Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO: Skrobak Google łatwo z Excelem

  1. Co będziesz mógł zrobić
  2. Biorąc pod uwagę lokalizację
  3. Pobierz dokument

  Preambuła: jest to pierwszy artykuł seria poświęcona Excelowi dla SEO , Więc bądźcie czujni!

  W takim czy innym czasie wszyscy musieliśmy zlikwidować wyniki Google, niezależnie od tego, czy chodziło o audyt, śledzenie pozycji czy wiele innych rzeczy. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań do wyszukiwania wyników wyszukiwania. Myślę przede wszystkim doskonała skrobak RDDZ , którego używam bardzo często, ale są też inne. Problemem (moja obawa) jest to, że analiza jest wykonywana systematycznie w Excelu. Konieczne jest zatem wyeksportowanie wyniku w pliku CSV, aby zaimportować go do programu Excel, aby sformatować go w skrócie ...

  Proponuję na dole tego artykułu dokument Excela, który udostępniam za darmo i który pozwoli Ci na złomowanie bezpośrednio do Excela. Ale nie pomiń kroków i przeczytaj poniższe akapity 😉

  Edytuj 24/09/14 - 10:15: wersja 1.5 zawierała błąd, pomyśl o pobraniu ostatniej wersji (1.6).

  Oczywiście, jeśli to możliwe, wersja programu Excel nie jest zbyt stara. Nie testowałem, ale mówię, że 2003 jest absolutnym minimum. Następnie, podczas pracy z Excelem, istnieje podstawowe narzędzie SEO, to narzędzie SEO dla wtyczki Excel , opracowane przez Szweda Niels Bosma , Więc musimy zacząć od zainstalowania tej wtyczki. Aby to zrobić, przejdź do tej strony http://nielsbosma.se/projects/seotools/download/ i postępuj zgodnie z instrukcjami. Uważaj, sprawdź wersję programu Microsoft Excel przed pobraniem wtyczki ( 32-bitowy lub 64-bitowy ). Nie trzeba dodawać, że to rozszerzenie jest całkowicie bezpłatne, więc nawet jeśli masz go za kwadrans do zainstalowania, nie martw się, szybko się opłaci.

  Jeśli masz konto w Majestic, to jeszcze lepiej. Będziesz mógł uzyskać dane z Majestic SEO (w tym Flow Metrics, liczbę przychodzących linków i stron odsyłających) bezpośrednio w Excelu. Zobaczysz, jak zrobić tę stronę: Uzyskaj dostęp do Majestic SEO w Excelu , A jeśli nie masz konta Majestic SEO, gorąco polecam oferta SREBRNA w cenie 39,99 € co będzie wystarczające.

  Co będziesz mógł zrobić

  Będziesz mógł uzyskać listę pierwszych 100 adresów URL i nazw domen w SERPach dla danego zapytania, pobrać tytuł, TBPR, Ranking Ruchu Alexa, liczbę domen referencyjnych, liczbę linków zwrotnych, liczbę Zindeksowane adresy URL i Metryki przepływu ,

  Podgląd wyniku dla kompletnego skrawka pierwszych dwóch stron SERP na żądanie „Fleuriste Paimpol”

  Aby to zrobić, to proste:

  1. wprowadź swoją prośbę (słowo kluczowe, ślad)
  2. wybierz liczbę stron skrobaka (od 1 do 10)
  3. wybierz, czy chcesz odzyskać tytuł
  4. określ, czy chcesz przeskanować adres URL lub domenę główną
  5. wybierz, czy chcesz wyświetlać dane Majestic SEO (wymaga płatnego konta Majestic SEO)
  6. wybierz, czy chcesz uzyskać ranking ruchu TBPR i Alexa
  7. wybierz miejscowość

  Biorąc pod uwagę lokalizację

  To jest mały dodatek do dokumentu. Będziesz mógł bezpośrednio wybrać swoją lokalizację i wyjaśnić swojemu klientowi, że jest prawdopodobnie tylko 84. na „kwiaciarni Paimpol” na poziomie krajowym, ponieważ wskazuje on swoją narzędzie do śledzenia pozycji , ale pojawia się w 2. pozycji, gdy użytkownik znajduje się w Paimpol, Lannion lub Guingamp (#BreizhPower). Dzięki Kévin za jego artykuł Geolokuj swoje SERP w skali ultra-lokalnej których często używałem, aby dodać tę funkcję.

  Uwaga : jeśli nie chcesz korzystać z tej funkcji, przejdź na górę listy rozwijanej i pozostaw pole puste.

  Pobierz dokument

  Obiecałem ci. To jest dokument, który nazwałem Google Scraper (wersja 2.1) ,

  Edytuj 24/09/14 - 10:15: wersja 1.5 zawierała błąd, pomyśl o pobraniu ostatniej wersji.

  Edytuj 12/05/16 - 10:00: wersja 2.0 wyświetla teraz opis obecny w SERP.

  Edytuj 06/06/18 - 15:20: wersja 2.1 zawiera nową wersję złącza Majestic i nie zawiera już danych PR i Alexa.

  Niektóre instrukcje mijania:

  • Bądź cierpliwy, jeśli zaznaczysz wszystkie pola i chcesz uzyskać 10 stron wyników, może to potrwać kilka minut.
  • Pobieranie pierwszych 100 wyników nie zawsze jest przydatne. Jeśli możesz zadowolić się pierwszymi 20, to lepiej.
  • Wskazówka w Excelu, wybierz uruchamianie obliczeń ręcznie (zakładka Formuły | Opcje obliczeń | Sekcja ręczna). I naciśnij F9, gdy chcesz rozpocząć złom.
  • Tutaj zeskrobujemy bez proxy, więc narzędzie niekoniecznie nadaje się do użytku przemysłowego, co oznacza, że ​​można pracować nad konkurencyjnym audytem zamkniętych oczu klienta.
  • Dla wtajemniczonych możesz zmienić Xpath w kolumnie C (uwaga: jest to formuła macierzowa)
  • Edytuj 24/09/14 - 10:15: białe linie, które się pojawiają, czasami odpowiadają wynikom Google Image, których (jeszcze) nie udało mi się wykluczyć.
  • Edytuj 25/01/17 - 09:45: Jeśli to nie zadziała, przejdź do zakładki Ustawienia narzędzi SEO, a następnie kliknij Globalne ustawienia HTTP. W pierwszej tabeli wpisz następujący User-Agent: Mozilla / 5.0 (Windows NT 6.3; WOW64) AppleWebKit / 537.36 (KHTML, jak Gecko) Chrome / 39.0.2171.95 Safari / 537,36, a następnie zaznacz Zapisz konfigurację w prawym dolnym rogu i zapisz.

  Kontynuacja pliku Excel dla SEO


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»