Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Sharp Team prezentuje narzędzie do raportowania SEO 1.0 | Sharp Innovations Blog | Sharp Innovations, Inc.

  Niewiele firm zajmujących się marketingiem internetowym może twierdzić, że ma do dyspozycji własne narzędzie do optymalizacji wyszukiwarek, ale teraz dzięki przyszłościowej ekipie SEO w firmie Sharp stało się to nie tylko dla naszego zespołu SEO, ale także dla naszych klientów jako dobrze. (Technicznie nadal jest w wersji BETA, ale wypuszczamy kota z torby)

  Miesięczne raportowanie nie jest niczym nowym dla naszych dziesiątek klientów SEO, w rzeczywistości jest to norma, ale narzędzie stworzone specjalnie dla mniejszych firm jest nieco niezwykłe i cieszymy się, że możemy je zaoferować. Znamy naszych klientów i ich firmy, dlatego widzieliśmy zapotrzebowanie na niestandardowe narzędzie, które oferuje statystyczną prezentację wyników, trendów, liczb i nie tylko, co przesłania raportowanie ogólne.

  Pod wieloma względami nasze narzędzie SEO upraszcza sprawy. Zamiast niekończących się list i kart statystyk, z których prawdopodobnie jesteś bardzo usunięty, nasze narzędzie skupia wiele uwagi na chlebie i maśle: sesje, konwersje, zapytania itp.

  Jak widać na powyższym zrzucie ekranu, nasze statystyki wykresu są trojakie, odpowiednio pokolorowane i obejmują okres sześciu miesięcy (datę początkową można dostosować). Na tym konkretnym wykresie pomarańczowy reprezentuje sesje organiczne, sesje całkowite niebieskie i wrażenia wyszukiwania zielonego. Użytkownicy mogą wybrać lub odznaczyć dowolną kombinację tych trzech, aby usprawnić wykres.

  To, co nasi klienci znajdą również za pomocą tego narzędzia, to użyteczny podział danych na ich numery, które pokrywają się z wyżej wymienionym wykresem ruchu organicznego wyszukiwania (powyżej). Na zdjęciu poniżej jest miernikiem wydajności dla „Organicznych sesji”. Ta grafika pokazuje całkowitą liczbę sesji organicznych w porównaniu z poprzednim miesiącem, trzy miesiące temu i rok temu. Odkryliśmy, że jest to świetny barometr dla trwałej poprawy SEO.

  Odczyt ruchu organicznego jest tylko jednym z aspektów narzędzia do raportowania Odczyt ruchu organicznego jest tylko jednym z aspektów narzędzia do raportowania. Skierowania, (z których pochodzi ruch), konwersje, (żądane działania, takie jak przesłanie formularza) i najczęściej wyszukiwane zapytania (co użytkownicy wpisują do Google, aby dostać się do Twojej witryny) to kilka innych wskaźników, które śledzi to narzędzie. Kolejną cechą naszego narzędzia SEO jest zakładka poświęcona opiniom klientów / klientów. Ta strona kompiluje recenzje z Facebooka, Yelp i innych, i okazuje się być świetnym wskaźnikiem KPI (Key Performance Indicator) w miarę rozwoju firmy i dążenia do budowania korzystnej reputacji marki.

  Narzędzie SEO Reporting Tool, wersja 1.0, doskonale uzupełnia nasze oferty SEO, pozwalając na skoncentrowanie się na naszych wysiłkach zmierzających do poprawy uprawnień wyszukiwarki klientów. Sprawdź nasze Portfolio SEO aby rzucić okiem na typy klientów, z którymi współpracowaliśmy, jeśli zastanawiasz się nad efektami i szerokością naszych usług. Możesz także sprawdzić, co zawiera nasze pakiety i nasze ceny, otwierając / pobierając nasze Poziom 1 i Poziomy 2 I 3 pliki PDF poniżej.

  Poziom 1 PDF - Poziom 2 i 3 PDF

  Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź nasz zespół sprzedaży przez telefon lub e-mail!

  [email protected] - (717) 290-6760


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»