Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO Powersuite - Rank Tracker, Link Assistant

  1. Czym jest SEO Powersuite?
  2. Części SEO Powersuite
  3. Rank Tracker
  4. Asystent łącza
  5. SEO Spyglass
  6. Strona internetowa audytora
  7. Konto firmowe lub profesjonalne
  8. Pytania i problemy dotyczące SEO Powersuite
  9. Ile kosztuje pakiet?
  10. Nasza opinia na temat SEO Powersuite
  11. Opinie i doświadczenia SEO Powersuite

  Narzędzia SEO, może już je znasz, może jeszcze nie. W tym artykule opowiadamy o SEO Poweruite, naszym ulubionym narzędziu SEO. Tematy, które omówimy, to części pakietu, co możesz z tym zrobić i oczywiście nasza własna opinia na temat SEO Powersuite

  Czym jest SEO Powersuite?

  SEO Powersuite to kompletne rozwiązanie z oprogramowaniem, które pozwala na zbieranie danych, dzięki tym danym możesz skupić się na ulepszaniu swojej strony. Nie jest to narzędzie, za pomocą którego można łatwo zorganizować swoje SEO, szybko uzyskać linki lub uzyskać „bezpośrednio na górze w Google”.

  Jest to pakiet, który został opracowany przez amerykańską firmę o tej samej nazwie w 2004 roku. Ten pakiet oprogramowania znacznie się rozwinął w ciągu ponad 12 lat, a obecnie jest to prawdopodobnie najlepsze oprogramowanie SEO.

  Zobacz angielskojęzyczną stronę internetową firmy

  Części SEO Powersuite

  SEO Powersuite ma cztery części, są to wszystkie własne programy. Możesz to porównać z Microsoft Office, który zawiera Word, Excel i Powerpoint. Następujący spadek w ramach SEO Powersuite:

  • Rank Tracker
  • Asystent łącza
  • SEO Spyglass
  • Strona internetowa audytora

  Czy chcesz zlecić swoje SEO prawdziwemu ekspertowi? Na naszej SEO na stronie znajdziesz wszystkie informacje na temat optymalizacja wyszukiwarek .

  Rank Tracker

  Nazwa mówi wszystko, to program do sprawdzania rang w Google i innych wyszukiwarkach. W tym programie bardzo łatwo wprowadzasz własne terminy wyszukiwania, a ten program wskazuje, na których pozycjach się znajdujesz.

  Zaczyna się od zweryfikowania witryny, więc musisz połączyć Rank Tracker z kontem Google Analytics i kontem Google Search Console. Gdy to zrobisz, program zapyta Cię, które wyszukiwane hasła chcesz sprawdzić, możesz wpisać tutaj lub tysiące. Dodawanie dodatkowych słów później może być bardzo proste, jak również usuwanie słów lub dodawanie notatek.

  Dodawanie dodatkowych słów później może być bardzo proste, jak również usuwanie słów lub dodawanie notatek

  Jako przykład podaliśmy Bol.com. Jak widać, wpisz nazwę domeny, a następnie program zapyta, czy chcesz zalogować się do Google Analytics i Search Console. Ilość wyszukiwań dla danego terminu również śledzi program, więc wszystko jest bardzo proste.

  Ilość wyszukiwań dla danego terminu również śledzi program, więc wszystko jest bardzo proste

  lub lub

  Asystent łącza

  Link Assistant to narzędzie, dzięki któremu możesz śledzić wszystkie swoje linki i znaleźć nowe linki. Tutaj też łatwo jest dodać swoją stronę. Gdy to zrobisz, możesz zacząć. Asystent łącza oferuje następujące opcje, aby znaleźć nowe linki, a mianowicie:

  • Artykuły dla gości
  • Recenzje
  • Komentowanie
  • Oddaje
  • Fora
  • Strony linków
  • Połącz formularze rejestracyjne
  • Katalogi
  • Blogi o twoim temacie
  • Wsteczne linki od konkurentów
  • Twoje własne linki zwrotne
  • Wyszukiwanie niestandardowe

  lub lub

  Najczęściej używanym i zwykle naszym punktem wyjścia jest sprawdzanie linków zwrotnych od konkurentów. Jeśli wszystko jest w porządku, wiesz już, jakie linki wsteczne masz, to dobrze jest sprawdzić, które linki wsteczne twoi konkurenci mają na swojej stronie. Szybko sprawdzasz to na stronie internetowej, możesz nawet dodać, który to jest konkurent, więc zawsze masz przegląd. Czy sprawdziłeś pierwszego konkurenta? Następnie osądź sam, które linki wsteczne są interesujące, a które nie, usuń wszystkie linki wsteczne, z którymi nie chcesz nic robić. Teraz możesz sprawdzić następnego konkurenta, dzięki czemu uzyskasz kompletny przegląd z jakościowymi opcjami łącza, które mają również inni konkurenci.

  Istnieją również inne funkcje, w które sami nie jesteśmy, takie jak recenzje, komentowanie, fora i formularze rejestracji linków. Są to głównie stare sposoby uzyskiwania linków zwrotnych, a to często sprowadza się do staromodnego spamu. Dlatego radzimy trzymać się z dala od tych części. Jeśli chcesz, możesz je sprawdzić, ponieważ prawdopodobnie istnieje jedna bardzo interesująca strona, w której możesz uzyskać silny link. Należy jednak pamiętać, że prawdziwa wiedza jest bardzo ważna, ponieważ Link Assistant nie zamierza całkowicie zdjąć tej pracy z rąk.

  Inną przydatną funkcją Asystenta łącza jest to, że gdy tylko odkryjesz kilka witryn z funkcją „scrape”, natychmiast próbuje pobrać z tej witryny jak najwięcej adresów e-mail. Czy masz wiele stron internetowych z adresami e-mail? Następnie możesz łatwo wysłać je wszystkie bezpośrednio z tego programu.

  Następnie możesz łatwo wysłać je wszystkie bezpośrednio z tego programu

  SEO Spyglass

  SEO Spyglass to program, dzięki któremu możesz łatwo uzyskać pełny przegląd profilu backlink strony internetowej. Może to być Twoja własna strona internetowa, ale także twoja konkurencja. Dzięki temu programowi możesz łatwo zobaczyć, jakie kotwice mają inne strony internetowe na ich linki przychodzące, ważne jest, aby dowiedzieć się, jaka jest ich strategia dotycząca SEO i budowania linków.

  Duża różnica między Link Assistant a SEO Spyglass polega na tym, że dzięki Link Assistant pracujesz nad nowymi linkami zwrotnymi, a SEO Spyglass patrzysz na istniejący profil. Poniżej możesz zobaczyć przegląd naszej własnej strony:

  Poniżej możesz zobaczyć przegląd naszej własnej strony:

  Musimy dodać, że nie jesteśmy w pełni zadowoleni z tego, ponieważ tak wiele linków z tak niewielu różnych domen nie jest tym, co chcemy zobaczyć optymalnie. Stosunek tutaj jest dość wypaczony, ale przyjmujemy to za pewnik dla naszej własnej strony internetowej

  Inną użyteczną funkcją tego narzędzia jest to, że możesz dokładnie zobaczyć, w którym okresie zgromadziłeś wiele linków, ponieważ zobaczysz wykres z postępem profilu łącza zwrotnego.

  lub lub

  Strona internetowa audytora

  Musimy szczerze powiedzieć, że nie używamy tego programu zbyt wiele. Wiemy również od innych osób SEO i przedsiębiorców internetowych, że to narzędzie nie zawsze jest optymalnie wykorzystywane. Ale to nie jest problem, ponieważ z pewnością pomaga.

  Dzięki Audytorowi witryny możesz łatwo wydrukować swoją stronę, program ten wskaże następnie na stronie, jak możesz ulepszyć stronę. To jest tekstowe, na zdjęciach, szybkości, stronie mobilnej i innych. Tutaj znajduje się lista punktów, które Audytor witryny wskazuje między innymi na poprawę.

  lub lub

  Konto firmowe lub profesjonalne

  Masz dwie różne opcje, gdy tylko chcesz kupić pakiet, a mianowicie:

  Professional : ten pakiet jest przeznaczony dla kogoś, kto pracuje sam. Pomyśl o niezależnej osobie SEO lub osobie, która będzie jej używać dla swojej własnej firmy. Za pomocą tego konta możesz logować się tylko jedną osobą na raz i nie jest możliwe pełne wydrukowanie stron internetowych.

  Kup pełny pakiet Professional tutaj

  Enterprise : ten pakiet jest przeznaczony dla całych biur i zespołów. Dzięki temu pakietowi możesz logować się jednocześnie z kilkoma osobami i możesz tworzyć praktyczne wydruki dla klientów. Jest to przydatne, jeśli na przykład chcesz zrobić raport dla swoich klientów, oszczędzasz sobie czasu na ręczne złożenie tego.

  Kup pełny pakiet Enterprise tutaj!

  Który pakiet polecamy? Jeśli chodzi o nas, zależy to wyłącznie od liczby osób, z których chcesz korzystać. Sam? Następnie spotyka się profesjonalista. Z kilkoma? Po prostu potrzebujesz Enterprise.

  Pytania i problemy dotyczące SEO Powersuite

  1: czy mogę zainstalować SEO Powersuite na moim komputerze z systemem Windows?

  Tak, to bardzo proste i szybkie. Strona dostawcy wyraźnie wyjaśnia, jak zainstalować program na komputerze z systemem Windows dla każdej wersji.

  2: czy mogę zainstalować SEO Poweruite na moim Macu?

  Oczywiście użytkownicy systemu Mac OS mogą również łatwo zainstalować program. Oprogramowanie można pobrać z witryny PowerUite SEO, gdzie można również pobrać bezpłatną wersję próbną. Jeśli jesteś zadowolony z pakietu, możesz przystąpić do zakupu licencji, którą otrzymasz pocztą elektroniczną. W programach dodajesz kod licencji i możesz zacząć od razu, bez ograniczeń.

  3: Czy otrzymuję wsparcie?

  Tak, o ile go używasz. Jest jednak trochę niedogodności, to znaczy, że po 1 roku musisz podpisać umowę, aby otrzymywać aktualizacje dla nowych algorytmów. Koszty tego są na szczęście ograniczone, jeśli kupisz to przez 2 lata, płacisz około 10 euro miesięcznie.

  4: czy SEO Powersuite wystarczy, aby moja strona zajęła 1 miejsce?

  Nie, nie jest. SEO Powersuite to pakiet oprogramowania, który oferuje niezwykle praktyczne narzędzia, aby naprawdę podjąć kroki w dziedzinie SEO. Ale nie jest tak, że możesz łatwo zorganizować wszystko za pomocą tego pakietu i nie musisz nic więcej robić. W rzeczywistości, bez prawdziwej wiedzy na temat SEO, niewiele ci to pomoże.

  5: czy SEO Poweruite jest wart swojej ceny?

  Uzasadnione pytanie, ponieważ oprogramowanie jest dość drogie. Ale program jest wart swojej inwestycji. Jest używany głównie przez 1: ekspertów SEO i 2: administratorów witryn. Dla pierwszej grupy program do optymalizacji wyszukiwarek jest obecnie niemal niezbędny, wszyscy go potrzebujemy. Powersuite oferuje wszystko, czego potrzebujesz; technologia, SEO na stronie i poza stroną. Dla drugiej grupy pakiet jest z pewnością wart swojej ceny, w rzeczywistości nie potrzebujesz niczego poza tym pakietem. Możesz więc iść do przodu po jednorazowym zakupie tego pakietu.

  Ile kosztuje pakiet?

  Pakiet jest dostępny w dwóch wersjach dla profesjonalistów i przedsiębiorstw . Główną różnicą między tymi dwiema licencjami jest to, że nie można pobrać ani wysłać plików PDF lub podobnych z pakietu w wersji Pro, jeśli jest to możliwe w wersji dla przedsiębiorstw. Poniżej znajdziesz tabelę, w której łatwo wyjaśnić wszystkie różnice.

  Koszt licencji zawodowej wynosi 499 EUR, a licencja dla przedsiębiorstw 1199 EUR Koszt licencji zawodowej wynosi 499 EUR, a licencja dla przedsiębiorstw 1199 EUR. Pamiętaj, że są to koszty jednorazowe, więc nie płacisz stałej kwoty miesięcznej, jak w przypadku wielu innych pakietów. Kup raz, a będziesz całkowicie zwolniony z obaw o najlepsze oprogramowanie SEO!

  Nasza opinia na temat SEO Powersuite

  Używamy SEO Powersuite od ponad roku i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Korzystamy z pakietu zarówno dla naszych własnych stron internetowych, jak i dla naszych klientów. Używamy Rank Trackera najbardziej, ponieważ ten program bardzo ułatwia szybkie sprawdzenie wszystkich pozycji. Oszczędza to wiele godzin, więc taki program jest niezbędny.

  Program jest również bardzo przydatny dla lokalnego SEO, od ostatniej aktualizacji program sprawdza również pozycje w lokalnym pakiecie (z trzema firmami). To także ułatwia korzystanie z narzędzi do lokalnego SEO. Na przykład często używamy tego narzędzia do działań lokalnych, takich jak SEO Eindhoven , SEO Nijmegen i SEO Den Bosch .

  Nasz ostateczny wyrok? Duży 8 z 10. Zdecydowanie zalecamy, aby każdy profesjonalista z niego korzystał.

  Opinie i doświadczenia SEO Powersuite

  Niedawno przeprowadziliśmy kilka testów z SEO Powersuite, ponieważ nie wszystkie dane mogą zostać wydane w ten sposób, niektóre witryny są anonimowe.

  Przetestuj z Van Dongen Online (tak, ta strona sama w sobie): odkąd zaczęliśmy korzystać z SEO Powersuite, aby śledzić rankingi i pozycje, nasza witryna ogólnie wzrosła o ponad 100 pozycji. Zrobiliśmy to dzięki konkretnym ulepszeniom na stronie i tworzeniu linków. Jeśli chodzi o technologię, już wiedzieliśmy (i wiemy), co jest właściwe, a co nie, te problemy są rozwiązywane, gdy tylko mamy czas. Szczególnie dużo wygraliśmy na budowaniu linków, byliśmy w stanie łatwo zobaczyć niektórych naszych konkurentów w SERPS i zobaczyć, gdzie ich sprawy są lepsze niż my sami.

  Testuj z anonimowymi (sklep internetowy): wiedzieliśmy, że we wszystkich dziedzinach istnieją istotne obszary do ulepszenia tej strony, więc musieliśmy ciężko pracować z technologią, na stronie i poza stroną. Dzięki Audytorowi witryn wykonaliśmy wydruki stron i strony jako całości, odkryliśmy, że popełniono kilka poważnych błędów technicznych i że musieliśmy zacząć od czasu ładowania i rozmiaru stron. Po rozwiązaniu tego problemu zaczęliśmy koncentrować się na stronie, w szczególności budowaniu wielu silnych stron docelowych i ulepszaniu istniejących stron kategorii. Wszystkie kategorie zostały gruntownie zmienione, aby strona internetowa uzyskała teraz wyniki na ważnych, trafnych terminach wyszukiwania o objętości od 500 do 1500 miesięcznie. Strony docelowe przynoszą natychmiastowe owoce, zwłaszcza jedna konkretna strona wygenerowała już ponad 10 000 euro (dodatkowo!) W przychodach.

  Testuj z anonimowym (dostawca usług): jest to duża strona internetowa w sektorze zdrowia, która każdego roku troszczy się o tysiące klientów. Dysponują obszerną stroną internetową, na której co miesiąc tysiące odwiedzających gromadzi informacje na temat głównych problemów zdrowotnych. Prowadzimy ich przez ulepszenia technologii, ulepszenia na stronie i tworzenie ukierunkowanych linków. Dzięki Link Assistant jesteśmy zajęci tworzeniem kampanii informacyjnej skierowanej do odpowiednich stron, do których wysyłamy ukierunkowany artykuł na blogu, który jest interesujący dla nich i ich czytelników. Dzięki Rank Tracker widzimy, że pozycje w Google gwałtownie wzrastają, a liczba odwiedzających i widoczność rośnie. Audytor witryny służy do optymalizacji na stronie, w celu wdrożenia ukierunkowanych ulepszeń w tekstach.

  Przegląd dla Okucie drzwiowe- Expert.nl (sklep internetowy w montażu drzwi) : Kiedy rozpoczęliśmy ten projekt, przybyło stosunkowo niewielu użytkowników, przeanalizowaliśmy, co możemy zrobić najlepiej, aby ulepszyć na stronie, aby przyciągnąć docelowych użytkowników w stosunkowo krótkim czasie. Przeanalizowaliśmy stronę za pomocą Audytora witryny i prowadzimy kampanię budowania linków z SEO Spyglass i Link Assistant. Z Spyglass patrzymy na konkurentów, co robią dobrze i gorzej? Następnie uruchomiliśmy podobną kampanię dla naszej własnej strony w Link Assistant. Dzięki Rank Trackerowi śledzimy nasze wyniki od pierwszego dnia, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak wzrosliśmy lub spadliśmy w ciągu kilku miesięcy na kluczowych terminach wyszukiwania. Oczywiście widzimy głównie, że pozycje powoli rosną, a teraz przyciągamy tysiące odwiedzających miesięcznie.

  Czym jest SEO Powersuite?
  Czy sprawdziłeś pierwszego konkurenta?
  Czy masz wiele stron internetowych z adresami e-mail?
  Który pakiet polecamy?
  Sam?
  Z kilkoma?
  Czy mogę zainstalować SEO Poweruite na moim Macu?
  Czy otrzymuję wsparcie?
  Czy SEO Powersuite wystarczy, aby moja strona zajęła 1 miejsce?
  Czy SEO Poweruite jest wart swojej ceny?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»