Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO: Jak zacząć pozycjonować moją stronę w Google?

  Wszystkie firmy potrzebują strony internetowej, a wszystkie witryny muszą być widoczne w wyszukiwarkach. Jest to rzeczywistość, która sprawiła, że ​​coraz więcej osób jest zainteresowanych odkryciem SEO i tego, jak mogą rozpocząć pozycjonowanie swojej witryny w Google. Istnieje kilka kluczy dla a Strategia SEO działa od początku , Ale najpierw trzeba wiedzieć, jakie są cele sieci, jej słowa kluczowe i potencjalna publiczność. W przeciwieństwie do SEM (Google Adwords) , SEO to praca, która zajmuje dużo czasu, aby zapewnić optymalne wyniki. Konieczne jest ciągłe analizowanie, testowanie i poprawianie, aby znaleźć klucz i rozpocząć otrzymywanie organicznych wizyt w wyszukiwarkach. Nie ma jednego i ogólnego sekretu, ale istnieje wiele technik i sztuczek, aby rozpocząć pozycjonowanie witryny w Google .

  1º Utwórz strategię treści i słów kluczowych

  Następnie porozmawiamy o innych sposobach optymalizacji strony internetowej dla wyszukiwarek, ale bez wątpienia musimy zacząć od najważniejszego: tworzenia i rozpowszechniania treści. Po utworzeniu sieci ruchy a strategia treści , To znaczy opisz tematy i „słowa kluczowe”, nad którymi będziemy pracować. Pozwoli to na publikowanie informacji, które są zawsze związane z planem SEO, zwiększając popularność marki. Możesz także skupić się wyłącznie na udostępnianiu treści, które zwiększają wartość Twoich odbiorców.

  Możesz także skupić się wyłącznie na udostępnianiu treści, które zwiększają wartość Twoich odbiorców

  2. linki i „tekst kotwicy” tekst kotwicy jest tekstem widocznym w hiperłączu (na co klikamy, zwykle podkreślony tekst i niebieski). Tekst zakotwiczający ma coraz większe znaczenie dla pozycjonowania strony internetowej i musimy od początku brać pod uwagę naszą strategię SEO.

  • Musisz używać tych linków w blogach, forach i na naszej własnej stronie, dbając o to, aby nie stały się „spamem”.
  • Google zawsze nagradza naturalność, a nie nadmiar, zwłaszcza na początku. Lepiej jest zostawić tekst bez linków niż wypełnić go bez żadnego sensu.
  • Unikaj linków w frazach takich jak „kliknij tutaj”, „czytaj więcej” lub „www.miweb.com”. Aby rozpocząć pozycjonowanie witryny, musisz pracować z linkami zawierającymi wcześniej ustawione słowa kluczowe.

  3. Współpraca z innymi stronami internetowymi, blogami i społecznościami

  Publikowanie własnych linków jest dobre, ale nawet lepiej, gdy regularnie otrzymujesz linki z odpowiednich stron. Oczywiście nie będziesz mieć tego na początku swojej strategii SEO, ale dostaniesz ją z czasem i po ciężkiej pracy na swojej stronie i treści. To, co możesz uwzględnić w swoim początkowym planie, to współpraca z innymi witrynami lub społecznościami , co pomoże Ci osiągnąć popularność i być powiązanym w przyszłości.

  4. Linkbaiting

  Niewątpliwie strategią najbardziej docenianą przez wyszukiwarki jest linkbaiting , Różnica w stosunku do tego, co zdefiniowaliśmy wcześniej (współpraca i wymiana linków z interesującymi stronami lub budowaniem linków) polega na tym, że osoba, która odwołuje się do treści lub witryny poprzez linki, zawsze otrzymuje coś w zamian . A to, co otrzymuje w zamian, jest niczym więcej niż użyteczną informacją i wartością dla jego zwolenników. Dlatego przed opublikowaniem jakiejkolwiek treści zadaj sobie pytanie: czy zasługuje to na udostępnienie?

  5. Rozpowszechnianie treści

  Wypróbuj różne formaty, aż znajdziesz ten, który działa. Rozpowszechnianie treści powinno być zawsze zaprojektowane do interakcji i rozmowy z użytkownikiem. Z drugiej strony sposób, w jaki publiczność danej marki musi działać, nie musi pokrywać się ze sposobem działania odbiorców.

  • Zidentyfikuj zachowanie swoich obserwatorów w sieciach społecznościowych i twoich czytelnikach treści: czy dzielą się informacjami? Czy odbierasz wizyty, ale nie są udostępniane? Czy są udostępniane komentarze lub tylko link? Czy odpowiadają na zadawane pytania?
  • Zawsze doceniaj wszystko, co użytkownicy odnoszą do Twojej marki . Nie myśl, że będziesz ich niepokoił, bo inaczej wyjdą za ciebie. Myślenie o tym, gdy zaczynasz pozycjonować swoją stronę, jest dużym błędem. Każdy lubi być wdzięczny, bez względu na to, jak niewiele zrobili. Jest to coś, co nic nie kosztuje i zapewnia wielkie korzyści z lojalności i pozycjonowania.

  6. Napisz dla ludzi, nie zapominając o wyszukiwarkach

  Wskazówka, która jest zwykle podawana podczas mówienia o nowych zasadach Google dotyczących pozycjonowania witryny, polega na tym, że zapominasz o SEO i piszesz dla ludzi. Ale to nie zawsze działa. Prawdą jest, że kiedy zaczynasz strategię pozycjonowania swojej witryny w Google, najlepiej zapomnieć o SEO i pisać naturalną treść, docierać do ludzi spontanicznie, nie myśląc o niczym innym. Ale stopniowo musisz wprowadzać słowa kluczowe, które zdefiniowałeś w pierwszym kroku. Ideałem jest połączenie obu, pisanie w sposób naturalny i wprowadzanie kluczowych terminów bez doceniania tego przez użytkownika.

  7º Optymalizacja sieci

  Oprócz optymalizacji treści istnieją inne techniki, które można wykonać w witrynie, którą chcemy umieścić.

  • Domena : Na początek zaleca się wybranie domeny zawierającej dowolne ze słów kluczowych wybranych w naszej strategii treści. Przede wszystkim, jeśli masz sklep internetowy i możesz wprowadzić nazwę produktu lub usługi w domenie.
  • Języki : Przed budowaniem sieci należy pamiętać, że językami, które Google najlepiej rozumie, są HTML i CSS, dlatego dobry arkusz stylów CSS i dobrze zorganizowany kod HTML będą kluczem do pozycjonowania witryny.
  • Serwer : serwer lub miejsce, w którym hostowana jest sieć, nie powinny zawierać sieci wątpliwych treści lub takich, które są określane jako „złe praktyki”, takie jak masowa wysyłka. Ważne jest, aby wziąć to pod uwagę przy wyborze hostingu, musisz zapewnić czystość serwera, aby zapewnić również pozycjonowanie Twojej witryny.
  • Zawsze a responsywny projekt Twojej sieci : Twoja strona internetowa powinna być zawsze przygotowana dla gości przybywających z telefonów komórkowych i tabletów. Google nagrodzi Cię, jeśli dasz użytkownikowi odpowiednią usługę dla swojego urządzenia.

  8º Praktyki pozycjonowania poza miejscem

  To się nazywa techniki SEO Offsite lub „popularność” Twojej witryny. Tutaj liczy się liczba linków opublikowanych na innych stronach internetowych, które prowadzą twoje. Jakość tych stron internetowych i ich czytelność jest niezbędna, aby Twoja strona została przyznana przez wyszukiwarki. W przyszłych postach będziemy rozwijać tę część planu SEO, która nabiera większego znaczenia w dłuższej perspektywie.

  9º Zacznij od niezależnego eksperta SEO

  Chociaż zawsze wskazane jest poznanie strategii SEO, które pomogą Ci pozycjonować witrynę, jeśli dopiero rozpocząłeś działalność online i nie masz doświadczenia w tej dziedzinie, najlepiej zatrudnić niezależnego eksperta SEO, który pomoże Ci rozpocząć pozycjonowanie twojej sieci.

  Zacznij dobrze jest kluczem, aby później samodzielnie zarządzać swoją stroną internetową i kontynuować ze słowami kluczowymi i treściami zalecanymi przez eksperta. Często spotykamy się z przedsiębiorcami, którzy chcą realizować ten projekt w LanceTalent ale nie wiedzą, jak jasno określić, czego potrzebują. Aby im pomóc i aby najlepsi eksperci zewnętrzni mogli oferować swoje oferty, zalecamy wcześniej odpowiedzieć na te pytania :

  • Jaki jest główny cel Twojej witryny i kto jest Twoją grupą docelową?
  • Czy istnieją inne domeny lub witryny internetowe, które aktualnie masz lub które były używane przed bieżącą domeną?
  • Czy zrobiłeś coś do tej pory, aby zoptymalizować swoją stronę?
  • Jeśli nie powiodło Ci się w poprzednich próbach, czy jest coś, co mógłbyś zrobić, aby cię ukarać?
  • Lista stron internetowych głównych konkurentów. Jak myślisz, dlaczego twoi konkurenci są? Co najbardziej w nich lubisz?
  • W przypadku, gdy poświęcasz się sprzedaży online. Jak myślisz, jaki jest twój najbardziej oryginalny produkt lub usługa?
  • Dlaczego Twoi odwiedzający powinni wejść na Twoją stronę, a nie na Twoją konkurencję?

  Nie ma potrzeby odpowiadania na wszystkie pytania, ale im więcej informacji możesz podać, tym więcej ofert otrzymasz od zewnętrznych ekspertów SEO . Następnie musisz wybrać tylko ten, który najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom i budżetowi, to wszystkie zalety!

  Czy potrzebujesz pozycjonować swoją stronę? Opublikuj swój projekt teraz.


  Dlatego przed opublikowaniem jakiejkolwiek treści zadaj sobie pytanie: czy zasługuje to na udostępnienie?
  Czy odbierasz wizyty, ale nie są udostępniane?
  Czy są udostępniane komentarze lub tylko link?
  Czy odpowiadają na zadawane pytania?
  Czy istnieją inne domeny lub witryny internetowe, które aktualnie masz lub które były używane przed bieżącą domeną?
  Czy zrobiłeś coś do tej pory, aby zoptymalizować swoją stronę?
  Jeśli nie powiodło Ci się w poprzednich próbach, czy jest coś, co mógłbyś zrobić, aby cię ukarać?
  Jak myślisz, dlaczego twoi konkurenci są?
  Co najbardziej w nich lubisz?
  Jak myślisz, jaki jest twój najbardziej oryginalny produkt lub usługa?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»