych w sieci jest upewnienie się, że ich strona internetowa będzie obecna w spójnych i jakościowych wynikach (SERP), które zostaną zwrócone na prośby internautów. Obecność w wynikach to jedno, ale bycie jednym z pierwszych wyników to coś innego: to prawdziwy sukces biznesowy. Aby mieć wszelkie szanse na osiągnięcie tego celu, korzystanie z płatnych reklam jest bardzo użytecznym sposobem. A jeśli uznamy, że Google jest liderem w tańcu , Google AdWords (program reklamowy Google) może być bardzo dobrą opcją, aby poprawić ranking rankingu witryny.

  http://fr.slideshare.net/WishpondTechnologiesLtd/21-random-stats-and-facts-about-google-ad-words

  3- Lepiej zrozumieć system aukcji AdWords, aby poprawić swoje kampanie

  Jeśli korzystanie z Google AdWords i rozpoczęcie kampanii jest zdecydowanie częścią Twojego sukcesu w internecie, bardzo ważne jest zrozumienie, czym jest kampania i jak działa system aukcyjny AdWords .

  Kampania to „ zestaw grup reklam (reklamy, słowa kluczowe i stawki), które współdzielą budżet, kierowanie na lokalizację i inne ustawienia. Kampanie są często używane do organizowania kategorii oferowanych produktów lub usług . ” https://support.google.com/adwords/answer/6304?hl=en

  Jeśli chcesz utworzyć kampanię z Google, musisz korzystać z AdWords. Aby to zrobić najlepiej, jak to możliwe, system aukcyjny powinien zdecydowanie zrozumieć.

  https://youtu.be/PjOHTFRaBWA

  Po pierwsze, należy pamiętać, że reklamy muszą być trafne . Rzeczywiście internauci chcą mieć informacje związane z tym, czego szukają. Nie chcą się przejmować niczym innym. Z drugiej strony reklamodawcy chcą, aby reklamy były trafne, aby użytkownicy klikali je. Jeśli chodzi o Google, firma chce, aby wszyscy byli szczęśliwi, aby mieli dobre doświadczenia, aby wrócili i ponownie korzystali z systemu i usług.

  Mówiąc o płatnych reklamach, pierwszym elementem, który należy wziąć pod uwagę, jest kwota, jaką reklamodawcy są skłonni zapłacić za kliknięcie reklamy przez użytkowników : tutaj mówimy o „ licytacji ”. Ale ta kwota nie oznacza, że ​​faktycznie zapłacą tę kwotę, ani że będą lepiej pozycjonowani, jeśli zapłacą więcej. Ranking nie polega wyłącznie na pieniądzach, ani na „licytowaniu”.

  Jest to, co nazywamy aukcją drugiej ceny . Oznacza to, że nie musimy płacić pełnej kwoty naszej oferty. Musimy zapłacić tylko tyle, aby pokonać konkurencję.

  W systemie Google reklamodawca płaci tylko po otrzymaniu kliknięcia. Ale tutaj znowu cena nie jest związana tylko z ofertą. Google chce zachęcać do reklam dobrej jakości iw ten sposób Google wyświetla bardziej przydatne reklamy na wyższej pozycji .

  W rzeczywistości istnieje wiele czynników wpływających na pozycjonowanie reklam :

  Oczekiwany współczynnik klikalności : Odpowiada przewidywaniom Google dotyczącym liczby kliknięć reklamy, gdy jest wyświetlana; Ta prognoza opiera się na opinii użytkowników: w rzeczywistości użytkownicy głosują za pomocą kliknięć. Pomagają zdecydować, kto najlepiej odpowiedzieć na zapytanie;

  Obsługa strony docelowej : bardzo trafna strona docelowa prowadzi do wyższego wyniku. Aby to osiągnąć, strona docelowa musi mieć odpowiednią i oryginalną treść, która pomaga użytkownikowi wykonać zadanie. Ta strona powinna być łatwa w nawigacji i przejrzysta, jeśli chodzi o charakter Twojej firmy i sposób, w jaki zamierzasz korzystać z tych informacji;

  Trafność reklamy : powinna istnieć wyraźna zależność między reklamami a zapytaniem . Wyświetlane są tylko przydatne reklamy; ten system uniemożliwia reklamodawcy promowanie niepowiązanych elementów;

  Formaty reklam : wszystkie informacje (linki do witryn, numery telefonów w domenie internetowej,…) możesz dodać do swojej reklamy, która da więcej informacji o Twojej firmie . Te informacje powinny podawać więcej powodów do kliknięcia reklamy : reklama ma być przydatna dla użytkownika.

  Wszystkie te czynniki utworzą wynik, który bezpośrednio wpłynie na ranking reklam. Aby poprawić swój ranking, możesz grać ze wszystkimi różnymi czynnikami. Celem - aby zawsze lepiej wspierać Twoją kampanię - jest uzyskanie lepszego wyniku. Jak widzieliśmy, dobrą wiadomością jest to, że ten wynik to nie tylko pieniądze: możemy na niego aktywnie wpływać!

  Czy chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, przejdź do www.adwords.google.com/support .

  SEA, prawdziwe wsparcie dla Twojej firmy on-line

  http://www.b2w.fr/786-5-bonnes-raisons-dinclure-google-adwords-strategie-web.html

  Dzięki tym dwóm artykułom przeszliśmy przez główne podstawowe działania (SEO i SEA), które możesz zrobić, aby poprawić ranking swojej witryny.

  Należy jednak pamiętać o jednej ważnej rzeczy: to nie jest magia. Przed wykonaniem którejkolwiek z tych czynności, a zwłaszcza uruchomieniem jakichkolwiek działań SEA, należy wykonać ten proces:

  • Zdefiniuj swoją strategię - zdefiniuj cele biznesowe - zdefiniuj swój budżet
  • Skonfiguruj adwords
  • Oceń wyniki - zdefiniuj wskaźniki KPI - monitoruj
  • Optymalizuj kampanie

  Rzeczywiście, SEO i SEA są po to, aby pomóc Ci promować Twoją firmę w Internecie. Ale w żadnym wypadku nie powinno to zastąpić twojej własnej wiedzy na temat własnej firmy i wszystkich podstawowych działań marketingowych, które powinny zostać wprowadzone w celu prawidłowego prowadzenia biznesu.

  Dobry początek w sieci, może najpierw sprawdzić wszystkie te podstawowe punkty marketingowe?

  Com/adwords/answer/6304?
  Dobry początek w sieci, może najpierw sprawdzić wszystkie te podstawowe punkty marketingowe?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»