Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  SEO zaczyna się od zarabiania na Google Trust

  1. Zarabianie na Google Trust
  2. Gdy Algorytm Google zacznie ZAUFAĆ TWOJĄ I SWOJĄ STRONĘ, będą one coraz częściej Cię udostępniać
  3. Produkty Google prawdopodobnie będziesz musiał aktywować:
  4. Jako legalny wydawca witryny i autor potrzebujesz produktów Google do wykorzystania sieci
  5. Krok pierwszy - główne konto Google
  6. Już mam konto Google?
  7. Jeśli nie masz konta Google+, zastanów się nad jego ustawieniem
  8. Ciesz się tym artykułem? Zakreśl mnie w Google+, a my nauczymy się, rozrastamy i współpracujemy

  Autor: Keith Bennett

  Zarabianie na Google Trust

  Zarabianie Google Trust Means Google musi wiedzieć wszystko o Tobie…

  Widzę, jak kręcisz oczami Widzę, jak kręcisz oczami. Podobnie jak Google, JUŻ NIE wiemy wszystkiego o tobie. Snowden i NSA ujawnili późno informacje o tym, co podejrzewaliśmy, ale mam nadzieję, że SZCZEGÓLNE WYSZUKIWANIE będzie konieczne, aby wydobyć wszystkie konkretne dane dotyczące osoby lub podmiotu - prawda? Jest to prawdopodobnie tak proste, jak wpisanie nazwiska osoby na pulpicie nawigacyjnym oprogramowania - przerażające być chłopak / dziewczyna, żona / mąż osoby, która tam pracuje i ma taki dostęp. Miejmy nadzieję, że Google nie gromadzi dokumentacji. Zostaw tę brzydką pracę Der Governmentowi.

  Prywatność JEST martwa - to kolejna dyskusja. Ta dyskusja dotyczy skakania przez „obręcze” Google, więc Google zrobi ci mnóstwo pieniędzy i rozwinie twoją praktykę prawniczą.

  Przyjdźcie panie… Google już zna wasz rozmiar biustonosza i najbardziej tajne pożądania i pragnienia. A wy… Jeśli jesteście tacy jak ja, Google wie, które sklepy z cygarami odwiedzacie, w tym rzeczywistą trasę, którą jedziecie; mogą również wiedzieć, że zamawiasz za dużo butelek Cabernetu dla zapracowanego profesjonalisty. Miejmy nadzieję, że nie podzielą się tak kompromitującymi danymi z naszymi nowymi carami. Wszystkie przerażające rzeczy na bok, Google musi „oficjalnie” wiedzieć wszystko o tobie dzięki twojemu proaktywnemu, zaznaczonemu na czeku, umowie. Czy regularnie czytasz w wielu międzynarodowych Polityka prywatności i Warunki usługi ? Ja robię. Czytanie umów online Google - my wszyscy, którzy klikamy myszką - zgadzają się z nieostrożnym porzuceniem - to tak, jakby wziąć udział w 3-jednostkowym kursie z zakresu prawa internetowego lub uczestniczyć w seminarium o ciągłym kształceniu, bez żadnych rozrywek, jedzenia, ludzi i kciuków TSA.

  Gdy Algorytm Google zacznie ZAUFAĆ TWOJĄ I SWOJĄ STRONĘ, będą one coraz częściej Cię udostępniać

  Zarabianie w Rankingu Zaufania Google - oznacza przeskakiwanie przez różne obręcze Google, które współpracują ze sobą, aby sprawdzić, czy jesteś tym, kim jesteś Zarabianie w Rankingu Zaufania Google - oznacza przeskakiwanie przez różne obręcze Google, które współpracują ze sobą, aby sprawdzić, czy jesteś tym, kim jesteś. Musisz spotkać się z różnymi Sygnałami Google, które będą próbować zweryfikować, że twoje imię i nazwisko, zawód, adres fizyczny, adres e-mail, telefon i strona internetowa ALL należą do ciebie. W miarę upływu czasu dodatkowe sygnały od twoich internetowych przyjaciół, współpracowników, współpracowników i klientów „okrążających” ciebie swoimi kontami Google+ i odwiedzających twoją stronę internetową i konta w mediach społecznościowych będą działać razem, aby zwiększyć pozycję Google Trust.

  Produkty Google prawdopodobnie będziesz musiał aktywować:

  • Konto główne Google
  • Panel Google
  • Narzędzia Google dla webmasterów
  • Google Analytics
  • Google Plus
  • Profil Google
  • mapy Google
  • Google YouTube Channel

  Czas na żart prawnika?

  Rzeczy, które ludzie powiedzieli w sądzie, słowo w słowo, usunięte przez dziennikarzy sądowych:
  ATTORNEY: Ile lat ma twój syn, ten, który mieszka z tobą?
  ŚWIADEK: Trzydzieści osiem lub trzydzieści pięć lat, nie pamiętam co.
  ATTORNEY: Jak długo mieszkał z tobą?
  ŚWIADECTWO: Czterdzieści pięć lat. **

  Jako legalny wydawca witryny i autor potrzebujesz produktów Google do wykorzystania sieci

  Musisz połączyć kilka z tych produktów Google, które będą ze sobą współpracować jako właściciel witryny / wydawca w celu ustanowienia relacji zaufania z Google. Na szczęście wystarczy jedno konto! Pojedyncza nazwa użytkownika i hasło prowadzą do wszystkiego, co Google.

  Krok pierwszy - główne konto Google

  Stwórz swoje konto Google - KLIKNIJ TUTAJ

  Już mam konto Google?

  Jeśli masz już Gmaila Google - Kalendarz Google, Dokumenty Google lub Dysk Google dla swojej praktyki prawnej, możesz po prostu zalogować się na konto Gmail i zacząć aktywować inne potrzebne produkty Google.

  Możesz to zrobić teraz, kiedy potrzebujesz aktywować określone produkty zgodnie z ich wymaganiami.

  Będziemy musieli korzystać z Narzędzi Google dla webmasterów i Google Analytics z istniejącą lub nową legalną stroną internetową. Narzędzia dla webmasterów pomagają nam udowodnić Google, że jesteś właścicielem swojej witryny, zdobywając potrzebne punkty zaufania, a Google Analytics pomoże Ci zainspirować Cię, ponieważ dzięki wysiłkom marketingowym zwiększysz liczbę odwiedzających odwiedzających Twoją witrynę.

  Jeśli nie masz konta Google+, zastanów się nad jego ustawieniem

  Odwiedź moją sekcję na Wykorzystanie mediów społecznościowych i przejdźmy do TYLKO konta społecznościowego, które może sprawić, że ty i twoja strona odniesie sukces.

  Odwiedź moją sekcję na  Wykorzystanie mediów społecznościowych  i przejdźmy do TYLKO konta społecznościowego, które może sprawić, że ty i twoja strona odniesie sukces

  Ciesz się tym artykułem? Zakreśl mnie w Google+, a my nauczymy się, rozrastamy i współpracujemy

  ** z książki Disorder in the Courts Nieład w sądzie! ** z książki Disorder in the Courts  Nieład w sądzie

  Ciesz się tym artykułem?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»