Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO powraca. Dzięki Bogu.

  Zdjęcie: Konstantin Sergeyev.

  Podczas spotkania z szefami mediów, którzy dyskutowali o serii zmian na platformie w Sydney w Australii, w ubiegłym tygodniu szef partnerstwa Facebooka, Campbell Brown, w końcu powiedział, co wszyscy już wiedzieli. „Mark [Zuckerberg] nie dba o wydawców” - powiedziała uczestnikom spotkania. Niemniej jednak, powiedziała, jej szef „daje mi wiele swobody i koncesji, aby wprowadzić te zmiany”. Bez pomocy Facebooka powiedziała: „wygląda na to, że odwrócę się, jak będę trzymał twoje ręce w twojej umierającej firmie, jak w hospicjum . ”(Cytaty zostały pierwotnie zgłoszone w Australijczyk .)

  Ponury - ale także dokładny. Od kilku lat, począwszy od 2011 r., Kanał informacyjny Facebooka pełnił funkcję strażaka ruchu, w którym jeden powszechnie udostępniany link mógł spowodować astronomiczną uwagę. Wiele stron internetowych próbowało przekształcić optymalizację Facebooka w naukę i ścigało te kliknięcia dłużej niż być może, drastycznie przestawiając się (na takie rzeczy jak wideo) w nadziei na złagodzenie bogów Facebooka. Zmniejszający się ruch wiadomości RSS ma szerokie konsekwencje dla branży informacyjnej. Tak jak Nieman Lab podkreśla Podobno powiedział również Brown:

  Świetny! Ten stary świat całkowicie wyssał i sprawił, że ekosystem internetowy stał się wyraźnie gorszym miejscem.

  Około roku 2012 ekologia cyfrowej publikacji przeszła epokową zmianę: Facebook wyprzedził Google jako najlepsze źródło ruchu w sieci. Przed Facebookiem najlepszym sposobem na niezawodne uzyskiwanie ruchu był optymalizacja wyszukiwarek, formatowanie treści internetowych, tak aby zajmowało wysoką pozycję w wyszukiwarkach. SEO to coś w rodzaju zgadywania, cyfrowa Jeopardy! w którym osoba tworząca treść WWW próbuje pomyśleć o zapytaniu, które doprowadzi użytkowników do ich treści internetowych. To dlatego artykuł może być zatytułowany „Co to jest Super Bowl?” Zamiast „Wkrótce nadejdzie Super Bowl”.

  Rosnąca dominacja Facebooka jako polecającego doprowadziła do innego rodzaju pracy, treści zoptymalizowanej dla mediów społecznościowych. Kluczem do dobrej zawartości zoptymalizowanej na Facebooku było to, że była inteligentna emocjonalnie, często w przesadny sposób. Nie tylko 21 zdjęć sprawi, że poczujesz się dobrze; to „21 obrazków, które przywrócą twoją wiarę w ludzkość”. Celebrytka nie tylko ubierała się w rytualną sukienkę, ale miała na sobie obcisłą sukienkę „i nie mogę nawet”.

  Społecznie zoptymalizowana treść polegała na wyrwaniu się z ludzi, sięgnięciu do jakiejś części ich jaszczurczego mózgu, co spowodowało, że zareagowali na informacje po ich spożyciu. Często był „relatywny” lub „ja irl” lub aspirujący lub wywołujący gniew. Treść musiała być odzwierciedleniem czytelnika, aby mogli się nim podzielić z przyjaciółmi i naśladowcami. I często, gdy jeden punkt sprzedaży wpadł na pomysłową, powtarzalną formułę (na przykład gotowanie filmów nakręconych z góry), często oznaczało to, że podobnie sformatowane treści wkrótce pojawią się u innych wydawców.

  Problem z treściami zoptymalizowanymi pod względem społecznym polega na tym, że ich jawna, niesamowita znajomość zasłania w Internecie rodzaj cynizmu o najniższym wspólnym mianowniku. Media społecznościowe mają tendencję do faworyzowania pozytywnych nastrojów w stosunku do negatywnych i przesady w stosunku do subtelności. Kiedy pisarz twierdzi, że jest „scrake'ingiem” w najnowszym zwiastunie Marvela w nagłówku, czy mówi to, ponieważ tak naprawdę jest, czy dlatego, że chce, aby czytelnik myślał, że tak jest, aby czytelnik mógł się podzielić na Facebooku? Napisanie entuzjastycznego nagłówka nie jest przestępstwem, ale kiedy każdy nagłówek, który widzisz, wrzeszczy na ciebie w taki czy inny sposób - i czyni nadmierne roszczenia dotyczące stanu emocjonalnego jego autora lub czytelników - trudno jest zaufać deklarowanym sentencjom pisarzy . Przynajmniej jest to bardzo denerwujące.

  Z drugiej strony, treści SEO obywają się bez emocji na rzecz mechaniki. Może być sztywny i niewygodny - ale jest bardziej uczciwy i przejrzysty. Kiedy pisarz wpisuje swój artykuł do zwiastuna najnowszego filmu Marvela z wyszukiwanymi słowami kluczowymi - danymi takimi jak obsada i ekipa filmowa oraz datą otwarcia - optymalizują się dla robotów Google. Ale dostarczają też naprawdę użytecznych informacji. Treści społecznościowe dotyczyły manipulowania ludźmi w celu klikania, udostępniania i publikowania. SEO polega na manipulowaniu robotami, aby traktować Twoje treści jako najlepszy przykład poszukiwanych informacji.

  SEO jest dalekie od idealnego edytora przydziałów w Internecie. Oszuści i szarlatani od lat próbują go nadużywać i mogą tworzyć widowiska tak upiorne i cyniczne, jak posty zoptymalizowane pod względem społecznym, gdy pojawiają się wiadomości. Szczególnie poważny przypadek miał miejsce w godzinach po tym, jak wiadomość o samobójstwie Anthony'ego Bourdaina wybuchła, kiedy Newsweek wypompowany indywidualne posty zoptymalizowane przez Google na temat każdego członka jego rodziny i byłych partnerów. Bez smaku? Absolutnie. Ale to także spełnienie bezpośredniej prośby czytelnika o beznamiętną informację zamiast hiperboli. Mechanika SEO jest jasna, znacznie więcej niż mechanika ludzkich emocji.

  Na lepsze lub gorsze, SEO zmusiło wydawców do skupienia się na dostarczaniu czytelnikom odpowiednich informacji. Optymalizacja społeczna dla platform, takich jak Facebook, zmusiła wydawców do wywołania sugestywnych treści, zapalających i interaktywnych. Treści społecznościowe nie polegały na przekazywaniu informacji tak samo, jak na pomaganiu ludziom w wykonywaniu ich tożsamości online. Stawiło to na ciężkość i polaryzację. Nie tylko musiał coś powiedzieć, ale także pomóc wspólnikowi powiedzieć coś.

  Dla każdego wydawcy - dużej publikacji lub jednoosobowego bloga - trudno było się oprzeć, biorąc pod uwagę, jak duży ruch na Facebooku przyniósł innym. Teraz, na własne konto Facebooka, zawór do węża pożarowego został zamknięty. Świetny. Używaj go do budowania świadomości marki lub czegokolwiek, ale poza tym nadszedł czas na ponowną kalibrację i pozostawienie polegania na Facebooku jako źródle ruchu.

  To dlatego artykuł może być zatytułowany „Co to jest Super Bowl?
  Bez smaku?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»