Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO w 2019: nie patrz tylko na Google!

  Kiedy mówisz o SEO, ile razy naprawdę mówisz tylko o Google? Wyznaj, nikt cię nie słyszy, tylko mówisz w swojej głowie.

  Problem polegał na tym, że reszta platform nie została jeszcze opracowana. Ale zapewniam cię, że odrobili pracę domową. Ten rok 2019 zapowiada się jako pole, w którym Game of Thrones będzie mały ... Zacznijmy!

  Wraz ze sprzedażą Google Home lub Amazon Echo, od tego roku w Hiszpanii 2019 ma być startem w tej dyscyplinie.

  Jeśli 1 na 4 użytkowników smartfonów przeprowadził już konsultacje głosowe, to włączenie tych inteligentnych głośników do naszych domów przewiduje gwałtowny wzrost. W rzeczywistości szacuje się, że w 2020 r. 50% konsultacji w Internecie będzie głosowych. Dlatego, ponieważ SEO jest strategią długoterminową, musimy zacząć zastanawiać się, co robić w tym nowym roku.

  • SEO w Amazon Marketplace:

  Jest to ważne, jeśli mamy e-commerce, już to wiemy. Ale teraz jeszcze bardziej dzięki włączeniu Amazon Echo , ponieważ to urządzenie porównuje tylko produkty na platformie Amazon Marketplace. Nadszedł czas Odkryj nisze w Amazon.

  Będzie to przydatne zwłaszcza w przypadku produktów o wysokiej rotacji lub niskiej wartości , ponieważ użytkownik nie będzie patrzył na więcej produktów, tylko pierwszy dostarczony przez Alexę.

  Jeśli chcesz znaleźć się wśród najlepszych umiejętności Alexy, czytaj dalej.

  Obecnie nasze smartfony nie mają nieskończonej pamięci. Średnio mamy 16 aplikacji i między Whatsapp, FB, Instagram, Candy Crush ... w końcu mamy mało miejsca. Masz więc duże wyzwanie: zrobić miejsce (i zachować je!).

  Dlatego powinniśmy zrobić dobro ASO (SEO dla aplikacji), a zatem pozycjonujemy się ponad tysiące aplikacji dostępnych na rynku. Ale jako pomoc początkowa możemy zawsze wykonywać SEM, zarówno w sklepach, jak iw różnych aplikacjach, witrynach internetowych i RRSS. Ale oprócz tego musimy opracować dobrą strategię grywalizacji, aby nasza aplikacja stale się rozwijała, również bardzo dobrze ceniona w tych wyszukiwarkach.

  W RRSS już 25% użytkowników widzi zawartość wideo. Dlatego FB opracowuje różne formaty, aby ten król treści. Robi to z IGTV lub FB Watch, z którymi zamierza konkurować z Netflix i YouTube. Jeśli masz te konta w swojej firmie, zacznij wprowadzać w nich tę strategię, aby były bardziej trafne i osiągnęły maksymalny zasięg swoich użytkowników .

  Każdego dnia użytkownik będzie częściej szukał obrazu zamiast go pisać. Ale także, jako specjaliści ds. Marketingu cyfrowego, to nam sprzyja. Jeśli zoptymalizujesz swoje zdjęcia, aby użytkownicy mogli je znaleźć (przeszukaj), zapiszesz kilka kroków w ścieżce konwersji. Takie jak wyszukiwanie produktu, wybór koloru, modelu lub nawet rozmiaru. Ponadto poprawisz UX, ponieważ oszczędność kroku ułatwia użytkownikowi osiągnięcie celu.

  Tak, przyjaciele SEO również przychodzi do tego, aby mówić o technologii. Każdego dnia blockchain zbliża się do większej liczby sektorów i kiedy zostanie on naprawdę przyjęty, będzie musiał udostępnić go na własnej stronie internetowej. Dlatego może to być coś, co nie jest jeszcze rozważane, ale z pewnością stanie się bardzo ważne w naszym życiu jutro.

  • Algorytm Google'a Freda:

  Ta aktualizacja, wśród wielu innych wprowadzonych przez Google ponad rok temu, jest nadal najważniejsza i daje większą wagę pod względem SEO.

  Z pewnością więcej niż raz przeklinałeś ten algorytm, ponieważ jest bardziej skłonny karać niż stare aktualizacje. I to nie wynika z kaprysu. Został pomyślany z zamiarem umieszczenia użytkownika w centrum zainteresowania , kończąc więcej, jeśli to możliwe, za pomocą prostych sztuczek, które nas ustawiły, i oczywiście z tak zwanym Czarnym Kapeluszem .

  Dlatego do tej pory, jeśli będziemy przeprowadzać wyszukiwania, bardziej prawdopodobne jest, że blog z treścią zostanie umieszczony przed e-commerce . Zrób test: otwórz okno incognito, wyszukaj „ płaszcz zimowego sezonu jesiennego ” i spróbuj zlokalizować pierwszy e-commerce, jeśli go zobaczysz ...

  To sprawia, że ​​musimy codziennie liczyć więcej Tworzenie treści i opowiadanie SEO Jeśli chcemy nadal pojawiać się na pierwszej stronie, lub skorzystać z równoległych technik płatności, takich jak przynależność lub zakupy Google.

  Widząc wszystko, widzimy, jak SEO nie jest już tylko tematem słów kluczowych w Google . Musisz zacząć myśleć o całej strategii, która istnieje we wszystkich nowych urządzeniach, i każdego dnia pokrywają one większą część naszego życia.

  Nie przez dokręcanie nakrętek, ale czy myślałeś już o tych wszystkich mediach w swojej strategii SEO?

  Kiedy mówisz o SEO, ile razy naprawdę mówisz tylko o Google?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»