Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO - Search Engine Optimization

  SEO (skrót od angielskiego

  SEO (skrót od angielskiego. Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek ) - to kompleksowa akcja mająca na celu poprawę pozycji witryny w konkretnych żądaniach użytkowników w wynikach wyniki wyszukiwania .

  Głównym celem optymalizacji pod kątem wyszukiwarek jest poprawa pozycji witryny w wynikach wyszukiwarki , uzyskując maksymalną liczbę zainteresowanych użytkowników, którzy odwiedzają tę witrynę wyszukiwarki .

  Biorąc pod uwagę koszt docelowego użytkownika, który przyszedł do witryny na podstawie konkretnego zapytania, analiza skuteczności optymalizacja wyszukiwarek .

  SEO lub inaczej optymalizacja pod kątem wyszukiwarek , składa się z kilku kierunków.

  Stale zmieniające się zasady działania wyszukiwarek mają bezpośredni wpływ na wyniki wyszukiwania . Mimo to strona po jej optymalizacji musi spełniać następujące kryteria:

  • Optymalna gęstość słów kluczowych, ale nie tak duża, jak wyszukiwarka Po semantycznej analizie tekstu nie uważano go za spam, to znaczy słowa kluczowe powinny być otoczone unikalnym tekstem, zgodnie z tematem.
  • Wewnętrzna struktura stron powinna mieć strukturę korzystną do skanowania przez robota wyszukiwania.
  • Maksymalny wysoki indeks cytowania ( PageRank strona określana przez obecność zewnętrznych linków z najbardziej autorytatywnych stron, podobnych w tematach, forach, katalogach artykułów itp.
  • Brak dowodów na stosowanie zabronionych metod optymalizacji, takich jak: użycie drzwi , spam w wyszukiwarkach, treści generowane przez programy, wątpliwe linki, korzystanie z dużej liczby nie-tematycznych linków.

  Zgodnie z tymi podstawowymi kryteriami strona działa optymalizator . Poprawia wewnętrzną strukturę strony, poprawnie łączy strony, poprawia strukturę, nawigację, zawartość, używa tagów itp. Ponadto optymalizuje czynniki zewnętrzne - zajmuje się umieszczaniem artykułów z linkami do zasobów stron trzecich, rejestruje witrynę w katalogach, ocenach itp.

  Wszystko to oznacza „białą” optymalizację, to znaczy, że stosowane są metody niedozwolone. wyszukiwarki i prawo. Oczywiście po takiej optymalizacji strona staje się bardziej atrakcyjna w oczach zarówno wyszukiwarek, jak i zwykłych użytkowników.

  Oprócz „białej” optymalizacji stosowana jest również „szara” optymalizacja, która nie wykorzystuje całkowicie promowanych metod promocji, ale nie jest surowo zabroniona. Praca polegająca na promowaniu strony za pomocą szarych metod obejmuje korzystanie z linkbitingu , „ marketingu wirusowego ” (dystrybucja obrazów, filmów, tekstu, z ukrytą reklamą promowanej strony), różnych sztuczek związanych z uzyskiwaniem linków itp.

  Najczęstszą „szarą metodą” jest podział dużego zasobu na kilka małych witryn, które są ze sobą połączone za pomocą łączy i tworzą między sobą sieć tematyczną.

  Oprócz optymalizacji „białej” i „szarej” istnieje również optymalizacja „czarna”. Ta optymalizacja ma głównie na celu oszukiwanie. wyszukiwarki , wykorzystanie treści nieunikalnych, drzwi (automatycznie generowane strony bez znaczącej zawartości), jednopikselowe linki (linki ukryte przed użytkownikiem, ale widoczne w wyszukiwarkach), maskowanie (ukryte przed użytkownikiem, ale widoczne przez wyszukiwarkę) itp.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»