Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO jest martwe! 5 kroków do nowego SEO

  1. Witamy w nowym SEO: Focus on People
  2. 2. Odpowiedz na ich pytania
  3. 3. Zbuduj Kalendarz redakcyjny
  4. 4. Optymalizuj posty i strony
  5. 5. Udostępnij, promuj i angażuj swoje treści
  6. Wniosek

  Świat SEO, o którym wiedzieliśmy, że jest martwy (na szczęście): Odpocznij w pokoju. Przestań próbować wspinać się na stronę wyników Google bez głębokiego zrozumienia tematów tego posta; przestań czytać wszystkie poradniki i 10-stopniowe kursy SEO, które zapowiadają się na pierwszej stronie Google. Żadna z tych rzeczy już nie działa.

  Pozwólcie, że podzielę się z Wami jedną małą koncepcją: sztuką optymalizacji wyszukiwarek jest skupienie się (lub skupienie się) na optymalizacji każdej zawartości w witrynie, aby wyszukiwarki, takie jak Google, przychodziły i indeksowały zawartość strony w najlepszym i najszybszy możliwy sposób. Zamiast tego działania te często skupiały się na próbach „oszukania” wyszukiwarek, aby pokazywały treść na pierwszej stronie, bez dodawania rzeczywistej wartości do wyników.

  Pozwólcie, że wyjaśnię: słowo SEO już zawiera w sobie wszystko, co trzeba zrozumieć: optymalizacja. Optymalizacja witryny i jej stron. Często jest to mylone z budowaniem strony specjalnie dla przyciągania wyszukiwarek lub myślenia i planowania dla nich treści. Źle!

  Naprawdę wierzę, że jeśli zrobisz jakąś cyfrową aktywność i chcesz przyciągnąć ludzi do swojej witryny z wyszukiwarek (co prawdopodobnie robisz, jeśli to czytasz), najlepszym miejscem do rozpoczęcia jest zrozumienie jak działają wyszukiwarki .

  To powinno dać ci ogólny obraz tego, czego szukają wyszukiwarki. Krótka odpowiedź: zaspokoić potrzeby użytkownika . Co to znaczy? Zamiast skupiać się na pająkach, robotach indeksujących i robotach, powinieneś skupić się na swoich użytkownikach, ludziach, którzy czytają twoje treści.

  Jak więc skupić się na ludziach? Jak działa nowy SEO?

  Mam 5 prostych, ale skutecznych zasad ; sprawdzone taktyki, które zwiększyły ruch w mojej witrynie do maszyny generującej ponad 500 000 odwiedzających miesięcznie. (Mój blog jest w języku włoskim, ale proszę spójrz: TrucchiFacebook .)

  Witamy w nowym SEO: Focus on People

  1. Zidentyfikuj swój cel

  Nowa metoda optymalizacji witryny rozpoczyna się od strategicznego, ale niezbędnego kroku: ukierunkowanego celu.

  Kto będzie czytał twoje treści? Kto będzie do niego linkował? A przede wszystkim przyciągasz idealnych nabywców?

  Najlepszym sposobem na wykonanie tego kroku jest zastosowanie definicji nabywcy , systemu, który integruje badania, ankiety i wywiady z grupą docelową, aby zidentyfikować najlepsze reprezentacje Twoich idealnych klientów. Obejmuje to mieszankę klientów, potencjalnych klientów i tych spoza Twojej bazy danych kontaktów, którzy mogą dopasować się do grupy docelowej.

  Pobierz nasz ebook, aby uzyskać szablon i przewodnik, który pomoże Ci zdefiniować swoje personas.


  Pobierz nasz ebook, aby uzyskać szablon i przewodnik, który pomoże Ci zdefiniować swoje personas

  2. Odpowiedz na ich pytania

  Teraz, gdy zidentyfikujesz swoich idealnych klientów i problemy, które próbują rozwiązać, poznasz dokładnie, czego będą szukać w wyszukiwarkach.

  Rozwiązanie problemów ludzi jest zdecydowanie najlepszą formułą SEO. Skorzystaj z narzędzi do badania słów kluczowych, takich jak Google Adwords Keyword Planner i narzędzia SEO, takie jak SEMRush i Ahrefs.

  Te ważne narzędzia pomogą Ci określić dokładne słowa kluczowe, z których obecnie korzystają twoi potencjalni klienci i klienci w Google.

  3. Zbuduj Kalendarz redakcyjny

  Zacznij od wypisania 10 pytań, jakie mają teraz Twoi klienci. Będą to tematy kolejnych 10 tytułów dla Twojego bloga (lub stron Twojej witryny).

  Ponownie skupiamy się na ludziach, odpowiadając na ich potrzeby, usuwając przeszkody, które powstrzymują ich od bycia klientem. Nie skupiaj się na wyszukiwarkach, jeszcze nie.

  4. Optymalizuj posty i strony

  Oto * stary * SEO. To ważny krok, który można znaleźć w każdym przewodniku SEO. Nie mówię, że to nie jest ważne, ale jest mniej ważne niż nasze pierwsze 3 kroki.

  Optymalizacja stron / post oznacza w skrócie następujące najlepsze praktyki:

  • Tytuł: Twój tytuł SEO powinien być skoncentrowany na słowach kluczowych i maksymalnie 70 znaków (minimum 40).
  • Opis: opis SEO powinien być również skoncentrowany na słowach kluczowych, opisujący treść postu / strony i maksymalnie 156 znaków.
  • URL / Permalink: spróbuj go skrócić, usuń wszystkie słowa stop i dodaj do niego słowo kluczowe.
  • Liczba słów: jeśli chcesz, aby Twój post został dobrze zindeksowany przez Google, spróbuj zrobić to nie mniej niż 1000 słów.

  Można to łatwo zrobić za pomocą wtyczek SEO. (W WordPress używamy Yoast SEO .)

  to jest to!

  5. Udostępnij, promuj i angażuj swoje treści

  Teraz, gdy masz listę postów, które odpowiadają potrzebom persona kupującego, są zoptymalizowane pod kątem SEO i publikowane na Twojej stronie, czas na udostępnianie tych treści w mediach społecznościowych, na liście e-mail i na każdym innym kanale cyfrowym, który posiadasz.

  Dzielenie się treściami za pośrednictwem tych sposobów oznacza, że ​​dotrzesz do większej liczby osób, a ci, do których kierowałeś, którzy uznają to za pomocne, mogą łatwo udostępnić je swoim znajomym.

  Wraz z udostępnianiem treści, rozważ promowanie jej wśród docelowych odbiorców korzystających z Facebooka, LinkedIn lub innych kanałów reklamowych w mediach społecznościowych.

  Nie zapominaj również, że Twoje treści będą otrzymywać komentarze na Twojej stronie lub w mediach społecznościowych; bądź przygotowany na odpowiedź, ponieważ jest to najlepszy sposób na pokazanie swojej wiedzy online.

  Wniosek

  Nowe SEO koncentruje się na ludziach, a nie na wyszukiwarkach. Zaczyna się od zidentyfikowania ich potrzeb i skierowania ich do strategicznych i wartościowych treści.

  To jedyna formuła, która działa dzisiaj w bardzo konkurencyjnej przestrzeni online.

  Twoja kolej: jakie zasady SEO śledzisz na swojej stronie lub blogu? Czy masz jakieś pytania? Dodaj swoje komentarze i pytania poniżej.

  Fabrizio

  Co to znaczy?
  Jak więc skupić się na ludziach?
  Jak działa nowy SEO?
  Kto będzie czytał twoje treści?
  Kto będzie do niego linkował?
  A przede wszystkim przyciągasz idealnych nabywców?
  Twoja kolej: jakie zasady SEO śledzisz na swojej stronie lub blogu?
  Czy masz jakieś pytania?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»