Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO promocja witryny niezależnie instrukcje krok po kroku 2018 2019

  1. Czym jest SEO?
  2. Potrzebujesz promocji SEO?
  3. Jakie umiejętności są potrzebne do SEO?
  4. Praktyczny przewodnik po promocji witryny
  5. Krok 1. Struktura witryny na podstawie kluczowych żądań
  6. Krok 2. Optymalizuj tytuł, opis i nagłówki h
  7. Krok 3. Audyt witryny komercyjnej
  8. Krok 4. Audyt techniczny witryny
  9. Krok 5. Pisanie treści
  10. Wyjątkowość artykułów
  11. Jak sprawdzić wyjątkowość artykułów?
  12. Krok 6. Wymiana witryny
  13. Zasady ogólne
  14. Krok 7. Waga referencyjna
  15. Dlaczego nie polecam kupowania linków SEO?
  16. Jak wybrać witrynę do umieszczania linków?
  17. Krok 8: Analytics
  18. Analiza najczęściej zadawanych pytań
  19. Co to jest bas, środek, góra?
  20. Czy nowicjusz powinien promować własną stronę?
  21. Apel do profesjonalnych specjalistów SEO
  22. Wniosek

  Dzisiaj postanowiłem opublikować instrukcje krok po kroku dotyczące promocji SEO twojego projektu. Ten materiał jest aktualizowany, jeśli są jakieś zmiany w algorytmach lub technologiach do optymalizacji witryny. Zapisz go w sieciach społecznościowych lub zakładkach przeglądarki.

  Materiał opiera się na moich osobistych doświadczeniach i częstych pytaniach moich czytelników, polecam czytanie od początku do końca! Jeśli masz jakieś pytania, zapisz je i przeczytaj ponownie instrukcje. Pozostaw w komentarzach te pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi podczas ponownego studiowania artykułu.

  Będzie o wiele bardziej skuteczny, jeśli nic cię nie rozprasza, podejmiesz ten problem 20-30 minut i zrozumiesz promocję SEO. Uwaga: najpierw przychodzi teoria, a następnie przewodnik do części praktycznej. Więc zacznijmy!

  Tematy materiału

  Czym jest SEO?

  SEO (z angielskiego - optymalizacja dla wyszukiwarek) - proces optymalizacji strony internetowej dla algorytmów wyszukiwarek. Twój potencjalny użytkownik, zbierając coś w Yandex lub Google, widzi wiele witryn przed nim. Są one sortowane w określony sposób, w oparciu o algorytmy wyszukiwarek. Zadanie optymalizatora SEO: upewnij się, że strony Twojej witryny są tak wysokie, jak to tylko możliwe, w celu uzyskania ukierunkowanych zapytań! Aby to zrobić, musi wiedzieć, jakie zmiany na stronie pozytywnie lub negatywnie wpłyną na jej ranking (proces sortowania witryn w wynikach wyszukiwania).

  Promocja SEO to cały zestaw środków dotyczących zewnętrznych i wewnętrznych parametrów witryny. Na przykład najprostszy: musisz użyć strona relink Aby przenieść wagę wewnętrzną, wskazane jest, aby uzyskać linki (zalecenia) do swojej witryny z tematycznych popularnych zasobów, zawartość witryny powinna być unikalna. Jest to również szacowane czynniki które są prawie niemożliwe do wpływania, na przykład: czynniki behawioralne użytkownika - przegląd fragmentu strony (listy wyników wyszukiwania witryny), jak długo dana osoba poznała treść, czy przeczytał ją do końca lub czy wykonał akcję.

  W przypadku tych i wielu innych parametrów wyszukiwarki określają, jak wysoka jest jakość witryny i zależy ona już od tego, które wiersze na wyjściu zostaną wyświetlone. Aby zrozumieć, dlaczego jest to ważne - wejdź do wyszukiwarki dowolną frazę, a zobaczysz, że witryny są uszeregowane w określony sposób. Niektóre wyższe, niektóre niższe. Im niższa witryna, tym mniej ludzi do niej pójdzie. Większość użytkowników nie przechodzi do drugiej strony wyszukiwania, należy to wziąć pod uwagę podczas promowania.

  Polecam dalsze badania:

  Potrzebujesz promocji SEO?

  Daje to najważniejszą rzecz dla każdej witryny - ruch, aw rezultacie możliwość zarabiania pieniędzy na stronie: zwiększenie liczby sprzedaży towarów lub usług lub zwiększenie przychodów z reklam. Miliony użytkowników tworzą swoje zapytania za pośrednictwem wyszukiwarek. Możesz znaleźć znacznie więcej docelowych odbiorców niż w sieciach społecznościowych lub innych źródłach ruchu. Ponadto ruch organiczny jest prawie darmowy!

  Wyszukiwarki próbują dać istotne odpowiedź na żądanie użytkownika. Na przykład, jeśli dana osoba szuka informacji o tym, jak otworzyć sklep internetowy i wchodzi na stronę o rowerach, taka strona i odwiedzający nie będą mogli z niej skorzystać. Po prostu zamknie stronę. Wyszukiwarki doskonale to rozumieją i śledzą. Oznacza to, że otrzymasz tylko ukierunkowany ruch do swojego projektu! Jeśli sprzedajesz sofy, po dokonaniu właściwej optymalizacji SEO, otrzymasz ruch z wyszukiwarki osób, które chcą kupić sofę (z dostawą, niedrogo).

  Wskazówka: możesz sprzedawać swoje produkty lub usługi nie tylko na stronach komercyjnych, ale także w artykułach informacyjnych. Jeśli dana osoba potrzebuje porady, jak wybrać dobrą sofę, możesz udzielić mu odpowiedzi, pisząc artykuł na ten temat, po przeczytaniu którego użytkownik może być zainteresowany możliwością zakupu towarów od ciebie.

  Masz wątpliwości? Oceń zapotrzebowanie na wyszukiwanie w swoim temacie. Aby to zrobić, jesteś doskonałą obsługą. Yandex WordStat . Po prostu określ żądany region (aż do miasta) i przekaż prośby, które potencjalni użytkownicy mogą wykorzystać. Usługa pokaże liczbę zapytań w wyszukiwarce przez 1 miesiąc. Napisałem osobne kompletny przewodnik po tej usłudze - przeczytaj to koniecznie!

  Ruch - są to osoby odwiedzające Twoją witrynę i są różne. Istnieje różnica zarówno dla witryn komercyjnych, jak i informacyjnych. Jeśli uznamy witrynę za platformę do zarabiania na reklamach, odwiedzający różni się także kosztem wyświetlania reklamy lub kliknięcia.

  Potrzebujesz SEO?

  Oczywiście, że nie

  Witryny rozrywkowe zarabiają najmniej od odwiedzających, ponieważ cena za kliknięcie jest niższa niż w nieruchomościach, firmach czy samochodach. Ale te strony mają więcej klientów. W temacie komercyjnym taki podział również istnieje: istnieją ogólne żądania, w których nie jest do końca jasne, czego użytkownik chce, na przykład na żądanie „lodówka”.

  Być może po prostu chce przeczytać o lodówkach, nauczyć się ich prawidłowej naprawy i być może kupić. Na to żądanie możesz uzyskać duży ruch, ale konwersja z niego będzie niższa niż na żądanie „kup lodówkę”.

  Jakie umiejętności są potrzebne do SEO?

  SEO jest długie i trudne, ale bardzo opłacalne! Zgadzają się z tym prawie wszyscy eksperci, którzy całkowicie pogrążyli się w CEO. Niewielu z nas jest w porównaniu z tradycyjnymi zawodami, które można studiować na uniwersytecie. Czy możesz dowiedzieć się, jak prawidłowo zoptymalizować i promować witrynę? Tak mi się wydaje! Następny punkt podam instrukcje krok po kroku, jak zrobić wszystko poprawnie. Zanim to zrobię, spójrzmy na to, czego potrzebujesz?

  • Musisz zrozumieć co to jest strona internetowa i jak strona jest tworzona w html, gdzie tytuł dokumentu i gdzie opis. Co można zrobić z tagami strong i b. Dlaczego potrzebujesz nagłówków h1-h6. Jak w ogóle jest CMS?
  • Chęć zrozumienia SEO i umiejętność doprowadzenia wszystkiego do rezultatu. Nie uda ci się, jeśli nie spróbujesz ponownie. Konieczne jest również ciągłe zagłębianie się w każdy punkt podręcznika i demontowanie go. Na przykład, jeśli nie wiesz, co to znaczy, spójrz słownik lub zapytaj w komentarzach.

  Musisz tylko trzymać się przywództwa i stale ewoluować: w końcu będziesz miał rezultat, ale wraz z tym powinno dojść do zrozumienia i odpowiedzi na pytanie „co zrobiłem i co było głównym powodem rozwoju mojego projektu”. Chodźmy ćwiczyć!

  Praktyczny przewodnik po promocji witryny

  Każdy projekt jest indywidualny, ale materiał jest napisany z uwzględnieniem wszystkich możliwych typów witryn i jest aktualizowany w razie potrzeby. Niektóre etapy pracy wykonane w oddzielnym materiale, gdzie rozważono bardziej szczegółowo. Zalecam, abyś był konsekwentny i najpierw studiował cały materiał z tej strony. Następnie zacznij ćwiczyć krok po kroku, wykonując i wykonując całą pracę.

  Krok 1. Struktura witryny na podstawie kluczowych żądań

  Wszystko zaczyna się od tego, że musisz zdecydować o prawidłowej strukturze witryny. Potrzebujemy słów kluczowych dla witryny, z której korzystają Twoi użytkownicy. Dlaczego nas potrzebują?

  • Na ich podstawie będziemy promować projekt i optymalizację budowy;
  • W przyszłości będą one potrzebne do śledzenia pozycji witryny pod kątem zapytań w wyszukiwarkach.

  Narzędzia do wybierania i określania popularności słów kluczowych:

  • Yandex.WordStat;
  • Planowanie słów kluczowych AdWords;
  • Wyszukiwanie podpowiedzi;
  • Usługa służąca do określania widoczności konkurencyjnych witryn dla zapytań wyszukiwania.

  Musisz samodzielnie zbudować przybliżoną strukturę, na podstawie której zastanowisz się, jak użytkownicy szukają tej lub innej sekcji, na podstawie tych informacji wybierz zapytania ze wszystkimi synonimami. Kiedy będzie gotowa lista podzielona na grupy - konieczne jest zdefiniowanie stron docelowych i praca z nimi.

  Napisałem szczegółowy artykuł o tym, jak zbudować odpowiednią strukturę strony od podstaw i jakich narzędzi potrzebujesz. Pamiętaj, aby przeczytać i wdrożyć:

  Krok 2. Optymalizuj tytuł, opis i nagłówki h

  Tytuł jest głównym elementem dokumentu (strona promowana), słowa z których są liczone w rankingu. Prawie zawsze wyświetlany urywkiem. Zasady kompilacji:

  • Pogrubione żądania muszą być uwzględnione w tytule w formie bezpośredniej;
  • Uczynić Tytuł w taki sposób, aby zawrzeć w nim wszystkie zaawansowane zwroty;
  • Najważniejsze zapytania pasują do pierwszych 12 słów;
  • Możesz dodać synonimy i słowa na temat;
  • Nie zaleca się oddzielania słów kluczowych znakami oddzielającymi jedno zdanie od drugiego (na przykład kropkami).

  Opis jest opisem dokumentu. Google często używa swojej zawartości do tworzenia fragmentu. Podstawowe zasady formacji:

  • Unikalny opis;
  • Wprowadź słowa kluczowe.

  Słowa kluczowe - ten metatag nie ma już silnego wpływu na ranking. Nie wypełniam go. Jeśli masz czas, możesz wypełnić:

  • Wymień słowa ze spacją;
  • Nie powtarzaj słów.

  Nagłówki h1-h6 odpowiadają za strukturę dokumentu. Konieczne jest obserwowanie ich zagnieżdżania (hierarchii). Nagłówek h1 powinien być używany tylko 1 raz na stronę. Polecam zawrzeć w nim najbardziej odważny wniosek.

  Podczas tworzenia wszystkich elementów - błędy nie są dozwolone. Napisz z zasadami języka rosyjskiego!

  Krok 3. Audyt witryny komercyjnej

  Wyszukiwarki próbują ustalić, czy dokument ma charakter komercyjny czy informacyjny. Na podstawie tych informacji tworzone są wyniki wyszukiwania. Na podstawie tego, co użytkownik chce zobaczyć, możemy otrzymać informacje lub prośbę handlową. Na przykład, gdy pojawiły się Iphone 4s - problemem były sklepy internetowe. Teraz dla tego słowa kluczowego - widzimy w Yandex zasadniczo artykuły z recenzjami i recenzjami.

  Biorąc pod uwagę typ witryny, zwróć uwagę na funkcje optymalizacji, a do tego zbadaj następujący materiał:

  Krok 4. Audyt techniczny witryny

  Przeprowadzone w celu wyeliminowania wszystkich błędów technicznych, które przeszkadzają Promocja SEO . Na przykład, jeśli witryna podaje niewłaściwą odpowiedź do serwera, strony mogą w ogóle nie być indeksowane. Możesz również uniemożliwić wyszukiwarkom odwiedzenie twojego projektu w pliku. robots.txt .

  Często strony mają kod śmieciowy, dużą liczbę duplikatów lub linki zewnętrzne. Niezbędne jest szybkie zidentyfikowanie takich błędów i ich poprawienie.

  Krok 5. Pisanie treści

  Treść jest zapisywana z uwzględnieniem słów kluczowych, które zebraliśmy w pierwszym etapie. Wiele zależy od rodzaju witryny:

  • Witryny komercyjne - potrzebują sprzedaży tekstów.
   • Dla sklepów internetowych wymaga niewielkiej ilości tekstów. Piszemy opis katalogu produktów: strony z produktami i kartami;
   • Dla serwisów internetowych - piszemy opis sprzedaży usługi z prośbą o kontakt!
  • Strona informacyjna - mogą to być indywidualne projekty lub blogi na stronach komercyjnych. Potrzebujemy wspaniałych materiałów informacyjnych, które całkowicie odpowiedzą na pytanie użytkownika.

  Na pierwszym etapie możesz sam pisać artykuły, a jeśli masz już budżet, zatrudnij copywriter . Jeśli powierzysz to zadanie copywriterom - upewnij się, że masz szczegółowe zadanie techniczne. Jak pisać teksty?

  • W tytule (H1) pożądane jest użycie słowa kluczowego - jest to konieczne w bezpośrednim wpisie. Jeśli zasady języka rosyjskiego zostaną naruszone, warto dostosować żądanie, aby tekst nie był niezgrabny, w przeciwnym razie wpłynie to na czynniki behawioralne. Ponadto brak błędów jest brany pod uwagę podczas rankingu;
  • Używaj napisów (H2-H6) - im więcej znaczników w tekście (jeśli jest to właściwe), tym łatwiej postrzegany jest materiał. Nawet bardzo dobry artykuł napisany stałym tekstem nie jest postrzegany przez czytelnika, ponieważ po wejściu na stronę z wyszukiwarki użytkownik najpierw przygląda się ogólnemu projektowi artykułu. I może po prostu opuścić witrynę, jeśli zobaczy „twardą” percepcję materiału. Użycie napisów sprawia, że ​​artykuł jest bardziej czytelny dla ludzi i bardziej skuteczny dla wyszukiwarek.
  • Używaj pocisków, list numerowanych, więcej zdjęć, tekstów w ramkach lub cytatów (podkreślając ważny punkt) - taki tekst jest również lepiej postrzegany przez osobę niż tylko tekst podzielony na akapity.
  • Zdjęcia są podstawą ciekawego materiału. Użyj obrazu tematycznego dla 2000 - 3000 znaków.
  • Pogrubienie, kursywa i podkreślenie - wielu początkujących uważa, że ​​lepiej jest wyróżnić słowa kluczowe pogrubioną czcionką, ale teraz jest to wątpliwe dla wielu specjalistów SEO: wpływa na definicję ponownego spamowania lub ponowną optymalizację dokumentu. Specjaliści od copywritingu uważają również, że osoba postrzega tekst gorzej, jeśli wybór jest pogrubiony bez znaczenia. Dlatego, aby podkreślić ważne myśli, lepiej jest użyć specjalnego projektu (cytat, ramka).
  • Całkowicie unikalny materiał - porozmawiajmy o tym później.

  Wyjątkowość artykułów

  Nie można po prostu „ukraść” z innych stron artykułu, nawet jeśli są to bardzo dobre materiały. Nie będzie to promocja SEO, ale pogrzeb SEO, ponieważ wyszukiwarki są świadome tego, jak wyjątkowa jest treść. Jeśli witryna „kradnie” ją, nie jest potrzebna w problemie z prostego powodu - użytkownik nie potrzebuje tych samych tekstów jeden na jeden na różnych liniach problemu. Ponadto, jeśli masz dużo nie unikalnych treści na swojej stronie, witryna może otrzymać sankcje z wyszukiwarki.

  Rozumiem, że istnieją projekty o nieunikalnej treści. Jeden z nich, w który byłem zaangażowany - był to serwis informacyjny. Teksty były unikalne dla wszystkich stron docelowych, ale większość wiadomości nie jest. Dla takich projektów - jedno zalecenie: dodaj swoją wartość. Na przykład wyrazić swoją opinię, dodać kilka analiz, wideo.

  Jak sprawdzić wyjątkowość artykułów?

  Istnieje kilka usług, które sprawdzają wyjątkowość tekstu. Jeśli sam piszesz teksty, nie patrząc na artykuły innych ludzi, nie musisz się martwić - jest mało prawdopodobne, że ktoś ma twoje myśli i sformułowania tak podobne, że będą powtarzane słowo w słowo. A jeśli zamówisz przepisywanie lub przepisywanie artykułów innych ludzi innymi słowy, powinieneś sprawdzić wyjątkowość:

  • Text.ru to jedna z najpopularniejszych usług sprawdzania unikalności tekstu. Jest bezpłatny, ale ma ograniczenia dotyczące sprawdzania, ale przy rejestracji limity są przedłużane. Oprócz bezpośredniej informacji o wyjątkowości tekstu, użytkownik jest informowany o liczbie błędów przechwyconych przez system i innych parametrach (takich jak „spam” lub „woda”), niezależnie od tego, czy wszyscy zdecydują się na nie zwrócić uwagę.
  • content-watch.ru/text to doskonała usługa sprawdzania wyjątkowości, ale ma limit 10 czeków od jednego IP dziennie. Jeśli obejdziesz ograniczenie poprzez zmianę adresu IP (dla którego jest to dynamiczne, po prostu ponownie łącząc Internet), możesz ponownie użyć limitu 10 czeków, jednak należy zauważyć, że usługa może zacząć „zawodzić” i pokazać 100% dla nieunikalnych tekstów.
  • Advego Plagiatus - najpopularniejszy program do sprawdzania, różni się od opisanych powyżej tym, że działa na Twoim komputerze, a nie online za pośrednictwem przeglądarki. Ma dwa parametry: niepowtarzalność za pomocą fraz i słów. Pierwsza pokazuje kontrolę częstotliwości używania fraz w Internecie, a druga jest porównywana z konkretnymi dokumentami. Na przykład Advego znalazł tekst, który może być źródłem przepisywania, a następnie nie sprawdza zwrotów (nie łańcuchów słów), ale porównuje liczbę identycznych słów w tym tekście i tekście. Przy wystarczająco głębokim przepisywaniu po prostu nie znajdzie takiej strony, w każdym razie będzie to 95%.

  Co jest wyjątkowe? Najlepiej od 90%, jest to dość naturalna wyjątkowość, zwłaszcza w przypadku tekstów technicznych, w których występuje wiele identycznych terminów. Konieczne jest jednak dążenie do zapewnienia 95%. Nie ma szczególnej różnicy między 95% a 100%, ponieważ algorytmy testowania dla każdej usługi mają swoje wady i nieścisłości, dlatego nie ma potrzeby maniakalnego dążenia do 100%.

  Ważne jest, aby zrozumieć, że wyszukiwarki określają unikalność i oryginalność tekstów w oparciu o ich algorytmy. Ponadto, jeśli ukradłeś tekst - nie jest to powodem do ekscytacji. Ważne jest, aby wyszukiwarka rozpoznała Cię jako główne źródło. Często zdarzają się problemy z zaufaniem i dobrze znane projekty, które „ukradły” twój tekst: badania pokazują, że witryny te są czasami oceniane wyżej niż twój projekt.

  Krok 6. Wymiana witryny

  Po wypełnieniu witryny treścią musisz się połączyć. Perelinkowanie to połączenie linków między artykułami lub tylko stronami witryny. Dlaczego to takie ważne? Po pierwsze, jest to wygodna nawigacja dla użytkowników Twojej witryny, powinni oni mieć możliwość łatwego dotarcia do dowolnego materiału, a nie spędzania czasu na szukanie tego, czego potrzebujesz. Po drugie, wyszukiwarki oceniają wewnętrzną wagę witryny. Po trzecie, indeksacja projektu poprawia się!

  Wyobraź sobie, dwie strony, do których nikt inn si nie odnosi Uważa, że ​​to nieistotna strona, której Twoi użytkownicy nie potrzebują, w przeciwnym razie dałbyś gdzieś link do niej. Ponadto wyszukiwarka nadal musi znaleźć ten dokument!

  Rozdrabnianie odnosi się do wewnętrznej optymalizacji i doskonale uzupełnia zewnętrzną.

  Zasady ogólne

  Perelinkovka jest dwojakiego rodzaju.

  1. Hierarchiczne - strony niższego rzędu odnoszą się do rodzica. Tak więc, na ile to możliwe, pompujemy dokument, który jest wyższy w hierarchii.
  2. Cykliczny - w tym przypadku jedna strona odnosi się do innej, a do trzeciej, trzeciej do czwartej i tak dalej. Rezultatem jest pierścień. Chodzi o to, że waga strony jest wpisana jak śnieżka, a im więcej dokumentów jest zaangażowanych w łączenie, tym skuteczniej działa.

  Kilka wskazówek na temat właściwego linkowania do niezależnej promocji strony SEO:

  • 2 poziomy zagnieżdżenia: zawsze staraj się łączyć ze strony głównej witryny do wszystkich dokumentów wyładunku (promowanych);
  • różnorodność kotwic: jeśli masz wiele linków na stronie do tej samej strony, spróbuj za każdym razem wybierać różne kotwice;
  • niewielka liczba linków wewnętrznych: nie ma potrzeby korzystania z jak największej liczby dokumentów na jednej stronie do łączenia wewnętrznego. Waga między nimi rozkłada się równomiernie;
  • kiedy napisałeś i opublikowałeś artykuł, lepiej odwołać się do niego iz niego natychmiast, a nie po jakimś czasie;

  Krok 7. Waga referencyjna

  Nie zapomnij o zewnętrznych linkach, ponieważ wciąż wpływa na promocję strony SEO. Jeśli przed webmasterami uzgodnili ze sobą wymianę linków, teraz ta funkcja została przejęta przez służby specjalne. Nie polecam nikomu używania zewnętrznych linków do promowania strony, ponieważ narusza ona licencję wyszukiwarek. Możesz korzystać z witryn opisanych poniżej na własne ryzyko.

  1. Miralinks.ru to jedna z najpopularniejszych usług promocji artykułów. Możesz sam napisać artykuł, wstawić link do stron w nim i znaleźć stronę internetową w Miralinks, gdzie artykuł zostanie opublikowany za opłatą. Jeśli nie chcesz pisać, możesz zamówić umieszczenie linku wraz z pisaniem artykułu ze stron. Wymagania dotyczące artykułów: od 1 do 3 linków, od 2000 znaków bez spacji. Artykuły (jeśli piszesz własne) są automatycznie sprawdzane pod kątem wyjątkowości, a także zatwierdzane przez moderatora systemu.
  2. www.gogetlinks.net to równie popularna usługa promocyjna poprzez zakup linków. Możesz określić jeden link, wybrać witrynę, a jej webmaster napisze artykuł z umieszczeniem linku.
  3. Są też mniej popularne rotapost.ru i pr.sape.ru - mogą być również używane, chociaż teraz popularność ich usługi nie jest tak wysoka jak w wyżej opisanych witrynach.

  Ponadto usługi te pobierają niewielką prowizję za swoje usługi, ale gwarantują umieszczenie linku, a jeśli webmaster zrobi coś złego (na przykład usunie link), otrzymasz zwrot pieniędzy.

  Dlaczego nie polecam kupowania linków SEO?

  Yandex karze witryny, które kupują linki. Jeśli nie masz doświadczenia i wiedzy w tej sprawie, odłóż to. Musisz także wiedzieć, że linki zewnętrzne nadal wpływają na rankingi.

  Jaka jest kara Yandex? Stosowany jest specjalny algorytm - Minusinsk. W przypadku korzystania z linków SEO strona jest zredukowana w wynikach wyszukiwania dla prawie wszystkich żądań. Sankcje zostaną zniesione, jeśli usuniesz wszystkie takie linki. Robot musi także obejść wszystkie inne strony i ponownie je zindeksować. Google ma własne algorytmy, które zmagają się z zakupem linków!

  Jak wybrać witrynę do umieszczania linków?

  Po pierwsze, musisz spojrzeć na przedmiot. Jeśli sprzedajesz drzwi, najlepiej jest, jeśli witryna jest dawcą, który udostępnia stronę do umieszczenia linku do twojego zasobu, będzie podobnym tematem. Jednak czasami jest to dość trudne do osiągnięcia, na przykład sklep internetowy z elektroniką prawdopodobnie nie będzie gościł artykułu dotyczącego jego konkurenta. Ale w tym przypadku możesz publikować na stronach poświęconych produktom, stronom, które promujesz.

  Najlepszym rozwiązaniem dla użytkowników jest zamieszczanie linków do Ciebie! Stymuluj je, na przykład, apelami lub konkursami. Napisz fajne i oryginalne materiały, które chcesz udostępnić. Na przykład, jeśli ten przewodnik jest dla Ciebie przydatny, zalecaj go w swoim projekcie lub na forach, na których się komunikujesz. To da mi dodatkową motywację do nowych publikacji!

  Po drugie, spójrz na liczbę linków sprzedaży z tej strony. Jeśli znajdziesz witrynę, w której znajdują się już artykuły z linkami do sprzedaży, skuteczność kupowania linków może być zauważalnie niższa. Co więcej, możesz dostać się pod filtry wyszukiwarek, ponieważ gdy PS odkryje tę stronę jako link do sprzedaży, wszystkie jej linki staną się przydatne do szkodliwych. Wszystkie te usługi mają możliwość zamówienia usuwania linków, ale pamiętaj, że sprzedają linki. Oznacza to, że prędzej czy później system wyszukiwania dowie się o tym i ukarze cię!

  Istnieją również zasady umieszczania linków w celu właściwego promowania witryny SEO. Na przykład, jeśli masz duży budżet na zwiększenie masy linku, nie powinieneś od razu wydawać wszystkich pieniędzy, lepiej, aby linki do Twojej witryny pojawiały się stopniowo w Internecie. W końcu wszystko powinno wyglądać naturalnie. Wiadomo, że wraz z ostrą publikacją dużej liczby linków strona nie podnosi się w rankingu, a raczej zwisa. Wyszukiwarki są teraz dość inteligentne i jeśli zobaczą podejrzaną aktywność, mogą upuścić witrynę.

  Krok 8: Analytics

  W przypadku analiz używam informacji o pozycjach witryny, które są usuwane codziennie dla Yandex i Google dla wszystkich słów kluczowych. Ponadto, inne przydatne narzędzie - liczniki witryn.

  Na jednym z pierwszych etapów warto umieścić liczniki w witrynie, z reguły jeden jest wystarczający, na przykład Yandex Metric, można również korzystać z Google Analytics. Aby uzyskać dostęp do licznika Yandex (metrika.yandex.ru), musisz mieć konto pocztowe na Yandex. Dzięki niemu otrzymasz szczegółowe statystyki dotyczące odwiedzin Twojej witryny, a mianowicie:

  1. Ilu ludzi poszło na tę stronę
  2. Ile wyświetleń średnio przypada na osobę
  3. Jakie słowa wyszukiwania zostały wysłane do Ciebie i na której konkretnej stronie
  4. Ile czasu spędzają użytkownicy w Twojej witrynie, zarówno przeciętnie, jak i osobiście?
  5. Webvisor - pozwala zrozumieć, w jaki sposób odwiedzający przeglądają Twoją stronę. Dzięki temu narzędziu zobaczysz, gdzie znajduje się kursor każdego z twoich gości, gdy potrząsnął stroną przez pasek przewijania, gdzie w tym czasie naciskał. Bardzo przydatne narzędzie do oceny użyteczności całej witryny i konkretnych artykułów.

  Ponadto narzędzia te umożliwiają generowanie różnych raportów i ocenę jakości ruchu (nie tylko wyszukiwarki, ale także z innych źródeł).

  Analiza najczęściej zadawanych pytań

  Dodatkowo odpowiem na często pojawiające się pytania. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje - napisz komentarze, a na pewno przeanalizuję je szczegółowo!

  Co to jest bas, środek, góra?

  Czytając artykuł, początkujący spotykają takie skróty jak LF, MF, HF, co to jest?

  LF - zapytania o niskiej częstotliwości. Różnią się tym, że popularność tych zapytań jest mniejsza, to znaczy rzadziej są wprowadzane do wyszukiwarki. Dlatego wydaje się, że można uzyskać mniejszy ruch z nich, ale tak nie jest. Faktem jest, że te zapytania są bardzo przydatne. Zobaczmy, dlaczego:

  • duża liczba zapytań o niskiej częstotliwości pozwala na zbieranie znacznego ruchu;
  • Żądania LF są potrzebne do awansu MF i HF;
  • lepsza konwersja, ponieważ użytkownik widzi dokładnie to, czego szukał;
  • niska konkurencja, ponieważ Nie wszyscy specjaliści SEO promują projekty dla WSZYSTKICH zapytań o niskiej częstotliwości.

  MF - zapytania średniej częstotliwości do wyszukiwarki. Są to bardziej konkurencyjne słowa kluczowe niż niskie częstotliwości, ale mniej niż wysokie częstotliwości. Podział na LF, MF i HF jest bardzo warunkowy, nie ma dokładnych wskaźników, dla których fraza znajdzie się na jednej lub innej liście, ale mimo to osoba może ogólnie zrozumieć, które zapytanie należy do gdzie. W przypadku takich żądań nowicjusz może również promować blog lub stronę internetową, istnieją realne szanse na wejście do najlepszych wyszukiwarek.

  HF - zapytania o wysokiej częstotliwości. Źródło dużego ruchu na stronę. Praktycznie wszystkie żądania RF są wysoce konkurencyjne, ale nie oznacza to, że takie żądania powinny być odrzucane. Pracuj na stronie przy wszystkich prośbach, z czasem będziesz miał więcej doświadczenia i wiedzy, aby promować takie żądania.

  Czy nowicjusz powinien promować własną stronę?

  Bardzo łatwo jest wszystko wyjaśnić na przykładzie analogii, weźmy za to możliwość rysowania. Jeśli chcesz coś pomalować, możesz zwrócić się do profesjonalnego artysty, na przykład, jeśli chcesz powiesić piękny obraz w domu w salonie lub zrobić komuś prezent. Ale jednocześnie często musisz sam narysować coś w życiu. Wspólny człowiek nie musi się specjalnie nauczyć rysować, ponieważ początkowy poziom wystarczy do rozwiązywania codziennych zadań.

  Więc w niezależnej promocji witryn - nie każdy musi się tego nauczyć. Ktoś może po prostu zamówić promocję, ktoś jej w ogóle nie potrzebuje, a ktoś poświęci swój czas i energię, aby nauczyć się jak rockować projekty internetowe.

  Analogia rysunku opisuje trudności, z którymi będziesz musiał się zmierzyć, gdy zaczniesz poważnie promować swoją witrynę. Aby coś dobrze wyszło, musisz długo się uczyć. Nie możesz znaleźć magicznego sposobu, aby nauczyć się rysować online w ciągu 2 dni? Podobnie w promocji SEO - musisz przestudiować informacje przedstawione w tym artykule, przejrzeć inne materiały na stronie i ćwiczyć, a następnie z czasem nauczyć się. Nie powinieneś mieć nadziei, że instrukcje krok po kroku, bez względu na to, jak dobry jest, zrobią wszystko dla ciebie.

  Apel do profesjonalnych specjalistów SEO

  Musisz sam zdecydować, czy powinieneś studiować SEO lub lepiej zwrócić się do specjalistów. Jeśli jesteś biznesmenem i chcesz promować stronę internetową swojej firmy, lepiej zatrudnić specjalistę. Jestem zawodowo zaangażowany w promocję!

  A jeśli chcesz zarabiać na stronie, a nie masz budżetu na specjalistę SEO, możesz się sam nauczyć. To jest prawdziwe, ponieważ ludzie, zanim się tego nauczyli, oprócz tego jest instrukcja krok po kroku.

  Musisz znać podstawy promocji SEO wszystkim, którzy są zainteresowani upowszechnieniem swojej strony. Nawet jeśli jest to Twój osobisty blog i nie zarabiasz na nim pieniędzy, to jednak znajomość niektórych zasad promocji doprowadzi do wzrostu ruchu w witrynie. Ponadto przedsiębiorcy muszą monitorować działalność wykonawców!

  Wniosek

  W tym artykule starałem się określić jak najwięcej kroków optymalizacyjnych. Musisz wszystko wdrożyć etapami, przeanalizować wynik i sfinalizować projekt! Ale to dopiero początek, aby skonsolidować materiał i pogłębić konkretne tematy, warto zapoznać się z innymi materiałami na stronie, a wtedy będziesz miał pełne zrozumienie.

  Możesz zadawać wszystkie pytania w komentarzach!

  Czym jest SEO?
  Potrzebujesz promocji SEO?
  Jakie umiejętności są potrzebne do SEO?
  Jak wybrać witrynę do umieszczania linków?
  Czy nowicjusz powinien promować własną stronę?
  Masz wątpliwości?
  Potrzebujesz SEO?
  Jakie umiejętności są potrzebne do SEO?
  Czy możesz dowiedzieć się, jak prawidłowo zoptymalizować i promować witrynę?
  Zanim to zrobię, spójrzmy na to, czego potrzebujesz?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»